ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Miastko 30 71 23 2 5 114 - 30
2. Sparta Sycewice 30 68 22 2 6 81 - 48
3. Karol Pęplino 30 54 16 6 8 75 - 54
4. Piast Człuchów 30 52 16 4 10 68 - 52 2 4 1 1 0 3 - 2
5. Jantar Ustka 30 52 16 4 10 82 - 45 2 1 0 1 1 2 - 3
6. Brda Przechlewo 30 48 14 6 10 61 - 56
7. Jantaria Pobłocie 30 47 15 2 13 65 - 48 2 3 1 0 1 3 - 2
8. Czarni Czarne 30 47 15 2 13 46 - 56 2 3 1 0 1 2 - 3
9. Diament Trzebielino 30 46 13 7 10 72 - 44
10. Stal Jezierzyce 30 43 13 4 13 59 - 55 2 6 2 0 0 7 - 2
11. MKS Debrzno 30 43 13 4 13 77 - 70 2 0 0 0 2 2 - 7
12. Leśnik Cewice 30 38 12 2 16 45 - 81
13. Kaszubia Studzienice 30 33 11 0 19 49 - 81
14. Słupia Kobylnica 30 27 8 3 19 42 - 79
15. Wybrzeże Objazda 30 21 6 3 21 46 - 85
16. Garbarnia Kępice 30 4 1 1 28 31 - 129
Ostatni komentarz dodał sebo74 20.07.2017, 21:40:46

Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (61) 
1. Jantaria Pobłocie 3 - 4 Sparta Sycewice 14 sierpnia 2016 - 13:00
2. Piast Człuchów 0 - 1 Brda Przechlewo 13 sierpnia 2016 - 12:00
3. Diament Trzebielino 2 - 1 Czarni Czarne 13 sierpnia 2016 - 16:00
4. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Stal Jezierzyce 14 sierpnia 2016 - 13:00
5. Leśnik Cewice 3 - 0 Kaszubia Studzienice 14 sierpnia 2016 - 13:30
6. Karol Pęplino 3 - 2 Jantar Ustka 13 sierpnia 2016 - 18:00
7. MKS Debrzno 1 - 7 Start Miastko 13 sierpnia 2016 - 11:00
8. Garbarnia Kępice 1 - 1 Słupia Kobylnica 13 sierpnia 2016 - 17:00
Kolejka 2 - 21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (37) 
9. Sparta Sycewice 4 - 2 Słupia Kobylnica 21 sierpnia 2016 - 13:00
10. Start Miastko 5 - 1 Garbarnia Kępice 21 sierpnia 2016 - 17:00
11. Jantar Ustka 3 - 0 MKS Debrzno 21 sierpnia 2016 - 17:00
12. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Karol Pęplino 21 sierpnia 2016 - 15:00
13. Stal Jezierzyce 2 - 4 Leśnik Cewice 21 sierpnia 2016 - 17:00
14. Czarni Czarne 2 - 1 Wybrzeże Objazda 21 sierpnia 2016 - 16:00
15. Brda Przechlewo 1 - 1 Diament Trzebielino 21 sierpnia 2016 - 14:30
16. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Piast Człuchów 21 sierpnia 2016 - 13:00
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
17. Piast Człuchów 2 - 1 Sparta Sycewice 27 sierpnia 2016 - 14:00
18. Diament Trzebielino 1 - 3 Jantaria Pobłocie 27 sierpnia 2016 - 16:00
19. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Brda Przechlewo 28 sierpnia 2016 - 13:00
20. Leśnik Cewice 1 - 3 Czarni Czarne 27 sierpnia 2016 - 17:00
21. Karol Pęplino 6 - 2 Stal Jezierzyce 27 sierpnia 2016 - 17:30
22. MKS Debrzno 2 - 3 Kaszubia Studzienice 28 sierpnia 2016 - 17:00
23. Garbarnia Kępice 0 - 2 Jantar Ustka 28 sierpnia 2016 - 17:00
24. Słupia Kobylnica 0 - 5 Start Miastko 27 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 4 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
25. Sparta Sycewice 2 - 0 Start Miastko 3 września 2016 - 17:00
26. Jantar Ustka 6 - 1 Słupia Kobylnica 3 września 2016 - 17:00
27. Kaszubia Studzienice 6 - 3 Garbarnia Kępice 4 września 2016 - 13:00
28. Stal Jezierzyce 3 - 2 MKS Debrzno 3 września 2016 - 17:00
29. Czarni Czarne 1 - 0 Karol Pęplino 3 września 2016 - 15:00
30. Brda Przechlewo 3 - 1 Leśnik Cewice 3 września 2016 - 16:30
31. Jantaria Pobłocie 7 - 3 Wybrzeże Objazda 4 września 2016 - 13:00
32. Piast Człuchów 1 - 1 Diament Trzebielino 3 września 2016 - 14:00
Kolejka 5 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
33. Diament Trzebielino 2 - 3 Sparta Sycewice 10 września 2016 - 16:00
34. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Piast Człuchów 11 września 2016 - 13:00
35. Leśnik Cewice 0 - 1 Jantaria Pobłocie 11 września 2016 - 13:30
36. Karol Pęplino 4 - 3 Brda Przechlewo 10 września 2016 - 17:00
37. MKS Debrzno 0 - 2 Czarni Czarne 11 września 2016 - 16:00
38. Garbarnia Kępice 3 - 1 Stal Jezierzyce 10 września 2016 - 17:00
39. Słupia Kobylnica 1 - 6 Kaszubia Studzienice 10 września 2016 - 16:00
40. Start Miastko 5 - 2 Jantar Ustka 10 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
41. Sparta Sycewice 2 - 3 Jantar Ustka 17 września 2016 - 16:00
42. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Start Miastko 18 września 2016 - 13:00
43. Stal Jezierzyce 3 - 0 Słupia Kobylnica 14 września 2016 - 17:00
44. Czarni Czarne 2 - 1 Garbarnia Kępice 17 września 2016 - 15:00
45. Brda Przechlewo 4 - 0 MKS Debrzno 17 września 2016 - 16:30
46. Jantaria Pobłocie 0 - 0 Karol Pęplino 18 września 2016 - 13:00
47. Piast Człuchów 7 - 2 Leśnik Cewice 17 września 2016 - 14:00
48. Diament Trzebielino 5 - 0 Wybrzeże Objazda 17 września 2016 - 11:00
Kolejka 7 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
49. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Sparta Sycewice 25 września 2016 - 13:00
50. Leśnik Cewice 2 - 2 Diament Trzebielino 25 września 2016 - 13:30
51. Karol Pęplino 1 - 2 Piast Człuchów 24 września 2016 - 16:30
52. MKS Debrzno 1 - 2 Jantaria Pobłocie 25 września 2016 - 16:00
53. Garbarnia Kępice 1 - 3 Brda Przechlewo 24 września 2016 - 17:00
54. Słupia Kobylnica 2 - 0 Czarni Czarne 24 września 2016 - 15:00
55. Start Miastko 7 - 0 Stal Jezierzyce 24 września 2016 - 12:00
56. Jantar Ustka 4 - 0 Kaszubia Studzienice 24 września 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
57. Sparta Sycewice 5 - 1 Kaszubia Studzienice 1 października 2016 - 16:00
58. Stal Jezierzyce 1 - 2 Jantar Ustka 1 października 2016 - 16:00
59. Czarni Czarne 2 - 2 Start Miastko 1 października 2016 - 14:00
60. Brda Przechlewo 3 - 2 Słupia Kobylnica 1 października 2016 - 15:45
61. Jantaria Pobłocie 9 - 1 Garbarnia Kępice 2 października 2016 - 13:00
62. Piast Człuchów 4 - 5 MKS Debrzno 1 października 2016 - 14:00
63. Diament Trzebielino 0 - 2 Karol Pęplino 1 października 2016 - 16:00
64. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Leśnik Cewice 2 października 2016 - 13:00
Kolejka 9 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
65. Leśnik Cewice 2 - 0 Sparta Sycewice 9 października 2016 - 13:30
66. Karol Pęplino 3 - 0 Wybrzeże Objazda 9 października 2016 - 13:00
67. MKS Debrzno 1 - 1 Diament Trzebielino 8 października 2016 - 11:00
68. Garbarnia Kępice 2 - 4 Piast Człuchów 8 października 2016 - 16:00
69. Słupia Kobylnica 0 - 3 Jantaria Pobłocie 8 października 2016 - 14:00
70. Start Miastko 3 - 0 Brda Przechlewo 8 października 2016 - 14:00
71. Jantar Ustka 2 - 0 Czarni Czarne 8 października 2016 - 15:00
72. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Stal Jezierzyce 9 października 2016 - 12:00
Kolejka 10 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
73. Sparta Sycewice 3 - 2 Stal Jezierzyce 15 października 2016 - 16:00
74. Czarni Czarne 2 - 1 Kaszubia Studzienice 15 października 2016 - 14:00
75. Brda Przechlewo 2 - 1 Jantar Ustka 15 października 2016 - 14:30
76. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Start Miastko 16 października 2016 - 13:00
77. Piast Człuchów 4 - 1 Słupia Kobylnica 15 października 2016 - 14:00
78. Diament Trzebielino 6 - 2 Garbarnia Kępice 15 października 2016 - 16:00
79. Wybrzeże Objazda 3 - 4 MKS Debrzno 16 października 2016 - 13:00
80. Leśnik Cewice 1 - 4 Karol Pęplino 16 października 2016 - 13:30
Kolejka 11 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
81. Karol Pęplino 2 - 4 Sparta Sycewice 23 października 2016 - 11:00
82. MKS Debrzno 7 - 1 Leśnik Cewice 22 października 2016 - 15:00
83. Garbarnia Kępice 1 - 2 Wybrzeże Objazda 22 października 2016 - 16:00
84. Słupia Kobylnica 3 - 2 Diament Trzebielino 22 października 2016 - 14:00
85. Start Miastko 4 - 0 Piast Człuchów 22 października 2016 - 13:30
86. Jantar Ustka 4 - 1 Jantaria Pobłocie 22 października 2016 - 15:00
87. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Brda Przechlewo 23 października 2016 - 12:00
88. Stal Jezierzyce 1 - 2 Czarni Czarne 22 października 2016 - 15:00
Kolejka 12 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (30) 
89. Sparta Sycewice 4 - 1 Czarni Czarne 29 października 2016 - 14:00
90. Brda Przechlewo 4 - 0 Stal Jezierzyce 29 października 2016 - 14:30
91. Jantaria Pobłocie 1 - 2 Kaszubia Studzienice 30 października 2016 - 13:00
92. Piast Człuchów 2 - 2 Jantar Ustka 29 października 2016 - 14:00
93. Diament Trzebielino 0 - 1 Start Miastko 29 października 2016 - 15:00
94. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Słupia Kobylnica 30 października 2016 - 13:00
95. Leśnik Cewice 3 - 0 Garbarnia Kępice 30 października 2016 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
96. Karol Pęplino 3 - 3 MKS Debrzno 29 października 2016 - 11:00
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
97. MKS Debrzno 0 - 1 Sparta Sycewice 6 listopada 2016 - 13:00
98. Garbarnia Kępice 1 - 6 Karol Pęplino 5 listopada 2016 - 14:00
99. Słupia Kobylnica 1 - 3 Leśnik Cewice 5 listopada 2016 - 13:00
100. Start Miastko 4 - 0 Wybrzeże Objazda 5 listopada 2016 - 12:00
101. Jantar Ustka 0 - 2 Diament Trzebielino 5 listopada 2016 - 13:00
102. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Piast Człuchów 6 listopada 2016 - 12:00
103. Stal Jezierzyce 1 - 1 Jantaria Pobłocie 5 listopada 2016 - 14:00
104. Czarni Czarne 2 - 1 Brda Przechlewo 5 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (32) 
105. Sparta Sycewice 3 - 3 Brda Przechlewo 12 listopada 2016 - 14:00
106. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Czarni Czarne 13 listopada 2016 - 13:00
107. Piast Człuchów 3 - 0 Stal Jezierzyce 12 listopada 2016 - 13:00
108. Diament Trzebielino 3 - 0 Kaszubia Studzienice 12 listopada 2016 - 14:00
109. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Jantar Ustka 13 listopada 2016 - 13:00
110. Leśnik Cewice 2 - 5 Start Miastko 13 listopada 2016 - 13:30
111. Karol Pęplino 6 - 1 Słupia Kobylnica 12 listopada 2016 - 11:00
112. MKS Debrzno 6 - 1 Garbarnia Kępice 13 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
113. Garbarnia Kępice 1 - 3 Sparta Sycewice 19 listopada 2016 - 13:00
114. Słupia Kobylnica 1 - 3 MKS Debrzno 19 listopada 2016 - 12:00
115. Start Miastko 4 - 2 Karol Pęplino 19 listopada 2016 - 12:00
116. Jantar Ustka 9 - 0 Leśnik Cewice 19 listopada 2016 - 13:00
117. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Wybrzeże Objazda 20 listopada 2016 - 12:00
118. Stal Jezierzyce 3 - 2 Diament Trzebielino 19 listopada 2016 - 13:00
119. Czarni Czarne 1 - 4 Piast Człuchów 19 listopada 2016 - 14:00
120. Brda Przechlewo 0 - 1 Jantaria Pobłocie 19 listopada 2016 - 13:30
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Sparta Sycewice 4 - 2 Jantaria Pobłocie 18 marca 2017 - 15:00
122. Brda Przechlewo 3 - 2 Piast Człuchów 18 marca 2017 - 15:00
123. Czarni Czarne 2 - 3 Diament Trzebielino 18 marca 2017 - 15:00
124. Stal Jezierzyce 1 - 0 Wybrzeże Objazda 18 marca 2017 - 15:00
125. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Leśnik Cewice 19 marca 2017 - 15:00
126. Jantar Ustka 1 - 1 Karol Pęplino 18 marca 2017 - 15:00
127. Start Miastko 6 - 2 MKS Debrzno 18 marca 2017 - 14:00
128. Słupia Kobylnica 3 - 0 Garbarnia Kępice 19 marca 2017 - 13:00
vo, na boisku 2:0
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
129. Słupia Kobylnica 1 - 2 Sparta Sycewice 26 marca 2017 - 14:00
130. Garbarnia Kępice 1 - 5 Start Miastko 25 marca 2017 - 14:30
131. MKS Debrzno 4 - 4 Jantar Ustka 26 marca 2017 - 14:25
132. Karol Pęplino 3 - 0 Kaszubia Studzienice 26 marca 2017 - 11:00
133. Leśnik Cewice 2 - 4 Stal Jezierzyce 26 marca 2017 - 13:30
134. Wybrzeże Objazda 1 - 5 Czarni Czarne 26 marca 2017 - 16:00
135. Diament Trzebielino 6 - 1 Brda Przechlewo 26 marca 2017 - 13:30
136. Piast Człuchów 1 - 3 Jantaria Pobłocie 25 marca 2017 - 13:00
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (26) 
137. Sparta Sycewice 1 - 0 Piast Człuchów 1 kwietnia 2017 - 16:30
138. Jantaria Pobłocie 0 - 4 Diament Trzebielino 2 kwietnia 2017 - 13:00
139. Brda Przechlewo 2 - 4 Wybrzeże Objazda 1 kwietnia 2017 - 16:00
140. Czarni Czarne 0 - 1 Leśnik Cewice 1 kwietnia 2017 - 15:00
141. Stal Jezierzyce 1 - 1 Karol Pęplino 1 kwietnia 2017 - 17:00
142. Kaszubia Studzienice 1 - 2 MKS Debrzno 2 kwietnia 2017 - 15:00
143. Jantar Ustka 6 - 2 Garbarnia Kępice 1 kwietnia 2017 - 17:00
144. Start Miastko 6 - 0 Słupia Kobylnica 1 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (34) 
145. Start Miastko 5 - 1 Sparta Sycewice 8 kwietnia 2017 - 14:00
146. Słupia Kobylnica 2 - 1 Jantar Ustka 8 kwietnia 2017 - 15:00
147. Garbarnia Kępice 1 - 3 Kaszubia Studzienice 8 kwietnia 2017 - 15:30
148. MKS Debrzno 0 - 4 Stal Jezierzyce 8 kwietnia 2017 - 15:00
149. Karol Pęplino 5 - 1 Czarni Czarne 8 kwietnia 2017 - 17:00
150. Leśnik Cewice 1 - 0 Brda Przechlewo 9 kwietnia 2017 - 11:00
151. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Jantaria Pobłocie 9 kwietnia 2017 - 13:00
152. Diament Trzebielino 0 - 2 Piast Człuchów 8 kwietnia 2017 - 16:30
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
153. Sparta Sycewice 1 - 1 Diament Trzebielino 15 kwietnia 2017 - 13:00
154. Piast Człuchów 6 - 2 Wybrzeże Objazda 15 kwietnia 2017 - 14:00
155. Jantaria Pobłocie 4 - 0 Leśnik Cewice 15 kwietnia 2017 - 14:00
156. Brda Przechlewo 2 - 2 Karol Pęplino 15 kwietnia 2017 - 11:00
157. Czarni Czarne 3 - 2 MKS Debrzno 12 kwietnia 2017 - 17:00
158. Stal Jezierzyce 6 - 1 Garbarnia Kępice 15 kwietnia 2017 - 17:00
159. Kaszubia Studzienice 5 - 4 Słupia Kobylnica 15 kwietnia 2017 - 15:00
160. Jantar Ustka 2 - 2 Start Miastko 12 kwietnia 2017 - 17:30
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (26) 
161. Jantar Ustka 2 - 4 Sparta Sycewice 22 kwietnia 2017 - 17:00
162. Start Miastko 7 - 0 Kaszubia Studzienice 22 kwietnia 2017 - 12:00
163. Słupia Kobylnica 0 - 2 Stal Jezierzyce 22 kwietnia 2017 - 15:00
164. Garbarnia Kępice 2 - 3 Czarni Czarne 22 kwietnia 2017 - 17:00
165. MKS Debrzno 1 - 1 Brda Przechlewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
166. Karol Pęplino 2 - 1 Jantaria Pobłocie 23 kwietnia 2017 - 11:00
167. Leśnik Cewice 1 - 1 Piast Człuchów 23 kwietnia 2017 - 11:00
168. Wybrzeże Objazda 5 - 4 Diament Trzebielino 23 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
169. Sparta Sycewice 3 - 1 Wybrzeże Objazda 29 kwietnia 2017 - 11:00
170. Diament Trzebielino 6 - 0 Leśnik Cewice 29 kwietnia 2017 - 16:30
171. Piast Człuchów 6 - 3 Karol Pęplino 29 kwietnia 2017 - 15:00
172. Jantaria Pobłocie 0 - 2 MKS Debrzno 30 kwietnia 2017 - 13:00
173. Brda Przechlewo 3 - 0 Garbarnia Kępice 29 kwietnia 2017 - 16:00
vo, na boisku 2:0
174. Czarni Czarne 3 - 1 Słupia Kobylnica 29 kwietnia 2017 - 15:00
175. Stal Jezierzyce 0 - 2 Start Miastko 30 kwietnia 2017 - 17:00
176. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Jantar Ustka 30 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
177. Kaszubia Studzienice 1 - 6 Sparta Sycewice 3 maja 2017 - 15:00
178. Jantar Ustka 1 - 3 Stal Jezierzyce 3 maja 2017 - 17:00
179. Start Miastko 5 - 0 Czarni Czarne 3 maja 2017 - 12:00
180. Słupia Kobylnica 6 - 3 Brda Przechlewo 3 maja 2017 - 15:00
181. Garbarnia Kępice 2 - 4 Jantaria Pobłocie 3 maja 2017 - 15:30
182. MKS Debrzno 2 - 0 Piast Człuchów 3 maja 2017 - 17:00
183. Karol Pęplino 0 - 0 Diament Trzebielino 3 maja 2017 - 18:00
184. Leśnik Cewice 2 - 0 Wybrzeże Objazda 3 maja 2017 - 13:30
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
185. Sparta Sycewice 2 - 0 Leśnik Cewice 6 maja 2017 - 18:00
186. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Karol Pęplino 7 maja 2017 - 13:00
187. Diament Trzebielino 6 - 2 MKS Debrzno 6 maja 2017 - 16:30
188. Piast Człuchów 3 - 0 Garbarnia Kępice 6 maja 2017 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
189. Jantaria Pobłocie 3 - 0 Słupia Kobylnica 7 maja 2017 - 13:00
vo, na boisku 3:1
190. Brda Przechlewo 2 - 1 Start Miastko 6 maja 2017 - 16:00
191. Czarni Czarne 0 - 5 Jantar Ustka 6 maja 2017 - 15:00
192. Stal Jezierzyce 4 - 0 Kaszubia Studzienice 6 maja 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
193. Stal Jezierzyce 3 - 0 Sparta Sycewice 14 maja 2017 - 17:00
194. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Czarni Czarne 14 maja 2017 - 13:00
195. Jantar Ustka 4 - 0 Brda Przechlewo 13 maja 2017 - 18:00
196. Start Miastko 1 - 0 Jantaria Pobłocie 13 maja 2017 - 14:00
197. Słupia Kobylnica 0 - 0 Piast Człuchów 13 maja 2017 - 15:00
198. Garbarnia Kępice 0 - 4 Diament Trzebielino 13 maja 2017 - 15:30
199. MKS Debrzno 8 - 1 Wybrzeże Objazda 13 maja 2017 - 17:30
200. Karol Pęplino 3 - 2 Leśnik Cewice 14 maja 2017 - 11:00
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
201. Sparta Sycewice 5 - 0 Karol Pęplino 21 maja 2017 - 18:00
202. Leśnik Cewice 0 - 3 MKS Debrzno 21 maja 2017 - 11:00
203. Wybrzeże Objazda 9 - 0 Garbarnia Kępice 21 maja 2017 - 13:00
204. Diament Trzebielino 0 - 1 Słupia Kobylnica 20 maja 2017 - 16:30
205. Piast Człuchów 3 - 1 Start Miastko 20 maja 2017 - 15:00
206. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Jantar Ustka 21 maja 2017 - 13:00
207. Brda Przechlewo 4 - 2 Kaszubia Studzienice 20 maja 2017 - 16:00
208. Czarni Czarne 2 - 1 Stal Jezierzyce 20 maja 2017 - 15:00
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
209. Czarni Czarne 1 - 2 Sparta Sycewice 28 maja 2017 - 17:00
210. Stal Jezierzyce 0 - 1 Brda Przechlewo 27 maja 2017 - 17:00
211. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Jantaria Pobłocie 28 maja 2017 - 13:00
212. Jantar Ustka 0 - 1 Piast Człuchów 27 maja 2017 - 18:00
213. Start Miastko 3 - 2 Diament Trzebielino 27 maja 2017 - 17:00
214. Słupia Kobylnica 3 - 0 Wybrzeże Objazda 27 maja 2017 - 15:00
215. Garbarnia Kępice 0 - 5 Leśnik Cewice 28 maja 2017 - 16:00
vo, na boisku 0:5
216. MKS Debrzno 5 - 1 Karol Pęplino 26 maja 2017 - 18:30
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
217. Sparta Sycewice 2 - 1 MKS Debrzno 3 czerwca 2017 - 16:30
218. Karol Pęplino 5 - 0 Garbarnia Kępice 4 czerwca 2017 - 19:00
vo, zdekompletowanie zespołu gości
219. Leśnik Cewice 1 - 0 Słupia Kobylnica 4 czerwca 2017 - 13:30
220. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Start Miastko 4 czerwca 2017 - 13:00
221. Diament Trzebielino 2 - 1 Jantar Ustka 3 czerwca 2017 - 17:00
222. Piast Człuchów 3 - 1 Kaszubia Studzienice 3 czerwca 2017 - 15:00
223. Jantaria Pobłocie 1 - 3 Stal Jezierzyce 4 czerwca 2017 - 13:00
224. Brda Przechlewo 1 - 1 Czarni Czarne 3 czerwca 2017 - 16:00
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (48) 
225. Brda Przechlewo 3 - 0 Sparta Sycewice 10 czerwca 2017 - 12:00
vo, na boisku 1:2
226. Czarni Czarne 2 - 1 Jantaria Pobłocie 11 czerwca 2017 - 17:00
227. Stal Jezierzyce 4 - 0 Piast Człuchów 10 czerwca 2017 - 17:00
228. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Diament Trzebielino 11 czerwca 2017 - 13:00
229. Jantar Ustka 5 - 0 Wybrzeże Objazda 10 czerwca 2017 - 18:00
230. Start Miastko 11 - 0 Leśnik Cewice 10 czerwca 2017 - 11:00
231. Słupia Kobylnica 3 - 0 Karol Pęplino 10 czerwca 2017 - 16:00
232. Garbarnia Kępice 1 - 5 MKS Debrzno 10 czerwca 2017 - 17:15
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
233. Sparta Sycewice 6 - 2 Garbarnia Kępice 17 czerwca 2017 - 18:00
234. MKS Debrzno 3 - 1 Słupia Kobylnica 17 czerwca 2017 - 18:00
235. Karol Pęplino 3 - 2 Start Miastko 15 czerwca 2017 - 17:00
236. Leśnik Cewice 1 - 3 Jantar Ustka 17 czerwca 2017 - 18:00
237. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Kaszubia Studzienice 17 czerwca 2017 - 18:00
vo, goście nie przyjechali
238. Diament Trzebielino 1 - 1 Stal Jezierzyce 17 czerwca 2017 - 18:00
239. Piast Człuchów 2 - 1 Czarni Czarne 14 czerwca 2017 - 18:00
240. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Brda Przechlewo 15 czerwca 2017 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04