Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2015/2016

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 II Tczew 14 42 14 0 0 85 - 10
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 14 29 9 2 3 51 - 14
3. Rodło Kwidzyn 14 24 7 3 4 32 - 19
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 14 22 6 4 4 33 - 22 2 3 1 0 1 6 - 5
5. Pomezania Malbork 14 22 7 1 6 39 - 31 2 3 1 0 1 5 - 6
6. Spójnia Sadlinki 14 15 4 3 7 26 - 23
7. Lisovia Lisewo 14 4 1 1 12 18 - 78
8. Jurand Lasowice 14 3 1 0 13 8 - 95
Ostatni komentarz dodał ex123 26.09.2015, 22:45:46


 Baner


Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Spójnia Sadlinki 10 - 1 Lisovia Lisewo
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 - 0 Jurand Lasowice 6 września 2015 - 11:00
Gryf 2009 II Tczew 6 - 1 Pomezania Malbork 6 września 2015 - 15:00
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 2 - 3 Pomezania Malbork
Jurand Lasowice 0 - 15 Gryf 2009 II Tczew 13 września 2015 - 12:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Spójnia Sadlinki 1 - 0 Rodło Kwidzyn 13 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Rodło Kwidzyn 9 - 1 Lisovia Lisewo
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 0 Spójnia Sadlinki 20 września 2015 - 11:00
Gryf 2009 II Tczew 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 września 2015 - 15:00
Pomezania Malbork 7 - 0 Jurand Lasowice
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 6 - 1 Jurand Lasowice
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 1 Pomezania Malbork
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Gryf 2009 II Tczew 27 września 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 0 Lisovia Lisewo 4 października 2015 - 13:00
Gryf 2009 II Tczew 4 - 0 Rodło Kwidzyn 4 października 2015 - 15:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Spójnia Sadlinki
Jurand Lasowice 0 - 9 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 3 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Spójnia Sadlinki 4 - 1 Jurand Lasowice 11 października 2015 - 12:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pomezania Malbork
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 2 Gryf 2009 II Tczew 11 października 2015 - 13:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf 2009 II Tczew 14 - 0 Lisovia Lisewo 18 października 2015 - 15:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Jurand Lasowice 0 - 5 Rodło Kwidzyn
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Spójnia Sadlinki
Kolejka 8 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 0 - 0 Spójnia Sadlinki
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 2 Rodło Kwidzyn
Jurand Lasowice 0 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Pomezania Malbork 1 - 6 Gryf 2009 II Tczew
Kolejka 9 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 12 - 0 Lisovia Lisewo
Gryf 2009 II Tczew 16 - 0 Jurand Lasowice
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki
Kolejka 10 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Spójnia Sadlinki 2 - 4 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Gryf 2009 II Tczew
Jurand Lasowice 2 - 3 Pomezania Malbork
Kolejka 11 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice 2 - 1 Lisovia Lisewo
Pomezania Malbork 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Gryf 2009 II Tczew 2 - 1 Spójnia Sadlinki
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 1 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 1 - 4 Gryf 2009 II Tczew
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Pomezania Malbork
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Jurand Lasowice
Kolejka 13 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Lisovia Lisewo
Jurand Lasowice 2 - 4 Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Gryf 2009 II Tczew 4 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kolejka 14 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 2 - 6 Gryf 2009 II Tczew
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 0 Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Jurand Lasowice
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec