MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

I liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 23 40 9 13 1 40 - 29
2. Zagłębie Sosnowiec 22 37 10 7 5 35 - 31 2 4 1 1 0 1 - 0
3. GKS Katowice 22 37 10 7 5 27 - 18 2 1 0 1 1 0 - 1
4. Sandecja Nowy Sącz 21 36 10 6 5 32 - 16 1 3 1 0 0 1 - 0
5. Miedź Legnica 22 36 10 6 6 29 - 15 1 0 0 0 1 0 - 1
6. Wigry Suwałki 23 35 10 5 8 36 - 32
7. Górnik Zabrze 22 33 9 6 7 30 - 23 3 6 2 0 1 5 - 3
8. Olimpia Grudziądz 22 33 10 3 9 29 - 26 2 3 1 0 1 2 - 2
9. Pogoń Siedlce 22 33 10 3 9 20 - 26 3 3 1 0 2 2 - 4
10. Stomil Olsztyn 23 31 7 10 6 33 - 24
11. Stal Mielec 22 30 8 6 8 23 - 30 1 3 1 0 0 1 - 0
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 30 7 9 7 25 - 26 1 0 0 0 1 0 - 1
13. Wisła Puławy 23 26 6 8 9 25 - 34
14. Bytovia Bytów 23 25 6 7 10 27 - 31
15. Chrobry Głogów 22 24 6 6 10 33 - 36
16. GKS Tychy 22 23 6 5 11 22 - 30
17. Znicz Pruszków 22 20 5 5 12 22 - 38
18. MKS Kluczbork 23 13 1 10 12 20 - 43


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Olimpia Grudziądz
2. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 listopada 2016 - 17:45
3. Chrobry Głogów 3 - 0 Stomil Olsztyn
4. Wigry Suwałki 3 - 2 GKS Katowice
5. Bytovia Bytów 0 - 1 Znicz Pruszków 19 listopada 2016 - 18:00
6. MKS Kluczbork 2 - 2 Wisła Puławy
7. Górnik Zabrze 0 - 2 Miedź Legnica
8. Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec 19 kwietnia 2017 - 18:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
9. Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Tychy
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
11. GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 5 kwietnia 2017 - 18:00
w pierwotnym terminie (27 listopada, 14:00) odwołany
12. Stal Mielec 1 - 2 Górnik Zabrze
13. Miedź Legnica 2 - 0 MKS Kluczbork 25 lutego 2017 - 18:00
14. Wisła Puławy 0 - 1 Olimpia Grudziądz
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Bytovia Bytów 25 listopada 2016 - 17:00
16. Znicz Pruszków 4 - 5 Wigry Suwałki
17. GKS Katowice 2 - 1 Chrobry Głogów
18. Stomil Olsztyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 listopada 2016 - 13:30
Kolejka 20 - 4/5. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Stomil Olsztyn
20. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 GKS Katowice 4 marca 2017 - 17:45
21. Chrobry Głogów 1 - 1 Znicz Pruszków
22. Wigry Suwałki 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
23. Bytovia Bytów 0 - 1 Wisła Puławy 4 marca 2017 - 16:00
24. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Miedź Legnica
25. MKS Kluczbork 0 - 1 Stal Mielec
26. Górnik Zabrze 1 - 0 GKS Tychy
27. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Pogoń Siedlce
Kolejka 21 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Sandecja Nowy Sącz 5 - 0 Zagłębie Sosnowiec
29. Pogoń Siedlce 2 - 1 Górnik Zabrze
30. GKS Tychy 4 - 2 MKS Kluczbork
31. Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
32. Miedź Legnica 2 - 1 Bytovia Bytów 10 marca 2017 - 18:00
33. Wisła Puławy 0 - 1 Wigry Suwałki
34. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chrobry Głogów
35. Znicz Pruszków 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 10 marca 2017 - 19:00
36. GKS Katowice 2 - 2 Stomil Olsztyn
Kolejka 22 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 GKS Katowice
38. Stomil Olsztyn 5 - 1 Znicz Pruszków
39. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 marca 2017 - 17:45
40. Chrobry Głogów 1 - 2 Wisła Puławy
41. Wigry Suwałki 0 - 1 Miedź Legnica
42. Bytovia Bytów 2 - 2 Stal Mielec 18 marca 2017 - 16:00
43. Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Tychy
44. MKS Kluczbork 2 - 2 Pogoń Siedlce
45. Górnik Zabrze 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 23 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 12 kwietnia 2017
47. Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 MKS Kluczbork
48. Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 5 kwietnia 2017 - 18:30
49. GKS Tychy 1 - 0 Bytovia Bytów 25 marca 2017 - 15:00
50. Stal Mielec 2 - 1 Wigry Suwałki
51. Miedź Legnica - Chrobry Głogów 5 kwietnia 2017 - 18:30
52. Wisła Puławy 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 25 marca 2017 - 12:45
53. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Stomil Olsztyn
54. Znicz Pruszków - GKS Katowice 4 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków
56. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
57. Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
58. Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1 kwietnia 2017 - 17:45
59. Chrobry Głogów - Stal Mielec
60. Wigry Suwałki - GKS Tychy
61. Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 1 kwietnia 2017 - 16:00
62. Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
63. MKS Kluczbork - Górnik Zabrze
Kolejka 25 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
65. Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz
66. Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
67. Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
68. GKS Tychy - Chrobry Głogów
69. Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
70. Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
71. Wisła Puławy - GKS Katowice
72. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
Kolejka 26 - 15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
74. Znicz Pruszków - Wisła Puławy
75. GKS Katowice - Miedź Legnica
76. Stomil Olsztyn - Stal Mielec
77. Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
78. Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
79. Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
80. Bytovia Bytów - Górnik Zabrze
81. Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork
Kolejka 27 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
83. MKS Kluczbork - Bytovia Bytów
84. Górnik Zabrze - Wigry Suwałki
85. Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
86. Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
87. GKS Tychy - Stomil Olsztyn
88. Stal Mielec - GKS Katowice
89. Miedź Legnica - Znicz Pruszków
90. Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 28 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy
92. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
93. Znicz Pruszków - Stal Mielec
94. GKS Katowice - GKS Tychy
95. Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
96. Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
97. Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
98. Wigry Suwałki - MKS Kluczbork
99. Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Kolejka 29 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec
101. Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
102. MKS Kluczbork - Chrobry Głogów
103. Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
104. Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
105. Pogoń Siedlce - GKS Katowice
106. GKS Tychy - Znicz Pruszków
107. Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
108. Miedź Legnica - Wisła Puławy
Kolejka 30 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
110. Wisła Puławy - Stal Mielec
111. Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
112. Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
113. GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
114. Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze
115. Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork
116. Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
117. Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
Kolejka 31 - 17. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
119. Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
120. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
121. MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn
122. Górnik Zabrze - GKS Katowice
123. Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
124. Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
125. GKS Tychy - Wisła Puławy
126. Stal Mielec - Miedź Legnica
Kolejka 32 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
128. Miedź Legnica - GKS Tychy
129. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
130. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
131. Znicz Pruszków - Górnik Zabrze
132. GKS Katowice - MKS Kluczbork
133. Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
134. Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
135. Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Kolejka 33 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
137. Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
138. Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn
139. Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
140. MKS Kluczbork - Znicz Pruszków
141. Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
142. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy
143. Pogoń Siedlce - Miedź Legnica
144. GKS Tychy - Stal Mielec
Kolejka 34 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
146. Stal Mielec - Pogoń Siedlce
147. Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
148. Wisła Puławy - Górnik Zabrze
149. Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
150. Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
151. GKS Katowice - Bytovia Bytów
152. Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
153. Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03