MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

Centralna Liga Juniorów - grupa zachodnia - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech Poznań 20 48 15 3 2 62 - 17
2. Pogoń Szczecin 20 44 14 2 4 59 - 23
3. Arka Gdynia 20 35 11 2 7 47 - 23
4. Lechia Gdańsk 20 31 9 4 7 28 - 26 2 6 2 0 0 7 - 1
5. Piast Gliwice 20 31 9 4 7 42 - 41 2 0 0 0 2 1 - 7
6. Warta Poznań 20 30 9 3 8 28 - 33 1 3 1 0 0 2 - 1
7. Śląsk Wrocław 20 30 8 6 6 35 - 26 1 0 0 0 1 1 - 2
8. Miedź Legnica 20 26 8 2 10 29 - 34 2 4 1 1 0 4 - 2
9. Zagłębie Lubin 20 26 7 5 8 32 - 37 2 1 0 1 1 2 - 4
10. Gwarek Zabrze 20 25 8 1 11 29 - 37 3 6 2 0 1 4 - 2
11. Górnik Zabrze 20 25 6 7 7 28 - 33 2 4 1 1 0 2 - 0
12. Salos Szczecin 20 25 7 4 9 22 - 35 3 1 0 1 2 0 - 4
13. Falubaz Zielona Góra 20 23 6 5 9 20 - 30 1 3 1 0 0 3 - 0
14. Bałtyk Koszalin 20 23 7 2 11 34 - 45 1 0 0 0 1 0 - 3
15. Gryf Słupsk 20 17 5 2 13 21 - 48
16. FC Wrocław Academy Wrocław 20 13 3 4 13 17 - 45
Ostatni komentarz dodał kibic1996 16.10.2016, 22:05:53


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Lech Poznań 3 - 0 Salos Szczecin
2. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gwarek Zabrze
3. Zagłębie Lubin 1 - 3 Śląsk Wrocław
4. Górnik Zabrze 6 - 2 Gryf Słupsk
5. Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Piast Gliwice
6. FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 1 Miedź Legnica
7. Bałtyk Koszalin 3 - 2 Arka Gdynia
8. Warta Poznań 4 - 1 Pogoń Szczecin
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Warta Poznań 0 - 4 Lech Poznań
10. Pogoń Szczecin 6 - 1 Bałtyk Koszalin
11. Arka Gdynia 5 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
12. Miedź Legnica 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
13. Piast Gliwice 2 - 2 Górnik Zabrze
14. Gryf Słupsk 0 - 3 Zagłębie Lubin
15. Śląsk Wrocław 1 - 2 Lechia Gdańsk
16. Gwarek Zabrze 2 - 0 Salos Szczecin
Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Lech Poznań 7 - 1 Gwarek Zabrze
18. Salos Szczecin 1 - 2 Śląsk Wrocław
19. Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf Słupsk 11 marca 2017 - 13:00
20. Zagłębie Lubin 1 - 2 Piast Gliwice
21. Górnik Zabrze 0 - 1 Miedź Legnica
22. Falubaz Zielona Góra 1 - 1 Arka Gdynia
23. FC Wrocław Academy Wrocław 1 - 2 Pogoń Szczecin
24. Bałtyk Koszalin 2 - 0 Warta Poznań
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Lech Poznań
26. Warta Poznań 3 - 0 FC Wrocław Academy Wrocław
27. Pogoń Szczecin 6 - 0 Falubaz Zielona Góra
28. Arka Gdynia 3 - 2 Górnik Zabrze
29. Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Lubin
30. Piast Gliwice 0 - 3 Lechia Gdańsk
31. Gryf Słupsk 0 - 1 Salos Szczecin
32. Śląsk Wrocław 0 - 0 Gwarek Zabrze
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lech Poznań 3 - 0 Śląsk Wrocław
34. Gwarek Zabrze 0 - 1 Gryf Słupsk
35. Salos Szczecin 2 - 0 Piast Gliwice
36. Lechia Gdańsk 1 - 2 Miedź Legnica 25 marca 2017 - 13:00
37. Zagłębie Lubin 0 - 4 Arka Gdynia
38. Górnik Zabrze 0 - 1 Pogoń Szczecin
39. Falubaz Zielona Góra 1 - 2 Warta Poznań
40. FC Wrocław Academy Wrocław 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. FC Wrocław Academy Wrocław - Lech Poznań
42. Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra
43. Warta Poznań - Górnik Zabrze
44. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
45. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
46. Miedź Legnica - Salos Szczecin
47. Piast Gliwice - Gwarek Zabrze
48. Gryf Słupsk - Śląsk Wrocław
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Lech Poznań - Gryf Słupsk
50. Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
51. Gwarek Zabrze - Miedź Legnica
52. Salos Szczecin - Arka Gdynia
53. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
54. Zagłębie Lubin - Warta Poznań
55. Górnik Zabrze - Bałtyk Koszalin
56. Falubaz Zielona Góra - FC Wrocław Academy Wrocław
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
58. FC Wrocław Academy Wrocław - Górnik Zabrze
59. Bałtyk Koszalin - Zagłębie Lubin
60. Warta Poznań - Lechia Gdańsk
61. Pogoń Szczecin - Salos Szczecin
62. Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
63. Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
64. Piast Gliwice - Gryf Słupsk
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Lech Poznań - Piast Gliwice
66. Gryf Słupsk - Miedź Legnica
67. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
68. Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
69. Salos Szczecin - Warta Poznań
70. Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin
71. Zagłębie Lubin - FC Wrocław Academy Wrocław
72. Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Zabrze - Lech Poznań
74. Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin
75. FC Wrocław Academy Wrocław - Lechia Gdańsk
76. Bałtyk Koszalin - Salos Szczecin
77. Warta Poznań - Gwarek Zabrze
78. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
79. Arka Gdynia - Gryf Słupsk
80. Miedź Legnica - Piast Gliwice
Kolejka 26 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Lech Poznań - Miedź Legnica
82. Piast Gliwice - Arka Gdynia
83. Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin
84. Śląsk Wrocław - Warta Poznań
85. Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin
86. Salos Szczecin - FC Wrocław Academy Wrocław
87. Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
88. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Kolejka 27 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Zagłębie Lubin - Lech Poznań
90. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
91. Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
92. FC Wrocław Academy Wrocław - Gwarek Zabrze
93. Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław
94. Warta Poznań - Gryf Słupsk
95. Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
96. Arka Gdynia - Miedź Legnica
Kolejka 28 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Lech Poznań - Arka Gdynia
98. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
99. Piast Gliwice - Warta Poznań
100. Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin
101. Śląsk Wrocław - FC Wrocław Academy Wrocław
102. Gwarek Zabrze - Falubaz Zielona Góra
103. Salos Szczecin - Górnik Zabrze
104. Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Kolejka 29 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lechia Gdańsk - Lech Poznań
106. Zagłębie Lubin - Salos Szczecin
107. Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
108. Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
109. FC Wrocław Academy Wrocław - Gryf Słupsk
110. Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice
111. Warta Poznań - Miedź Legnica
112. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Kolejka 30 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
114. Arka Gdynia - Warta Poznań
115. Miedź Legnica - Bałtyk Koszalin
116. Piast Gliwice - FC Wrocław Academy Wrocław
117. Gryf Słupsk - Falubaz Zielona Góra
118. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
119. Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
120. Salos Szczecin - Lechia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04