ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 14 39 13 0 1 88 - 9
2. Orkan Rumia MKS 14 31 10 1 3 51 - 14
3. Orlęta Reda 14 23 7 2 5 51 - 35
4. Korona Żelistrzewo 14 22 7 1 6 62 - 26
5. Cisowa Gdynia 14 21 7 0 7 52 - 48
6. Zatoka Puck 14 17 5 2 7 33 - 79
7. GOSRiT II Luzino 14 7 2 1 11 14 - 105
8. Portowiec Gdańsk 14 4 1 1 12 18 - 53
Ostatni komentarz dodał adam1st 11.06.2016, 12:26:59



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 1 - 1 GOSRiT II Luzino 9 września 2015 - 18:00
4. Cisowa Gdynia 0 - 7 Bałtyk Gdynia
5. Orlęta Reda 2 - 3 Orkan Rumia MKS 6 września 2015 - 18:00
Pauza: Korona Żelistrzewo, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GOSRiT II Luzino 0 - 10 Orkan Rumia MKS 13 września 2015 - 11:00
7. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Orlęta Reda 13 września 2015 - 11:00
8. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Cisowa Gdynia 13 września 2015 - 15:00
10. Zatoka Puck 6 - 0 Portowiec Gdańsk 12 września 2015 - 12:00
vo, na boisku 6:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Portowiec Gdańsk 8 - 0 GOSRiT II Luzino
14. Orlęta Reda 4 - 4 Korona Żelistrzewo 20 września 2015 - 11:00
15. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Pauza: Cisowa Gdynia, Zatoka Puck,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GOSRiT II Luzino 2 - 9 Bałtyk Gdynia 27 września 2015 - 13:00
17. Korona Żelistrzewo 0 - 1 Orkan Rumia MKS 27 września 2015 - 14:00
19. Zatoka Puck 6 - 1 Cisowa Gdynia 27 września 2015 - 13:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, Orlęta Reda,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Cisowa Gdynia 8 - 2 Portowiec Gdańsk
23. Orlęta Reda 3 - 3 Zatoka Puck
25. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Korona Żelistrzewo
Pauza: Orkan Rumia MKS, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GOSRiT II Luzino 0 - 11 Korona Żelistrzewo 11 października 2015 - 13:00
28. Zatoka Puck 0 - 3 Orkan Rumia MKS 11 października 2015 - 13:00
29. Portowiec Gdańsk 2 - 6 Orlęta Reda
Pauza: Cisowa Gdynia, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Cisowa Gdynia 5 - 2 GOSRiT II Luzino
33. Orkan Rumia MKS 3 - 3 Portowiec Gdańsk
34. Bałtyk Gdynia 8 - 1 Zatoka Puck 18 października 2015 - 11:00
Pauza: Korona Żelistrzewo, Orlęta Reda,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zatoka Puck 1 - 0 Korona Żelistrzewo 25 października 2015 - 13:00
38. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia 25 października 2015 - 11:00
40. Cisowa Gdynia 1 - 0 Orlęta Reda
Pauza: Orkan Rumia MKS, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orlęta Reda 16 - 0 GOSRiT II Luzino 7 listopada 2015 - 11:00
vo, na boisku 16:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
42. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Cisowa Gdynia 31 października 2015 - 13:30
44. Korona Żelistrzewo 6 - 2 Portowiec Gdańsk 31 października 2015 - 14:30
Pauza: Zatoka Puck, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 10 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. GOSRiT II Luzino 0 - 8 Zatoka Puck
49. Bałtyk Gdynia 12 - 1 Cisowa Gdynia
50. Orkan Rumia MKS 5 - 0 Orlęta Reda
Pauza: Korona Żelistrzewo, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 11 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Orkan Rumia MKS 3 - 0 GOSRiT II Luzino
vo, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
52. Orlęta Reda 2 - 1 Bałtyk Gdynia
53. Cisowa Gdynia 2 - 7 Korona Żelistrzewo
55. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Zatoka Puck
Kolejka 12 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Portowiec Gdańsk
59. Korona Żelistrzewo 2 - 3 Orlęta Reda
60. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS
Pauza: Cisowa Gdynia, Zatoka Puck,
Kolejka 13 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Bałtyk Gdynia 12 - 0 GOSRiT II Luzino
62. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Korona Żelistrzewo
64. Cisowa Gdynia 8 - 0 Zatoka Puck
Pauza: Portowiec Gdańsk, Orlęta Reda,
Kolejka 14 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Cisowa Gdynia
68. Zatoka Puck 2 - 6 Orlęta Reda
70. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Pauza: Orkan Rumia MKS, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 15 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Korona Żelistrzewo 3 - 0 GOSRiT II Luzino
vo, goście nie przyjechali
73. Orkan Rumia MKS 10 - 0 Zatoka Puck 1 czerwca 2016 - 18:00
74. Orlęta Reda 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Pauza: Cisowa Gdynia, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 16 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GOSRiT II Luzino 0 - 16 Cisowa Gdynia
vo, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
78. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia MKS
79. Zatoka Puck 0 - 16 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2016 - 18:30
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
Pauza: Korona Żelistrzewo, Orlęta Reda,
Kolejka 17 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Korona Żelistrzewo 23 - 2 Zatoka Puck
83. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Portowiec Gdańsk
85. Orlęta Reda 3 - 2 Cisowa Gdynia
Pauza: Orkan Rumia MKS, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 18 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
86. GOSRiT II Luzino 6 - 3 Orlęta Reda
87. Cisowa Gdynia 2 - 6 Orkan Rumia MKS
89. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Korona Żelistrzewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE