ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 26 55 17 4 5 78 - 35
2. Spójnia Sadlinki 26 54 16 6 4 51 - 26
3. Wisła Tczew 26 53 16 5 5 86 - 37
4. Relax Ryjewo 26 51 15 6 5 82 - 45
5. Delta Miłoradz 26 48 15 3 8 63 - 28 2 3 1 0 1 3 - 1
6. Błękitni Kmiecin 26 48 14 6 6 66 - 35 2 3 1 0 1 1 - 3
7. Weber Szprudowo 26 41 13 2 11 70 - 47
8. Rodło II Kwidzyn 26 36 10 6 10 46 - 69
9. Powiśle Stary Targ 26 28 9 1 16 62 - 69 2 3 1 0 1 8 - 4
10. Świt Radostowo 26 28 7 7 12 51 - 53 2 3 1 0 1 4 - 8
11. GDKiS Ostaszewo 26 27 8 3 15 55 - 72
12. LKS Waplewo 26 23 5 8 13 48 - 69
13. Sobieski Gniew 26 17 5 2 19 43 - 88
14. Jurand Lasowice 26 7 2 1 23 24 - 152
Ostatni komentarz dodał Bolek23 05.10.2017, 21:04:25

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (90) 
1. Wisła Tczew 0 - 5 Błękitni Kmiecin 27 sierpnia 2016 - 16:00
2. Weber Szprudowo 1 - 1 Delta Miłoradz 28 sierpnia 2016 - 16:00
3. GDKiS Ostaszewo 9 - 1 Jurand Lasowice 28 sierpnia 2016 - 14:00
4. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Świt Radostowo 28 sierpnia 2016 - 16:00
5. Sobieski Gniew 0 - 4 LKS Waplewo 27 sierpnia 2016 - 17:00
6. Rodło II Kwidzyn 2 - 11 Pogoń Prabuty 27 sierpnia 2016 - 15:00
7. Relax Ryjewo 2 - 0 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (40) 
8. Błękitni Kmiecin 3 - 1 Powiśle Stary Targ 4 września 2016 - 15:00
9. Pogoń Prabuty 1 - 1 Relax Ryjewo 3 września 2016 - 17:00
10. LKS Waplewo 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 3 września 2016 - 16:00
11. Świt Radostowo 2 - 0 Sobieski Gniew 4 września 2016 - 15:00
12. Jurand Lasowice 2 - 3 Spójnia Sadlinki 3 września 2016 - 16:00
13. Delta Miłoradz 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 3 września 2016 - 16:00
14. Wisła Tczew 2 - 1 Weber Szprudowo 3 września 2016 - 16:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (35) 
15. Weber Szprudowo 2 - 1 Błękitni Kmiecin 10 września 2016 - 15:00
16. GDKiS Ostaszewo 4 - 4 Wisła Tczew 11 września 2016 - 14:00
17. Spójnia Sadlinki 5 - 2 Delta Miłoradz 10 września 2016 - 16:00
18. Sobieski Gniew 1 - 2 Jurand Lasowice 10 września 2016 - 17:30
19. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Świt Radostowo 10 września 2016 - 15:00
20. Relax Ryjewo 4 - 4 LKS Waplewo 10 września 2016 - 15:00
21. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Pogoń Prabuty 10 września 2016 - 15:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
22. Błękitni Kmiecin 0 - 2 Pogoń Prabuty 18 września 2016 - 15:00
23. LKS Waplewo 1 - 6 Powiśle Stary Targ 17 września 2016 - 16:00
24. Świt Radostowo 0 - 3 Relax Ryjewo 17 września 2016 - 11:05
25. Jurand Lasowice 1 - 6 Rodło II Kwidzyn 17 września 2016 - 16:00
26. Delta Miłoradz 5 - 1 Sobieski Gniew 17 września 2016 - 16:00
27. Wisła Tczew 0 - 2 Spójnia Sadlinki 17 września 2016 - 16:00
28. Weber Szprudowo 1 - 2 GDKiS Ostaszewo 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
29. GDKiS Ostaszewo 2 - 3 Błękitni Kmiecin 25 września 2016 - 16:00
30. Spójnia Sadlinki 4 - 1 Weber Szprudowo 24 września 2016 - 16:00
31. Sobieski Gniew 4 - 10 Wisła Tczew 24 września 2016 - 16:00
32. Rodło II Kwidzyn 2 - 2 Delta Miłoradz 25 września 2016 - 11:00
33. Relax Ryjewo 8 - 3 Jurand Lasowice 24 września 2016 - 15:00
34. Powiśle Stary Targ 7 - 1 Świt Radostowo 24 września 2016 - 15:00
35. Pogoń Prabuty 7 - 0 LKS Waplewo 24 września 2016 - 16:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
36. Błękitni Kmiecin 4 - 3 LKS Waplewo 2 października 2016 - 14:00
37. Świt Radostowo 2 - 3 Pogoń Prabuty 2 października 2016 - 15:00
38. Jurand Lasowice 2 - 0 Powiśle Stary Targ 1 października 2016 - 15:00
39. Delta Miłoradz 3 - 1 Relax Ryjewo 1 października 2016 - 16:00
40. Wisła Tczew 4 - 0 Rodło II Kwidzyn 1 października 2016 - 14:00
41. Weber Szprudowo 3 - 0 Sobieski Gniew 1 października 2016 - 15:30
42. GDKiS Ostaszewo 2 - 2 Spójnia Sadlinki 2 października 2016 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Błękitni Kmiecin 8 października 2016 - 15:30
44. Sobieski Gniew 2 - 2 GDKiS Ostaszewo 8 października 2016 - 15:00
45. Rodło II Kwidzyn 0 - 8 Weber Szprudowo 9 października 2016 - 11:00
46. Relax Ryjewo 6 - 0 Wisła Tczew 8 października 2016 - 14:00
47. Powiśle Stary Targ 1 - 5 Delta Miłoradz 8 października 2016 - 15:00
48. Pogoń Prabuty 4 - 2 Jurand Lasowice 8 października 2016 - 16:00
49. LKS Waplewo 1 - 4 Świt Radostowo 8 października 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (76) 
50. Błękitni Kmiecin 2 - 1 Świt Radostowo 16 października 2016 - 14:00
51. Jurand Lasowice 3 - 3 LKS Waplewo 15 października 2016 - 15:00
52. Delta Miłoradz 1 - 0 Pogoń Prabuty 15 października 2016 - 15:00
53. Wisła Tczew 6 - 0 Powiśle Stary Targ 15 października 2016 - 14:00
54. Weber Szprudowo 2 - 3 Relax Ryjewo 15 października 2016 - 15:00
55. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 16 października 2016 - 14:00
vo, na boisku 1:0
56. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Sobieski Gniew 15 października 2016 - 11:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
57. Sobieski Gniew 1 - 4 Błękitni Kmiecin 22 października 2016 - 15:00
58. Rodło II Kwidzyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki 23 października 2016 - 11:00
59. Relax Ryjewo 6 - 1 GDKiS Ostaszewo 22 października 2016 - 14:00
60. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Weber Szprudowo 22 października 2016 - 15:00
61. Pogoń Prabuty 1 - 2 Wisła Tczew 22 października 2016 - 15:00
62. LKS Waplewo 1 - 2 Delta Miłoradz 22 października 2016 - 15:00
63. Świt Radostowo 9 - 2 Jurand Lasowice 23 października 2016 - 14:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (47) 
64. Błękitni Kmiecin 6 - 0 Jurand Lasowice 30 października 2016 - 14:00
65. Delta Miłoradz 1 - 1 Świt Radostowo 29 października 2016 - 12:00
66. Wisła Tczew 7 - 1 LKS Waplewo 29 października 2016 - 12:00
67. Weber Szprudowo 1 - 2 Pogoń Prabuty 29 października 2016 - 14:30
68. GDKiS Ostaszewo 1 - 4 Powiśle Stary Targ 30 października 2016 - 14:00
69. Spójnia Sadlinki 5 - 3 Relax Ryjewo 29 października 2016 - 11:00
70. Sobieski Gniew 6 - 0 Rodło II Kwidzyn 29 października 2016 - 12:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (24) 
71. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Błękitni Kmiecin 6 listopada 2016 - 11:00
vo, na boisku 0:1
72. Relax Ryjewo 6 - 0 Sobieski Gniew 5 listopada 2016 - 12:00
73. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Spójnia Sadlinki 5 listopada 2016 - 13:00
74. Pogoń Prabuty 4 - 1 GDKiS Ostaszewo 5 listopada 2016 - 13:00
75. LKS Waplewo 2 - 2 Weber Szprudowo 5 listopada 2016 - 12:00
76. Świt Radostowo 1 - 1 Wisła Tczew 6 listopada 2016 - 13:00
77. Jurand Lasowice 0 - 3 Delta Miłoradz 5 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
78. Błękitni Kmiecin 1 - 0 Delta Miłoradz 13 listopada 2016 - 13:00
79. Wisła Tczew 11 - 0 Jurand Lasowice 12 listopada 2016 - 13:00
80. Weber Szprudowo 4 - 1 Świt Radostowo 13 listopada 2016 - 13:30
81. GDKiS Ostaszewo 6 - 0 LKS Waplewo 13 listopada 2016 - 13:00
82. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Pogoń Prabuty 12 listopada 2016 - 11:00
83. Sobieski Gniew 2 - 7 Powiśle Stary Targ 12 listopada 2016 - 13:30
84. Rodło II Kwidzyn 5 - 0 Relax Ryjewo 12 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (44) 
85. Relax Ryjewo 0 - 3 Błękitni Kmiecin 19 listopada 2016 - 12:00
vo, na boisku 2:0
86. Powiśle Stary Targ 9 - 1 Rodło II Kwidzyn 19 listopada 2016 - 13:00
87. Pogoń Prabuty 7 - 3 Sobieski Gniew 19 listopada 2016 - 13:00
88. LKS Waplewo 1 - 1 Spójnia Sadlinki 19 listopada 2016 - 12:00
89. Świt Radostowo 3 - 2 GDKiS Ostaszewo 20 listopada 2016 - 13:00
90. Jurand Lasowice 0 - 6 Weber Szprudowo 19 listopada 2016 - 12:00
91. Delta Miłoradz 1 - 2 Wisła Tczew 19 listopada 2016 - 12:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (97) 
92. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Wisła Tczew 26 marca 2017 - 14:00
93. Delta Miłoradz 1 - 0 Weber Szprudowo 25 marca 2017 - 16:00
94. Jurand Lasowice 1 - 3 GDKiS Ostaszewo 25 marca 2017 - 15:00
95. Świt Radostowo 2 - 3 Spójnia Sadlinki 26 marca 2017 - 15:30
96. LKS Waplewo 0 - 1 Sobieski Gniew 25 marca 2017 - 15:00
97. Pogoń Prabuty 0 - 2 Rodło II Kwidzyn 26 marca 2017 - 14:00
98. Powiśle Stary Targ 3 - 3 Relax Ryjewo 25 marca 2017 - 15:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (36) 
99. Powiśle Stary Targ 1 - 4 Błękitni Kmiecin 1 kwietnia 2017 - 14:00
100. Relax Ryjewo 1 - 2 Pogoń Prabuty 1 kwietnia 2017 - 14:00
101. Rodło II Kwidzyn 2 - 0 LKS Waplewo 2 kwietnia 2017 - 11:00
102. Sobieski Gniew 3 - 1 Świt Radostowo 1 kwietnia 2017 - 14:00
103. Spójnia Sadlinki 7 - 0 Jurand Lasowice 1 kwietnia 2017 - 11:00
104. GDKiS Ostaszewo 0 - 6 Delta Miłoradz 2 kwietnia 2017 - 14:00
105. Weber Szprudowo 0 - 4 Wisła Tczew 1 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (35) 
106. Błękitni Kmiecin 5 - 3 Weber Szprudowo 9 kwietnia 2017 - 14:00
107. Wisła Tczew 5 - 1 GDKiS Ostaszewo 8 kwietnia 2017 - 17:00
108. Delta Miłoradz 0 - 1 Spójnia Sadlinki 8 kwietnia 2017 - 17:00
109. Jurand Lasowice 0 - 4 Sobieski Gniew 8 kwietnia 2017 - 16:00
110. Świt Radostowo 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 9 kwietnia 2017 - 15:30
111. LKS Waplewo 2 - 3 Relax Ryjewo 8 kwietnia 2017 - 16:00
112. Pogoń Prabuty 5 - 1 Powiśle Stary Targ 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (63) 
113. Pogoń Prabuty 2 - 2 Błękitni Kmiecin 12 kwietnia 2017 - 17:00
114. Powiśle Stary Targ 4 - 3 LKS Waplewo 15 kwietnia 2017 - 15:00
115. Relax Ryjewo 6 - 2 Świt Radostowo 12 kwietnia 2017 - 17:00
116. Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Jurand Lasowice 12 kwietnia 2017 - 17:00
117. Sobieski Gniew 0 - 5 Delta Miłoradz 12 kwietnia 2017 - 15:00
118. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Wisła Tczew 15 kwietnia 2017 - 11:00
119. GDKiS Ostaszewo 2 - 3 Weber Szprudowo 12 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (47) 
120. Błękitni Kmiecin 3 - 1 GDKiS Ostaszewo 23 kwietnia 2017 - 14:00
121. Weber Szprudowo 3 - 0 Spójnia Sadlinki 22 kwietnia 2017 - 15:00
122. Wisła Tczew 1 - 2 Sobieski Gniew 22 kwietnia 2017 - 17:00
123. Delta Miłoradz 0 - 1 Rodło II Kwidzyn 22 kwietnia 2017 - 17:00
124. Jurand Lasowice 2 - 6 Relax Ryjewo 22 kwietnia 2017 - 16:00
125. Świt Radostowo 3 - 1 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia 2017 - 15:30
126. LKS Waplewo 2 - 2 Pogoń Prabuty 22 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (84) 
127. LKS Waplewo 4 - 2 Błękitni Kmiecin 29 kwietnia 2017 - 13:00
128. Pogoń Prabuty 1 - 1 Świt Radostowo 29 kwietnia 2017 - 16:00
129. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Jurand Lasowice 29 kwietnia 2017 - 15:00
130. Relax Ryjewo 3 - 1 Delta Miłoradz 29 kwietnia 2017 - 14:00
131. Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Wisła Tczew 29 kwietnia 2017 - 14:30
132. Sobieski Gniew 0 - 2 Weber Szprudowo 29 kwietnia 2017 - 15:00
133. Spójnia Sadlinki 2 - 0 GDKiS Ostaszewo 29 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
134. Błękitni Kmiecin 0 - 1 Spójnia Sadlinki 7 maja 2017 - 14:00
135. GDKiS Ostaszewo 3 - 1 Sobieski Gniew 7 maja 2017 - 15:30
136. Weber Szprudowo 2 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 maja 2017 - 15:00
137. Wisła Tczew 1 - 1 Relax Ryjewo 6 maja 2017 - 17:00
138. Delta Miłoradz 4 - 1 Powiśle Stary Targ 6 maja 2017 - 17:00
139. Jurand Lasowice 0 - 4 Pogoń Prabuty 6 maja 2017 - 17:00
140. Świt Radostowo 0 - 0 LKS Waplewo 7 maja 2017 - 15:30
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (31) 
141. Świt Radostowo 1 - 1 Błękitni Kmiecin 14 maja 2017 - 15:30
142. LKS Waplewo 10 - 0 Jurand Lasowice 13 maja 2017 - 16:00
143. Pogoń Prabuty 1 - 0 Delta Miłoradz 13 maja 2017 - 16:00
144. Powiśle Stary Targ 1 - 6 Wisła Tczew 13 maja 2017 - 15:00
145. Relax Ryjewo 5 - 2 Weber Szprudowo 13 maja 2017 - 15:00
146. Rodło II Kwidzyn 6 - 1 GDKiS Ostaszewo 13 maja 2017 - 15:00
147. Sobieski Gniew 2 - 5 Spójnia Sadlinki 13 maja 2017 - 16:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (41) 
148. Błękitni Kmiecin 2 - 2 Sobieski Gniew 21 maja 2017 - 14:00
149. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 maja 2017 - 11:00
150. GDKiS Ostaszewo 0 - 3 Relax Ryjewo 21 maja 2017 - 16:00
151. Weber Szprudowo 3 - 0 Powiśle Stary Targ 20 maja 2017 - 15:00
152. Wisła Tczew 4 - 2 Pogoń Prabuty 20 maja 2017 - 17:00
153. Delta Miłoradz 3 - 0 LKS Waplewo 20 maja 2017 - 17:00
154. Jurand Lasowice 0 - 9 Świt Radostowo 20 maja 2017 - 17:00
vo, na boisku 1:9
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
155. Jurand Lasowice 0 - 8 Błękitni Kmiecin 27 maja 2017 - 17:00
156. Świt Radostowo 1 - 2 Delta Miłoradz 28 maja 2017 - 15:30
157. LKS Waplewo 1 - 0 Wisła Tczew 27 maja 2017 - 16:00
158. Pogoń Prabuty 6 - 3 Weber Szprudowo 27 maja 2017 - 16:00
159. Powiśle Stary Targ 1 - 2 GDKiS Ostaszewo 27 maja 2017 - 15:00
160. Relax Ryjewo 0 - 0 Spójnia Sadlinki 27 maja 2017 - 17:00
161. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Sobieski Gniew 28 maja 2017 - 13:30
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (26) 
162. Błękitni Kmiecin 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 4 czerwca 2017 - 14:00
163. Sobieski Gniew 2 - 3 Relax Ryjewo 3 czerwca 2017 - 17:00
164. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Powiśle Stary Targ 3 czerwca 2017 - 16:00
165. GDKiS Ostaszewo 2 - 6 Pogoń Prabuty 4 czerwca 2017 - 17:00
166. Weber Szprudowo 3 - 0 LKS Waplewo 3 czerwca 2017 - 15:00
167. Wisła Tczew 0 - 0 Świt Radostowo 3 czerwca 2017 - 17:00
168. Delta Miłoradz 8 - 0 Jurand Lasowice 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (31) 
169. Delta Miłoradz 3 - 0 Błękitni Kmiecin 10 czerwca 2017 - 17:00
170. Jurand Lasowice 0 - 8 Wisła Tczew 10 czerwca 2017 - 17:00
171. Świt Radostowo 1 - 3 Weber Szprudowo 10 czerwca 2017 - 17:00
172. LKS Waplewo 2 - 0 GDKiS Ostaszewo 10 czerwca 2017 - 16:00
173. Pogoń Prabuty 1 - 0 Spójnia Sadlinki 10 czerwca 2017 - 17:00
174. Powiśle Stary Targ 7 - 3 Sobieski Gniew 10 czerwca 2017 - 15:00
175. Relax Ryjewo 4 - 0 Rodło II Kwidzyn 10 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (102) 
176. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Relax Ryjewo 17 czerwca 2017 - 17:00
177. Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Powiśle Stary Targ 17 czerwca 2017 - 17:00
178. Sobieski Gniew 1 - 2 Pogoń Prabuty 17 czerwca 2017 - 17:00
179. Spójnia Sadlinki 0 - 0 LKS Waplewo 17 czerwca 2017 - 17:00
180. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Świt Radostowo 17 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:1
181. Weber Szprudowo 9 - 2 Jurand Lasowice 17 czerwca 2017 - 17:00
182. Wisła Tczew 2 - 1 Delta Miłoradz 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04