MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 Tczew 24 61 20 1 3 118 - 16
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 59 19 2 3 108 - 17
3. Orzeł Subkowy 24 58 19 1 4 104 - 31 2 6 2 0 0 4 - 2
4. Pomezania Malbork 24 58 19 1 4 82 - 25 2 0 0 0 2 2 - 4
5. Rodło Kwidzyn 24 57 18 3 3 92 - 26
6. Powiśle Dzierzgoń 24 39 13 0 11 101 - 60
7. AP Malbork 24 30 9 3 12 46 - 44
8. Morze Stegna 24 27 8 3 13 40 - 79
9. KS Czernin 24 26 8 2 14 51 - 70
10. Olimpia Sztum 24 21 6 3 15 46 - 102
11. Grom Nowy Staw 24 10 3 1 20 24 - 143
12. Bałtyk Sztutowo 24 6 2 0 22 23 - 139 2 3 1 0 1 4 - 2
13. Czarni Przemysław (*) 24 6 2 0 22 13 - 96 2 3 1 0 1 2 - 4
Ostatni komentarz dodał morzestegna 08.11.2015, 23:20:22
* Czarni Przemysław wycofali się po 17. kolejce



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Grom Nowy Staw 1 - 3 Czarni Przemysław
2. Morze Stegna 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
3. Orzeł Subkowy 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 września 2015 - 18:00
4. Pomezania Malbork 3 - 1 Rodło Kwidzyn
5. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 KS Czernin
6. Olimpia Sztum 1 - 7 AP Malbork
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. AP Malbork 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
10. KS Czernin 4 - 1 Olimpia Sztum
11. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
13. Bałtyk Sztutowo 1 - 7 Orzeł Subkowy
14. Grom Nowy Staw 2 - 6 Morze Stegna
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Morze Stegna 3 - 0 Czarni Przemysław
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika w drużynie Czarni Przemysław. Rozdział 3 art. 12.1.7
16. Orzeł Subkowy 14 - 1 Grom Nowy Staw 13 września 2015 - 11:00
17. Pomezania Malbork 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 13 września 2015 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody drużyny gości w wyznaczonym terminie.
18. Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2015 - 11:00
19. Olimpia Sztum 0 - 4 Rodło Kwidzyn
20. Gryf 2009 Tczew 8 - 0 KS Czernin
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Czarni Przemysław 1 - 4 AP Malbork
24. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Gryf 2009 Tczew
25. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 - 1 Olimpia Sztum
26. Bałtyk Sztutowo 2 - 11 Powiśle Dzierzgoń
27. Grom Nowy Staw 1 - 4 Pomezania Malbork
28. Morze Stegna 0 - 3 Orzeł Subkowy 19 września 2015 - 13:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Orzeł Subkowy 9 - 1 Czarni Przemysław 27 września 2015 - 11:00
30. Pomezania Malbork 10 - 0 Morze Stegna
31. Powiśle Dzierzgoń 9 - 1 Grom Nowy Staw 27 września 2015 - 11:00
32. Olimpia Sztum 7 - 2 Bałtyk Sztutowo
33. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
35. AP Malbork 1 - 1 KS Czernin 27 września 2015 - 13:30
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Czarni Przemysław 2 - 6 KS Czernin
37. Rodło Kwidzyn 1 - 0 AP Malbork
39. Bałtyk Sztutowo 0 - 6 Gryf 2009 Tczew
40. Grom Nowy Staw 2 - 2 Olimpia Sztum
41. Morze Stegna 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń
42. Orzeł Subkowy 3 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pomezania Malbork 7 - 2 Czarni Przemysław
44. Powiśle Dzierzgoń 3 - 6 Orzeł Subkowy 11 października 2015 - 11:00
45. Olimpia Sztum 5 - 5 Morze Stegna
46. Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Grom Nowy Staw
48. AP Malbork 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 października 2015 - 11:00
49. KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn 11 października 2015 - 11:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Czarni Przemysław 0 - 5 Rodło Kwidzyn
51. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 KS Czernin
52. Bałtyk Sztutowo 1 - 7 AP Malbork
54. Morze Stegna 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
55. Orzeł Subkowy 8 - 1 Olimpia Sztum 18 października 2015 - 11:00
56. Pomezania Malbork 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Powiśle Dzierzgoń 11 - 0 Czarni Przemysław 25 października 2015 - 11:00
58. Olimpia Sztum 1 - 3 Pomezania Malbork
59. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Orzeł Subkowy
61. AP Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw 25 października 2015 - 10:30
62. KS Czernin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 25 października 2015 - 11:00
vo, Brak aktualnych badań lekarskich w drużynie Bałtyk Sztutowo. Rozdział 3 art. 12.1.8 RR.
63. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Czarni Przemysław 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 października 2015 - 11:00
65. Bałtyk Sztutowo 1 - 6 Rodło Kwidzyn 31 października 2015 - 11:00
66. Grom Nowy Staw 1 - 4 KS Czernin 31 października 2015 - 10:00
67. Morze Stegna 0 - 1 AP Malbork 31 października 2015 - 13:00
69. Pomezania Malbork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 31 października 2015 - 11:00
70. Powiśle Dzierzgoń 7 - 3 Olimpia Sztum
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Olimpia Sztum 4 - 0 Czarni Przemysław
72. Gryf 2009 Tczew 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 7 listopada 2015 - 10:00
74. AP Malbork 0 - 2 Orzeł Subkowy 8 listopada 2015 - 11:00
75. KS Czernin 0 - 7 Morze Stegna 8 listopada 2015 - 11:00
76. Rodło Kwidzyn 11 - 1 Grom Nowy Staw 7 listopada 2015 - 11:00
77. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Czarni Przemysław 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
79. Grom Nowy Staw 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
80. Morze Stegna 1 - 1 Rodło Kwidzyn
81. Orzeł Subkowy 3 - 2 KS Czernin
82. Pomezania Malbork 3 - 0 AP Malbork
84. Olimpia Sztum 0 - 4 Gryf 2009 Tczew 11 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Czarni Przemysław 14 listopada 2015 - 10:00
87. AP Malbork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2015 - 17:00
88. KS Czernin 1 - 5 Pomezania Malbork 15 listopada 2015 - 11:00
89. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Orzeł Subkowy 14 listopada 2015 - 11:00
90. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Morze Stegna
91. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Czarni Przemysław 0 - 1 Grom Nowy Staw
93. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Morze Stegna
94. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Orzeł Subkowy
95. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Pomezania Malbork
96. KS Czernin 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
97. AP Malbork 3 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 AP Malbork
101. Olimpia Sztum 0 - 0 KS Czernin
102. Powiśle Dzierzgoń 1 - 5 Rodło Kwidzyn
103. Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
104. Orzeł Subkowy 9 - 1 Bałtyk Sztutowo
105. Morze Stegna 3 - 1 Grom Nowy Staw
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Czarni Przemysław 1 - 5 Morze Stegna 16 kwietnia 2016 - 11:00
107. Grom Nowy Staw 0 - 2 Orzeł Subkowy
108. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Pomezania Malbork
109. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
110. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Olimpia Sztum
111. KS Czernin 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. AP Malbork 3 - 0 Czarni Przemysław 24 kwietnia 2016 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
115. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Rodło Kwidzyn
116. Olimpia Sztum 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
117. Powiśle Dzierzgoń 11 - 1 Bałtyk Sztutowo
118. Pomezania Malbork 7 - 0 Grom Nowy Staw
119. Orzeł Subkowy 5 - 0 Morze Stegna
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Czarni Przemysław 0 - 3 Orzeł Subkowy
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
121. Morze Stegna 0 - 6 Pomezania Malbork
122. Grom Nowy Staw 1 - 5 Powiśle Dzierzgoń
123. Bałtyk Sztutowo 0 - 5 Olimpia Sztum
124. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
126. KS Czernin 1 - 5 AP Malbork
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. KS Czernin 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
128. AP Malbork 0 - 2 Rodło Kwidzyn
130. Gryf 2009 Tczew 9 - 0 Bałtyk Sztutowo
131. Olimpia Sztum 5 - 0 Grom Nowy Staw
132. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Morze Stegna
133. Pomezania Malbork 0 - 1 Orzeł Subkowy
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Czarni Przemysław 0 - 3 Pomezania Malbork
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
135. Orzeł Subkowy 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
136. Morze Stegna 1 - 2 Olimpia Sztum
137. Grom Nowy Staw 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
139. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 AP Malbork
140. Rodło Kwidzyn 3 - 1 KS Czernin
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
142. KS Czernin 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
143. AP Malbork 8 - 1 Bałtyk Sztutowo
145. Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Morze Stegna
146. Olimpia Sztum 1 - 5 Orzeł Subkowy
147. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 22 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Czarni Przemysław 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
149. Pomezania Malbork 8 - 1 Olimpia Sztum
150. Orzeł Subkowy 3 - 2 Gryf 2009 Tczew
152. Grom Nowy Staw 4 - 3 AP Malbork
153. Bałtyk Sztutowo 2 - 12 KS Czernin
154. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 23 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
156. Rodło Kwidzyn 9 - 2 Bałtyk Sztutowo
157. KS Czernin 4 - 1 Grom Nowy Staw
158. AP Malbork 0 - 0 Morze Stegna
160. Gryf 2009 Tczew 5 - 0 Pomezania Malbork
161. Olimpia Sztum 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 24 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Czarni Przemysław 0 - 3 Olimpia Sztum
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
163. Powiśle Dzierzgoń 2 - 6 Gryf 2009 Tczew
165. Orzeł Subkowy 4 - 0 AP Malbork
166. Morze Stegna 3 - 2 KS Czernin
167. Grom Nowy Staw 0 - 10 Rodło Kwidzyn
168. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 18/19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Czarni Przemysław
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
170. Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 - 0 Grom Nowy Staw
171. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Morze Stegna
172. KS Czernin 0 - 5 Orzeł Subkowy 19 czerwca 2016 - 13:00
173. AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork
175. Gryf 2009 Tczew 8 - 0 Olimpia Sztum
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 26 - 25/26. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Czarni Przemysław 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
Czarni Przemysław wycofał się z rozgrywek
178. Powiśle Dzierzgoń 12 - 1 AP Malbork
179. Pomezania Malbork 4 - 2 KS Czernin
180. Orzeł Subkowy 1 - 2 Rodło Kwidzyn
181. Morze Stegna 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
182. Grom Nowy Staw 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE