POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 26 64 21 1 4 98 - 33
2. Gedania II Gdańsk 26 61 19 4 3 89 - 34
3. GLKS Różyny 26 59 19 2 5 78 - 43
4. Potok Pszczółki 26 51 (-4) 17 4 5 78 - 32
5. Sporting Leźno 26 44 13 5 8 66 - 44
6. Korona Cedry Małe 26 39 12 3 11 56 - 44
7. Osiczanka Osice 26 34 9 7 10 57 - 81
8. GKS II Kolbudy 26 31 9 4 13 49 - 67
9. Amator Kiełpino 26 30 9 3 14 54 - 65
10. GTS Mokry Dwór 26 26 8 2 16 44 - 74
11. GKS Żukowo 26 21 5 6 15 30 - 62 2 4 1 1 0 6 - 2
12. KS Sulmin 26 21 6 3 17 31 - 80 2 1 0 1 1 2 - 6
13. EX Siedlce Gdańsk 26 19 5 4 17 39 - 72
14. GTS Rusocin 26 16 4 4 18 29 - 67
15. LZS Więckowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Daniel55 01.07.2017, 21:36:58
* Potok Pszczółki został ukarany 4 punktami ujemnymi
* LZS Więckowy wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane

Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (88) 
2. LZS Więckowy - Amator Kiełpino 27 sierpnia 2016 - 17:00
anulowany, było 1-10
3. Sporting Leźno 0 - 0 EX Siedlce Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 14:00
4. Osiczanka Osice 0 - 3 Gedania II Gdańsk 27 sierpnia 2016 - 16:00
5. GTS Mokry Dwór 2 - 4 GKS II Kolbudy 28 sierpnia 2016 - 17:00
6. KS Sulmin 1 - 5 GKS Żukowo 27 sierpnia 2016 - 16:00
7. Korona Cedry Małe 1 - 2 GLKS Różyny 27 sierpnia 2016 - 17:00
8. GTS Rusocin 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 27 sierpnia 2016 - 16:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 2 - 31. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
10. GLKS Różyny 2 - 1 GTS Rusocin 31 sierpnia 2016 - 17:00
11. GKS Żukowo 1 - 1 Korona Cedry Małe 31 sierpnia 2016 - 18:00
12. GKS II Kolbudy 3 - 1 KS Sulmin 31 sierpnia 2016 - 18:30
13. Gedania II Gdańsk 5 - 0 GTS Mokry Dwór 31 sierpnia 2016 - 18:00
14. EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 Osiczanka Osice 31 sierpnia 2016 - 18:30
15. Amator Kiełpino 3 - 3 Sporting Leźno 31 sierpnia 2016 - 18:30
16. Potok Pszczółki - LZS Więckowy 31 sierpnia 2016 - 18:00
anulowany, było 7-0
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 3 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
18. Sporting Leźno 0 - 3 Potok Pszczółki 4 września 2016 - 14:00
19. Osiczanka Osice 1 - 1 Amator Kiełpino 4 września 2016 - 16:00
20. GTS Mokry Dwór 6 - 1 EX Siedlce Gdańsk 3 września 2016 - 13:00
21. KS Sulmin 4 - 3 Gedania II Gdańsk 3 września 2016 - 16:00
22. Korona Cedry Małe 1 - 2 GKS II Kolbudy 3 września 2016 - 17:00
23. GTS Rusocin 2 - 1 GKS Żukowo 3 września 2016 - 16:00
24. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 GLKS Różyny 3 września 2016 - 12:00
Pauza: LZS Więckowy,
Kolejka 4 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
26. GKS Żukowo 1 - 5 Wietcisa Skarszewy 10 września 2016 - 17:00
27. GKS II Kolbudy 4 - 1 GTS Rusocin 11 września 2016 - 16:00
28. Gedania II Gdańsk 6 - 0 Korona Cedry Małe 11 września 2016 - 11:00
29. EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 KS Sulmin 10 września 2016 - 16:00
30. Amator Kiełpino 5 - 0 GTS Mokry Dwór 10 września 2016 - 17:00
31. Potok Pszczółki 4 - 1 Osiczanka Osice 10 września 2016 - 16:00
32. LZS Więckowy - Sporting Leźno 10 września 2016 - 16:00
anulowany, było 3-3
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 5 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
34. Osiczanka Osice - LZS Więckowy 17 września 2016 - 17:00
anulowany, było 7-4
35. GTS Mokry Dwór 0 - 3 Potok Pszczółki 17 września 2016 - 15:30
36. KS Sulmin 1 - 3 Amator Kiełpino 17 września 2016 - 16:00
37. Korona Cedry Małe 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 17 września 2016 - 16:00
38. GTS Rusocin 0 - 2 Gedania II Gdańsk 17 września 2016 - 16:00
39. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 GKS II Kolbudy 17 września 2016 - 16:00
40. GLKS Różyny 3 - 1 GKS Żukowo 18 września 2016 - 15:00
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 6 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
42. GKS II Kolbudy 0 - 2 GLKS Różyny 24 września 2016 - 16:00
43. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 września 2016 - 14:30
44. EX Siedlce Gdańsk 1 - 2 GTS Rusocin 24 września 2016 - 16:00
45. Amator Kiełpino 3 - 0 Korona Cedry Małe 25 września 2016 - 13:30
46. Potok Pszczółki 6 - 2 KS Sulmin 24 września 2016 - 13:45
47. LZS Więckowy - GTS Mokry Dwór 24 września 2016 - 16:00
anulowany, było 0-3
48. Sporting Leźno 5 - 1 Osiczanka Osice 25 września 2016 - 14:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 7 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
50. GTS Mokry Dwór 1 - 2 Sporting Leźno 1 października 2016 - 15:30
51. KS Sulmin - LZS Więckowy 1 października 2016 - 16:00
anulowany, było 4-2
52. Korona Cedry Małe 1 - 3 Potok Pszczółki 1 października 2016 - 16:00
53. GTS Rusocin 0 - 3 Amator Kiełpino 1 października 2016 - 16:00
54. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 1 października 2016 - 15:00
55. GLKS Różyny 2 - 3 Gedania II Gdańsk 1 października 2016 - 16:00
56. GKS Żukowo 0 - 2 GKS II Kolbudy 1 października 2016 - 16:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 8 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
58. Gedania II Gdańsk 5 - 0 GKS Żukowo 8 października 2016 - 14:30
59. EX Siedlce Gdańsk 2 - 4 GLKS Różyny 8 października 2016 - 16:00
60. Amator Kiełpino 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 12 października 2016 - 18:00
61. Potok Pszczółki 5 - 2 GTS Rusocin 8 października 2016 - 15:00
62. LZS Więckowy - Korona Cedry Małe 9 października 2016 - 14:00
anulowany, było 6-6
63. Sporting Leźno 2 - 0 KS Sulmin 9 października 2016 - 14:00
64. Osiczanka Osice 4 - 3 GTS Mokry Dwór 8 października 2016 - 15:30
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 9 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
66. KS Sulmin 1 - 1 Osiczanka Osice 16 października 2016 - 13:00
67. Korona Cedry Małe 2 - 1 Sporting Leźno 15 października 2016 - 16:00
68. GTS Rusocin - LZS Więckowy 15 października 2016 - 16:00
anulowany, było 1-1
69. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Potok Pszczółki 15 października 2016 - 11:00
70. GLKS Różyny 3 - 1 Amator Kiełpino 15 października 2016 - 16:00
71. GKS Żukowo 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 15 października 2016 - 15:00
72. GKS II Kolbudy 1 - 2 Gedania II Gdańsk 16 października 2016 - 14:30
Pauza: GTS Mokry Dwór,
Kolejka 10 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (38) 
74. EX Siedlce Gdańsk 3 - 3 GKS II Kolbudy 22 października 2016 - 16:00
75. Amator Kiełpino 0 - 2 GKS Żukowo 22 października 2016 - 16:00
76. Potok Pszczółki 1 - 1 GLKS Różyny 23 października 2016 - 13:00
77. LZS Więckowy - Wietcisa Skarszewy 22 października 2016 - 16:00
anulowany, było 0-6
78. Sporting Leźno 2 - 2 GTS Rusocin 23 października 2016 - 14:00
79. Osiczanka Osice 1 - 3 Korona Cedry Małe 11 listopada 2016 - 10:00
80. GTS Mokry Dwór 3 - 2 KS Sulmin 22 października 2016 - 12:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 11 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
82. Korona Cedry Małe 5 - 0 GTS Mokry Dwór 29 października 2016 - 14:00
83. GTS Rusocin 2 - 1 Osiczanka Osice 29 października 2016 - 14:00
84. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Sporting Leźno 29 października 2016 - 14:00
85. GLKS Różyny - LZS Więckowy 30 października 2016 - 14:00
anulowany, było 7-3
86. GKS Żukowo 0 - 4 Potok Pszczółki 30 października 2016 - 11:00
87. GKS II Kolbudy 2 - 1 Amator Kiełpino 30 października 2016 - 13:00
88. Gedania II Gdańsk 5 - 3 EX Siedlce Gdańsk 29 października 2016 - 11:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (53) 
90. Amator Kiełpino 2 - 2 Gedania II Gdańsk 5 listopada 2016 - 15:00
91. Potok Pszczółki 3 - 0 GKS II Kolbudy 5 listopada 2016 - 14:00
92. LZS Więckowy - GKS Żukowo 5 listopada 2016 - 14:00
anulowany, było 0-5
93. Sporting Leźno 0 - 2 GLKS Różyny 6 listopada 2016 - 14:00
94. Osiczanka Osice 2 - 6 Wietcisa Skarszewy 5 listopada 2016 - 13:30
95. GTS Mokry Dwór 1 - 1 GTS Rusocin 5 listopada 2016 - 11:30
96. KS Sulmin 3 - 1 Korona Cedry Małe 6 listopada 2016 - 13:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
98. GTS Rusocin 0 - 3 KS Sulmin 13 listopada 2016 - 12:00
vo, na boisku 1:0
99. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 GTS Mokry Dwór 12 listopada 2016 - 13:00
100. GLKS Różyny 10 - 4 Osiczanka Osice 13 listopada 2016 - 12:00
101. GKS Żukowo 2 - 2 Sporting Leźno 13 listopada 2016 - 11:00
102. GKS II Kolbudy - LZS Więckowy 13 listopada 2016 - 13:00
anulowany, było 8-0
103. Gedania II Gdańsk 3 - 2 Potok Pszczółki 13 listopada 2016 - 13:15
104. EX Siedlce Gdańsk 3 - 2 Amator Kiełpino 5 marca 2017 - 16:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 14 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
106. Potok Pszczółki 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 19 listopada 2016 - 14:00
107. LZS Więckowy - Gedania II Gdańsk 19 listopada 2016 - 13:00
anulowany, było 0-3vo, na boisku 2:1
108. Sporting Leźno 2 - 0 GKS II Kolbudy 20 listopada 2016 - 13:00
109. Osiczanka Osice 1 - 1 GKS Żukowo 20 listopada 2016 - 13:00
110. GTS Mokry Dwór 2 - 4 GLKS Różyny 19 listopada 2016 - 11:00
111. KS Sulmin 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 20 listopada 2016 - 13:00
112. Korona Cedry Małe 4 - 0 GTS Rusocin 19 listopada 2016 - 14:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 15 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
114. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Korona Cedry Małe 26 listopada 2016 - 13:00
115. GLKS Różyny 12 - 0 KS Sulmin 26 listopada 2016 - 12:00
116. GKS Żukowo 0 - 1 GTS Mokry Dwór 27 listopada 2016 - 11:00
117. GKS II Kolbudy 2 - 4 Osiczanka Osice 27 listopada 2016 - 13:00
118. Gedania II Gdańsk 5 - 1 Sporting Leźno 27 listopada 2016 - 11:00
119. EX Siedlce Gdańsk - LZS Więckowy
anulowany, nie odbył się
120. Amator Kiełpino 0 - 4 Potok Pszczółki 26 listopada 2016 - 14:00
Pauza: GTS Rusocin,
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
123. EX Siedlce Gdańsk 1 - 8 Sporting Leźno 18 marca 2017 - 16:00
124. Gedania II Gdańsk 2 - 2 Osiczanka Osice 19 marca 2017 - 11:00
125. GKS II Kolbudy 4 - 2 GTS Mokry Dwór 18 marca 2017 - 14:30
126. GKS Żukowo 1 - 1 KS Sulmin 18 marca 2017 - 16:00
127. GLKS Różyny 0 - 3 Korona Cedry Małe 18 marca 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:3
128. Wietcisa Skarszewy 7 - 0 GTS Rusocin 18 marca 2017 - 15:00
Pauza: Amator Kiełpino, Potok Pszczółki,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
130. GTS Rusocin 1 - 2 GLKS Różyny 26 marca 2017 - 12:00
131. Korona Cedry Małe 1 - 1 GKS Żukowo 25 marca 2017 - 15:00
132. KS Sulmin 3 - 3 GKS II Kolbudy 25 marca 2017 - 16:00
133. GTS Mokry Dwór 2 - 1 Gedania II Gdańsk 26 marca 2017 - 11:30
134. Osiczanka Osice 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk 25 marca 2017 - 16:00
135. Sporting Leźno 5 - 3 Amator Kiełpino 26 marca 2017 - 14:00
Pauza: Potok Pszczółki, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
138. Potok Pszczółki 1 - 1 Sporting Leźno 1 kwietnia 2017 - 14:00
139. Amator Kiełpino 0 - 1 Osiczanka Osice 1 kwietnia 2017 - 16:00
140. EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 GTS Mokry Dwór 2 kwietnia 2017 - 16:00
141. Gedania II Gdańsk 4 - 0 KS Sulmin 2 kwietnia 2017 - 11:00
142. GKS II Kolbudy 0 - 0 Korona Cedry Małe 1 kwietnia 2017 - 16:00
143. GKS Żukowo 2 - 1 GTS Rusocin 1 kwietnia 2017 - 16:00
144. GLKS Różyny 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
146. Wietcisa Skarszewy 8 - 0 GKS Żukowo 8 kwietnia 2017 - 17:00
147. GTS Rusocin 0 - 2 GKS II Kolbudy 9 kwietnia 2017 - 12:00
148. Korona Cedry Małe 5 - 2 Gedania II Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 15:00
149. KS Sulmin 2 - 0 EX Siedlce Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 16:00
150. GTS Mokry Dwór 2 - 3 Amator Kiełpino 9 kwietnia 2017 - 11:30
151. Osiczanka Osice 2 - 2 Potok Pszczółki 8 kwietnia 2017 - 17:00
Pauza: Sporting Leźno, GLKS Różyny,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
155. Potok Pszczółki 6 - 1 GTS Mokry Dwór 12 kwietnia 2017 - 17:00
156. Amator Kiełpino 0 - 3 KS Sulmin 12 kwietnia 2017 - 17:00
Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. Na boisku 4:1
157. EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 Korona Cedry Małe 15 kwietnia 2017 - 16:00
158. Gedania II Gdańsk 2 - 0 GTS Rusocin 19 kwietnia 2017 - 18:00
159. GKS II Kolbudy 2 - 7 Wietcisa Skarszewy 12 kwietnia 2017 - 17:00
160. GKS Żukowo 0 - 3 GLKS Różyny 12 kwietnia 2017 - 18:00
vo, na boisku 1:1
Pauza: Osiczanka Osice, Sporting Leźno,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
162. GLKS Różyny 3 - 2 GKS II Kolbudy 22 kwietnia 2017 - 17:00
163. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Gedania II Gdańsk 22 kwietnia 2017 - 12:00
164. GTS Rusocin 1 - 2 EX Siedlce Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 16:00
165. Korona Cedry Małe 4 - 2 Amator Kiełpino 22 kwietnia 2017 - 15:00
166. KS Sulmin 1 - 3 Potok Pszczółki 22 kwietnia 2017 - 16:00
168. Osiczanka Osice 3 - 2 Sporting Leźno 22 kwietnia 2017 - 17:00
Pauza: GTS Mokry Dwór, GKS Żukowo,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
170. Sporting Leźno 7 - 2 GTS Mokry Dwór 29 kwietnia 2017 - 11:00
172. Potok Pszczółki 1 - 0 Korona Cedry Małe 29 kwietnia 2017 - 15:00
173. Amator Kiełpino 6 - 2 GTS Rusocin 30 kwietnia 2017 - 17:00
174. EX Siedlce Gdańsk 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 30 kwietnia 2017 - 16:00
175. Gedania II Gdańsk 1 - 1 GLKS Różyny 29 kwietnia 2017 - 11:00
176. GKS II Kolbudy 2 - 4 GKS Żukowo 30 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: KS Sulmin, Osiczanka Osice,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
178. GKS Żukowo 1 - 4 Gedania II Gdańsk 17 maja 2017 - 18:00
179. GLKS Różyny 3 - 1 EX Siedlce Gdańsk 3 maja 2017 - 18:00
180. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Amator Kiełpino 3 maja 2017 - 17:00
181. GTS Rusocin 1 - 3 Potok Pszczółki 3 maja 2017 - 16:00
183. KS Sulmin 0 - 3 Sporting Leźno 3 maja 2017 - 18:00
184. GTS Mokry Dwór 0 - 5 Osiczanka Osice 10 maja 2017 - 18:00
Pauza: Korona Cedry Małe, GKS II Kolbudy,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
186. Osiczanka Osice 3 - 0 KS Sulmin 6 maja 2017 - 17:30
187. Sporting Leźno 5 - 0 Korona Cedry Małe 7 maja 2017 - 14:00
189. Potok Pszczółki 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 6 maja 2017 - 15:00
190. Amator Kiełpino 0 - 1 GLKS Różyny 6 maja 2017 - 16:00
191. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 GKS Żukowo 28 maja 2017 - 18:00
192. Gedania II Gdańsk 5 - 1 GKS II Kolbudy 7 maja 2017 - 11:00
Pauza: GTS Rusocin, GTS Mokry Dwór,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
194. GKS II Kolbudy 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 13 maja 2017 - 17:30
195. GKS Żukowo 1 - 3 Amator Kiełpino 13 maja 2017 - 16:00
196. GLKS Różyny 0 - 5 Potok Pszczółki 13 maja 2017 - 17:00
198. GTS Rusocin 0 - 2 Sporting Leźno 13 maja 2017 - 16:00
199. Korona Cedry Małe 7 - 1 Osiczanka Osice 13 maja 2017 - 15:00
200. KS Sulmin 0 - 5 GTS Mokry Dwór 13 maja 2017 - 16:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
202. GTS Mokry Dwór 1 - 0 Korona Cedry Małe 20 maja 2017 - 15:30
203. Osiczanka Osice 1 - 1 GTS Rusocin 20 maja 2017 - 17:30
204. Sporting Leźno 1 - 4 Wietcisa Skarszewy 21 maja 2017 - 14:00
206. Potok Pszczółki 3 - 0 GKS Żukowo 20 maja 2017 - 15:00
207. Amator Kiełpino 5 - 0 GKS II Kolbudy 20 maja 2017 - 17:00
208. EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk 21 maja 2017 - 16:00
Pauza: GLKS Różyny, KS Sulmin,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
210. Gedania II Gdańsk 8 - 2 Amator Kiełpino 27 maja 2017 - 14:00
211. GKS II Kolbudy 4 - 4 Potok Pszczółki 27 maja 2017 - 17:30
213. GLKS Różyny 1 - 7 Sporting Leźno 27 maja 2017 - 14:00
214. Wietcisa Skarszewy 13 - 2 Osiczanka Osice 27 maja 2017 - 17:00
215. GTS Rusocin 3 - 3 GTS Mokry Dwór 28 maja 2017 - 11:00
216. Korona Cedry Małe 4 - 0 KS Sulmin 27 maja 2017 - 15:00
Pauza: GKS Żukowo, EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
218. KS Sulmin 0 - 5 GTS Rusocin 3 czerwca 2017 - 16:00
219. GTS Mokry Dwór 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 3 czerwca 2017 - 11:00
220. Osiczanka Osice 2 - 5 GLKS Różyny 4 czerwca 2017 - 16:00
221. Sporting Leźno 2 - 1 GKS Żukowo 3 czerwca 2017 - 11:00
223. Potok Pszczółki 1 - 3 Gedania II Gdańsk 3 czerwca 2017 - 11:00
224. Amator Kiełpino 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk 4 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: GKS II Kolbudy, Korona Cedry Małe,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
226. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Potok Pszczółki 11 czerwca 2017 - 16:00
228. GKS II Kolbudy 0 - 3 Sporting Leźno 10 czerwca 2017 - 17:30
vo, na boisku 3:2
229. GKS Żukowo 2 - 3 Osiczanka Osice 10 czerwca 2017 - 16:00
230. GLKS Różyny 2 - 1 GTS Mokry Dwór 10 czerwca 2017 - 17:00
231. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 KS Sulmin 10 czerwca 2017 - 17:00
232. GTS Rusocin 1 - 4 Korona Cedry Małe 11 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Amator Kiełpino,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
234. Korona Cedry Małe 7 - 1 Wietcisa Skarszewy 17 czerwca 2017 - 17:00
235. KS Sulmin 1 - 2 GLKS Różyny 17 czerwca 2017 - 17:00
236. GTS Mokry Dwór 2 - 0 GKS Żukowo 17 czerwca 2017 - 17:00
237. Osiczanka Osice 4 - 2 GKS II Kolbudy 17 czerwca 2017 - 17:00
238. Sporting Leźno 0 - 4 Gedania II Gdańsk 17 czerwca 2017 - 17:00
240. Potok Pszczółki 7 - 1 Amator Kiełpino 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.05