MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

III liga - grupa II - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwardia Koszalin 20 41 12 5 3 32 - 17
2. Sokół Kleczew 20 39 12 3 5 37 - 24
3. Lech II Poznań 20 38 12 2 6 39 - 19
4. GKS Przodkowo 20 37 10 7 3 44 - 24
5. Elana Toruń 20 35 10 5 5 38 - 23 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Bałtyk Gdynia 20 35 10 5 5 27 - 17 1 1 0 1 0 0 - 0
7. KKS Kalisz 20 34 11 1 8 27 - 23
8. Jarota Jarocin 20 33 9 6 5 29 - 21
9. Świt Skolwin (Szczecin) 20 28 8 4 8 31 - 29
10. KS Chwaszczyno 20 25 8 1 11 34 - 41 2 6 2 0 0 5 - 2
11. Pogoń II Szczecin 20 25 7 4 9 24 - 30 2 0 0 0 2 2 - 5
12. Wda Świecie 20 24 6 6 8 33 - 34
13. Górnik Konin 20 22 6 4 10 20 - 26 1 3 1 0 0 2 - 1
14. Polonia Środa Wielkopolska 20 22 5 7 8 25 - 30 1 0 0 0 1 1 - 2
15. Chemik Bydgoszcz 20 21 6 3 11 25 - 35
16. Pogoń Lębork 20 20 6 2 12 23 - 43 1 3 1 0 0 3 - 2
17. Vineta Wolin 20 20 5 5 10 27 - 36 1 0 0 0 1 2 - 3
18. Leśnik Manowo 20 6 2 0 18 10 - 53
Ostatni komentarz dodał lkspogonlebork 26.03.2017, 11:27:46


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Leśnik Manowo 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 12 marca 2017 - 14:00
2. Sokół Kleczew 0 - 1 Górnik Konin 11 marca 2017 - 14:00
3. KKS Kalisz 0 - 1 Pogoń Lębork 11 marca 2017 - 16:00
4. GKS Przodkowo 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 11 marca 2017 - 13:00
5. Wda Świecie 2 - 2 Bałtyk Gdynia 11 marca 2017 - 13:00
6. Gwardia Koszalin 3 - 2 Elana Toruń 11 marca 2017 - 14:00
7. Jarota Jarocin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 marca 2017 - 14:00
8. KS Chwaszczyno 3 - 1 Vineta Wolin 11 marca 2017 - 15:00
9. Lech II Poznań 1 - 0 Pogoń II Szczecin 11 marca 2017 - 12:00
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
10. Lech II Poznań 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 marca 2017 - 12:00
11. Pogoń II Szczecin 1 - 3 KS Chwaszczyno 19 marca 2017 - 14:30
12. Vineta Wolin 0 - 1 Jarota Jarocin 18 marca 2017 - 14:00
13. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Gwardia Koszalin 18 marca 2017 - 14:00
14. Elana Toruń 2 - 1 Wda Świecie 18 marca 2017 - 13:00
15. Bałtyk Gdynia 0 - 3 GKS Przodkowo 18 marca 2017 - 17:00
16. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 KKS Kalisz 18 marca 2017 - 12:00
17. Pogoń Lębork 0 - 2 Sokół Kleczew 18 marca 2017 - 14:00
18. Górnik Konin 4 - 0 Leśnik Manowo 18 marca 2017 - 15:00
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
19. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Górnik Konin 25 marca 2017 - 11:00
20. Leśnik Manowo 1 - 2 Pogoń Lębork 25 marca 2017 - 16:00
21. Sokół Kleczew 5 - 0 Chemik Bydgoszcz 25 marca 2017 - 15:00
22. KKS Kalisz 1 - 2 Bałtyk Gdynia 25 marca 2017 - 16:00
23. GKS Przodkowo 2 - 2 Elana Toruń 25 marca 2017 - 13:00
24. Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca 2017 - 14:00
25. Gwardia Koszalin 2 - 1 Vineta Wolin 25 marca 2017 - 14:00
26. Jarota Jarocin 0 - 2 Pogoń II Szczecin 25 marca 2017 - 15:00
27. KS Chwaszczyno 2 - 1 Lech II Poznań 25 marca 2017 - 15:00
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
28. KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin) 1 kwietnia 2017 - 15:00
29. Lech II Poznań - Jarota Jarocin 1 kwietnia 2017 - 15:00
30. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 2 kwietnia 2017 - 15:00
31. Vineta Wolin - Wda Świecie 1 kwietnia 2017 - 17:00
32. Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 1 kwietnia 2017 - 16:00
33. Elana Toruń - KKS Kalisz 1 kwietnia 2017 - 14:00
34. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 kwietnia 2017 - 15:00
35. Chemik Bydgoszcz - Leśnik Manowo 2 kwietnia 2017 - 12:00
36. Pogoń Lębork - Górnik Konin 2 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Lębork 8 kwietnia 2017 - 11:00
38. Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 8 kwietnia 2017 - 16:00
39. Leśnik Manowo - Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2017 - 14:00
40. Elana Toruń - Sokół Kleczew 8 kwietnia 2017 - 14:00
41. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2017 - 17:00
42. GKS Przodkowo - Vineta Wolin 8 kwietnia 2017 - 15:00
43. Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 8 kwietnia 2017 - 15:00
44. Gwardia Koszalin - Lech II Poznań
45. Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia 2017 - 17:00
47. KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 14 kwietnia 2017 - 17:00
48. Lech II Poznań - Wda Świecie 12 kwietnia 2017 - 17:00
49. Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 12 kwietnia 2017 - 16:00
50. Vineta Wolin - KKS Kalisz 12 kwietnia 2017 - 17:00
51. Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 12 kwietnia 2017 - 17:00
52. Elana Toruń - Leśnik Manowo 12 kwietnia 2017 - 16:00
53. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 12 kwietnia 2017 - 18:00
54. Chemik Bydgoszcz - Pogoń Lębork 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz 22 kwietnia 2017 - 15:00
56. Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia 23 kwietnia 2017 - 17:00
57. Górnik Konin - Elana Toruń 22 kwietnia 2017 - 16:00
58. Leśnik Manowo - Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia 2017 - 14:00
59. Sokół Kleczew - Vineta Wolin 22 kwietnia 2017 - 17:00
60. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin 23 kwietnia 2017 - 17:00
61. GKS Przodkowo - Lech II Poznań 22 kwietnia 2017 - 15:00
62. Wda Świecie - KS Chwaszczyno 22 kwietnia 2017 - 16:00
63. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 22 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 29 kwietnia 2017 - 17:00
65. Jarota Jarocin - Wda Świecie 29 kwietnia 2017 - 17:00
66. KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 30 kwietnia 2017 - 11:00
67. Lech II Poznań - KKS Kalisz 30 kwietnia 2017 - 11:00
68. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 30 kwietnia 2017 - 11:00
69. Vineta Wolin - Leśnik Manowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
70. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 29 kwietnia 2017 - 16:00
71. Elana Toruń - Pogoń Lębork 29 kwietnia 2017 - 15:00
72. Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 29 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 3 maja 2017 - 11:00
74. Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń 3 maja 2017 - 11:00
75. Pogoń Lębork - Polonia Środa Wielkopolska 3 maja 2017 - 17:00
76. Górnik Konin - Vineta Wolin 3 maja 2017 - 17:00
77. Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin 3 maja 2017 - 15:00
78. Sokół Kleczew - Lech II Poznań 3 maja 2017 - 17:00
79. KKS Kalisz - KS Chwaszczyno 3 maja 2017 - 15:00
80. GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 3 maja 2017 - 15:00
81. Wda Świecie - Gwardia Koszalin 3 maja 2017 - 16:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja 2017 - 16:00
83. Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 6 maja 2017 - 17:00
84. Jarota Jarocin - KKS Kalisz 6 maja 2017 - 17:00
85. KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew 6 maja 2017 - 15:00
86. Lech II Poznań - Leśnik Manowo 7 maja 2017 - 11:00
87. Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 7 maja 2017 - 11:00
88. Vineta Wolin - Pogoń Lębork 6 maja 2017 - 17:00
89. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz 6 maja 2017 - 16:00
90. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 6 maja 2017 - 15:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 13 maja 2017 - 12:00
92. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 13 maja 2017
93. Chemik Bydgoszcz - Vineta Wolin 13 maja 2017 - 17:00
94. Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin 13 maja 2017 - 17:00
95. Górnik Konin - Lech II Poznań 13 maja 2017 - 17:00
96. Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 14 maja 2017 - 14:00
97. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 13 maja 2017 - 17:00
98. KKS Kalisz - Gwardia Koszalin 14 maja 2017 - 17:00
99. GKS Przodkowo - Wda Świecie 13 maja 2017 - 16:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 20 maja 2017 - 16:00
101. Wda Świecie - KKS Kalisz 20 maja 2017 - 16:00
102. Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 20 maja 2017 - 17:00
103. Jarota Jarocin - Leśnik Manowo 20 maja 2017 - 17:00
104. KS Chwaszczyno - Górnik Konin 20 maja 2017 - 15:00
105. Lech II Poznań - Pogoń Lębork 21 maja 2017 - 11:00
106. Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 21 maja 2017 - 11:00
107. Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 20 maja 2017 - 17:00
108. Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 20 maja 2017 - 16:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 27 maja 2017 - 12:00
110. Elana Toruń - Vineta Wolin 27 maja 2017 - 15:00
111. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 27 maja 2017 - 17:00
112. Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 27 maja 2017 - 16:00
113. Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 27 maja 2017 - 17:00
114. Górnik Konin - Jarota Jarocin 27 maja 2017 - 17:00
115. Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 28 maja 2017 - 14:00
116. Sokół Kleczew - Wda Świecie 27 maja 2017 - 17:00
117. KKS Kalisz - GKS Przodkowo 27 maja 2017 - 17:00
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 4 czerwca 2017 - 17:00
119. GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 3 czerwca 2017 - 16:00
120. Wda Świecie - Leśnik Manowo 3 czerwca 2017 - 16:00
121. Gwardia Koszalin - Górnik Konin 3 czerwca 2017 - 17:00
122. Jarota Jarocin - Pogoń Lębork 3 czerwca 2017 - 17:00
123. KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz 3 czerwca 2017 - 15:00
124. Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 4 czerwca 2017 - 11:00
125. Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 czerwca 2017 - 11:00
126. Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin 10 czerwca 2017
128. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 10 czerwca 2017 - 16:00
129. Elana Toruń - Lech II Poznań 10 czerwca 2017 - 15:00
130. Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno 10 czerwca 2017 - 18:00
131. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 10 czerwca 2017 - 17:00
132. Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 11 czerwca 2017 - 17:00
133. Górnik Konin - Wda Świecie 10 czerwca 2017 - 17:00
134. Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 11 czerwca 2017 - 13:00
135. Sokół Kleczew - KKS Kalisz 10 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 15 czerwca 2017 - 15:00
137. KKS Kalisz - Leśnik Manowo 15 czerwca 2017 - 15:00
138. GKS Przodkowo - Górnik Konin 15 czerwca 2017 - 15:00
139. Wda Świecie - Pogoń Lębork 15 czerwca 2017 - 15:00
140. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 15 czerwca 2017 - 15:00
141. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 15 czerwca 2017 - 15:00
142. KS Chwaszczyno - Elana Toruń 15 czerwca 2017 - 15:00
143. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2017 - 15:00
144. Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 15 czerwca 2017 - 15:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 18 czerwca 2017 - 15:00
146. Vineta Wolin - Lech II Poznań 18 czerwca 2017 - 15:00
147. Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno 18 czerwca 2017 - 15:00
148. Elana Toruń - Jarota Jarocin 18 czerwca 2017 - 15:00
149. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 18 czerwca 2017 - 15:00
150. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 18 czerwca 2017 - 15:00
151. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 18 czerwca 2017 - 15:00
152. Górnik Konin - KKS Kalisz 18 czerwca 2017 - 15:00
153. Leśnik Manowo - Sokół Kleczew 18 czerwca 2017 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03