PRZODKOWO CUP 2017: 11.03 - 2006/2007, 12.03 - 2008/2009, 18.03 - 2010/2011, 19.03 - 2007/2008
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Cut out people
Chirurg Naczyniowy z Warszawy

V liga - grupa Słupsk - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Miastko 15 37 12 1 2 54 - 14
2. Sparta Sycewice 15 34 11 1 3 42 - 25
3. Jantaria Pobłocie 15 32 10 2 3 39 - 18
4. Jantar Ustka 15 31 10 1 4 43 - 19
5. Karol Pęplino 15 29 9 2 4 43 - 24
6. Piast Człuchów 15 26 8 2 5 38 - 30
7. Czarni Czarne 15 25 8 1 6 21 - 24
8. Brda Przechlewo 15 24 7 3 5 32 - 24
9. Kaszubia Studzienice 15 21 7 0 8 30 - 35
10. Diament Trzebielino 15 19 5 4 6 30 - 23 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Leśnik Cewice 15 19 6 1 8 26 - 44 1 1 0 1 0 2 - 2
12. MKS Debrzno 15 17 5 2 8 35 - 39
13. Stal Jezierzyce 15 11 3 2 10 22 - 43
14. Wybrzeże Objazda 15 9 2 3 10 18 - 38
15. Słupia Kobylnica 15 8 2 2 11 17 - 50
16. Garbarnia Kępice 15 4 1 1 13 19 - 59
Ostatni komentarz dodał GrawpolPruszcz 28.02.2017, 14:22:30


