Kolejka 1 - 30/31. lipca 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Odra Opole |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Polonia Warszawa |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
31 lipca 2016
31.07 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 3 |
Rozwój Katowice |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Kolejka 2 - 6/7. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Rozwój Katowice |
0 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
5 sierpnia 2016
5.08 - 17:30 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Warta Poznań |
|
Polonia Bytom |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Odra Opole |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 3 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 2 |
Odra Opole |
|
Warta Poznań |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
|
GKS Bełchatów |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
13 sierpnia 2016
13.08 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
4 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 4 - 20/21. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Błękitni Stargard |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Raków Częstochowa |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
20 sierpnia 2016
20.08 - 17:00 |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Odra Opole |
4 - 1 |
Warta Poznań |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Kolejka 5 - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Odra Opole |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Polonia Bytom |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Radomiak Radom |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 6 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Polonia Bytom |
0 - 4 |
Legionovia Legionowo |
|
Odra Opole |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Olimpia Elbląg |
6 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 7 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
3 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Polonia Warszawa |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 3 |
Odra Opole |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
2 września 2016
2.09 - 19:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Radomiak Radom |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 września 2016
2.09 - 18:30 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 8 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Olimpia Zambrów |
3 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Polonia Bytom |
0 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Odra Opole |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Przerwano z powodu awarii zasilania. |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Kolejka 9 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
5 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Warta Poznań |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Polonia Warszawa |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Kolejka 10 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Odra Opole |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Polonia Warszawa |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Olimpia Elbląg |
3 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Warta Poznań |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
GKS Bełchatów |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
24 września 2016
24.09 - 15:00 |
Kolejka 11 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Siarka Tarnobrzeg |
4 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Odra Opole |
|
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Olimpia Zambrów |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 12 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Odra Opole |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Polonia Warszawa |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Olimpia Elbląg |
4 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Warta Poznań |
1 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Kolejka 13 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Radomiak Radom |
3 - 2 |
Warta Poznań |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Odra Opole |
|
Olimpia Zambrów |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 14 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
9 listopada 2016
9.11 - 13:00 |
Przełożono z powodu deszczu. |
Polonia Bytom |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Odra Opole |
0 - 3 |
Olimpia Zambrów |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 15 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Radomiak Radom |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
30 października 2016
30.10 - 17:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Rozwój Katowice |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Błękitni Stargard |
4 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 3 |
Odra Opole |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Kolejka 16 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Odra Opole |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Polonia Warszawa |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Radomiak Radom |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 17 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Radomiak Radom |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 2 |
Warta Poznań |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Polonia Bytom |
0 - 1 |
Odra Opole |
|
Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Odra Opole |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Warta Poznań |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Błękitni Stargard |
6 - 1 |
Gryf Wejherowo |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 3 |
Legionovia Legionowo |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
26 listopada 2016
26.11 - 13:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Olimpia Elbląg |
5 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Polonia Warszawa |
3 - 4 |
Odra Opole |
|
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Odra Opole |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
4 marca 2017
4.03 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 5 |
Legionovia Legionowo |
|
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
11 marca 2017
11.03 - 15:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Warta Poznań |
1 - 3 |
Odra Opole |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Odra Opole |
3 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
17 marca 2017
17.03 - 19:00 |
Raków Częstochowa |
5 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Radomiak Radom |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Odra Opole |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Warta Poznań |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
|
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Polonia Warszawa |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 15:00 |
Odra Opole |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Raków Częstochowa |
4 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Błękitni Stargard |
0 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Radomiak Radom |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
|
ROW 1964 Rybnik |
0 - 6 |
Odra Opole |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Olimpia Elbląg |
8 kwietnia 2017
8.04 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Warta Poznań |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
4 - 3 |
Legionovia Legionowo |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Polonia Warszawa |
|
Odra Opole |
4 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Polonia Bytom |
0 - 3 |
Radomiak Radom |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
13 kwietnia 2017
13.04 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Olimpia Zambrów |
6 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Puszcza Niepołomice |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Radomiak Radom |
1 - 2 |
Odra Opole |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Polonia Warszawa |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
GKS Bełchatów |
22 kwietnia 2017
22.04 - 15:00 |
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Warta Poznań |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Olimpia Elbląg |
3 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Polonia Warszawa |
4 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Odra Opole |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
Olimpia Zambrów |
|
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Rozwój Katowice |
0 - 5 |
Odra Opole |
|
Puszcza Niepołomice |
3 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Radomiak Radom |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 maja 2017
6.05 - 17:30 |
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 3 |
Puszcza Niepołomice |
|
Polonia Warszawa |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
|
Odra Opole |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Raków Częstochowa |
0 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
Odra Opole |
|
Błękitni Stargard |
0 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 2 |
Warta Poznań |
|
Radomiak Radom |
4 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
17 maja 2017
17.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
5 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Radomiak Radom |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Warta Poznań |
0 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Polonia Warszawa |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Odra Opole |
1 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Bytom |
1 - 4 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Odra Opole |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Polonia Warszawa |
|
Olimpia Zambrów |
2 - 3 |
Olimpia Elbląg |
|
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Warta Poznań |
|
Rozwój Katowice |
0 - 2 |
GKS Bełchatów |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 |
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Rozwój Katowice |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Warta Poznań |
2 - 2 |
Olimpia Zambrów |
|
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Warszawa |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Odra Opole |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
|
|