MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 16 45 15 0 1 125 - 12
2. Wierzyca Pelplin 16 37 12 1 3 83 - 25
3. Gryf 2009 Tczew 16 33 11 0 5 76 - 31
4. Centrum Pelplin 16 30 10 0 6 83 - 27
5. Orliki Stary Dzierzgoń 16 29 9 2 5 74 - 37
6. Sobieski Gniew 16 14 4 2 10 37 - 108
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 13 4 1 11 36 - 71
8. Wietcisa Skarszewy 16 9 3 0 13 18 - 80
9. Błękitni Stare Pole 16 0 0 0 16 5 - 152
Ostatni komentarz dodał kibic1999 25.10.2015, 18:31:00



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orliki Stary Dzierzgoń 4 - 3 Centrum Pelplin 6 września 2015 - 12:00
3. Rodło Kwidzyn 13 - 0 Sobieski Gniew
4. Błękitni Stare Pole 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo, na boisku 2:8, udział w meczu nieuprawnionych zawodników Błękitni Stare Pole na sezon 2015/16
5. Wietcisa Skarszewy 0 - 10 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Centrum Pelplin 1 - 4 Gryf 2009 Tczew
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
8. Sobieski Gniew 11 - 2 Błękitni Stare Pole 13 września 2015 - 11:00
9. Wierzyca Pelplin 5 - 3 Rodło Kwidzyn 13 września 2015 - 11:00
Pauza: Orliki Stary Dzierzgoń,
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Orliki Stary Dzierzgoń 20 września 2015 - 11:00
13. Błękitni Stare Pole 0 - 11 Wierzyca Pelplin
14. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Sobieski Gniew
15. Gryf 2009 Tczew 10 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 września 2015 - 11:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Centrum Pelplin 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
17. Sobieski Gniew 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 27 września 2015 - 13:15
18. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 27 września 2015 - 11:00
19. Orliki Stary Dzierzgoń 13 - 1 Błękitni Stare Pole 27 września 2015 - 12:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Centrum Pelplin
23. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Orliki Stary Dzierzgoń
24. Gryf 2009 Tczew 4 - 3 Wierzyca Pelplin
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Sobieski Gniew
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Centrum Pelplin 3 - 0 Sobieski Gniew 11 października 2015 - 12:00
vo, goście nie przyjechali
27. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 października 2015 - 11:00
28. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 11 października 2015 - 12:00
30. Rodło Kwidzyn 17 - 0 Błękitni Stare Pole 11 października 2015 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Błękitni Stare Pole 0 - 14 Centrum Pelplin
vo, na boisku 0:14, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Błęktni Stare Pole. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR.
32. Wietcisa Skarszewy 0 - 8 Rodło Kwidzyn
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 4 Orliki Stary Dzierzgoń 18 października 2015 - 15:00
35. Sobieski Gniew 0 - 24 Wierzyca Pelplin
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Centrum Pelplin 0 - 1 Wierzyca Pelplin
37. Orliki Stary Dzierzgoń 2 - 2 Sobieski Gniew 25 października 2015 - 12:00
39. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
40. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 25 października 2015 - 12:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Centrum Pelplin 31 października 2015 - 11:00
42. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Błękitni Stare Pole 28 października 2015 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
43. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 12 Rodło Kwidzyn
45. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Orliki Stary Dzierzgoń
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 10 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Centrum Pelplin 5 - 2 Orliki Stary Dzierzgoń
48. Sobieski Gniew 1 - 12 Rodło Kwidzyn
49. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Błękitni Stare Pole
50. Gryf 2009 Tczew 5 - 0 Wietcisa Skarszewy
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Centrum Pelplin
52. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Sobieski Gniew
54. Rodło Kwidzyn 7 - 0 Wierzyca Pelplin
Pauza: Orliki Stary Dzierzgoń,
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Orliki Stary Dzierzgoń 1 - 6 Rodło Kwidzyn
58. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Błękitni Stare Pole
59. Sobieski Gniew 4 - 1 Wietcisa Skarszewy
60. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Gryf 2009 Tczew
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 13 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Centrum Pelplin
62. Gryf 2009 Tczew 7 - 2 Sobieski Gniew
63. Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Wierzyca Pelplin
64. Błękitni Stare Pole 0 - 17 Orliki Stary Dzierzgoń
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Centrum Pelplin 1 - 4 Rodło Kwidzyn
68. Orliki Stary Dzierzgoń 9 - 2 Wietcisa Skarszewy
69. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
70. Sobieski Gniew 5 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 15 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sobieski Gniew 2 - 13 Centrum Pelplin
72. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Wierzyca Pelplin
73. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Orliki Stary Dzierzgoń
75. Błękitni Stare Pole 0 - 10 Rodło Kwidzyn
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 16 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Centrum Pelplin 13 - 0 Błękitni Stare Pole
77. Rodło Kwidzyn 12 - 0 Wietcisa Skarszewy
79. Orliki Stary Dzierzgoń 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
80. Wierzyca Pelplin 10 - 1 Sobieski Gniew
Pauza: Gryf 2009 Tczew,
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Centrum Pelplin
82. Sobieski Gniew 0 - 8 Orliki Stary Dzierzgoń
84. Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Rodło Kwidzyn
85. Wietcisa Skarszewy 6 - 2 Błękitni Stare Pole
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Centrum Pelplin 7 - 1 Wietcisa Skarszewy
87. Błękitni Stare Pole 0 - 13 Gryf 2009 Tczew
88. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
90. Orliki Stary Dzierzgoń - - - Wierzyca Pelplin
obustronny vo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE