MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Start Miastko 20 49 15 4 1 102 - 14
2. Dolina Gałąźnia Wielka 20 38 12 2 6 73 - 40
3. Słupia Kobylnica 20 30 9 3 8 55 - 51
4. Rowokół Smołdzino 20 28 8 4 8 56 - 49
5. Skotawia Dębnica Kaszubska 20 26 7 5 8 34 - 31
6. Zawisza Borzytuchom 20 0 0 0 20 18 - 153
Ostatni komentarz dodał iberica 14.06.2016, 20:03:57



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Rowokół Smołdzino 3 - 3 Słupia Kobylnica 9 września 2015 - 17:00
2. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
3. Start Miastko 10 - 0 Zawisza Borzytuchom
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
4. Słupia Kobylnica 7 - 0 Zawisza Borzytuchom
5. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Start Miastko 13 września 2015 - 12:00
vo, na boisku 2:5, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.7 .
6. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 września 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 3 Słupia Kobylnica
8. Start Miastko 9 - 1 Rowokół Smołdzino
9. Zawisza Borzytuchom 2 - 8 Dolina Gałąźnia Wielka 20 września 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Słupia Kobylnica 3 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 27 września 2015 - 13:00
11. Rowokół Smołdzino 9 - 1 Zawisza Borzytuchom 27 września 2015 - 14:00
12. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Start Miastko
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Start Miastko 5 - 1 Słupia Kobylnica
14. Zawisza Borzytuchom 1 - 6 Skotawia Dębnica Kaszubska 4 października 2015 - 14:30
15. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 3 Rowokół Smołdzino
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Słupia Kobylnica 3 - 1 Rowokół Smołdzino
17. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 października 2015 - 11:30
18. Zawisza Borzytuchom 0 - 8 Start Miastko 11 października 2015 - 14:30
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zawisza Borzytuchom 2 - 8 Słupia Kobylnica 18 października 2015 - 14:00
20. Start Miastko 0 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka
21. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 3 Rowokół Smołdzino
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Słupia Kobylnica 1 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
23. Rowokół Smołdzino 0 - 0 Start Miastko 25 października 2015 - 11:30
24. Dolina Gałąźnia Wielka 10 - 1 Zawisza Borzytuchom
Kolejka 9 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 Słupia Kobylnica
26. Zawisza Borzytuchom 3 - 7 Rowokół Smołdzino 8 listopada 2015 - 13:00
27. Start Miastko 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 8 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 10 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Słupia Kobylnica 1 - 4 Start Miastko
29. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 11 listopada 2015 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
30. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 11 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Słupia Kobylnica 3 - 1 Rowokół Smołdzino
32. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
33. Zawisza Borzytuchom 1 - 7 Start Miastko
Kolejka 12 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Słupia Kobylnica
vo, na boisku 3:4
35. Start Miastko 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
36. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Rowokół Smołdzino
Kolejka 13 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 0 Zawisza Borzytuchom
38. Rowokół Smołdzino 0 - 5 Start Miastko
39. Słupia Kobylnica 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
40. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Słupia Kobylnica
41. Zawisza Borzytuchom 2 - 4 Rowokół Smołdzino
42. Start Miastko 0 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Słupia Kobylnica 0 - 3 Start Miastko
44. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Zawisza Borzytuchom
45. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka
Kolejka 16 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Słupia Kobylnica
47. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
vo, na boisku 6:3
48. Start Miastko 12 - 1 Zawisza Borzytuchom
Kolejka 17 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Słupia Kobylnica 10 - 2 Zawisza Borzytuchom
50. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 7 Start Miastko
51. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 18 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
52. Zawisza Borzytuchom 2 - 14 Dolina Gałąźnia Wielka
53. Start Miastko 4 - 0 Rowokół Smołdzino
54. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Słupia Kobylnica
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Słupia Kobylnica 6 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka
56. Rowokół Smołdzino 12 - 0 Zawisza Borzytuchom
57. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 4 Start Miastko
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
58. Start Miastko 11 - 0 Słupia Kobylnica
59. Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
60. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 Rowokół Smołdzino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE