MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

II liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Odra Opole 23 48 14 6 3 41 - 20
2. Raków Częstochowa 23 47 13 8 2 46 - 20
3. Radomiak Radom 23 43 12 7 4 25 - 17
4. Puszcza Niepołomice 23 41 11 8 4 25 - 13
5. Siarka Tarnobrzeg 23 38 (-1) 10 9 4 38 - 28
6. Olimpia Elbląg 23 33 7 12 4 38 - 32 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Legionovia Legionowo 23 33 9 6 8 37 - 30 1 1 0 1 0 2 - 2
8. Błękitni Stargard Szczeciński 23 31 7 10 6 31 - 24
9. Gryf Wejherowo 23 28 8 4 11 29 - 38
10. Stal Stalowa Wola 23 26 6 8 9 26 - 35
11. GKS Bełchatów 23 25 (-3) 8 4 11 24 - 25 3 7 2 1 0 3 - 0
12. Olimpia Zambrów 23 25 6 7 10 20 - 36 4 4 1 1 2 1 - 4
13. ROW 1964 Rybnik 23 25 7 4 12 24 - 30 3 3 1 0 2 2 - 2
14. Warta Poznań 23 24 6 6 11 27 - 42
15. Polonia Warszawa 23 22 4 10 9 24 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
16. Rozwój Katowice 23 22 5 7 11 23 - 28 1 1 0 1 0 1 - 1
17. Polonia Bytom 23 20 (-4) 7 3 13 19 - 35
18. Kotwica Kołobrzeg 23 19 4 7 12 24 - 38
Ostatni komentarz dodał adam1st 01.08.2016, 12:41:52
* GKS Bełchatów został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Polonia Bytom została ukarana odjęciem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
* Siarka Tarnobrzeg została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Odra Opole
2. Polonia Bytom 1 - 1 Polonia Warszawa
3. Raków Częstochowa 0 - 0 Olimpia Elbląg
4. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Warta Poznań
5. Olimpia Zambrów 0 - 0 GKS Bełchatów
6. Błękitni Stargard Szczeciński 6 - 1 Gryf Wejherowo 19 listopada 2016 - 13:00
7. Rozwój Katowice 2 - 3 Legionovia Legionowo
8. Puszcza Niepołomice 2 - 0 ROW 1964 Rybnik
9. Radomiak Radom 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
11. Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Puszcza Niepołomice
12. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Rozwój Katowice
13. Legionovia Legionowo 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
14. Gryf Wejherowo 1 - 1 Olimpia Zambrów 26 listopada 2016 - 13:00
15. GKS Bełchatów 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
16. Warta Poznań 1 - 2 Raków Częstochowa
17. Olimpia Elbląg 5 - 1 Polonia Bytom
18. Polonia Warszawa 3 - 4 Odra Opole
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Polonia Warszawa
20. Odra Opole 2 - 1 Olimpia Elbląg
21. Polonia Bytom 1 - 2 Warta Poznań
22. Raków Częstochowa 0 - 1 GKS Bełchatów
23. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Gryf Wejherowo 4 marca 2017 - 17:00
24. Olimpia Zambrów 1 - 5 Legionovia Legionowo
25. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
26. Rozwój Katowice 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
27. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Radomiak Radom
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
29. Radomiak Radom 0 - 1 Rozwój Katowice
30. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
31. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Olimpia Zambrów
32. Legionovia Legionowo 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
33. Gryf Wejherowo 2 - 1 Raków Częstochowa 11 marca 2017 - 15:00
34. GKS Bełchatów 0 - 1 Polonia Bytom
35. Warta Poznań 1 - 3 Odra Opole
36. Olimpia Elbląg 2 - 1 Polonia Warszawa
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Olimpia Elbląg
38. Polonia Warszawa 1 - 1 Warta Poznań
39. Odra Opole 3 - 1 GKS Bełchatów
40. Polonia Bytom 1 - 0 Gryf Wejherowo 17 marca 2017 - 19:00
41. Raków Częstochowa 5 - 1 Legionovia Legionowo
42. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 ROW 1964 Rybnik
43. Olimpia Zambrów 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
44. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Radomiak Radom
45. Rozwój Katowice 0 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Rozwój Katowice 2 - 2 Stal Stalowa Wola
47. Puszcza Niepołomice 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
48. Radomiak Radom 1 - 1 Olimpia Zambrów
49. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
50. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Raków Częstochowa
51. Legionovia Legionowo 3 - 0 Polonia Bytom 25 marca 2017 - 16:00
52. Gryf Wejherowo 1 - 0 Odra Opole 25 marca 2017 - 16:00
53. GKS Bełchatów 2 - 1 Polonia Warszawa
54. Warta Poznań 1 - 2 Olimpia Elbląg
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Stal Stalowa Wola - Warta Poznań
56. Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów
57. Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo
58. Odra Opole - Legionovia Legionowo
59. Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik
60. Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
61. Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom
62. Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice
63. Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
65. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów
66. Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg
67. Radomiak Radom - Raków Częstochowa
68. Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
69. ROW 1964 Rybnik - Odra Opole
70. Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
71. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg
72. GKS Bełchatów - Warta Poznań
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
74. Warta Poznań - Gryf Wejherowo
75. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
76. ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa
77. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
78. Polonia Bytom - Radomiak Radom
79. Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
80. Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice
81. Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
83. Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg
84. Rozwój Katowice - Raków Częstochowa
85. Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom
86. Radomiak Radom - Odra Opole
87. Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa
88. ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg
89. Legionovia Legionowo - Warta Poznań
90. Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
92. GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
93. Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik
94. Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
95. Polonia Warszawa - Radomiak Radom
96. Odra Opole - Puszcza Niepołomice
97. Polonia Bytom - Rozwój Katowice
98. Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński
99. Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
101. Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa
102. Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom
103. Rozwój Katowice - Odra Opole
104. Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa
105. Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
106. Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań
107. ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów
108. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
110. Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik
111. GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg
112. Warta Poznań - Radomiak Radom
113. Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice
114. Polonia Warszawa - Rozwój Katowice
115. Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński
116. Polonia Bytom - Olimpia Zambrów
117. Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola
119. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom
120. Olimpia Zambrów - Odra Opole
121. Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Warszawa
122. Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg
123. Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
124. Radomiak Radom - GKS Bełchatów
125. Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
126. ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik
128. Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
129. Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
130. GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice
131. Warta Poznań - Rozwój Katowice
132. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński
133. Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów
134. Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg
135. Polonia Bytom - Raków Częstochowa
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
137. Raków Częstochowa - Odra Opole
138. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
139. Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
140. Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań
141. Rozwój Katowice - GKS Bełchatów
142. Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo
143. Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
144. Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
146. ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom
147. Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice
148. Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice
149. GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński
150. Warta Poznań - Olimpia Zambrów
151. Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
152. Polonia Warszawa - Raków Częstochowa
153. Odra Opole - Polonia Bytom
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03