Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 26 78 26 0 0 375 - 4
2. MKS Władysławowo 26 59 19 2 5 124 - 53 2 4 1 1 0 8 - 4
3. Gedania Gdańsk 26 59 19 2 5 141 - 56 2 1 0 1 1 4 - 8
4. Wicher Wierzchucino 26 54 17 3 6 76 - 51
5. Olimpic Gdańsk 26 48 15 3 8 83 - 43
6. Stolem Gniewino 26 47 15 2 9 94 - 57
7. Polonia Gdańsk 26 43 13 4 9 82 - 57
8. Rozstaje Gdańsk 26 29 9 2 15 56 - 100 2 3 1 0 1 8 - 3
9. Iskra Gdynia 26 29 9 2 15 49 - 111 2 3 1 0 1 3 - 8
10. Bałtyk II Gdynia 26 23 7 2 17 53 - 134
11. Arka Gdynia SI 26 22 7 1 18 50 - 186
12. Huzar Choczewo 26 20 6 2 18 39 - 143
13. Cisowa Gdynia 26 10 2 4 20 31 - 127
14. Dragon Bojano 26 9 2 3 21 29 - 160


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wicher Wierzchucino 4 - 0 Huzar Choczewo
Arka Gdynia SI 6 - 2 Dragon Bojano
Gedania Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 2 września 2015 - 18:00
vo, na boisku 4:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika na sezon 2015/16
Iskra Gdynia 0 - 2 Stolem Gniewino
Cisowa Gdynia 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
Olimpic Gdańsk 6 - 0 Rozstaje Gdańsk
MKS Władysławowo 1 - 10 Lechia Gdańsk 9 września 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 0 - 30 Lechia Gdańsk
Rozstaje Gdańsk 1 - 6 MKS Władysławowo
Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Olimpic Gdańsk
vo, nieprzygotowanie boiska do zawodów
Stolem Gniewino 11 - 0 Cisowa Gdynia
Polonia Gdańsk 2 - 1 Iskra Gdynia
Dragon Bojano 1 - 8 Gedania Gdańsk
Wicher Wierzchucino 0 - 0 Arka Gdynia SI
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 4 - 3 Huzar Choczewo
Gedania Gdańsk 4 - 1 Wicher Wierzchucino
Iskra Gdynia 5 - 0 Dragon Bojano
Cisowa Gdynia 0 - 4 Polonia Gdańsk
Olimpic Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino
MKS Władysławowo 6 - 2 Bałtyk II Gdynia 13 września 2015 - 11:00
Lechia Gdańsk 13 - 0 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 1 - 1 Rozstaje Gdańsk 20 września 2015 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 25 Lechia Gdańsk 20 września 2015 - 11:00
Stolem Gniewino 4 - 3 MKS Władysławowo 20 września 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 0 Olimpic Gdańsk 20 września 2015 - 16:00
Dragon Bojano 3 - 3 Cisowa Gdynia
Wicher Wierzchucino 2 - 3 Iskra Gdynia
Arka Gdynia SI 1 - 9 Gedania Gdańsk 19 września 2015 - 13:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 15 - 0 Huzar Choczewo
Iskra Gdynia 9 - 2 Arka Gdynia SI
Cisowa Gdynia 0 - 5 Wicher Wierzchucino 27 września 2015 - 17:00
vo, na boisku 0:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Olimpic Gdańsk 7 - 0 Dragon Bojano
MKS Władysławowo 2 - 1 Polonia Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
Lechia Gdańsk 8 - 1 Stolem Gniewino 27 września 2015 - 13:00
Rozstaje Gdańsk 5 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 5 - 0 Bałtyk II Gdynia
Stolem Gniewino 3 - 1 Rozstaje Gdańsk 3 października 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk 4 października 2015 - 15:00
Dragon Bojano 1 - 6 MKS Władysławowo
Wicher Wierzchucino 2 - 1 Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia SI 3 - 8 Cisowa Gdynia
Gedania Gdańsk 5 - 0 Iskra Gdynia 4 października 2015 - 15:30
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia 7 - 3 Huzar Choczewo 11 października 2015 - 09:00
Cisowa Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk
Olimpic Gdańsk 11 - 2 Arka Gdynia SI
MKS Władysławowo 1 - 3 Wicher Wierzchucino 11 października 2015 - 11:00
Lechia Gdańsk 23 - 0 Dragon Bojano 11 października 2015 - 13:00
Rozstaje Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 11 października 2015 - 12:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 3 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 1 - 1 Stolem Gniewino
Polonia Gdańsk 9 - 0 Bałtyk II Gdynia 18 października 2015 - 13:00
Dragon Bojano 0 - 7 Rozstaje Gdańsk 17 października 2015 - 15:00
Wicher Wierzchucino 0 - 8 Lechia Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 17 MKS Władysławowo
Gedania Gdańsk 0 - 3 Olimpic Gdańsk 18 października 2015 - 16:30
vo, na boisku 4:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
Iskra Gdynia 0 - 2 Cisowa Gdynia 17 października 2015 - 09:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cisowa Gdynia 0 - 3 Huzar Choczewo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Olimpic Gdańsk 5 - 0 Iskra Gdynia
MKS Władysławowo 4 - 4 Gedania Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
Lechia Gdańsk 25 - 0 Arka Gdynia SI
Rozstaje Gdańsk 0 - 4 Wicher Wierzchucino 25 października 2015 - 12:00
Bałtyk II Gdynia 11 - 0 Dragon Bojano
Stolem Gniewino 3 - 2 Polonia Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 3 - 2 Polonia Gdańsk 31 października 2015 - 13:30
Dragon Bojano 0 - 6 Stolem Gniewino
Wicher Wierzchucino 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
Arka Gdynia SI 4 - 1 Rozstaje Gdańsk 31 października 2015 - 14:30
Gedania Gdańsk 0 - 16 Lechia Gdańsk 4 listopada 2015 - 16:30
Iskra Gdynia 0 - 0 MKS Władysławowo 31 października 2015 - 09:00
Cisowa Gdynia 1 - 7 Olimpic Gdańsk
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 6 - 3 Huzar Choczewo
MKS Władysławowo 7 - 1 Cisowa Gdynia 8 listopada 2015 - 11:00
Lechia Gdańsk 10 - 0 Iskra Gdynia
Rozstaje Gdańsk 0 - 9 Gedania Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 6 - 2 Arka Gdynia SI
Stolem Gniewino 0 - 1 Wicher Wierzchucino 8 listopada 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 8 - 1 Dragon Bojano
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 5 - 2 Dragon Bojano 11 listopada 2015 - 14:00
Wicher Wierzchucino 3 - 2 Polonia Gdańsk
Arka Gdynia SI 5 - 4 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 9 - 0 Bałtyk II Gdynia
Iskra Gdynia 2 - 0 Rozstaje Gdańsk 11 listopada 2015 - 09:00
Cisowa Gdynia 0 - 15 Lechia Gdańsk 11 listopada 2015 - 17:00
Olimpic Gdańsk 3 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo 6 - 2 Huzar Choczewo
Lechia Gdańsk 9 - 1 Olimpic Gdańsk
Rozstaje Gdańsk 2 - 0 Cisowa Gdynia
Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Iskra Gdynia
Stolem Gniewino 1 - 4 Gedania Gdańsk 14 listopada 2015 - 16:00
Polonia Gdańsk 6 - 0 Arka Gdynia SI 15 listopada 2015 - 13:00
Dragon Bojano 0 - 6 Wicher Wierzchucino 15 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 1 - 6 Wicher Wierzchucino
Dragon Bojano 0 - 3 Arka Gdynia SI 20 marca 2016 - 13:30
Polonia Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 11 maja 2016 - 16:30
Stolem Gniewino 5 - 1 Iskra Gdynia
Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Cisowa Gdynia
vo, na boisku 0:3, udział w meczu nie uprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Olimpic Gdańsk
Lechia Gdańsk 8 - 1 MKS Władysławowo 25 maja 2016 - 17:00
MKS Władysławowo gospodarzem
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 3 - 0 Huzar Choczewo
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
MKS Władysławowo 6 - 2 Rozstaje Gdańsk
Olimpic Gdańsk 5 - 0 Bałtyk II Gdynia
Cisowa Gdynia 0 - 4 Stolem Gniewino 26 marca 2016 - 11:00
Iskra Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 26 marca 2016 - 11:00
Gedania Gdańsk 11 - 0 Dragon Bojano
Arka Gdynia SI 1 - 5 Wicher Wierzchucino 26 marca 2016 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 2 - 4 Arka Gdynia SI
Wicher Wierzchucino 3 - 0 Gedania Gdańsk
Dragon Bojano 1 - 4 Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk 5 - 1 Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino 1 - 2 Olimpic Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 1 - 3 MKS Władysławowo
Rozstaje Gdańsk 0 - 17 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rozstaje Gdańsk 7 - 0 Huzar Choczewo
Lechia Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
MKS Władysławowo 3 - 0 Stolem Gniewino
Olimpic Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk
Cisowa Gdynia 3 - 3 Dragon Bojano
Iskra Gdynia 1 - 7 Wicher Wierzchucino
Gedania Gdańsk 12 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 0 - 7 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI 1 - 2 Iskra Gdynia
Wicher Wierzchucino 5 - 3 Cisowa Gdynia
Dragon Bojano 2 - 1 Olimpic Gdańsk
Polonia Gdańsk 3 - 6 MKS Władysławowo
Stolem Gniewino 0 - 15 Lechia Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Rozstaje Gdańsk
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Huzar Choczewo
Rozstaje Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino
Lechia Gdańsk 17 - 0 Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo 7 - 1 Dragon Bojano
Olimpic Gdańsk 0 - 0 Wicher Wierzchucino
Cisowa Gdynia 3 - 5 Arka Gdynia SI
Iskra Gdynia 0 - 10 Gedania Gdańsk
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 0 - 1 Iskra Gdynia
Gedania Gdańsk 6 - 1 Cisowa Gdynia
Arka Gdynia SI 0 - 10 Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino 3 - 6 MKS Władysławowo
Dragon Bojano 0 - 9 Lechia Gdańsk 11 maja 2016 - 18:00
Polonia Gdańsk 11 - 0 Rozstaje Gdańsk
Stolem Gniewino 14 - 0 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino 8 - 0 Huzar Choczewo
Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Polonia Gdańsk
Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Dragon Bojano
Lechia Gdańsk 15 - 0 Wicher Wierzchucino
MKS Władysławowo 3 - 0 Arka Gdynia SI
Olimpic Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk
Cisowa Gdynia 0 - 3 Iskra Gdynia
vo, na boisku 3:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 3 - 1 Cisowa Gdynia
Iskra Gdynia 2 - 3 Olimpic Gdańsk
Gedania Gdańsk 0 - 4 MKS Władysławowo
Arka Gdynia SI 0 - 23 Lechia Gdańsk
Wicher Wierzchucino 1 - 0 Rozstaje Gdańsk
Dragon Bojano 3 - 3 Bałtyk II Gdynia
Polonia Gdańsk 2 - 0 Stolem Gniewino 25 maja 2016 - 19:00
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Gdańsk 7 - 0 Huzar Choczewo
Stolem Gniewino 6 - 3 Dragon Bojano
Bałtyk II Gdynia 0 - 5 Wicher Wierzchucino
Rozstaje Gdańsk 4 - 3 Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk 15 - 0 Gedania Gdańsk
MKS Władysławowo 8 - 3 Iskra Gdynia
Olimpic Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 3 - 2 Olimpic Gdańsk
Cisowa Gdynia 0 - 6 MKS Władysławowo
Iskra Gdynia 0 - 21 Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk 4 - 3 Rozstaje Gdańsk
Arka Gdynia SI 0 - 7 Bałtyk II Gdynia
Wicher Wierzchucino 0 - 3 Stolem Gniewino
vo, na boisku 7:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Dragon Bojano 0 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon Bojano 5 - 0 Huzar Choczewo
Polonia Gdańsk 1 - 1 Wicher Wierzchucino
Stolem Gniewino 9 - 1 Arka Gdynia SI
Bałtyk II Gdynia 0 - 14 Gedania Gdańsk
Rozstaje Gdańsk 8 - 1 Iskra Gdynia
Lechia Gdańsk 16 - 0 Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo 2 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Huzar Choczewo 0 - 9 MKS Władysławowo
Olimpic Gdańsk 0 - 9 Lechia Gdańsk
Cisowa Gdynia 1 - 2 Rozstaje Gdańsk
Iskra Gdynia 1 - 7 Bałtyk II Gdynia
Gedania Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
Arka Gdynia SI 2 - 5 Polonia Gdańsk
Wicher Wierzchucino 6 - 1 Dragon Bojano