Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 48 16 0 2 68 - 25
2. Osiczanka Osice 18 46 15 1 2 90 - 28
3. AP Malbork 18 32 10 2 6 53 - 37
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 30 9 3 6 45 - 39
5. Pogoń Prabuty 18 29 9 2 7 55 - 34
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 23 7 2 9 55 - 68
7. Pogoń Smętowo 18 20 6 2 10 37 - 61
8. Lisovia Lisewo 18 18 6 0 12 27 - 59
9. Spójnia Sadlinki 18 13 4 1 13 29 - 56
10. Sparta Kleszczewo 18 4 1 1 16 16 - 68
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 14.05.2016, 16:31:39


Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Kleszczewo 1 - 2 Osiczanka Osice
Lisovia Lisewo 2 - 0 Spójnia Sadlinki
Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Pogoń Smętowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Pogoń Prabuty 4 - 0 AP Malbork
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 2 - 3 AP Malbork 13 września 2015 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 Pogoń Prabuty
Pogoń Smętowo 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2015 - 14:00
Sparta Kleszczewo 1 - 2 Lisovia Lisewo 12 września 2015 - 16:00
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lisovia Lisewo 1 - 6 Osiczanka Osice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Sparta Kleszczewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 3 Spójnia Sadlinki
Pogoń Prabuty 2 - 2 Pogoń Smętowo 20 września 2015 - 11:00
AP Malbork 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 września 2015 - 13:30
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 8 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Pogoń Smętowo 1 - 1 AP Malbork
Spójnia Sadlinki 5 - 2 Pogoń Prabuty
Sparta Kleszczewo 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lisovia Lisewo 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Osiczanka Osice
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Lisovia Lisewo
Pogoń Prabuty 1 - 0 Sparta Kleszczewo
AP Malbork 6 - 1 Spójnia Sadlinki 4 października 2015 - 13:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Pogoń Smętowo
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 8 - 0 Pogoń Smętowo 11 października 2015 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 6 Powiśle Pawlice-Rakowiec 11 października 2015 - 14:00
Sparta Kleszczewo 1 - 3 AP Malbork 10 października 2015 - 15:00
Lisovia Lisewo 3 - 1 Pogoń Prabuty
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 7 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 października 2015 - 12:30
Pogoń Prabuty 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2015 - 11:00
AP Malbork 6 - 1 Lisovia Lisewo 18 października 2015 - 13:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 1 Sparta Kleszczewo
Pogoń Smętowo 3 - 1 Spójnia Sadlinki 17 października 2015 - 13:30
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 2 - 0 Spójnia Sadlinki 25 października 2015 - 12:30
Sparta Kleszczewo 1 - 3 Pogoń Smętowo 25 października 2015 - 15:00
Lisovia Lisewo 1 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 AP Malbork
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pogoń Prabuty 2 - 5 Osiczanka Osice 28 października 2015 - 15:00
AP Malbork 10 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 października 2015 - 11:00
Pogoń Smętowo 3 - 1 Lisovia Lisewo 31 października 2015 - 13:30
Spójnia Sadlinki 1 - 2 Sparta Kleszczewo 31 października 2015 - 12:00
Kolejka 10 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Osiczanka Osice 10 - 1 Sparta Kleszczewo
Spójnia Sadlinki 4 - 2 Lisovia Lisewo
Pogoń Smętowo 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2016 - 13:00
AP Malbork 5 - 2 Pogoń Prabuty
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Malbork 1 - 2 Osiczanka Osice
Pogoń Prabuty 8 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 1 Pogoń Smętowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Spójnia Sadlinki
Lisovia Lisewo 1 - 0 Sparta Kleszczewo
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Osiczanka Osice 6 - 0 Lisovia Lisewo
Sparta Kleszczewo 2 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pogoń Smętowo 1 - 4 Pogoń Prabuty
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 AP Malbork
Kolejka 13 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 1 Osiczanka Osice
AP Malbork 3 - 2 Pogoń Smętowo
Pogoń Prabuty 4 - 1 Spójnia Sadlinki
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Sparta Kleszczewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 14 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Osiczanka Osice 5 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 czerwca 2016 - 17:00
Lisovia Lisewo 3 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sparta Kleszczewo 0 - 5 Pogoń Prabuty
vo, na boisku 0:5
Spójnia Sadlinki 1 - 1 AP Malbork
Pogoń Smętowo 2 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 15 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Smętowo 3 - 7 Osiczanka Osice
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Spójnia Sadlinki
AP Malbork 3 - 2 Sparta Kleszczewo
Pogoń Prabuty 9 - 0 Lisovia Lisewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 16 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 9 Osiczanka Osice
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 4 - 1 AP Malbork
Sparta Kleszczewo 0 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Pogoń Smętowo
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki 1 - 5 Osiczanka Osice
Pogoń Smętowo 3 - 0 Sparta Kleszczewo
dekompletacja zespołu gości
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Lisovia Lisewo
AP Malbork 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 2 - 4 Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 3 AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Lisovia Lisewo 3 - 2 Pogoń Smętowo
Sparta Kleszczewo 0 - 5 Spójnia Sadlinki