ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa II - rocznik 1991 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 46 15 1 1 54 - 16
2. Rodło Kwidzyn 17 39 12 3 2 44 - 7
3. Wietcisa Skarszewy 17 35 11 2 4 35 - 21
4. Polonia Gdańsk 17 32 10 2 5 41 - 25
5. Kaszubia Kościerzyna 17 27 8 3 6 38 - 30
6. Sokół Zblewo 17 19 6 1 10 23 - 43
7. Victoria Kaliska 17 14 4 2 11 24 - 42
8. Wda Czarna Woda 17 12 3 3 11 13 - 42
9. Orzeł Trąbki Wielkie 17 6 1 3 13 19 - 43
10. Królewski Gdańsk 9 2 0 2 7 13 - 35
Ostatni komentarz dodał Balu 10.07.2008, 03:19:34
* Królewski Gdańsk brał udział tylko w rozgrywkach rundy wiosennej.
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Victoria Kaliska 0 - 5 Polonia Gdańsk
2. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Sokół Zblewo
4. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Rodło Kwidzyn
vo
5. Wda Czarna Woda - Królewski Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Polonia Gdańsk 0 - 4 Rodło Kwidzyn
7. Sokół Zblewo 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
8. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
9. Victoria Kaliska 1 - 2 Wda Czarna Woda
10. Królewski Gdańsk - Wietcisa Skarszewy
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (1) 
11. Wda Czarna Woda 0 - 1 Polonia Gdańsk
12. Wietcisa Skarszewy 5 - 3 Victoria Kaliska
13. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
14. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Sokół Zblewo
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Królewski Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Polonia Gdańsk 6 - 0 Sokół Zblewo
17. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Rodło Kwidzyn
vo
18. Victoria Kaliska 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
19. Wda Czarna Woda 0 - 2 Wietcisa Skarszewy
20. Królewski Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Polonia Gdańsk
22. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Wda Czarna Woda
23. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Victoria Kaliska
24. Sokół Zblewo 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
25. Rodło Kwidzyn - Królewski Gdańsk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk 4 - 5 Kaszubia Kościerzyna
27. Victoria Kaliska 0 - 2 Rodło Kwidzyn
28. Wda Czarna Woda 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
29. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
30. Królewski Gdańsk - Sokół Zblewo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Polonia Gdańsk
32. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Wietcisa Skarszewy
33. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Wda Czarna Woda
34. Sokół Zblewo 2 - 1 Victoria Kaliska
35. Kaszubia Kościerzyna - Królewski Gdańsk
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Victoria Kaliska 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
37. Wda Czarna Woda 0 - 2 Sokół Zblewo
38. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Rodło Kwidzyn
39. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
40. Polonia Gdańsk - Królewski Gdańsk
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Polonia Gdańsk
42. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
43. Sokół Zblewo 0 - 0 Wietcisa Skarszewy
44. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Wda Czarna Woda
45. Królewski Gdańsk - Victoria Kaliska
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Polonia Gdańsk 2 - 3 Victoria Kaliska
47. Królewski Gdańsk 1 - 1 Wda Czarna Woda
48. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
49. Sokół Zblewo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
50. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Polonia Gdańsk
52. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Sokół Zblewo
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 4 Kaszubia Kościerzyna
54. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Królewski Gdańsk
55. Wda Czarna Woda 1 - 1 Victoria Kaliska
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Polonia Gdańsk 3 - 0 Wda Czarna Woda
vo
57. Victoria Kaliska 0 - 1 Wietcisa Skarszewy
58. Królewski Gdańsk 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
59. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
60. Sokół Zblewo 0 - 2 Rodło Kwidzyn
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Sokół Zblewo 1 - 3 Polonia Gdańsk
62. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna
63. Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 2 Królewski Gdańsk
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Victoria Kaliska
65. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Wda Czarna Woda
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Polonia Gdańsk 5 - 2 Wietcisa Skarszewy
67. Wda Czarna Woda 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
68. Victoria Kaliska 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
69. Królewski Gdańsk 0 - 6 Rodło Kwidzyn
70. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Sokół Zblewo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Polonia Gdańsk
72. Sokół Zblewo 5 - 2 Królewski Gdańsk
73. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Victoria Kaliska
74. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Wda Czarna Woda
75. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Polonia Gdańsk 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
77. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
78. Wda Czarna Woda 0 - 4 Rodło Kwidzyn
79. Victoria Kaliska 4 - 2 Sokół Zblewo
80. Królewski Gdańsk 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Królewski Gdańsk 2 - 2 Polonia Gdańsk
82. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Victoria Kaliska
83. Sokół Zblewo 4 - 0 Wda Czarna Woda
84. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
85. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Polonia Gdańsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
87. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn
88. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Sokół Zblewo
89. Wda Czarna Woda 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
90. Victoria Kaliska 6 - 2 Królewski Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE