ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Gdynia 22 60 19 3 0 108 - 13
2. Korona Żelistrzewo 22 59 19 2 1 111 - 26
3. Bałtyk Gdynia 22 50 15 5 2 66 - 23
4. Sokół Bożepole Wielkie 22 39 12 3 7 77 - 35
5. Gryf II Wejherowo 22 36 11 3 8 55 - 33
6. GOSRiT Luzino 22 31 9 4 9 54 - 57
7. Pogoń Lębork 22 29 9 2 11 53 - 46
8. Orkan Rumia MKS 22 21 6 3 13 25 - 59
9. Iskra Gdynia 22 19 5 4 13 32 - 64
10. Jedynka II Reda 22 14 4 2 16 21 - 68 2 6 2 0 0 5 - 0
11. Eko-Prod Szemud 22 14 4 2 16 31 - 94 2 0 0 0 2 0 - 5
12. Zatoka Puck 22 7 2 1 19 20 - 135



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 0 - 11 Korona Żelistrzewo
2. Iskra Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
3. Pogoń Lębork 0 - 2 Eko-Prod Szemud
4. Orkan Rumia MKS 3 - 3 Gryf II Wejherowo
5. GOSRiT Luzino 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
6. KP Gdynia 8 - 0 Jedynka II Reda
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Jedynka II Reda
8. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 KP Gdynia
9. Gryf II Wejherowo 1 - 3 GOSRiT Luzino 13 września 2015 - 11:00
10. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Orkan Rumia MKS 13 września 2015 - 12:00
11. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Pogoń Lębork
12. Zatoka Puck 3 - 3 Iskra Gdynia 13 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Iskra Gdynia 3 - 4 Korona Żelistrzewo 20 września 2015 - 19:00
14. Pogoń Lębork 12 - 0 Zatoka Puck
15. Orkan Rumia MKS 0 - 2 Bałtyk Gdynia
16. GOSRiT Luzino 2 - 2 Eko-Prod Szemud
17. KP Gdynia 2 - 0 Gryf II Wejherowo 20 września 2015 - 13:00
18. Jedynka II Reda 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 września 2015 - 10:00
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Korona Żelistrzewo 4 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
20. Gryf II Wejherowo 2 - 0 Jedynka II Reda 27 września 2015 - 09:30
21. Eko-Prod Szemud 1 - 2 KP Gdynia
22. Bałtyk Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
23. Zatoka Puck 0 - 2 Orkan Rumia MKS 27 września 2015 - 11:00
24. Iskra Gdynia 0 - 4 Pogoń Lębork 27 września 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pogoń Lębork 0 - 2 Korona Żelistrzewo
26. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Iskra Gdynia
27. GOSRiT Luzino 2 - 1 Zatoka Puck
28. KP Gdynia 0 - 0 Bałtyk Gdynia 4 października 2015 - 09:00
29. Jedynka II Reda 2 - 0 Eko-Prod Szemud
30. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Gryf II Wejherowo
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Gryf II Wejherowo 11 października 2015 - 11:00
32. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie
33. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Jedynka II Reda 11 października 2015 - 13:00
34. Zatoka Puck 1 - 6 KP Gdynia 11 października 2015 - 11:00
35. Iskra Gdynia 1 - 2 GOSRiT Luzino
36. Pogoń Lębork 3 - 0 Orkan Rumia MKS 11 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Korona Żelistrzewo
38. GOSRiT Luzino 2 - 2 Pogoń Lębork 17 października 2015 - 11:00
39. KP Gdynia 9 - 1 Iskra Gdynia 18 października 2015 - 13:00
40. Jedynka II Reda 0 - 2 Zatoka Puck
41. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Bałtyk Gdynia
42. Gryf II Wejherowo 5 - 1 Eko-Prod Szemud
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Korona Żelistrzewo 8 - 1 Eko-Prod Szemud 25 października 2015 - 13:00
44. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf II Wejherowo 25 października 2015 - 15:00
45. Zatoka Puck 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 25 października 2015 - 11:00
46. Iskra Gdynia 4 - 1 Jedynka II Reda
47. Pogoń Lębork 0 - 1 KP Gdynia
48. Orkan Rumia MKS 0 - 3 GOSRiT Luzino
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GOSRiT Luzino 3 - 5 Korona Żelistrzewo
50. KP Gdynia 5 - 2 Orkan Rumia MKS 14 października 2015 - 17:00
Rumia, ul. Wrocławska. Zmiana gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Orkan Rumia MKS, w rundzie wiosennej AP KP Gdynia.
51. Jedynka II Reda 0 - 1 Pogoń Lębork 23 września 2015 - 17:00
52. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 0 Iskra Gdynia
53. Gryf II Wejherowo 2 - 1 Zatoka Puck
54. Eko-Prod Szemud 2 - 5 Bałtyk Gdynia 31 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Bałtyk Gdynia
56. Zatoka Puck 3 - 1 Eko-Prod Szemud 8 listopada 2015 - 11:00
57. Iskra Gdynia 0 - 0 Gryf II Wejherowo
58. Pogoń Lębork 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
59. Orkan Rumia MKS 5 - 0 Jedynka II Reda
60. GOSRiT Luzino 2 - 6 KP Gdynia 21 października 2015 - 15:30
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KP Gdynia 1 - 1 Korona Żelistrzewo 15 listopada 2015 - 13:00
62. Jedynka II Reda 0 - 2 GOSRiT Luzino
63. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 1 Orkan Rumia MKS
64. Gryf II Wejherowo 1 - 2 Pogoń Lębork
65. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Iskra Gdynia 15 listopada 2015 - 12:00
66. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Korona Żelistrzewo 15 - 0 Zatoka Puck
68. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Iskra Gdynia
69. Eko-Prod Szemud 5 - 6 Pogoń Lębork
70. Gryf II Wejherowo 3 - 0 Orkan Rumia MKS
71. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 GOSRiT Luzino
72. Jedynka II Reda 1 - 6 KP Gdynia
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jedynka II Reda 1 - 4 Korona Żelistrzewo
74. KP Gdynia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
75. GOSRiT Luzino 3 - 6 Gryf II Wejherowo
76. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Eko-Prod Szemud
77. Pogoń Lębork 3 - 5 Bałtyk Gdynia
78. Iskra Gdynia 7 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Korona Żelistrzewo 6 - 1 Iskra Gdynia
80. Zatoka Puck 1 - 4 Pogoń Lębork
81. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Orkan Rumia MKS
82. Eko-Prod Szemud 1 - 1 GOSRiT Luzino
83. Gryf II Wejherowo 0 - 0 KP Gdynia
84. Sokół Bożepole Wielkie 8 - 3 Jedynka II Reda
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 4 Korona Żelistrzewo
86. Jedynka II Reda 0 - 3 Gryf II Wejherowo
87. KP Gdynia 11 - 1 Eko-Prod Szemud 24 kwietnia 2016 - 17:00
88. GOSRiT Luzino 2 - 5 Bałtyk Gdynia
89. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Zatoka Puck
90. Pogoń Lębork 3 - 1 Iskra Gdynia 23 kwietnia 2016 - 10:30
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Korona Żelistrzewo 4 - 1 Pogoń Lębork
92. Iskra Gdynia 2 - 2 Orkan Rumia MKS
93. Zatoka Puck 0 - 9 GOSRiT Luzino 18 maja 2016 - 17:00
94. Bałtyk Gdynia 1 - 4 KP Gdynia
95. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Jedynka II Reda
96. Gryf II Wejherowo 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Gryf II Wejherowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo
98. Sokół Bożepole Wielkie 8 - 1 Eko-Prod Szemud
99. Jedynka II Reda 0 - 6 Bałtyk Gdynia
100. KP Gdynia 15 - 0 Zatoka Puck
101. GOSRiT Luzino 0 - 1 Iskra Gdynia
102. Orkan Rumia MKS 1 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Korona Żelistrzewo 11 - 0 Orkan Rumia MKS
104. Pogoń Lębork 2 - 2 GOSRiT Luzino
105. Iskra Gdynia 1 - 7 KP Gdynia
106. Zatoka Puck 2 - 6 Jedynka II Reda
107. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
108. Eko-Prod Szemud 0 - 7 Gryf II Wejherowo
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Eko-Prod Szemud 2 - 8 Korona Żelistrzewo
110. Gryf II Wejherowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia
111. Sokół Bożepole Wielkie 12 - 0 Zatoka Puck
112. Jedynka II Reda 0 - 2 Iskra Gdynia
113. KP Gdynia 3 - 1 Pogoń Lębork
114. GOSRiT Luzino 4 - 1 Orkan Rumia MKS
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Korona Żelistrzewo 7 - 2 GOSRiT Luzino
116. Orkan Rumia MKS 0 - 2 KP Gdynia
117. Pogoń Lębork 4 - 0 Jedynka II Reda
118. Iskra Gdynia 0 - 9 Sokół Bożepole Wielkie
119. Zatoka Puck 2 - 7 Gryf II Wejherowo
120. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Korona Żelistrzewo
122. Eko-Prod Szemud 5 - 2 Zatoka Puck
123. Gryf II Wejherowo 5 - 0 Iskra Gdynia 7 czerwca 2016 - 18:30
124. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 2 Pogoń Lębork
125. Jedynka II Reda 0 - 0 Orkan Rumia MKS
126. KP Gdynia 10 - 0 GOSRiT Luzino
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Korona Żelistrzewo 0 - 6 KP Gdynia
128. GOSRiT Luzino 3 - 0 Jedynka II Reda
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
129. Orkan Rumia MKS 0 - 6 Sokół Bożepole Wielkie
130. Pogoń Lębork 2 - 4 Gryf II Wejherowo
131. Iskra Gdynia 4 - 1 Eko-Prod Szemud
132. Zatoka Puck 0 - 6 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE