MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa I - rocznik 1991 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 22 54 17 3 2 91 - 25
2. Brzeźno Gdańsk 22 53 17 2 3 57 - 15
3. Orkan Rumia 22 48 15 3 4 80 - 22
4. Zatoka Puck 22 41 13 2 7 93 - 27
5. Klif Chłapowo 22 38 12 2 8 63 - 49
6. Celtic Reda 22 34 10 4 8 41 - 33
7. Iskra Gdynia 22 32 9 5 8 45 - 44
8. Cisowa Gdynia 22 24 7 3 12 36 - 53
9. Gryf Wejherowo 22 20 6 2 14 46 - 67
10. Champion Gdańsk 22 20 5 5 12 34 - 63
11. Dragon Bojano 22 13 4 1 17 22 - 94
12. Olimpia Osowa 22 2 0 2 20 20 - 127
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Olimpia Osowa 2 - 10 Klif Chłapowo
2. Orkan Rumia 9 - 0 Dragon Bojano
3. Celtic Reda 3 - 1 Iskra Gdynia
4. Champion Gdańsk 0 - 4 Zatoka Puck
5. Cisowa Gdynia 1 - 2 Brzeźno Gdańsk
6. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Klif Chłapowo 4 - 1 Gryf Wejherowo
8. Brzeźno Gdańsk 4 - 0 Gedania Gdańsk
9. Zatoka Puck 1 - 1 Cisowa Gdynia
10. Iskra Gdynia 3 - 2 Champion Gdańsk
11. Dragon Bojano 1 - 3 Celtic Reda
12. Olimpia Osowa 0 - 13 Orkan Rumia
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Orkan Rumia 5 - 0 Klif Chłapowo
14. Celtic Reda 4 - 1 Olimpia Osowa
15. Champion Gdańsk 4 - 0 Dragon Bojano
16. Cisowa Gdynia 4 - 3 Iskra Gdynia
17. Gedania Gdańsk 2 - 0 Zatoka Puck
18. Gryf Wejherowo 0 - 2 Brzeźno Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Klif Chłapowo 1 - 3 Brzeźno Gdańsk
20. Zatoka Puck 7 - 0 Gryf Wejherowo
21. Iskra Gdynia 1 - 7 Gedania Gdańsk
22. Dragon Bojano 4 - 0 Cisowa Gdynia
23. Olimpia Osowa 2 - 9 Champion Gdańsk
24. Orkan Rumia 2 - 1 Celtic Reda
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Celtic Reda 3 - 1 Klif Chłapowo
26. Champion Gdańsk 0 - 5 Orkan Rumia
27. Cisowa Gdynia 7 - 1 Olimpia Osowa
28. Gedania Gdańsk 3 - 0 Dragon Bojano
29. Gryf Wejherowo 1 - 4 Iskra Gdynia
30. Brzeźno Gdańsk 2 - 1 Zatoka Puck
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Klif Chłapowo 3 - 1 Zatoka Puck
32. Iskra Gdynia 1 - 1 Brzeźno Gdańsk
33. Dragon Bojano 3 - 1 Gryf Wejherowo
34. Olimpia Osowa 0 - 7 Gedania Gdańsk
35. Orkan Rumia 5 - 1 Cisowa Gdynia
36. Celtic Reda 1 - 0 Champion Gdańsk
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Champion Gdańsk 1 - 3 Klif Chłapowo
38. Cisowa Gdynia 1 - 0 Celtic Reda
39. Gedania Gdańsk 3 - 3 Orkan Rumia
40. Gryf Wejherowo 4 - 4 Olimpia Osowa
41. Brzeźno Gdańsk 3 - 0 Dragon Bojano
vo
42. Zatoka Puck 5 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Klif Chłapowo 1 - 0 Iskra Gdynia
44. Dragon Bojano 0 - 5 Zatoka Puck
45. Olimpia Osowa 0 - 7 Brzeźno Gdańsk
46. Orkan Rumia 6 - 1 Gryf Wejherowo
47. Celtic Reda 3 - 4 Gedania Gdańsk
48. Champion Gdańsk 1 - 3 Cisowa Gdynia
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Cisowa Gdynia 0 - 3 Klif Chłapowo
50. Gedania Gdańsk 1 - 1 Champion Gdańsk
51. Gryf Wejherowo 0 - 2 Celtic Reda
52. Brzeźno Gdańsk 2 - 0 Orkan Rumia
53. Zatoka Puck 7 - 0 Olimpia Osowa
54. Iskra Gdynia 4 - 0 Dragon Bojano
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Klif Chłapowo 5 - 1 Dragon Bojano
56. Olimpia Osowa 0 - 3 Iskra Gdynia
57. Orkan Rumia 1 - 1 Zatoka Puck
58. Celtic Reda 0 - 0 Brzeźno Gdańsk
59. Champion Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo
60. Cisowa Gdynia 1 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gedania Gdańsk 6 - 1 Klif Chłapowo
62. Gryf Wejherowo 2 - 1 Cisowa Gdynia
63. Brzeźno Gdańsk 0 - 2 Champion Gdańsk
64. Zatoka Puck 1 - 2 Celtic Reda
65. Iskra Gdynia 0 - 0 Orkan Rumia
66. Dragon Bojano 7 - 2 Olimpia Osowa
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Klif Chłapowo 8 - 1 Olimpia Osowa
68. Dragon Bojano 1 - 4 Orkan Rumia
69. Iskra Gdynia 2 - 0 Celtic Reda
70. Zatoka Puck 9 - 2 Champion Gdańsk
71. Brzeźno Gdańsk 5 - 0 Cisowa Gdynia
72. Gryf Wejherowo 0 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf Wejherowo 2 - 3 Klif Chłapowo
74. Gedania Gdańsk 3 - 0 Brzeźno Gdańsk
75. Cisowa Gdynia 3 - 2 Zatoka Puck
76. Champion Gdańsk 0 - 0 Iskra Gdynia
77. Celtic Reda 5 - 1 Dragon Bojano
78. Orkan Rumia 5 - 0 Olimpia Osowa
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Klif Chłapowo 2 - 3 Orkan Rumia
80. Olimpia Osowa 1 - 4 Celtic Reda
81. Dragon Bojano 0 - 2 Champion Gdańsk
82. Iskra Gdynia 3 - 2 Cisowa Gdynia
83. Zatoka Puck 3 - 0 Gedania Gdańsk
84. Brzeźno Gdańsk 5 - 2 Gryf Wejherowo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Brzeźno Gdańsk 5 - 1 Klif Chłapowo
86. Gryf Wejherowo 2 - 4 Zatoka Puck
87. Gedania Gdańsk 5 - 5 Iskra Gdynia
88. Cisowa Gdynia 1 - 0 Dragon Bojano
89. Champion Gdańsk 6 - 1 Olimpia Osowa
90. Celtic Reda 0 - 1 Orkan Rumia
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Klif Chłapowo 1 - 1 Celtic Reda
92. Orkan Rumia 7 - 1 Champion Gdańsk
93. Olimpia Osowa 1 - 4 Cisowa Gdynia
94. Dragon Bojano 1 - 6 Gedania Gdańsk
95. Iskra Gdynia 6 - 2 Gryf Wejherowo
96. Zatoka Puck 2 - 0 Brzeźno Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Zatoka Puck 6 - 1 Klif Chłapowo
98. Brzeźno Gdańsk 4 - 1 Iskra Gdynia
99. Gryf Wejherowo 9 - 0 Dragon Bojano
100. Gedania Gdańsk 9 - 0 Olimpia Osowa
101. Cisowa Gdynia 2 - 4 Orkan Rumia
102. Champion Gdańsk 1 - 1 Celtic Reda
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Klif Chłapowo 8 - 1 Champion Gdańsk
104. Celtic Reda 2 - 2 Cisowa Gdynia
105. Orkan Rumia 1 - 2 Gedania Gdańsk
106. Olimpia Osowa 1 - 6 Gryf Wejherowo
107. Dragon Bojano 0 - 2 Brzeźno Gdańsk
108. Iskra Gdynia 3 - 2 Zatoka Puck
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Iskra Gdynia 0 - 0 Klif Chłapowo
110. Zatoka Puck 20 - 0 Dragon Bojano
111. Brzeźno Gdańsk 3 - 0 Olimpia Osowa
vo
112. Gryf Wejherowo 2 - 3 Orkan Rumia
113. Gedania Gdańsk 2 - 0 Celtic Reda
114. Cisowa Gdynia 1 - 1 Champion Gdańsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Klif Chłapowo 2 - 0 Cisowa Gdynia
116. Champion Gdańsk 0 - 8 Gedania Gdańsk
117. Celtic Reda 3 - 5 Gryf Wejherowo
118. Orkan Rumia 0 - 1 Brzeźno Gdańsk
119. Olimpia Osowa 0 - 8 Zatoka Puck
120. Dragon Bojano 1 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Dragon Bojano 1 - 5 Klif Chłapowo
122. Iskra Gdynia 4 - 2 Olimpia Osowa
123. Zatoka Puck 2 - 1 Orkan Rumia
124. Brzeźno Gdańsk 3 - 0 Celtic Reda
125. Gryf Wejherowo 3 - 0 Champion Gdańsk
vo
126. Gedania Gdańsk 5 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Klif Chłapowo 0 - 6 Gedania Gdańsk
128. Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
129. Champion Gdańsk 0 - 3 Brzeźno Gdańsk
130. Celtic Reda 3 - 2 Zatoka Puck
131. Orkan Rumia 2 - 0 Iskra Gdynia
132. Olimpia Osowa 1 - 1 Dragon Bojano




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE