TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW (2006 - 2011). ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

III liga - grupa II - sezon 2016/2017


MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lech II Poznań 29 55 17 4 8 58 - 30 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Bałtyk Gdynia 29 55 16 7 6 45 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
3. Gwardia Koszalin 29 54 16 6 7 40 - 27
4. Sokół Kleczew 29 50 15 5 9 53 - 39
5. Jarota Jarocin 29 49 14 7 8 44 - 38
6. Elana Toruń 29 48 13 9 7 57 - 34 2 2 0 2 0 4 - 4
7. GKS Przodkowo 29 48 13 9 7 53 - 34 2 2 0 2 0 4 - 4
8. KKS Kalisz 29 46 14 4 11 35 - 37
9. Świt Skolwin (Szczecin) 29 43 12 7 10 45 - 41
10. Wda Świecie 29 42 12 6 11 55 - 46
11. Pogoń II Szczecin 29 41 12 5 12 42 - 39
12. Polonia Środa Wielkopolska 29 39 10 9 10 38 - 38
13. KS Chwaszczyno 29 36 11 3 15 47 - 58
14. Chemik Bydgoszcz 29 33 9 6 14 35 - 45
15. Górnik Konin 29 32 8 8 13 34 - 43
16. Pogoń Lębork 29 27 8 3 18 31 - 60
17. Vineta Wolin 29 22 5 7 17 35 - 55
18. Leśnik Manowo 29 10 3 1 25 19 - 75
Ostatni komentarz dodał iberica 24.05.2017, 17:37:44


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Leśnik Manowo 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 12 marca 2017 - 14:00
2. Sokół Kleczew 0 - 1 Górnik Konin 11 marca 2017 - 14:00
3. KKS Kalisz 0 - 1 Pogoń Lębork 11 marca 2017 - 16:00
4. GKS Przodkowo 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 11 marca 2017 - 13:00
5. Wda Świecie 2 - 2 Bałtyk Gdynia 11 marca 2017 - 13:00
6. Gwardia Koszalin 3 - 2 Elana Toruń 11 marca 2017 - 14:00
7. Jarota Jarocin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 marca 2017 - 14:00
8. KS Chwaszczyno 3 - 1 Vineta Wolin 11 marca 2017 - 15:00
9. Lech II Poznań 1 - 0 Pogoń II Szczecin 11 marca 2017 - 12:00
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
10. Lech II Poznań 4 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 marca 2017 - 12:00
11. Pogoń II Szczecin 1 - 3 KS Chwaszczyno 19 marca 2017 - 14:30
12. Vineta Wolin 0 - 1 Jarota Jarocin 18 marca 2017 - 14:00
13. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Gwardia Koszalin 18 marca 2017 - 14:00
14. Elana Toruń 2 - 1 Wda Świecie 18 marca 2017 - 13:00
15. Bałtyk Gdynia 0 - 3 GKS Przodkowo 18 marca 2017 - 17:00
16. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 KKS Kalisz 18 marca 2017 - 12:00
17. Pogoń Lębork 0 - 2 Sokół Kleczew 18 marca 2017 - 14:00
18. Górnik Konin 4 - 0 Leśnik Manowo 18 marca 2017 - 15:00
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
19. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Górnik Konin 25 marca 2017 - 11:00
20. Leśnik Manowo 1 - 2 Pogoń Lębork 25 marca 2017 - 16:00
21. Sokół Kleczew 5 - 0 Chemik Bydgoszcz 25 marca 2017 - 15:00
22. KKS Kalisz 1 - 2 Bałtyk Gdynia 25 marca 2017 - 16:00
23. GKS Przodkowo 2 - 2 Elana Toruń 25 marca 2017 - 13:00
24. Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca 2017 - 14:00
25. Gwardia Koszalin 2 - 1 Vineta Wolin 25 marca 2017 - 14:00
26. Jarota Jarocin 0 - 2 Pogoń II Szczecin 25 marca 2017 - 15:00
27. KS Chwaszczyno 2 - 1 Lech II Poznań 25 marca 2017 - 15:00
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
28. KS Chwaszczyno 2 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 1 kwietnia 2017 - 15:00
29. Lech II Poznań 5 - 1 Jarota Jarocin 1 kwietnia 2017 - 13:00
30. Pogoń II Szczecin 2 - 3 Gwardia Koszalin 2 kwietnia 2017 - 15:00
31. Vineta Wolin 1 - 4 Wda Świecie 1 kwietnia 2017 - 17:00
32. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Przodkowo 1 kwietnia 2017 - 16:00
33. Elana Toruń 1 - 1 KKS Kalisz 1 kwietnia 2017 - 14:00
34. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sokół Kleczew 2 kwietnia 2017 - 15:00
35. Chemik Bydgoszcz 3 - 2 Leśnik Manowo 2 kwietnia 2017 - 12:00
36. Pogoń Lębork 0 - 2 Górnik Konin 2 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
37. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Pogoń Lębork 8 kwietnia 2017 - 11:00
38. Górnik Konin 1 - 3 Chemik Bydgoszcz 8 kwietnia 2017 - 16:00
39. Leśnik Manowo 2 - 3 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2017 - 14:00
40. Elana Toruń 3 - 3 Sokół Kleczew 8 kwietnia 2017 - 14:00
41. KKS Kalisz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia 2017 - 17:00
42. GKS Przodkowo 1 - 0 Vineta Wolin 8 kwietnia 2017 - 15:00
43. Wda Świecie 2 - 0 Pogoń II Szczecin 8 kwietnia 2017 - 15:00
44. Gwardia Koszalin 1 - 0 Lech II Poznań 8 kwietnia 2017 - 16:00
we Wronkach
45. Jarota Jarocin 3 - 2 KS Chwaszczyno 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
46. Jarota Jarocin 0 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia 2017 - 17:00
47. KS Chwaszczyno 0 - 0 Gwardia Koszalin 14 kwietnia 2017 - 17:00
48. Lech II Poznań 1 - 0 Wda Świecie 12 kwietnia 2017 - 17:00
49. Pogoń II Szczecin 1 - 0 GKS Przodkowo 12 kwietnia 2017 - 16:00
50. Vineta Wolin 1 - 2 KKS Kalisz 12 kwietnia 2017 - 17:00
51. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Sokół Kleczew 12 kwietnia 2017 - 17:00
52. Elana Toruń 2 - 2 Leśnik Manowo 12 kwietnia 2017 - 16:00
53. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Górnik Konin 12 kwietnia 2017 - 18:00
54. Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Pogoń Lębork 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
55. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 22 kwietnia 2017 - 15:00
56. Pogoń Lębork 1 - 3 Bałtyk Gdynia 23 kwietnia 2017 - 17:00
57. Górnik Konin 3 - 2 Elana Toruń 21 kwietnia 2017 - 18:00
58. Leśnik Manowo 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia 2017 - 14:00
59. Sokół Kleczew 2 - 1 Vineta Wolin 22 kwietnia 2017 - 17:00
60. KKS Kalisz 0 - 4 Pogoń II Szczecin 23 kwietnia 2017 - 11:00
61. GKS Przodkowo 1 - 1 Lech II Poznań 22 kwietnia 2017 - 15:00
62. Wda Świecie 6 - 2 KS Chwaszczyno 22 kwietnia 2017 - 16:00
63. Gwardia Koszalin 1 - 2 Jarota Jarocin 22 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
64. Gwardia Koszalin 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 29 kwietnia 2017 - 12:00
65. Jarota Jarocin 3 - 1 Wda Świecie 29 kwietnia 2017 - 17:00
66. KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo 29 kwietnia 2017 - 15:00
67. Lech II Poznań 3 - 0 KKS Kalisz 29 kwietnia 2017 - 12:00
68. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Sokół Kleczew 29 kwietnia 2017 - 11:00
69. Vineta Wolin 0 - 1 Leśnik Manowo 29 kwietnia 2017 - 17:00
70. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Górnik Konin 29 kwietnia 2017 - 16:00
71. Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Lębork 29 kwietnia 2017 - 15:00
72. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Chemik Bydgoszcz 29 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2017 - 18:00
74. Chemik Bydgoszcz 0 - 0 Elana Toruń 3 maja 2017 - 11:00
75. Pogoń Lębork 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 maja 2017 - 17:00
76. Górnik Konin 3 - 3 Vineta Wolin 3 maja 2017 - 17:00
77. Leśnik Manowo 1 - 5 Pogoń II Szczecin 3 maja 2017 - 15:00
78. Sokół Kleczew 6 - 1 Lech II Poznań 3 maja 2017 - 17:00
79. KKS Kalisz 1 - 0 KS Chwaszczyno 3 maja 2017 - 15:00
80. GKS Przodkowo 3 - 2 Jarota Jarocin 3 maja 2017 - 15:00
81. Wda Świecie 0 - 1 Gwardia Koszalin 3 maja 2017 - 16:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
82. Wda Świecie 3 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja 2017 - 16:00
83. Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 6 maja 2017 - 17:00
84. Jarota Jarocin 0 - 0 KKS Kalisz 6 maja 2017 - 17:00
85. KS Chwaszczyno 3 - 3 Sokół Kleczew 6 maja 2017 - 15:00
86. Lech II Poznań 4 - 0 Leśnik Manowo 6 maja 2017 - 12:00
87. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Górnik Konin 6 maja 2017 - 15:00
88. Vineta Wolin 1 - 1 Pogoń Lębork 6 maja 2017 - 17:00
89. Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Chemik Bydgoszcz 6 maja 2017 - 16:00
90. Elana Toruń 3 - 1 Bałtyk Gdynia 6 maja 2017 - 15:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
91. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 5 Elana Toruń 13 maja 2017 - 12:00
92. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 10 maja 2017 - 18:00
93. Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Vineta Wolin 13 maja 2017 - 17:00
94. Pogoń Lębork 2 - 3 Pogoń II Szczecin 14 maja 2017 - 16:00
95. Górnik Konin 2 - 2 Lech II Poznań 13 maja 2017 - 17:00
96. Leśnik Manowo 1 - 2 KS Chwaszczyno 14 maja 2017 - 14:00
97. Sokół Kleczew 0 - 2 Jarota Jarocin 13 maja 2017 - 17:00
98. KKS Kalisz 2 - 0 Gwardia Koszalin 13 maja 2017 - 17:00
99. GKS Przodkowo 1 - 2 Wda Świecie 13 maja 2017 - 16:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Przodkowo 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2017 - 18:00
101. Wda Świecie 4 - 1 KKS Kalisz 20 maja 2017 - 16:00
102. Gwardia Koszalin 1 - 0 Sokół Kleczew 20 maja 2017 - 17:00
103. Jarota Jarocin 2 - 0 Leśnik Manowo 20 maja 2017 - 17:00
104. KS Chwaszczyno 1 - 0 Górnik Konin 20 maja 2017 - 15:00
105. Lech II Poznań 2 - 0 Pogoń Lębork 20 maja 2017 - 12:30
106. Pogoń II Szczecin 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 21 maja 2017 - 17:00
107. Vineta Wolin 0 - 2 Bałtyk Gdynia 20 maja 2017 - 17:00
108. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Elana Toruń 20 maja 2017 - 16:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
109. Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 27 maja 2017 - 12:00
110. Elana Toruń - Vineta Wolin 27 maja 2017 - 15:00
111. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 28 maja 2017 - 11:00
112. Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 27 maja 2017 - 16:00
113. Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 27 maja 2017 - 17:00
114. Górnik Konin - Jarota Jarocin 27 maja 2017 - 17:00
115. Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 27 maja 2017 - 16:00
116. Sokół Kleczew - Wda Świecie 27 maja 2017 - 17:00
117. KKS Kalisz - GKS Przodkowo 27 maja 2017 - 17:00
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 4 czerwca 2017 - 17:00
119. GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 3 czerwca 2017 - 16:00
120. Wda Świecie - Leśnik Manowo 3 czerwca 2017 - 16:00
121. Gwardia Koszalin - Górnik Konin 3 czerwca 2017 - 17:00
122. Jarota Jarocin - Pogoń Lębork 3 czerwca 2017 - 17:00
123. KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz 3 czerwca 2017 - 15:00
124. Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 4 czerwca 2017 - 11:00
125. Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 czerwca 2017 - 11:00
126. Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin 10 czerwca 2017
128. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 10 czerwca 2017 - 16:00
129. Elana Toruń - Lech II Poznań 10 czerwca 2017 - 15:00
130. Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno 10 czerwca 2017 - 18:00
131. Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 10 czerwca 2017 - 17:00
132. Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 11 czerwca 2017 - 17:00
133. Górnik Konin - Wda Świecie 10 czerwca 2017 - 17:00
134. Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 11 czerwca 2017 - 13:00
135. Sokół Kleczew - KKS Kalisz 10 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 15 czerwca 2017 - 15:00
137. KKS Kalisz - Leśnik Manowo 15 czerwca 2017 - 15:00
138. GKS Przodkowo - Górnik Konin 15 czerwca 2017 - 15:00
139. Wda Świecie - Pogoń Lębork 15 czerwca 2017 - 15:00
140. Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 15 czerwca 2017 - 15:00
141. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 15 czerwca 2017 - 15:00
142. KS Chwaszczyno - Elana Toruń 15 czerwca 2017 - 15:00
143. Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca 2017 - 15:00
144. Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 15 czerwca 2017 - 15:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 18 czerwca 2017 - 15:00
146. Vineta Wolin - Lech II Poznań 18 czerwca 2017 - 15:00
147. Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno 18 czerwca 2017 - 15:00
148. Elana Toruń - Jarota Jarocin 18 czerwca 2017 - 15:00
149. Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 18 czerwca 2017 - 15:00
150. Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 18 czerwca 2017 - 15:00
151. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 18 czerwca 2017 - 15:00
152. Górnik Konin - KKS Kalisz 18 czerwca 2017 - 15:00
153. Leśnik Manowo - Sokół Kleczew 18 czerwca 2017 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03