Ostatnie dyskusje na forum ligi:
Dodaj nowy temat >>



Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Sparta Sycewice - Jantaria Pobłocie
2. Brda Przechlewo - Piast Człuchów
3. Czarni Czarne - Diament Trzebielino
4. Stal Jezierzyce - Wybrzeże Objazda
5. Kaszubia Studzienice - Leśnik Cewice
6. Jantar Ustka - Karol Pęplino
7. Start Miastko - MKS Debrzno
8. Słupia Kobylnica - Garbarnia Kępice
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Słupia Kobylnica - Sparta Sycewice
10. Garbarnia Kępice - Start Miastko
11. MKS Debrzno - Jantar Ustka
12. Karol Pęplino - Kaszubia Studzienice
13. Leśnik Cewice - Stal Jezierzyce
14. Wybrzeże Objazda - Czarni Czarne
15. Diament Trzebielino - Brda Przechlewo
16. Piast Człuchów - Jantaria Pobłocie
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Sparta Sycewice - Piast Człuchów
18. Jantaria Pobłocie - Diament Trzebielino
19. Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda
20. Czarni Czarne - Leśnik Cewice
21. Stal Jezierzyce - Karol Pęplino
22. Kaszubia Studzienice - MKS Debrzno
23. Jantar Ustka - Garbarnia Kępice
24. Start Miastko - Słupia Kobylnica
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Start Miastko - Sparta Sycewice
26. Słupia Kobylnica - Jantar Ustka
27. Garbarnia Kępice - Kaszubia Studzienice
28. MKS Debrzno - Stal Jezierzyce
29. Karol Pęplino - Czarni Czarne
30. Leśnik Cewice - Brda Przechlewo
31. Wybrzeże Objazda - Jantaria Pobłocie
32. Diament Trzebielino - Piast Człuchów
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Sparta Sycewice - Diament Trzebielino
34. Piast Człuchów - Wybrzeże Objazda
35. Jantaria Pobłocie - Leśnik Cewice
36. Brda Przechlewo - Karol Pęplino
37. Czarni Czarne - MKS Debrzno
38. Stal Jezierzyce - Garbarnia Kępice
39. Kaszubia Studzienice - Słupia Kobylnica
40. Jantar Ustka - Start Miastko
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Jantar Ustka - Sparta Sycewice
42. Start Miastko - Kaszubia Studzienice
43. Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce
44. Garbarnia Kępice - Czarni Czarne
45. MKS Debrzno - Brda Przechlewo
46. Karol Pęplino - Jantaria Pobłocie
47. Leśnik Cewice - Piast Człuchów
48. Wybrzeże Objazda - Diament Trzebielino
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sparta Sycewice - Wybrzeże Objazda
50. Diament Trzebielino - Leśnik Cewice
51. Piast Człuchów - Karol Pęplino
52. Jantaria Pobłocie - MKS Debrzno
53. Brda Przechlewo - Garbarnia Kępice
54. Czarni Czarne - Słupia Kobylnica
55. Stal Jezierzyce - Start Miastko
56. Kaszubia Studzienice - Jantar Ustka
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kaszubia Studzienice - Sparta Sycewice
58. Jantar Ustka - Stal Jezierzyce
59. Start Miastko - Czarni Czarne
60. Słupia Kobylnica - Brda Przechlewo
61. Garbarnia Kępice - Jantaria Pobłocie
62. MKS Debrzno - Piast Człuchów
63. Karol Pęplino - Diament Trzebielino
64. Leśnik Cewice - Wybrzeże Objazda
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Sparta Sycewice - Leśnik Cewice
66. Wybrzeże Objazda - Karol Pęplino
67. Diament Trzebielino - MKS Debrzno
68. Piast Człuchów - Garbarnia Kępice
69. Jantaria Pobłocie - Słupia Kobylnica
70. Brda Przechlewo - Start Miastko
71. Czarni Czarne - Jantar Ustka
72. Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice
74. Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne
75. Jantar Ustka - Brda Przechlewo
76. Start Miastko - Jantaria Pobłocie
77. Słupia Kobylnica - Piast Człuchów
78. Garbarnia Kępice - Diament Trzebielino
79. MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda
80. Karol Pęplino - Leśnik Cewice
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Sparta Sycewice - Karol Pęplino
82. Leśnik Cewice - MKS Debrzno
83. Wybrzeże Objazda - Garbarnia Kępice
84. Diament Trzebielino - Słupia Kobylnica
85. Piast Człuchów - Start Miastko
86. Jantaria Pobłocie - Jantar Ustka
87. Brda Przechlewo - Kaszubia Studzienice
88. Czarni Czarne - Stal Jezierzyce
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Czarni Czarne - Sparta Sycewice
90. Stal Jezierzyce - Brda Przechlewo
91. Kaszubia Studzienice - Jantaria Pobłocie
92. Jantar Ustka - Piast Człuchów
93. Start Miastko - Diament Trzebielino
94. Słupia Kobylnica - Wybrzeże Objazda
95. Garbarnia Kępice - Leśnik Cewice
96. MKS Debrzno - Karol Pęplino
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sparta Sycewice - MKS Debrzno
98. Karol Pęplino - Garbarnia Kępice
99. Leśnik Cewice - Słupia Kobylnica
100. Wybrzeże Objazda - Start Miastko
101. Diament Trzebielino - Jantar Ustka
102. Piast Człuchów - Kaszubia Studzienice
103. Jantaria Pobłocie - Stal Jezierzyce
104. Brda Przechlewo - Czarni Czarne
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Brda Przechlewo - Sparta Sycewice
106. Czarni Czarne - Jantaria Pobłocie
107. Stal Jezierzyce - Piast Człuchów
108. Kaszubia Studzienice - Diament Trzebielino
109. Jantar Ustka - Wybrzeże Objazda
110. Start Miastko - Leśnik Cewice
111. Słupia Kobylnica - Karol Pęplino
112. Garbarnia Kępice - MKS Debrzno
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Sparta Sycewice - Garbarnia Kępice
114. MKS Debrzno - Słupia Kobylnica
115. Karol Pęplino - Start Miastko
116. Leśnik Cewice - Jantar Ustka
117. Wybrzeże Objazda - Kaszubia Studzienice
118. Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce
119. Piast Człuchów - Czarni Czarne
120. Jantaria Pobłocie - Brda Przechlewo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.12