Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Szczecin |
1 - 3 |
Lech Poznań |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Gryf Słupsk |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Piast Gliwice |
3 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Miedź Legnica |
3 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
17 sierpnia 2016
17.08 - 15:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
17 sierpnia 2016
17.08 - 13:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
Warta Poznań |
24 sierpnia 2016
24.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Lech Poznań |
5 - 0 |
Warta Poznań |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Zagłębie Lubin |
0 - 4 |
Gryf Słupsk |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Salos Szczecin |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
|
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwarek Zabrze |
0 - 3 |
Lech Poznań |
|
Śląsk Wrocław |
3 - 3 |
Salos Szczecin |
|
Gryf Słupsk |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Piast Gliwice |
5 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Miedź Legnica |
1 - 3 |
Górnik Zabrze |
|
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Warta Poznań |
0 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
|
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
14 września 2016
14.09 - 12:00 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
2 - 3 |
Warta Poznań |
|
Falubaz Zielona Góra |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Górnik Zabrze |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Lechia Gdańsk |
4 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Salos Szczecin |
0 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Gwarek Zabrze |
3 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 5 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Lech Poznań |
|
Gryf Słupsk |
3 - 2 |
Gwarek Zabrze |
|
Piast Gliwice |
5 - 1 |
Salos Szczecin |
|
Miedź Legnica |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 0 |
Górnik Zabrze |
21 września 2016
21.09 |
Warta Poznań |
1 - 3 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Bałtyk Koszalin |
0 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Kolejka 6 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
4 - 1 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Falubaz Zielona Góra |
3 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
|
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Zagłębie Lubin |
4 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Salos Szczecin |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Gwarek Zabrze |
2 - 4 |
Piast Gliwice |
|
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Kolejka 7 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk |
1 - 7 |
Lech Poznań |
|
Piast Gliwice |
0 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Gwarek Zabrze |
|
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Salos Szczecin |
|
Pogoń Szczecin |
5 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Bałtyk Koszalin |
5 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
2 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Kolejka 8 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Zagłębie Lubin |
4 - 4 |
Bałtyk Koszalin |
25 października 2016
25.10 - 13:00 |
w pierwotnym terminie (25 września, 11:00) odwołany |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Warta Poznań |
|
Salos Szczecin |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Gwarek Zabrze |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Gryf Słupsk |
2 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Kolejka 9 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Lech Poznań |
|
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Gryf Słupsk |
3 grudnia 2016
3.12 - 11:00 |
Arka Gdynia |
2 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Salos Szczecin |
|
Bałtyk Koszalin |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
1 - 4 |
Zagłębie Lubin |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Kolejka 10 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 3 |
Górnik Zabrze |
|
Zagłębie Lubin |
3 - 2 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Salos Szczecin |
2 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
|
Gwarek Zabrze |
2 - 3 |
Warta Poznań |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Gryf Słupsk |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Piast Gliwice |
4 - 3 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 11 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Miedź Legnica |
0 - 1 |
Lech Poznań |
|
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Pogoń Szczecin |
6 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Bałtyk Koszalin |
3 - 4 |
Gwarek Zabrze |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
2 - 4 |
Salos Szczecin |
3 grudnia 2016
3.12 |
Falubaz Zielona Góra |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Kolejka 12 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
4 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Salos Szczecin |
0 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Gwarek Zabrze |
4 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Śląsk Wrocław |
6 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
|
Gryf Słupsk |
2 - 3 |
Warta Poznań |
|
Piast Gliwice |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Miedź Legnica |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 13 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 6 |
Lech Poznań |
|
Pogoń Szczecin |
6 - 4 |
Miedź Legnica |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Falubaz Zielona Góra |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
|
Górnik Zabrze |
0 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Salos Szczecin |
0 - 4 |
Zagłębie Lubin |
|
Gwarek Zabrze |
0 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Piast Gliwice |
5 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
|
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Arka Gdynia |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Lech Poznań |
|
Warta Poznań |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Bałtyk Koszalin |
4 - 1 |
Miedź Legnica |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
3 - 3 |
Piast Gliwice |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Górnik Zabrze |
0 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Gwarek Zabrze |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 3 |
Śląsk Wrocław |
|
Górnik Zabrze |
6 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 1 |
Piast Gliwice |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Bałtyk Koszalin |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Warta Poznań |
4 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 4 |
Lech Poznań |
|
Pogoń Szczecin |
6 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
|
Arka Gdynia |
5 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Piast Gliwice |
2 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Gryf Słupsk |
0 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Gwarek Zabrze |
2 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
7 - 1 |
Gwarek Zabrze |
|
Salos Szczecin |
1 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
11 marca 2017
11.03 - 13:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Bałtyk Koszalin |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Lech Poznań |
|
Warta Poznań |
3 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Pogoń Szczecin |
6 - 0 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Zagłębie Lubin |
|
Piast Gliwice |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Gryf Słupsk |
0 - 1 |
Salos Szczecin |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Gwarek Zabrze |
0 - 1 |
Gryf Słupsk |
|
Salos Szczecin |
2 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
25 marca 2017
25.03 - 13:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 4 |
Arka Gdynia |
|
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Falubaz Zielona Góra |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
|
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Wrocław Academy Wrocław |
0 - 4 |
Lech Poznań |
|
Bałtyk Koszalin |
0 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Pogoń Szczecin |
7 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 marca 2017
31.03 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Piast Gliwice |
3 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Gryf Słupsk |
0 - 2 |
Śląsk Wrocław |
|
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
7 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Gwarek Zabrze |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Salos Szczecin |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
8 kwietnia 2017
8.04 - 13:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Górnik Zabrze |
2 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
|
Falubaz Zielona Góra |
2 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Falubaz Zielona Góra |
0 - 6 |
Lech Poznań |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
1 - 2 |
Górnik Zabrze |
|
Bałtyk Koszalin |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Warta Poznań |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Gwarek Zabrze |
|
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
Piast Gliwice |
4 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Piast Gliwice |
|
Gryf Słupsk |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Gwarek Zabrze |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Salos Szczecin |
1 - 3 |
Warta Poznań |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
22 kwietnia 2017
22.04 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
5 - 1 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Górnik Zabrze |
1 - 3 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Lech Poznań |
|
Falubaz Zielona Góra |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
3 - 0 |
Lechia Gdańsk |
|
Bałtyk Koszalin |
1 - 0 |
Salos Szczecin |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
|
Arka Gdynia |
4 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Miedź Legnica |
1 - 3 |
Piast Gliwice |
19 kwietnia 2017
19.04 |
Kolejka 26 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Piast Gliwice |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
|
Gryf Słupsk |
0 - 5 |
Pogoń Szczecin |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Gwarek Zabrze |
1 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
|
Salos Szczecin |
1 - 0 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
|
Kolejka 27 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
|
Górnik Zabrze |
3 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Falubaz Zielona Góra |
0 - 2 |
Salos Szczecin |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
2 - 4 |
Gwarek Zabrze |
|
Bałtyk Koszalin |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
|
Warta Poznań |
2 - 0 |
Gryf Słupsk |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Piast Gliwice |
|
Arka Gdynia |
5 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Kolejka 28 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Arka Gdynia |
|
Miedź Legnica |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Piast Gliwice |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Gryf Słupsk |
4 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
|
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Gwarek Zabrze |
1 - 2 |
Falubaz Zielona Góra |
|
Salos Szczecin |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
|
Kolejka 29 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Lech Poznań |
|
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
Salos Szczecin |
|
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
|
Falubaz Zielona Góra |
0 - 1 |
Śląsk Wrocław |
|
FC Wrocław Academy Wrocław |
3 - 2 |
Gryf Słupsk |
|
Bałtyk Koszalin |
3 - 2 |
Piast Gliwice |
|
Warta Poznań |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
|
Kolejka 30 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
|
Piast Gliwice |
4 - 2 |
FC Wrocław Academy Wrocław |
|
Gryf Słupsk |
1 - 5 |
Falubaz Zielona Góra |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Śląsk Wrocław |
0 - 1 |
Górnik Zabrze |
|
Gwarek Zabrze |
1 - 3 |
Zagłębie Lubin |
|
Salos Szczecin |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
|