Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zawisza Borzytuchom 26 63 20 3 3 89 - 33
2. Myśliwiec Tuchomie 26 62 20 2 4 76 - 15
3. Dolina Gałąźnia Wielka 26 45 14 3 9 67 - 45
4. Arkonia Pomysk Wielki 26 39 11 6 9 45 - 41
5. Magic Niezabyszewo 26 37 11 4 11 40 - 55 2 6 2 0 0 4 - 2
6. GTS Czarna Dąbrówka 26 37 11 4 11 52 - 47 2 0 0 0 2 2 - 4
7. GKS Kołczygłowy 26 36 10 6 10 64 - 64 2 6 2 0 0 9 - 3
8. Sparta Konarzyny 26 36 11 3 12 73 - 62 2 0 0 0 2 3 - 9
9. Stegna Parchowo 26 35 11 2 13 70 - 55 4 10 3 1 0 13 - 1
10. Lipniczanka Lipnica 26 35 10 5 11 48 - 51 4 5 1 2 1 5 - 6
11. LKS Łebunia 26 35 11 2 13 51 - 63 4 1 0 1 3 4 - 15
12. Skotawa Budowo 26 33 10 3 13 60 - 76
13. Granit Koczała 26 23 6 5 15 56 - 80
14. Brda II Przechlewo 26 5 1 2 23 23 - 127
Ostatni komentarz dodał Eleven 13.07.2017, 16:16:01


 Baner


Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 LKS Łebunia 27 sierpnia 2016 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 27 sierpnia 2016 - 12:00
vo, na boisku 1:0
Sparta Konarzyny 6 - 3 Brda II Przechlewo 28 sierpnia 2016 - 17:00
Stegna Parchowo 3 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 28 sierpnia 2016 - 15:00
Granit Koczała 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 28 sierpnia 2016 - 16:00
Magic Niezabyszewo 2 - 2 GKS Kołczygłowy 27 sierpnia 2016 - 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Skotawa Budowo 28 sierpnia 2016 - 15:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
LKS Łebunia 3 - 0 Skotawa Budowo 3 września 2016 - 17:00
vo, na boisku 2:0
GKS Kołczygłowy 2 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 4 września 2016 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Magic Niezabyszewo 3 września 2016 - 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Granit Koczała 4 września 2016 - 14:00
Brda II Przechlewo 0 - 5 Stegna Parchowo 4 września 2016 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Sparta Konarzyny 4 września 2016 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Zawisza Borzytuchom 4 września 2016 - 14:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
Zawisza Borzytuchom 4 - 3 LKS Łebunia 11 września 2016 - 14:00
Sparta Konarzyny 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 11 września 2016 - 13:00
Stegna Parchowo 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 11 września 2016 - 15:00
Granit Koczała 9 - 1 Brda II Przechlewo 10 września 2016 - 16:00
Magic Niezabyszewo 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 11 września 2016 - 13:30
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 11 września 2016 - 15:00
Skotawa Budowo 6 - 6 GKS Kołczygłowy 11 września 2016 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
LKS Łebunia 4 - 4 GKS Kołczygłowy 17 września 2016 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Skotawa Budowo 17 września 2016 - 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 18 września 2016 - 14:00
Brda II Przechlewo 0 - 1 Magic Niezabyszewo 18 września 2016 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 Granit Koczała 18 września 2016 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Stegna Parchowo 18 września 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Sparta Konarzyny 18 września 2016 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
Sparta Konarzyny 7 - 0 LKS Łebunia 25 września 2016 - 13:00
Stegna Parchowo 1 - 6 Zawisza Borzytuchom 25 września 2016 - 15:00
Granit Koczała 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 24 września 2016 - 16:00
Magic Niezabyszewo 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 24 września 2016 - 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 8 - 1 Brda II Przechlewo 25 września 2016 - 15:00
Skotawa Budowo 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 września 2016 - 14:00
GKS Kołczygłowy 3 - 8 Lipniczanka Lipnica 25 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
LKS Łebunia 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 1 października 2016 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 11 - 2 GKS Kołczygłowy 2 października 2016 - 15:00
Brda II Przechlewo 3 - 1 Skotawa Budowo 2 października 2016 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 2 października 2016 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Magic Niezabyszewo 2 października 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 6 - 0 Granit Koczała 2 października 2016 - 14:00
Sparta Konarzyny 10 - 3 Stegna Parchowo 2 października 2016 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
Stegna Parchowo 9 - 1 LKS Łebunia 9 października 2016 - 15:00
Granit Koczała 2 - 1 Sparta Konarzyny 8 października 2016 - 11:00
Magic Niezabyszewo 2 - 6 Zawisza Borzytuchom 8 października 2016 - 16:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 9 października 2016 - 15:00
Skotawa Budowo 0 - 8 Myśliwiec Tuchomie 9 października 2016 - 14:00
GKS Kołczygłowy 3 - 1 Brda II Przechlewo 8 października 2016 - 15:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 8 października 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
LKS Łebunia 2 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 16 października 2016 - 11:00
Brda II Przechlewo 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 16 października 2016 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 GKS Kołczygłowy 16 października 2016 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Skotawa Budowo 16 października 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 16 października 2016 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 4 Magic Niezabyszewo 16 października 2016 - 14:00
Stegna Parchowo 3 - 3 Granit Koczała 16 października 2016 - 15:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
Granit Koczała 1 - 2 LKS Łebunia 22 października 2016 - 15:00
Magic Niezabyszewo 2 - 0 Stegna Parchowo 23 października 2016 - 13:30
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Sparta Konarzyny 23 października 2016 - 14:00
Skotawa Budowo 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 23 października 2016 - 14:00
GKS Kołczygłowy 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 23 października 2016 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 22 października 2016 - 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka 8 - 2 Brda II Przechlewo 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
LKS Łebunia 3 - 0 Brda II Przechlewo 30 października 2016 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 30 października 2016 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Lipniczanka Lipnica 30 października 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 5 - 2 GKS Kołczygłowy 29 października 2016 - 14:00
Sparta Konarzyny 9 - 0 Skotawa Budowo 30 października 2016 - 13:00
Stegna Parchowo 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 30 października 2016 - 14:00
Granit Koczała 3 - 5 Magic Niezabyszewo 29 października 2016 - 15:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
Magic Niezabyszewo 3 - 1 LKS Łebunia 6 listopada 2016 - 13:30
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Granit Koczała 6 listopada 2016 - 14:00
Skotawa Budowo 4 - 2 Stegna Parchowo 6 listopada 2016 - 14:00
GKS Kołczygłowy 4 - 1 Sparta Konarzyny 6 listopada 2016 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 4 Zawisza Borzytuchom 5 listopada 2016 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 6 listopada 2016 - 14:00
Brda II Przechlewo 0 - 6 Myśliwiec Tuchomie 6 listopada 2016 - 13:30
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
LKS Łebunia 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 13 listopada 2016 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Brda II Przechlewo 13 listopada 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 13 listopada 2016 - 14:00
Sparta Konarzyny 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 13 listopada 2016 - 13:00
Stegna Parchowo 3 - 1 GKS Kołczygłowy 13 listopada 2016 - 14:00
Granit Koczała 7 - 1 Skotawa Budowo 12 listopada 2016 - 14:00
Magic Niezabyszewo 2 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 13 listopada 2016 - 13:30
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
Arkonia Pomysk Wielki 0 - 3 LKS Łebunia 20 listopada 2016 - 14:00
Skotawa Budowo 2 - 1 Magic Niezabyszewo 20 listopada 2016 - 14:00
GKS Kołczygłowy 3 - 5 Granit Koczała 19 marca 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Stegna Parchowo 19 listopada 2016 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Sparta Konarzyny 20 listopada 2016 - 14:00
Brda II Przechlewo 0 - 12 Zawisza Borzytuchom 20 listopada 2016 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 6 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 20 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
LKS Łebunia 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 25 marca 2017 - 16:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Zawisza Borzytuchom 26 marca 2017 - 13:00
Brda II Przechlewo 2 - 3 Sparta Konarzyny 26 marca 2017 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 1 Stegna Parchowo 26 marca 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Granit Koczała 25 marca 2017 - 14:00
GKS Kołczygłowy 3 - 0 Magic Niezabyszewo 26 marca 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 3 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 26 marca 2017 - 14:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
Skotawa Budowo 2 - 3 LKS Łebunia 2 kwietnia 2017 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 GKS Kołczygłowy 2 kwietnia 2017 - 15:00
Magic Niezabyszewo 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 2 kwietnia 2017 - 14:00
Granit Koczała 5 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 1 kwietnia 2017 - 16:30
Stegna Parchowo 10 - 1 Brda II Przechlewo 2 kwietnia 2017 - 15:00
Sparta Konarzyny 2 - 3 Myśliwiec Tuchomie 2 kwietnia 2017 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 5 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 2 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
LKS Łebunia 1 - 3 Zawisza Borzytuchom 8 kwietnia 2017 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Sparta Konarzyny 9 kwietnia 2017 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Stegna Parchowo 9 kwietnia 2017 - 13:00
Brda II Przechlewo 1 - 5 Granit Koczała 9 kwietnia 2017 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Magic Niezabyszewo 9 kwietnia 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 9 kwietnia 2017 - 13:30
GKS Kołczygłowy 5 - 0 Skotawa Budowo 9 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
GKS Kołczygłowy 2 - 3 LKS Łebunia 15 kwietnia 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 9 - 0 Lipniczanka Lipnica 15 kwietnia 2017 - 16:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 15 kwietnia 2017 - 14:00
Magic Niezabyszewo 2 - 2 Brda II Przechlewo 15 kwietnia 2017 - 12:00
Granit Koczała 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 12 kwietnia 2017 - 17:00
Stegna Parchowo 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 15 kwietnia 2017 - 15:00
Sparta Konarzyny 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 15 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
LKS Łebunia 4 - 1 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2017 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Stegna Parchowo 23 kwietnia 2017 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Granit Koczała 23 kwietnia 2017 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Magic Niezabyszewo 23 kwietnia 2017 - 13:00
Brda II Przechlewo 0 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 23 kwietnia 2017 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 3 Skotawa Budowo 23 kwietnia 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 1 GKS Kołczygłowy 22 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 LKS Łebunia 29 kwietnia 2017 - 14:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 30 kwietnia 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 3 - 0 Brda II Przechlewo 30 kwietnia 2017 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 30 kwietnia 2017 - 15:00
Magic Niezabyszewo 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 30 kwietnia 2017 - 14:00
Granit Koczała 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 30 kwietnia 2017 - 15:00
Stegna Parchowo 3 - 0 Sparta Konarzyny 30 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
LKS Łebunia 0 - 1 Stegna Parchowo 6 maja 2017 - 17:00
Sparta Konarzyny 4 - 3 Granit Koczała 7 maja 2017 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Magic Niezabyszewo 7 maja 2017 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 7 maja 2017 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 6 - 0 Skotawa Budowo 7 maja 2017 - 13:00
Brda II Przechlewo 0 - 3 GKS Kołczygłowy 7 maja 2017 - 14:00
vo, na boisku 3:2
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 maja 2017 - 14:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 LKS Łebunia 13 maja 2017 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 2 - 2 Brda II Przechlewo 13 maja 2017 - 14:00
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 14 maja 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 14 maja 2017 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Zawisza Borzytuchom 14 maja 2017 - 15:00
Magic Niezabyszewo 1 - 3 Sparta Konarzyny 14 maja 2017 - 14:00
Granit Koczała 1 - 7 Stegna Parchowo 13 maja 2017 - 16:30
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
LKS Łebunia 3 - 2 Granit Koczała 20 maja 2017 - 17:00
Stegna Parchowo 3 - 0 Magic Niezabyszewo 21 maja 2017 - 15:00
Sparta Konarzyny 3 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 21 maja 2017 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 4 - 2 Skotawa Budowo 21 maja 2017 - 14:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 GKS Kołczygłowy 21 maja 2017 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 20 maja 2017 - 16:00
Brda II Przechlewo 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 21 maja 2017 - 14:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Brda II Przechlewo 1 - 6 LKS Łebunia 28 maja 2017 - 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 28 maja 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 27 maja 2017 - 16:00
GKS Kołczygłowy 2 - 2 Zawisza Borzytuchom 28 maja 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 3 - 2 Sparta Konarzyny 28 maja 2017 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Stegna Parchowo 28 maja 2017 - 13:00
Magic Niezabyszewo 1 - 0 Granit Koczała 28 maja 2017 - 14:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
LKS Łebunia 0 - 1 Magic Niezabyszewo 3 czerwca 2017 - 17:00
Granit Koczała 5 - 6 Arkonia Pomysk Wielki 4 czerwca 2017 - 15:00
Stegna Parchowo 4 - 2 Skotawa Budowo 4 czerwca 2017 - 15:00
Sparta Konarzyny 2 - 5 GKS Kołczygłowy 4 czerwca 2017 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 4 czerwca 2017 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 4 czerwca 2017 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 8 - 0 Brda II Przechlewo 4 czerwca 2017 - 13:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 LKS Łebunia 10 czerwca 2017 - 17:00
Brda II Przechlewo 1 - 11 GTS Czarna Dąbrówka 11 czerwca 2017 - 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 11 czerwca 2017 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 0 - 2 Sparta Konarzyny 11 czerwca 2017 - 17:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Stegna Parchowo 11 czerwca 2017 - 14:00
Skotawa Budowo 11 - 0 Granit Koczała 11 czerwca 2017 - 14:00
vo
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Magic Niezabyszewo 11 czerwca 2017 - 15:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
LKS Łebunia 0 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 17 czerwca 2017 - 15:00
Magic Niezabyszewo 1 - 3 Skotawa Budowo 17 czerwca 2017 - 15:00
Granit Koczała 0 - 3 GKS Kołczygłowy 17 czerwca 2017 - 15:00
vo, na boisku 8:3
Stegna Parchowo 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 17 czerwca 2017 - 15:00
Sparta Konarzyny 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 17 czerwca 2017 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 0 Brda II Przechlewo 17 czerwca 2017 - 15:00
vo
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 17 czerwca 2017 - 15:00