MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk KS 18 52 17 1 0 134 - 2
2. Jantar Ustka 18 49 16 1 1 182 - 4
3. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 36 12 0 6 63 - 43
4. Chrobry Charbrowo 18 34 11 1 6 57 - 42
5. Orliki Jezierzyce 18 25 8 1 9 40 - 47
6. Wybrzeże Objazda 18 22 7 1 10 27 - 47
7. Anioły Garczegorze 18 21 7 0 11 39 - 94
8. Szansa Siemianice 18 11 3 2 13 19 - 96
9. KS Potęgowo 18 8 2 2 14 19 - 98
10. Polonez Bobrowniki 18 6 1 3 14 14 - 121
Ostatni komentarz dodał adams 27.09.2015, 12:49:15



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Szansa Siemianice 0 - 3 Wybrzeże Objazda 6 września 2015 - 14:00
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1.2 .
2. Orliki Jezierzyce 4 - 0 Polonez Bobrowniki 6 września 2015 - 15:00
3. Chrobry Charbrowo 1 - 9 Jantar Ustka
4. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 6 Gryf Słupsk KS
5. Anioły Garczegorze 2 - 6 KS Potęgowo
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Wybrzeże Objazda 3 - 1 KS Potęgowo
7. Gryf Słupsk KS 15 - 0 Anioły Garczegorze 13 września 2015 - 11:00
8. Jantar Ustka 10 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
9. Polonez Bobrowniki 0 - 11 Chrobry Charbrowo
10. Szansa Siemianice 0 - 3 Orliki Jezierzyce 13 września 2015 - 11:00
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt . 12.1 ppkt. 12.1.2.
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Orliki Jezierzyce 4 - 3 Wybrzeże Objazda 19 września 2015 - 12:00
12. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Szansa Siemianice 20 września 2015 - 11:00
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt. 12.1 ppkt. 12.1.9.
13. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 0 Polonez Bobrowniki 20 września 2015 - 13:00
14. Anioły Garczegorze 0 - 7 Jantar Ustka
15. KS Potęgowo 0 - 8 Gryf Słupsk KS 20 września 2015 - 12:00
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
16. Wybrzeże Objazda 0 - 6 Gryf Słupsk KS 27 września 2015 - 11:00
17. Jantar Ustka 11 - 0 KS Potęgowo
vo, na boisku 11:0, Regulamin Rozgrywek a rt.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7.
18. Polonez Bobrowniki 2 - 6 Anioły Garczegorze
19. Szansa Siemianice 4 - 11 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 września 2015 - 11:00
20. Orliki Jezierzyce 1 - 3 Chrobry Charbrowo
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Chrobry Charbrowo 2 - 4 Wybrzeże Objazda
22. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 2 Orliki Jezierzyce
23. Anioły Garczegorze 8 - 3 Szansa Siemianice
24. KS Potęgowo 4 - 0 Polonez Bobrowniki
25. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Jantar Ustka 3 października 2015 - 11:00
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Wybrzeże Objazda 0 - 9 Jantar Ustka 11 października 2015 - 11:00
27. Polonez Bobrowniki 0 - 11 Gryf Słupsk KS
28. Szansa Siemianice 1 - 1 KS Potęgowo 11 października 2015 - 14:00
29. Orliki Jezierzyce 7 - 1 Anioły Garczegorze 11 października 2015 - 15:00
30. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 4 Wybrzeże Objazda
32. Anioły Garczegorze 1 - 5 Chrobry Charbrowo
33. KS Potęgowo 1 - 2 Orliki Jezierzyce 18 października 2015 - 12:00
34. Gryf Słupsk KS 15 - 0 Szansa Siemianice 18 października 2015 - 13:30
35. Jantar Ustka 23 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Polonez Bobrowniki 25 października 2015 - 11:00
37. Szansa Siemianice 0 - 16 Jantar Ustka 25 października 2015 - 11:00
38. Orliki Jezierzyce 0 - 2 Gryf Słupsk KS 25 października 2015 - 14:15
39. Chrobry Charbrowo 7 - 1 KS Potęgowo 25 października 2015 - 11:00
40. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 2 Anioły Garczegorze 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Anioły Garczegorze 2 - 1 Wybrzeże Objazda
42. KS Potęgowo 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 listopada 2015 - 12:00
43. Gryf Słupsk KS 7 - 0 Chrobry Charbrowo 8 listopada 2015 - 11:00
44. Jantar Ustka 8 - 0 Orliki Jezierzyce 8 listopada 2015 - 11:00
45. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Szansa Siemianice
Kolejka 10 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Szansa Siemianice
47. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Orliki Jezierzyce
48. Jantar Ustka 7 - 0 Chrobry Charbrowo
49. Gryf Słupsk KS 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
50. KS Potęgowo 1 - 3 Anioły Garczegorze
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KS Potęgowo 0 - 1 Wybrzeże Objazda
52. Anioły Garczegorze 0 - 11 Gryf Słupsk KS
53. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Jantar Ustka
54. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Polonez Bobrowniki
55. Orliki Jezierzyce 3 - 0 Szansa Siemianice
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Orliki Jezierzyce
57. Szansa Siemianice 0 - 3 Chrobry Charbrowo
58. Polonez Bobrowniki 0 - 6 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 maja 2016
59. Jantar Ustka 16 - 0 Anioły Garczegorze
60. Gryf Słupsk KS 16 - 0 KS Potęgowo
Kolejka 13 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Wybrzeże Objazda
62. KS Potęgowo 0 - 24 Jantar Ustka
63. Anioły Garczegorze 4 - 3 Polonez Bobrowniki
64. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Szansa Siemianice
65. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Orliki Jezierzyce
Kolejka 14 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Wybrzeże Objazda 0 - 0 Chrobry Charbrowo
67. Orliki Jezierzyce 1 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
68. Szansa Siemianice 4 - 1 Anioły Garczegorze
69. Polonez Bobrowniki 2 - 2 KS Potęgowo
70. Jantar Ustka 0 - 2 Gryf Słupsk KS
Kolejka 15 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 4 - 0 Wybrzeże Objazda
72. Gryf Słupsk KS 12 - 0 Polonez Bobrowniki
73. KS Potęgowo 0 - 1 Szansa Siemianice
74. Anioły Garczegorze 4 - 2 Orliki Jezierzyce
75. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 3 Chrobry Charbrowo 24 maja 2016 - 17:45
Kolejka 16 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Wybrzeże Objazda 0 - 6 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 31 maja 2016 - 17:45
77. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Anioły Garczegorze
78. Orliki Jezierzyce 5 - 1 KS Potęgowo
79. Szansa Siemianice 1 - 7 Gryf Słupsk KS
80. Polonez Bobrowniki 0 - 19 Jantar Ustka
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Wybrzeże Objazda
82. Jantar Ustka 13 - 0 Szansa Siemianice
83. Gryf Słupsk KS 5 - 1 Orliki Jezierzyce
84. KS Potęgowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo
85. Anioły Garczegorze 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Wybrzeże Objazda 2 - 3 Anioły Garczegorze
87. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 1 KS Potęgowo
88. Chrobry Charbrowo 0 - 1 Gryf Słupsk KS
89. Orliki Jezierzyce 1 - 5 Jantar Ustka
90. Szansa Siemianice 3 - 2 Polonez Bobrowniki




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE