MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 78 26 0 0 375 - 4
2. MKS Władysławowo 26 59 19 2 5 124 - 53 2 4 1 1 0 8 - 4
3. Gedania Gdańsk 26 59 19 2 5 141 - 56 2 1 0 1 1 4 - 8
4. Wicher Wierzchucino 26 54 17 3 6 76 - 51
5. Olimpic Gdańsk 26 48 15 3 8 83 - 43
6. Stolem Gniewino 26 47 15 2 9 94 - 57
7. Polonia Gdańsk 26 43 13 4 9 82 - 57
8. Rozstaje Gdańsk 26 29 9 2 15 56 - 100 2 3 1 0 1 8 - 3
9. Iskra Gdynia 26 29 9 2 15 49 - 111 2 3 1 0 1 3 - 8
10. Bałtyk II Gdynia 26 23 7 2 17 53 - 134
11. Arka Gdynia SI 26 22 7 1 18 50 - 186
12. Huzar Choczewo 26 20 6 2 18 39 - 143
13. Cisowa Gdynia 26 10 2 4 20 31 - 127
14. Dragon Bojano 26 9 2 3 21 29 - 160



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wicher Wierzchucino 4 - 0 Huzar Choczewo
2. Arka Gdynia SI 6 - 2 Dragon Bojano
3. Gedania Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 2 września 2015 - 18:00
vo, na boisku 4:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika na sezon 2015/16
4. Iskra Gdynia 0 - 2 Stolem Gniewino
5. Cisowa Gdynia 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
6. Olimpic Gdańsk 6 - 0 Rozstaje Gdańsk
7. MKS Władysławowo 1 - 10 Lechia Gdańsk 9 września 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Huzar Choczewo 0 - 30 Lechia Gdańsk
9. Rozstaje Gdańsk 1 - 6 MKS Władysławowo
10. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Olimpic Gdańsk
vo, nieprzygotowanie boiska do zawodów
11. Stolem Gniewino 11 - 0 Cisowa Gdynia
12. Polonia Gdańsk 2 - 1 Iskra Gdynia
13. Dragon Bojano 1 - 8 Gedania Gdańsk
14. Wicher Wierzchucino 0 - 0 Arka Gdynia SI
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Arka Gdynia SI 4 - 3 Huzar Choczewo
16. Gedania Gdańsk 4 - 1 Wicher Wierzchucino
17. Iskra Gdynia 5 - 0 Dragon Bojano
18. Cisowa Gdynia 0 - 4 Polonia Gdańsk
19. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino
20. MKS Władysławowo 6 - 2 Bałtyk II Gdynia 13 września 2015 - 11:00
21. Lechia Gdańsk 13 - 0 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Huzar Choczewo 1 - 1 Rozstaje Gdańsk 20 września 2015 - 11:00
23. Bałtyk II Gdynia 0 - 25 Lechia Gdańsk 20 września 2015 - 11:00
24. Stolem Gniewino 4 - 3 MKS Władysławowo 20 września 2015 - 11:00
25. Polonia Gdańsk 1 - 0 Olimpic Gdańsk 20 września 2015 - 16:00
26. Dragon Bojano 3 - 3 Cisowa Gdynia
27. Wicher Wierzchucino 2 - 3 Iskra Gdynia
28. Arka Gdynia SI 1 - 9 Gedania Gdańsk 19 września 2015 - 13:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gedania Gdańsk 15 - 0 Huzar Choczewo
30. Iskra Gdynia 9 - 2 Arka Gdynia SI
31. Cisowa Gdynia 0 - 5 Wicher Wierzchucino 27 września 2015 - 17:00
vo, na boisku 0:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
32. Olimpic Gdańsk 7 - 0 Dragon Bojano
33. MKS Władysławowo 2 - 1 Polonia Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
34. Lechia Gdańsk 8 - 1 Stolem Gniewino 27 września 2015 - 13:00
35. Rozstaje Gdańsk 5 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Huzar Choczewo 5 - 0 Bałtyk II Gdynia
37. Stolem Gniewino 3 - 1 Rozstaje Gdańsk 3 października 2015 - 11:00
38. Polonia Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk 4 października 2015 - 15:00
39. Dragon Bojano 1 - 6 MKS Władysławowo
40. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Olimpic Gdańsk
41. Arka Gdynia SI 3 - 8 Cisowa Gdynia
42. Gedania Gdańsk 5 - 0 Iskra Gdynia 4 października 2015 - 15:30
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Iskra Gdynia 7 - 3 Huzar Choczewo 11 października 2015 - 09:00
44. Cisowa Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk
45. Olimpic Gdańsk 11 - 2 Arka Gdynia SI
46. MKS Władysławowo 1 - 3 Wicher Wierzchucino 11 października 2015 - 11:00
47. Lechia Gdańsk 23 - 0 Dragon Bojano 11 października 2015 - 13:00
48. Rozstaje Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 11 października 2015 - 12:00
49. Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Huzar Choczewo 1 - 1 Stolem Gniewino
51. Polonia Gdańsk 9 - 0 Bałtyk II Gdynia 18 października 2015 - 13:00
52. Dragon Bojano 0 - 7 Rozstaje Gdańsk 17 października 2015 - 15:00
53. Wicher Wierzchucino 0 - 8 Lechia Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
54. Arka Gdynia SI 0 - 17 MKS Władysławowo
55. Gedania Gdańsk 0 - 3 Olimpic Gdańsk 18 października 2015 - 16:30
vo, na boisku 4:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
56. Iskra Gdynia 0 - 2 Cisowa Gdynia 17 października 2015 - 09:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Cisowa Gdynia 0 - 3 Huzar Choczewo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
58. Olimpic Gdańsk 5 - 0 Iskra Gdynia
59. MKS Władysławowo 4 - 4 Gedania Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
60. Lechia Gdańsk 25 - 0 Arka Gdynia SI
61. Rozstaje Gdańsk 0 - 4 Wicher Wierzchucino 25 października 2015 - 12:00
62. Bałtyk II Gdynia 11 - 0 Dragon Bojano
63. Stolem Gniewino 3 - 2 Polonia Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Huzar Choczewo 3 - 2 Polonia Gdańsk 31 października 2015 - 13:30
65. Dragon Bojano 0 - 6 Stolem Gniewino
66. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
67. Arka Gdynia SI 4 - 1 Rozstaje Gdańsk 31 października 2015 - 14:30
68. Gedania Gdańsk 0 - 16 Lechia Gdańsk 4 listopada 2015 - 16:30
69. Iskra Gdynia 0 - 0 MKS Władysławowo 31 października 2015 - 09:00
70. Cisowa Gdynia 1 - 7 Olimpic Gdańsk
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Olimpic Gdańsk 6 - 3 Huzar Choczewo
72. MKS Władysławowo 7 - 1 Cisowa Gdynia 8 listopada 2015 - 11:00
73. Lechia Gdańsk 10 - 0 Iskra Gdynia
74. Rozstaje Gdańsk 0 - 9 Gedania Gdańsk
75. Bałtyk II Gdynia 6 - 2 Arka Gdynia SI
76. Stolem Gniewino 0 - 1 Wicher Wierzchucino 8 listopada 2015 - 11:00
77. Polonia Gdańsk 8 - 1 Dragon Bojano
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Huzar Choczewo 5 - 2 Dragon Bojano 11 listopada 2015 - 14:00
79. Wicher Wierzchucino 3 - 2 Polonia Gdańsk
80. Arka Gdynia SI 5 - 4 Stolem Gniewino
81. Gedania Gdańsk 9 - 0 Bałtyk II Gdynia
82. Iskra Gdynia 2 - 0 Rozstaje Gdańsk 11 listopada 2015 - 09:00
83. Cisowa Gdynia 0 - 15 Lechia Gdańsk 11 listopada 2015 - 17:00
84. Olimpic Gdańsk 3 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. MKS Władysławowo 6 - 2 Huzar Choczewo
86. Lechia Gdańsk 9 - 1 Olimpic Gdańsk
87. Rozstaje Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia
88. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Iskra Gdynia
89. Stolem Gniewino 1 - 4 Gedania Gdańsk 14 listopada 2015 - 16:00
90. Polonia Gdańsk 6 - 0 Arka Gdynia SI 15 listopada 2015 - 13:00
91. Dragon Bojano 0 - 6 Wicher Wierzchucino 15 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Huzar Choczewo 1 - 6 Wicher Wierzchucino
93. Dragon Bojano 0 - 3 Arka Gdynia SI 20 marca 2016 - 13:30
94. Polonia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 11 maja 2016 - 16:30
95. Stolem Gniewino 5 - 1 Iskra Gdynia
96. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Cisowa Gdynia
vo, na boisku 0:3, udział w meczu nie uprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
97. Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Olimpic Gdańsk
98. Lechia Gdańsk 8 - 1 MKS Władysławowo 25 maja 2016 - 17:00
MKS Władysławowo gospodarzem
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia Gdańsk 3 - 0 Huzar Choczewo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
100. MKS Władysławowo 6 - 2 Rozstaje Gdańsk
101. Olimpic Gdańsk 5 - 0 Bałtyk II Gdynia
102. Cisowa Gdynia 0 - 4 Stolem Gniewino 26 marca 2016 - 11:00
103. Iskra Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 26 marca 2016 - 11:00
104. Gedania Gdańsk 11 - 0 Dragon Bojano
105. Arka Gdynia SI 1 - 5 Wicher Wierzchucino 26 marca 2016 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Huzar Choczewo 2 - 4 Arka Gdynia SI
107. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Gedania Gdańsk
108. Dragon Bojano 1 - 4 Iskra Gdynia
109. Polonia Gdańsk 5 - 1 Cisowa Gdynia
110. Stolem Gniewino 1 - 2 Olimpic Gdańsk
111. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 MKS Władysławowo
112. Rozstaje Gdańsk 0 - 17 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Rozstaje Gdańsk 7 - 0 Huzar Choczewo
114. Lechia Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
115. MKS Władysławowo 3 - 0 Stolem Gniewino
116. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
117. Cisowa Gdynia 3 - 3 Dragon Bojano
118. Iskra Gdynia 1 - 7 Wicher Wierzchucino
119. Gedania Gdańsk 12 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Huzar Choczewo 0 - 7 Gedania Gdańsk
121. Arka Gdynia SI 1 - 2 Iskra Gdynia
122. Wicher Wierzchucino 5 - 3 Cisowa Gdynia
123. Dragon Bojano 2 - 1 Olimpic Gdańsk
124. Polonia Gdańsk 3 - 6 MKS Władysławowo
125. Stolem Gniewino 0 - 15 Lechia Gdańsk
126. Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Huzar Choczewo
128. Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino
129. Lechia Gdańsk 17 - 0 Polonia Gdańsk
130. MKS Władysławowo 7 - 1 Dragon Bojano
131. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Wicher Wierzchucino
132. Cisowa Gdynia 3 - 5 Arka Gdynia SI
133. Iskra Gdynia 0 - 10 Gedania Gdańsk
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Huzar Choczewo 0 - 1 Iskra Gdynia
135. Gedania Gdańsk 6 - 1 Cisowa Gdynia
136. Arka Gdynia SI 0 - 10 Olimpic Gdańsk
137. Wicher Wierzchucino 3 - 6 MKS Władysławowo
138. Dragon Bojano 0 - 9 Lechia Gdańsk 11 maja 2016 - 18:00
139. Polonia Gdańsk 11 - 0 Rozstaje Gdańsk
140. Stolem Gniewino 14 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Stolem Gniewino 8 - 0 Huzar Choczewo
142. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Polonia Gdańsk
143. Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Dragon Bojano
144. Lechia Gdańsk 15 - 0 Wicher Wierzchucino
145. MKS Władysławowo 3 - 0 Arka Gdynia SI
146. Olimpic Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
147. Cisowa Gdynia 0 - 3 Iskra Gdynia
vo, na boisku 3:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Huzar Choczewo 3 - 1 Cisowa Gdynia
149. Iskra Gdynia 2 - 3 Olimpic Gdańsk
150. Gedania Gdańsk 0 - 4 MKS Władysławowo
151. Arka Gdynia SI 0 - 23 Lechia Gdańsk
152. Wicher Wierzchucino 1 - 0 Rozstaje Gdańsk
153. Dragon Bojano 3 - 3 Bałtyk II Gdynia
154. Polonia Gdańsk 2 - 0 Stolem Gniewino 25 maja 2016 - 19:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Polonia Gdańsk 7 - 0 Huzar Choczewo
156. Stolem Gniewino 6 - 3 Dragon Bojano
157. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Wicher Wierzchucino
158. Rozstaje Gdańsk 4 - 3 Arka Gdynia SI
159. Lechia Gdańsk 15 - 0 Gedania Gdańsk
160. MKS Władysławowo 8 - 3 Iskra Gdynia
161. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Huzar Choczewo 3 - 2 Olimpic Gdańsk
163. Cisowa Gdynia 0 - 6 MKS Władysławowo
164. Iskra Gdynia 0 - 21 Lechia Gdańsk
165. Gedania Gdańsk 4 - 3 Rozstaje Gdańsk
166. Arka Gdynia SI 0 - 7 Bałtyk II Gdynia
167. Wicher Wierzchucino 0 - 3 Stolem Gniewino
vo, na boisku 7:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
168. Dragon Bojano 0 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Dragon Bojano 5 - 0 Huzar Choczewo
170. Polonia Gdańsk 1 - 1 Wicher Wierzchucino
171. Stolem Gniewino 9 - 1 Arka Gdynia SI
172. Bałtyk II Gdynia 0 - 14 Gedania Gdańsk
173. Rozstaje Gdańsk 8 - 1 Iskra Gdynia
174. Lechia Gdańsk 16 - 0 Cisowa Gdynia
175. MKS Władysławowo 2 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Huzar Choczewo 0 - 9 MKS Władysławowo
177. Olimpic Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk
178. Cisowa Gdynia 1 - 2 Rozstaje Gdańsk
179. Iskra Gdynia 1 - 7 Bałtyk II Gdynia
180. Gedania Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
181. Arka Gdynia SI 2 - 5 Polonia Gdańsk
182. Wicher Wierzchucino 6 - 1 Dragon Bojano




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE