ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 22 59 19 2 1 116 - 15
2. Radunia Stężyca 22 51 17 0 5 106 - 21
3. GKS Kolbudy 22 50 16 2 4 100 - 17 2 3 1 0 1 4 - 2
4. Kaszubia Kościerzyna 22 50 16 2 4 75 - 21 2 3 1 0 1 2 - 4
5. Borowiak Czersk 22 45 14 3 5 82 - 26
6. Meteor Pinczyn 22 32 10 2 10 60 - 50
7. Santana Wielki Klincz 22 28 8 4 10 57 - 43
8. GTS II Pruszcz Gdański 22 19 6 1 15 37 - 87
9. Sporting Leźno 22 18 4 6 12 30 - 101
10. Chojniczanka Chojnice 22 13 4 1 17 20 - 89
11. Sokół Lubichowo 22 10 3 1 18 12 - 144
12. GTS Rusocin 22 7 1 4 17 22 - 103
Ostatni komentarz dodał LukaToni 08.05.2016, 13:25:39



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Sporting Leźno 3 - 3 GTS Rusocin
2. Meteor Pinczyn 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 września 2015 - 15:00
3. Santana Wielki Klincz 0 - 0 Borowiak Czersk
4. Radunia Stężyca 1 - 6 KP Starogard Gdański
5. Sokół Lubichowo 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 5 września 2015 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
6. GKS Kolbudy 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GTS Rusocin 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna
8. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 0 GKS Kolbudy
9. KP Starogard Gdański 6 - 0 Sokół Lubichowo 13 września 2015 - 13:00
10. Borowiak Czersk 1 - 0 Radunia Stężyca 13 września 2015 - 11:00
11. Chojniczanka Chojnice 0 - 9 Santana Wielki Klincz 12 września 2015 - 15:00
12. Sporting Leźno 3 - 3 Meteor Pinczyn 13 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Meteor Pinczyn 12 - 0 GTS Rusocin 20 września 2015 - 15:00
14. Santana Wielki Klincz 1 - 2 Sporting Leźno 20 września 2015 - 11:00
15. Radunia Stężyca 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
16. Sokół Lubichowo 1 - 3 Borowiak Czersk 20 września 2015 - 12:00
17. GKS Kolbudy 2 - 2 KP Starogard Gdański 20 września 2015 - 13:00
18. Kaszubia Kościerzyna 6 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GTS Rusocin 1 - 4 GTS II Pruszcz Gdański
20. KP Starogard Gdański 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
21. Borowiak Czersk 1 - 2 GKS Kolbudy
22. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Sokół Lubichowo
23. Sporting Leźno 0 - 8 Radunia Stężyca 27 września 2015 - 11:00
24. Meteor Pinczyn 5 - 3 Santana Wielki Klincz 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Santana Wielki Klincz 3 - 0 GTS Rusocin 4 października 2015 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
26. Radunia Stężyca 3 - 0 Meteor Pinczyn
27. Sokół Lubichowo 1 - 6 Sporting Leźno
28. GKS Kolbudy 6 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo, na boisku 6:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
29. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Borowiak Czersk
30. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 11 KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. GTS Rusocin 1 - 5 KP Starogard Gdański
32. Borowiak Czersk 7 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 11 października 2015 - 11:00
33. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
vo, na boisku 0:4, udział w meczu nieuprawnionej zawodniczki
34. Sporting Leźno 0 - 3 GKS Kolbudy 11 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak dokumentów tożsamości)
35. Meteor Pinczyn 6 - 0 Sokół Lubichowo 11 października 2015 - 14:00
36. Santana Wielki Klincz 0 - 4 Radunia Stężyca 11 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Radunia Stężyca 8 - 0 GTS Rusocin
38. Sokół Lubichowo 0 - 6 Santana Wielki Klincz
39. GKS Kolbudy 3 - 0 Meteor Pinczyn
40. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Sporting Leźno
41. GTS II Pruszcz Gdański 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
42. KP Starogard Gdański 8 - 0 Borowiak Czersk 18 października 2015 - 15:00
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GTS Rusocin 1 - 4 Borowiak Czersk 25 października 2015 - 12:00
44. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 KP Starogard Gdański 25 października 2015 - 13:30
45. Sporting Leźno 1 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 25 października 2015 - 11:00
46. Meteor Pinczyn 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 25 października 2015 - 14:00
47. Santana Wielki Klincz 0 - 3 GKS Kolbudy 25 października 2015 - 11:00
48. Radunia Stężyca 10 - 0 Sokół Lubichowo 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Sokół Lubichowo 3 - 2 GTS Rusocin
50. GKS Kolbudy 4 - 0 Radunia Stężyca 27 października 2015 - 16:00
51. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Santana Wielki Klincz
52. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 6 Meteor Pinczyn 28 października 2015 - 15:30
53. KP Starogard Gdański 7 - 1 Sporting Leźno 31 października 2015 - 15:00
54. Borowiak Czersk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 października 2015 - 16:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. GTS Rusocin 3 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2015 - 12:00
56. Sporting Leźno 1 - 7 Borowiak Czersk 8 listopada 2015 - 11:00
57. Meteor Pinczyn 1 - 2 KP Starogard Gdański 8 listopada 2015 - 13:00
58. Santana Wielki Klincz 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 8 listopada 2015 - 13:30
59. Radunia Stężyca 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 8 listopada 2015 - 13:30
Kościerzyna, ul. Kamienna 1. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Kaszubia Kościerzyna, w rundzie wiosennej Radunia Stężyca.
60. Sokół Lubichowo 0 - 4 GKS Kolbudy 8 listopada 2015 - 12:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GKS Kolbudy 4 - 0 GTS Rusocin
62. Kaszubia Kościerzyna 10 - 0 Sokół Lubichowo
63. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 2 Radunia Stężyca
64. KP Starogard Gdański 3 - 0 Santana Wielki Klincz 15 listopada 2015 - 11:00
65. Borowiak Czersk 3 - 0 Meteor Pinczyn
66. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Sporting Leźno
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
67. GTS Rusocin 1 - 1 Sporting Leźno
68. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Meteor Pinczyn
69. Borowiak Czersk 6 - 0 Santana Wielki Klincz
70. KP Starogard Gdański 3 - 0 Radunia Stężyca
71. GTS II Pruszcz Gdański 12 - 0 Sokół Lubichowo
72. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Kaszubia Kościerzyna 7 - 0 GTS Rusocin
74. GKS Kolbudy 8 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
75. Sokół Lubichowo 0 - 12 KP Starogard Gdański
76. Radunia Stężyca 2 - 1 Borowiak Czersk
77. Santana Wielki Klincz 5 - 0 Chojniczanka Chojnice
78. Meteor Pinczyn 6 - 0 Sporting Leźno
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
79. GTS Rusocin 3 - 4 Meteor Pinczyn
80. Sporting Leźno 2 - 2 Santana Wielki Klincz
81. Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Radunia Stężyca
82. Borowiak Czersk 14 - 0 Sokół Lubichowo 17 kwietnia 2016 - 13:00
vo, zdekompletowanie składu - kontuzje zawodników
83. KP Starogard Gdański 2 - 0 GKS Kolbudy
84. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 kwietnia 2016 - 12:00
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS II Pruszcz Gdański 2 - 4 GTS Rusocin
86. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 KP Starogard Gdański
87. GKS Kolbudy 1 - 1 Borowiak Czersk
88. Sokół Lubichowo 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 27 kwietnia 2016 - 17:00
89. Radunia Stężyca 11 - 0 Sporting Leźno
90. Santana Wielki Klincz 5 - 2 Meteor Pinczyn
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GTS Rusocin 2 - 2 Santana Wielki Klincz
92. Meteor Pinczyn 1 - 4 Radunia Stężyca
93. Sporting Leźno 6 - 1 Sokół Lubichowo
94. Chojniczanka Chojnice 2 - 9 GKS Kolbudy
95. Borowiak Czersk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
96. KP Starogard Gdański 15 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. KP Starogard Gdański 4 - 0 GTS Rusocin
98. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Borowiak Czersk
99. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
100. GKS Kolbudy 6 - 0 Sporting Leźno
101. Sokół Lubichowo 0 - 2 Meteor Pinczyn
102. Radunia Stężyca 4 - 0 Santana Wielki Klincz
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. GTS Rusocin 0 - 9 Radunia Stężyca
104. Santana Wielki Klincz 15 - 0 Sokół Lubichowo
105. Meteor Pinczyn 1 - 5 GKS Kolbudy
106. Sporting Leźno 0 - 11 Kaszubia Kościerzyna
107. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
108. Borowiak Czersk 1 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Borowiak Czersk 3 - 0 GTS Rusocin
vo, zdekompletowanie składu (kontuzje zawodników)
110. KP Starogard Gdański 10 - 3 Chojniczanka Chojnice
111. GTS II Pruszcz Gdański 10 - 0 Sporting Leźno
112. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Meteor Pinczyn
113. GKS Kolbudy 5 - 0 Santana Wielki Klincz
114. Sokół Lubichowo 1 - 5 Radunia Stężyca
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GTS Rusocin 0 - 0 Sokół Lubichowo
116. Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Kolbudy
117. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 29 maja 2016 - 17:00
118. Meteor Pinczyn 1 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
119. Sporting Leźno 1 - 4 KP Starogard Gdański
120. Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Borowiak Czersk
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 GTS Rusocin
122. Borowiak Czersk 9 - 1 Sporting Leźno
123. KP Starogard Gdański 8 - 0 Meteor Pinczyn
124. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 3 Santana Wielki Klincz
125. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Radunia Stężyca
126. GKS Kolbudy 17 - 0 Sokół Lubichowo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GTS Rusocin 0 - 14 GKS Kolbudy
128. Sokół Lubichowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
129. Radunia Stężyca 11 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
130. Santana Wielki Klincz 1 - 1 KP Starogard Gdański
131. Meteor Pinczyn 0 - 3 Borowiak Czersk
132. Sporting Leźno 2 - 0 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE