MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017

MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wikęd Luzino 20 50 16 2 2 56 - 16
2. KS Kamienica Królewska 19 44 14 2 3 67 - 29
3. GKS Kowale 20 43 14 1 5 60 - 36
4. MKS Władysławowo 19 41 13 2 4 69 - 25
5. Czarni Pruszcz Gdański 19 38 12 2 5 46 - 21
6. Kaszuby Połchowo 20 26 7 5 8 41 - 52
7. Polonia Gdańsk 19 25 8 1 10 42 - 46
8. Orzeł Tr±bki Wielkie 20 24 7 3 10 40 - 33
9. Orlęta Reda 19 23 5 8 6 27 - 32
10. GKS Sierakowice 20 21 6 3 11 26 - 35 1 1 0 1 0 1 - 1
11. KS M¶ciszewice 20 21 6 3 11 30 - 53 1 1 0 1 0 1 - 1
12. Sztorm Mosty 20 19 5 4 11 17 - 41
13. Sokół Ełganowo 19 16 4 4 11 17 - 40
14. Eko-Prod Szemud 20 14 3 5 12 31 - 60
15. Start Mrzezino 20 13 4 1 15 17 - 67
16. Olimpia Osowa (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał imer19 23.04.2017, 15:14:18
* Olimpia Osowa wycofała się po 15. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. Sokół Ełganowo 0 - 3 Kaszuby Połchowo 18 marca 2017 - 14:30
2. Orzeł Tr±bki Wielkie 6 - 0 KS M¶ciszewice 18 marca 2017 - 14:30
3. Wikęd Luzino 3 - 1 Sztorm Mosty 18 marca 2017 - 14:00
4. GKS Sierakowice 1 - 2 GKS Kowale 19 marca 2017 - 13:00
5. Start Mrzezino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 18 marca 2017 - 15:00
7. KS Kamienica Królewska 6 - 4 MKS Władysławowo 19 marca 2017 - 13:00
8. Orlęta Reda 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 19 marca 2017 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
9. Orlęta Reda 3 - 1 Sokół Ełganowo 26 marca 2017 - 13:00
10. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 KS Kamienica Królewska 25 marca 2017 - 11:00
12. Polonia Gdańsk 1 - 2 Start Mrzezino 26 marca 2017 - 13:00
13. Eko-Prod Szemud 3 - 4 GKS Sierakowice 26 marca 2017 - 12:00
14. GKS Kowale 2 - 0 Wikęd Luzino 25 marca 2017 - 14:00
15. Sztorm Mosty 2 - 1 Orzeł Tr±bki Wielkie 25 marca 2017 - 11:00
16. KS M¶ciszewice 2 - 3 Kaszuby Połchowo 25 marca 2017 - 16:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
17. Sokół Ełganowo 3 - 0 KS M¶ciszewice 1 kwietnia 2017 - 16:00
18. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Sztorm Mosty 1 kwietnia 2017 - 16:00
19. Orzeł Tr±bki Wielkie 2 - 1 GKS Kowale 1 kwietnia 2017 - 14:30
20. Wikęd Luzino 5 - 1 Eko-Prod Szemud 1 kwietnia 2017 - 14:30
21. GKS Sierakowice 2 - 3 Polonia Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 16:00
22. Start Mrzezino 2 - 1 MKS Władysławowo 1 kwietnia 2017 - 15:00
24. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Orlęta Reda 2 kwietnia 2017 - 13:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Sokół Ełganowo 9 kwietnia 2017 - 13:00
27. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Start Mrzezino 8 kwietnia 2017 - 16:00
28. MKS Władysławowo 6 - 0 GKS Sierakowice 8 kwietnia 2017 - 14:00
29. Polonia Gdańsk 0 - 1 Wikęd Luzino 8 kwietnia 2017 - 15:00
30. Eko-Prod Szemud 3 - 3 Orzeł Tr±bki Wielkie 9 kwietnia 2017 - 12:00
31. GKS Kowale 2 - 1 Kaszuby Połchowo 8 kwietnia 2017 - 14:00
32. Sztorm Mosty 3 - 1 KS M¶ciszewice 8 kwietnia 2017 - 11:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
33. Sokół Ełganowo 0 - 0 Sztorm Mosty 12 kwietnia 2017 - 17:00
34. KS M¶ciszewice 1 - 5 GKS Kowale 15 kwietnia 2017 - 15:00
35. Kaszuby Połchowo 1 - 0 Eko-Prod Szemud 15 kwietnia 2017 - 14:00
36. Orzeł Tr±bki Wielkie 1 - 2 Polonia Gdańsk 15 kwietnia 2017 - 14:00
37. Wikęd Luzino 0 - 3 MKS Władysławowo 15 kwietnia 2017 - 12:00
38. GKS Sierakowice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2017 - 17:00
39. Start Mrzezino 1 - 1 Orlęta Reda 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: KS Kamienica Królewska,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
42. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Start Mrzezino 23 kwietnia 2017 - 13:00
43. Orlęta Reda 0 - 0 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2017 - 13:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Wikęd Luzino 22 kwietnia 2017 - 11:00
45. MKS Władysławowo 0 - 0 Orzeł Tr±bki Wielkie 22 kwietnia 2017 - 14:00
46. Polonia Gdańsk 3 - 1 Kaszuby Połchowo 22 kwietnia 2017 - 16:00
47. Eko-Prod Szemud 2 - 2 KS M¶ciszewice 23 kwietnia 2017 - 12:00
48. GKS Kowale 1 - 1 Sztorm Mosty 22 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sokół Ełganowo - GKS Kowale 29 kwietnia 2017 - 16:00
50. Sztorm Mosty - Eko-Prod Szemud 29 kwietnia 2017 - 11:00
51. KS M¶ciszewice - Polonia Gdańsk 29 kwietnia 2017 - 17:00
52. Kaszuby Połchowo - MKS Władysławowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
53. Orzeł Tr±bki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 29 kwietnia 2017 - 15:30
54. Wikęd Luzino - Orlęta Reda 29 kwietnia 2017 - 16:00
55. GKS Sierakowice - KS Kamienica Królewska 29 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Start Mrzezino - Sokół Ełganowo 3 maja 2017 - 16:00
59. KS Kamienica Królewska - Wikęd Luzino 3 maja 2017 - 15:00
60. Orlęta Reda - Orzeł Tr±bki Wielkie 3 maja 2017 - 13:00
61. Czarni Pruszcz Gdański - Kaszuby Połchowo 3 maja 2017 - 20:00
62. MKS Władysławowo - KS M¶ciszewice 3 maja 2017 - 14:00
63. Polonia Gdańsk - Sztorm Mosty 3 maja 2017 - 12:00
64. Eko-Prod Szemud - GKS Kowale 3 maja 2017 - 12:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Sokół Ełganowo - Eko-Prod Szemud 6 maja 2017 - 16:00
66. GKS Kowale - Polonia Gdańsk 6 maja 2017 - 14:00
67. Sztorm Mosty - MKS Władysławowo 6 maja 2017 - 11:00
68. KS M¶ciszewice - Czarni Pruszcz Gdański 6 maja 2017 - 17:00
69. Kaszuby Połchowo - Orlęta Reda 6 maja 2017 - 17:00
70. Orzeł Tr±bki Wielkie - KS Kamienica Królewska 6 maja 2017 - 16:00
72. GKS Sierakowice - Start Mrzezino 6 maja 2017 - 16:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo 13 maja 2017 - 16:00
74. Start Mrzezino - Wikęd Luzino 13 maja 2017 - 17:00
76. KS Kamienica Królewska - Kaszuby Połchowo 14 maja 2017 - 13:00
77. Orlęta Reda - KS M¶ciszewice 14 maja 2017 - 13:00
78. Czarni Pruszcz Gdański - Sztorm Mosty 13 maja 2017 - 14:00
79. MKS Władysławowo - GKS Kowale 13 maja 2017 - 14:00
80. Polonia Gdańsk - Eko-Prod Szemud 14 maja 2017 - 13:00
Pauza: Orzeł Tr±bki Wielkie,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Sokół Ełganowo - Polonia Gdańsk 20 maja 2017 - 16:00
82. Eko-Prod Szemud - MKS Władysławowo 21 maja 2017 - 12:00
83. GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański 20 maja 2017 - 14:00
84. Sztorm Mosty - Orlęta Reda 20 maja 2017 - 11:00
85. KS M¶ciszewice - KS Kamienica Królewska 20 maja 2017 - 17:00
87. Orzeł Tr±bki Wielkie - Start Mrzezino 20 maja 2017 - 17:00
88. Wikęd Luzino - GKS Sierakowice 20 maja 2017 - 16:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Wikęd Luzino - Sokół Ełganowo 27 maja 2017 - 16:00
90. GKS Sierakowice - Orzeł Tr±bki Wielkie 27 maja 2017 - 16:00
91. Start Mrzezino - Kaszuby Połchowo 28 maja 2017 - 11:00
93. KS Kamienica Królewska - Sztorm Mosty 28 maja 2017 - 13:00
94. Orlęta Reda - GKS Kowale 28 maja 2017 - 13:00
95. Czarni Pruszcz Gdański - Eko-Prod Szemud 27 maja 2017 - 14:00
96. MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 27 maja 2017 - 14:00
Pauza: KS M¶ciszewice,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sokół Ełganowo - MKS Władysławowo 3 czerwca 2017 - 16:00
98. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 3 czerwca 2017
99. Eko-Prod Szemud - Orlęta Reda 4 czerwca 2017 - 12:00
100. GKS Kowale - KS Kamienica Królewska 3 czerwca 2017 - 14:00
102. KS M¶ciszewice - Start Mrzezino 3 czerwca 2017 - 17:00
103. Kaszuby Połchowo - GKS Sierakowice 3 czerwca 2017 - 17:00
104. Orzeł Tr±bki Wielkie - Wikęd Luzino 3 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Sztorm Mosty,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Orzeł Tr±bki Wielkie - Sokół Ełganowo 10 czerwca 2017 - 17:00
106. Wikęd Luzino - Kaszuby Połchowo 10 czerwca 2017 - 16:00
107. GKS Sierakowice - KS M¶ciszewice 10 czerwca 2017 - 16:00
108. Start Mrzezino - Sztorm Mosty 10 czerwca 2017 - 17:00
110. KS Kamienica Królewska - Eko-Prod Szemud 11 czerwca 2017 - 13:00
111. Orlęta Reda - Polonia Gdańsk 11 czerwca 2017 - 13:00
112. Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo 10 czerwca 2017 - 14:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Sokół Ełganowo - Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca 2017 - 17:00
114. MKS Władysławowo - Orlęta Reda 17 czerwca 2017 - 17:00
115. Polonia Gdańsk - KS Kamienica Królewska 17 czerwca 2017 - 17:00
117. GKS Kowale - Start Mrzezino 17 czerwca 2017 - 14:00
118. Sztorm Mosty - GKS Sierakowice 17 czerwca 2017 - 17:00
119. KS M¶ciszewice - Wikęd Luzino 17 czerwca 2017 - 17:00
120. Kaszuby Połchowo - Orzeł Tr±bki Wielkie 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03