MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 24 67 22 1 1 136 - 5
2. Czarni Pruszcz Gdański 24 66 22 0 2 100 - 19
3. AP Gdynia Dąbrowa 24 50 16 2 6 64 - 39
4. Conrad Gdańsk 24 47 14 5 5 65 - 47
5. Jaguar Gdańsk 24 44 14 2 8 74 - 42
6. Sztorm Gdańsk 24 33 10 3 11 56 - 43 2 6 2 0 0 7 - 2
7. KP II Gdynia 24 33 10 3 11 50 - 62 2 0 0 0 2 2 - 7
8. Morena Gdańsk 24 31 10 1 13 59 - 80
9. Lechia II Gdańsk AP 24 26 8 2 14 38 - 44 4 7 2 1 1 8 - 6
10. Bałtyk II Gdynia 24 26 8 2 14 40 - 69 4 5 1 2 1 10 - 11
11. GKS Żukowo 24 26 7 5 12 60 - 80 4 3 0 3 1 12 - 13
12. AP Gdańsk 24 6 2 0 22 17 - 128
13. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
14. GOSRiT II Luzino (*) 24 0 0 0 24 7 - 108
* GOSRiT II Luzino wycofał się po rundzie jesiennej
* SWMP Pokolenia Lechii II Gdańsk wycofały się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Gdańsk 0 - 5 Sztorm Gdańsk
2. GOSRiT II Luzino 0 - 3 KP II Gdynia 31 sierpnia 2015 - 11:00
3. Morena Gdańsk 6 - 1 Bałtyk II Gdynia 1 września 2015 - 18:00
4. Lechia II Gdańsk AP 0 - 4 Jaguar Gdańsk
5. Lechia Gdańsk 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2015 - 16:30
6. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - AP Gdynia Dąbrowa
anulowany, było 0-3
7. Conrad Gdańsk 4 - 1 GKS Żukowo
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Sztorm Gdańsk 5 - 1 GKS Żukowo 6 września 2015 - 09:00
9. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 2 Conrad Gdańsk
10. Czarni Pruszcz Gdański - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP
anulowany, było 7-1
11. Jaguar Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk
12. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Lechia II Gdańsk AP
13. KP II Gdynia 3 - 2 Morena Gdańsk
14. AP Gdańsk 4 - 1 GOSRiT II Luzino
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GOSRiT II Luzino 0 - 6 Sztorm Gdańsk 16 września 2015 - 15:30
Dnia 16.09.2015 godz. 15:30 (uzgodniony termin odwołanego spotkania) - Zawody odwołane z dnia 12.09.2015.
16. Morena Gdańsk 4 - 2 AP Gdańsk
17. Lechia II Gdańsk AP 0 - 1 KP II Gdynia
18. Lechia Gdańsk 8 - 0 Bałtyk II Gdynia
19. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - Jaguar Gdańsk
anulowany, było 0-1
20. Conrad Gdańsk 0 - 9 Czarni Pruszcz Gdański 13 września 2015 - 11:00
21. GKS Żukowo 4 - 2 AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sztorm Gdańsk 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 22 listopada 2015 - 09:00
23. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 GKS Żukowo 20 września 2015 - 11:00
24. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Conrad Gdańsk 20 września 2015 - 11:00
25. Bałtyk II Gdynia - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP
anulowany, było 5-1
26. KP II Gdynia 0 - 5 Lechia Gdańsk 20 września 2015 - 09:00
27. AP Gdańsk 0 - 5 Lechia II Gdańsk AP 22 września 2015 - 19:00
Gospodarz: Lechia II Gdańsk AP, vo, na boisku 0:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
28. GOSRiT II Luzino 2 - 7 Morena Gdańsk
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Morena Gdańsk 4 - 2 Sztorm Gdańsk
30. Lechia II Gdańsk AP 7 - 1 GOSRiT II Luzino 29 września 2015 - 17:30
31. Lechia Gdańsk 12 - 0 AP Gdańsk 26 września 2015 - 13:00
32. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - KP II Gdynia
anulowany, było 7-1
33. Conrad Gdańsk 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 27 września 2015 - 11:00
34. GKS Żukowo 0 - 4 Jaguar Gdańsk
35. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 27 września 2015 - 17:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sztorm Gdańsk 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2015 - 15:00
37. Jaguar Gdańsk 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
38. Bałtyk II Gdynia 3 - 3 GKS Żukowo
39. KP II Gdynia 1 - 3 Conrad Gdańsk 4 października 2015 - 11:00
40. AP Gdańsk - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP
anulowany, było 6-3
41. GOSRiT II Luzino 0 - 7 Lechia Gdańsk
42. Morena Gdańsk 1 - 2 Lechia II Gdańsk AP
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Lechia II Gdańsk AP 2 - 0 Sztorm Gdańsk 12 października 2015 - 19:00
44. Lechia Gdańsk 18 - 0 Morena Gdańsk 11 października 2015 - 15:00
45. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - GOSRiT II Luzino 10 października 2015 - 15:30
anulowany, było 3-0 vo
46. Conrad Gdańsk 5 - 1 AP Gdańsk 11 października 2015 - 11:00
47. GKS Żukowo 5 - 2 KP II Gdynia
48. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
49. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Jaguar Gdańsk 11 października 2015 - 11:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sztorm Gdańsk 0 - 0 Jaguar Gdańsk
51. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
52. KP II Gdynia 2 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 18 października 2015 - 15:00
53. AP Gdańsk 0 - 4 GKS Żukowo
54. GOSRiT II Luzino 0 - 1 Conrad Gdańsk 17 października 2015 - 12:30
55. Morena Gdańsk - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP 18 października 2015 - 14:30
anulowany, było 3-0 vo
56. Lechia II Gdańsk AP 0 - 4 Lechia Gdańsk 20 października 2015 - 19:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lechia Gdańsk 2 - 0 Sztorm Gdańsk 24 października 2015 - 19:00
58. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - Lechia II Gdańsk AP
anulowany, było 2-1
59. Conrad Gdańsk 2 - 2 Morena Gdańsk 25 października 2015 - 13:00
60. GKS Żukowo 11 - 0 GOSRiT II Luzino
61. AP Gdynia Dąbrowa 6 - 0 AP Gdańsk 25 października 2015 - 17:00
62. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 KP II Gdynia 25 października 2015 - 11:00
Pruszcz Gdański, ul. Chopina 34
63. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sztorm Gdańsk 0 - 1 Bałtyk II Gdynia
65. KP II Gdynia 4 - 1 Jaguar Gdańsk 30 października 2015 - 17:00
Gdańsk, ul. Budowlanych 49. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Jaguar Gdańsk, w rundzie wiosennej AP KP II Gdynia.
66. AP Gdańsk 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
67. GOSRiT II Luzino 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa
68. Morena Gdańsk 2 - 0 GKS Żukowo
69. Lechia II Gdańsk AP 0 - 2 Conrad Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
70. Lechia Gdańsk - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP 14 października 2015 - 16:30
anulowany, było 3-0 vo
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - Sztorm Gdańsk
anulowany, było 0-3
72. Conrad Gdańsk 0 - 0 Lechia Gdańsk 8 listopada 2015 - 13:00
73. GKS Żukowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk AP
74. AP Gdynia Dąbrowa 5 - 3 Morena Gdańsk 8 listopada 2015 - 17:00
75. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 2 GOSRiT II Luzino 8 listopada 2015 - 11:00
76. Jaguar Gdańsk 6 - 1 AP Gdańsk
77. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 KP II Gdynia
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sztorm Gdańsk 3 - 1 KP II Gdynia
79. AP Gdańsk 3 - 5 Bałtyk II Gdynia 11 listopada 2015 - 09:00
Gdańsk, ul. Budowlanych 59/5
80. GOSRiT II Luzino 0 - 5 Jaguar Gdańsk
81. Morena Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
82. Lechia II Gdańsk AP 1 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 11 listopada 2015 - 17:00
83. Lechia Gdańsk 7 - 0 GKS Żukowo 11 listopada 2015 - 19:00
84. Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP - Conrad Gdańsk
anulowany, było 2-3
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Conrad Gdańsk 1 - 1 Sztorm Gdańsk 15 listopada 2015 - 11:00
86. GKS Żukowo - Pokolenia Lechii II Gdańsk SWMP
anulowany, było 4-1
87. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Lechia Gdańsk 15 listopada 2015 - 14:00
88. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Lechia II Gdańsk AP 15 listopada 2015 - 11:00
89. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Morena Gdańsk
90. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 GOSRiT II Luzino
91. KP II Gdynia 3 - 1 AP Gdańsk 15 listopada 2015 - 15:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Sztorm Gdańsk 8 - 0 AP Gdańsk 20 marca 2016 - 17:00
93. KP II Gdynia 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
94. Bałtyk II Gdynia 6 - 1 Morena Gdańsk
95. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Lechia II Gdańsk AP 20 marca 2016 - 12:00
96. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk 20 marca 2016 - 11:00
98. GKS Żukowo 2 - 6 Conrad Gdańsk 20 marca 2016 - 14:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. GKS Żukowo 2 - 2 Sztorm Gdańsk 26 marca 2016 - 11:00
100. Conrad Gdańsk 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 26 marca 2016 - 11:00
102. Lechia Gdańsk 4 - 0 Jaguar Gdańsk
103. Lechia II Gdańsk AP 2 - 0 Bałtyk II Gdynia 30 marca 2016 - 17:30
104. Morena Gdańsk 0 - 6 KP II Gdynia
105. GOSRiT II Luzino 0 - 3 AP Gdańsk
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Sztorm Gdańsk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
107. AP Gdańsk 1 - 4 Morena Gdańsk
108. KP II Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk AP
109. Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Lechia Gdańsk
111. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 1 Conrad Gdańsk
112. AP Gdynia Dąbrowa 6 - 2 GKS Żukowo
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 0 Sztorm Gdańsk
114. GKS Żukowo 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
115. Conrad Gdańsk 1 - 1 Jaguar Gdańsk
117. Lechia Gdańsk 7 - 0 KP II Gdynia
118. Lechia II Gdańsk AP 4 - 0 AP Gdańsk
AP Gdańsk gospodarzem
119. Morena Gdańsk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Sztorm Gdańsk 4 - 2 Morena Gdańsk
121. GOSRiT II Luzino 0 - 3 Lechia II Gdańsk AP
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
122. AP Gdańsk 0 - 12 Lechia Gdańsk
124. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Conrad Gdańsk
125. Jaguar Gdańsk 4 - 2 GKS Żukowo
126. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: KP II Gdynia,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Sztorm Gdańsk 26 kwietnia 2016 - 18:30
128. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Jaguar Gdańsk
129. GKS Żukowo 5 - 5 Bałtyk II Gdynia
130. Conrad Gdańsk 6 - 0 KP II Gdynia
132. Lechia Gdańsk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
133. Lechia II Gdańsk AP 2 - 4 Morena Gdańsk
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Sztorm Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk AP
135. Morena Gdańsk 2 - 4 Lechia Gdańsk
137. AP Gdańsk 0 - 7 Conrad Gdańsk
138. KP II Gdynia 2 - 2 GKS Żukowo
139. Bałtyk II Gdynia 2 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
140. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Sztorm Gdańsk
142. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Bałtyk II Gdynia
143. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 1 KP II Gdynia
144. GKS Żukowo 2 - 1 AP Gdańsk
145. Conrad Gdańsk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
147. Lechia Gdańsk 2 - 0 Lechia II Gdańsk AP
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Sztorm Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk
150. Morena Gdańsk 2 - 3 Conrad Gdańsk
151. GOSRiT II Luzino 0 - 3 GKS Żukowo
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
152. AP Gdańsk 0 - 3 AP Gdynia Dąbrowa
153. KP II Gdynia 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
154. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Jaguar Gdańsk
Pauza: Lechia II Gdańsk AP,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Sztorm Gdańsk
156. Jaguar Gdańsk 6 - 4 KP II Gdynia
157. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 0 AP Gdańsk
158. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
159. GKS Żukowo 7 - 2 Morena Gdańsk
160. Conrad Gdańsk 2 - 1 Lechia II Gdańsk AP
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Lechia Gdańsk 3 - 1 Conrad Gdańsk
164. Lechia II Gdańsk AP 3 - 2 GKS Żukowo 9 czerwca 2016 - 16:00
165. Morena Gdańsk 2 - 4 AP Gdynia Dąbrowa
166. GOSRiT II Luzino 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
167. AP Gdańsk 0 - 11 Jaguar Gdańsk
168. KP II Gdynia 6 - 2 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Sztorm Gdańsk,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. KP II Gdynia 1 - 4 Sztorm Gdańsk
170. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 AP Gdańsk
171. Jaguar Gdańsk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
172. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Morena Gdańsk
173. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 Lechia II Gdańsk AP
174. GKS Żukowo 0 - 8 Lechia Gdańsk
Pauza: Conrad Gdańsk,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Sztorm Gdańsk 4 - 5 Conrad Gdańsk
178. Lechia Gdańsk 5 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
179. Lechia II Gdańsk AP 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
180. Morena Gdańsk 3 - 2 Jaguar Gdańsk
181. GOSRiT II Luzino 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
GOSRiT II Luzino wycofał się po rundziej jesiennej
182. AP Gdańsk 0 - 2 KP II Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE