ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Luzino 30 73 23 4 3 69 - 22
2. Murkam Przodkowo 30 66 20 6 4 91 - 31
3. Gryf Wejherowo 30 64 19 7 4 76 - 35
4. Gedania Gdańsk 30 60 17 9 4 66 - 27
5. Polonia Gdańsk 30 48 14 6 10 73 - 41
6. GKS Sierakowice 30 45 12 9 9 45 - 42
7. KP Sopot 30 40 10 10 10 34 - 41
8. Sporting Leźno 30 38 10 8 12 55 - 41
9. Stolem Gniewino 30 38 8 14 8 46 - 35
10. Grunke Somonino 30 33 9 6 15 39 - 57
11. Zapro Gdańsk 30 32 8 8 14 54 - 64
12. KS Żukowo 30 30 8 6 16 37 - 58
13. Olimpia Osowa 30 29 9 2 19 44 - 67
14. Jantar Sopot 30 28 8 4 18 46 - 106
15. Zenit Łęczyce 30 22 6 4 20 47 - 113
16. KS Grabowo 30 20 5 5 20 33 - 75
Ostatni komentarz dodał anonim 13.06.2006, 14:05:56
* Po rundzie jesiennej Przylesie Sopot zostało przej?te przez Jantar Sopot.



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KS Grabowo 1 - 0 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 18:00
2. Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf Wejherowo 15 sierpnia 2005 - 11:00
3. Sporting Leźno 1 - 1 KS Żukowo 15 sierpnia 2005 - 16:00
4. KP Sopot 0 - 3 Jantar Sopot 15 sierpnia 2005 - 17:00
v.o.; nie odbył się, KP Sopot nie otrzyma?o licencji.
5. Zenit Łęczyce 0 - 2 GKS Luzino 15 sierpnia 2005 - 14:00
6. Olimpia Osowa 4 - 3 Zapro Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 15:00
7. Grunke Somonino 2 - 1 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2005 - 17:00
Paw?owski (65), Okrój (90) - M. Kitowski (20)
8. Murkam Przodkowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2005 - 17:00
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Polonia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk 20 sierpnia 2005 - 11:00
10. GKS Sierakowice 1 - 2 Murkam Przodkowo 21 sierpnia 2005 - 14:00
11. Zapro Gdańsk 2 - 2 Grunke Somonino 21 sierpnia 2005 - 15:00
12. GKS Luzino 3 - 0 Olimpia Osowa 21 sierpnia 2005 - 14:00
13. Jantar Sopot 8 - 1 Zenit Łęczyce 21 sierpnia 2005 - 11:00
14. KS Żukowo 0 - 1 KP Sopot 20 sierpnia 2005 - 17:30
15. Gryf Wejherowo 2 - 1 Sporting Leźno 20 sierpnia 2005 - 17:00
16. KS Grabowo 1 - 1 Stolem Gniewino 21 sierpnia 2005 - 14:00
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Stolem Gniewino 2 - 2 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 18:00
18. Sporting Leźno 2 - 0 KS Grabowo 24 sierpnia 2005 - 17:30
19. KP Sopot 3 - 3 Gryf Wejherowo 24 sierpnia 2005 - 17:00
20. Zenit Łęczyce 4 - 1 KS Żukowo 24 sierpnia 2005 - 17:30
21. Olimpia Osowa 7 - 1 Jantar Sopot 24 sierpnia 2005 - 17:30
22. Grunke Somonino 2 - 3 GKS Luzino 24 sierpnia 2005 - 17:00
23. Murkam Przodkowo 0 - 2 Zapro Gdańsk 24 sierpnia 2005 - 17:00
24. Gedania Gdańsk 2 - 1 GKS Sierakowice 24 sierpnia 2005 - 18:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Polonia Gdańsk 0 - 2 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2005 - 11:00
26. Zapro Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk 28 sierpnia 2005 - 15:00
27. GKS Luzino 1 - 0 Murkam Przodkowo 28 sierpnia 2005 - 14:00
28. Jantar Sopot 1 - 1 Grunke Somonino 28 sierpnia 2005 - 11:00
29. KS Żukowo 2 - 0 Olimpia Osowa 27 lipca 2005 - 17:00
30. Gryf Wejherowo 7 - 1 Zenit Łęczyce 27 sierpnia 2005 - 17:00
31. KS Grabowo 1 - 2 KP Sopot 28 sierpnia 2005 - 14:00
32. Stolem Gniewino 1 - 1 Sporting Leźno 27 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Sporting Leźno 0 - 2 Polonia Gdańsk 3 września 2005 - 17:00
34. KP Sopot 3 - 1 Stolem Gniewino 3 września 2005 - 17:00
35. Zenit Łęczyce 4 - 1 KS Grabowo 4 września 2005 - 14:00
36. Olimpia Osowa 1 - 2 Gryf Wejherowo 3 września 2005 - 17:00
37. Grunke Somonino 1 - 2 KS Żukowo 3 września 2005 - 17:00
38. Murkam Przodkowo 8 - 0 Jantar Sopot 3 września 2005 - 17:00
39. Gedania Gdańsk 0 - 2 GKS Luzino 3 września 2005 - 11:00
40. GKS Sierakowice 1 - 1 Zapro Gdańsk 4 września 2005 - 14:00
Kolejka 6 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Polonia Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk 7 września 2005 - 17:00
42. GKS Luzino 2 - 0 GKS Sierakowice 7 września 2005 - 14:00
43. Jantar Sopot 0 - 5 Gedania Gdańsk 7 września 2005 - 17:00
44. KS Żukowo 2 - 2 Murkam Przodkowo 7 września 2005 - 17:00
45. Gryf Wejherowo 5 - 0 Grunke Somonino 7 września 2005 - 17:00
46. KS Grabowo 1 - 2 Olimpia Osowa 7 września 2005 - 16:00
47. Stolem Gniewino 1 - 0 Zenit Łęczyce 7 września 2005 - 17:30
48. Sporting Leźno 0 - 2 KP Sopot 7 września 2005 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KP Sopot 1 - 2 Polonia Gdańsk 10 września 2005 - 16:00
50. Zenit Łęczyce 2 - 2 Sporting Leźno 11 września 2005 - 14:00
51. Olimpia Osowa 1 - 1 Stolem Gniewino 10 września 2005 - 11:00
52. Grunke Somonino 0 - 3 KS Grabowo 10 września 2005 - 17:00
53. Murkam Przodkowo 5 - 0 Gryf Wejherowo 10 września 2005 - 17:00
54. Gedania Gdańsk 2 - 2 KS Żukowo 10 września 2005 - 11:00
55. GKS Sierakowice 3 - 0 Jantar Sopot 11 września 2005 - 14:00
v.o. goście nie dojechali
56. Zapro Gdańsk 0 - 2 GKS Luzino 11 września 2005 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 1 - 3 GKS Luzino 17 września 2005 - 11:00
58. Jantar Sopot 3 - 10 Zapro Gdańsk 18 września 2005 - 11:00
59. KS Żukowo 0 - 2 GKS Sierakowice 17 września 2005 - 17:00
60. Gryf Wejherowo 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 września 2005 - 17:00
61. KS Grabowo 0 - 4 Murkam Przodkowo 18 września 2005 - 14:00
62. Stolem Gniewino 1 - 1 Grunke Somonino 17 września 2005 - 16:00
63. Sporting Leźno 0 - 2 Olimpia Osowa 17 września 2005 - 17:00
64. KP Sopot 3 - 1 Zenit Łęczyce 17 września 2005 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Zenit Łęczyce 3 - 2 Polonia Gdańsk 25 września 2005 - 14:00
66. Olimpia Osowa 1 - 0 KP Sopot 24 września 2005 - 11:00
67. Grunke Somonino 0 - 4 Sporting Leźno 24 września 2005 - 17:00
68. Murkam Przodkowo 2 - 2 Stolem Gniewino 24 września 2005 - 16:00
69. Gedania Gdańsk 3 - 0 KS Grabowo 24 września 2005 - 11:00
v.o. goście nie dojechali
70. GKS Sierakowice 4 - 2 Gryf Wejherowo 25 września 2005 - 14:00
71. Zapro Gdańsk 3 - 2 KS Żukowo 24 września 2005 - 13:00
72. GKS Luzino 5 - 1 Jantar Sopot 25 września 2005 - 14:00
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonia Gdańsk 13 - 0 Jantar Sopot 1 października 2005 - 11:00
74. KS Żukowo 0 - 1 GKS Luzino 1 października 2005 - 16:00
75. Gryf Wejherowo 3 - 1 Zapro Gdańsk 1 października 2005 - 17:00
76. KS Grabowo 2 - 2 GKS Sierakowice 2 października 2005 - 14:00
77. Stolem Gniewino 1 - 1 Gedania Gdańsk 1 października 2005 - 16:00
78. Sporting Leźno 1 - 3 Murkam Przodkowo 1 października 2005 - 15:00
79. KP Sopot 1 - 0 Grunke Somonino 1 października 2005 - 16:00
80. Zenit Łęczyce 5 - 3 Olimpia Osowa 2 października 2005 - 14:00
Kolejka 11 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Olimpia Osowa 0 - 3 Polonia Gdańsk 8 października 2005 - 16:00
82. Grunke Somonino 1 - 2 Zenit Łęczyce 8 października 2005 - 16:00
83. Murkam Przodkowo 2 - 1 KP Sopot 8 października 2005 - 16:00
84. Gedania Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno 8 października 2005 - 11:00
85. GKS Sierakowice 0 - 0 Stolem Gniewino 9 października 2005 - 14:00
86. Zapro Gdańsk 5 - 1 KS Grabowo 9 października 2005 - 15:00
87. GKS Luzino 1 - 0 Gryf Wejherowo 9 października 2005 - 14:00
88. Jantar Sopot 3 - 2 KS Żukowo 9 października 2005 - 11:00
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Polonia Gdańsk 3 - 1 KS Żukowo 15 października 2005 - 11:00
90. Gryf Wejherowo 5 - 2 Jantar Sopot 15 października 2005 - 15:00
91. KS Grabowo 0 - 3 GKS Luzino 16 października 2005 - 14:00
92. Stolem Gniewino 0 - 0 Zapro Gdańsk 15 października 2005 - 15:00
93. Sporting Leźno 1 - 1 GKS Sierakowice 16 października 2005 - 11:00
94. KP Sopot 0 - 2 Gedania Gdańsk 15 października 2005 - 15:00
95. Zenit Łęczyce 1 - 5 Murkam Przodkowo 16 października 2005 - 14:00
96. Olimpia Osowa 5 - 1 Grunke Somonino 15 października 2005 - 11:00
Kolejka 13 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Grunke Somonino 0 - 3 Polonia Gdańsk 23 października 2005 - 11:00
98. Murkam Przodkowo 8 - 0 Olimpia Osowa 22 października 2005 - 12:00
99. Gedania Gdańsk 4 - 0 Zenit Łęczyce 22 października 2005 - 11:00
100. GKS Sierakowice 1 - 1 KP Sopot 23 października 2005 - 14:00
101. Zapro Gdańsk 0 - 4 Sporting Leźno 23 października 2005 - 13:00
102. GKS Luzino 1 - 1 Stolem Gniewino 23 października 2005 - 14:00
103. Jantar Sopot 0 - 2 KS Grabowo 23 października 2005 - 11:00
104. KS Żukowo 1 - 4 Gryf Wejherowo 22 października 2005 - 16:00
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Polonia Gdańsk 2 - 3 Gryf Wejherowo 29 października 2005 - 11:00
106. KS Grabowo 2 - 4 KS Żukowo 30 października 2005 - 14:00
107. Stolem Gniewino 7 - 1 Jantar Sopot 29 października 2005 - 14:00
108. Sporting Leźno 0 - 1 GKS Luzino 30 października 2005 - 11:00
109. KP Sopot 1 - 1 Zapro Gdańsk 29 października 2005 - 14:00
110. Zenit Łęczyce 2 - 2 GKS Sierakowice 30 października 2005 - 14:00
111. Olimpia Osowa 0 - 2 Gedania Gdańsk 29 października 2005 - 11:00
112. Grunke Somonino 1 - 5 Murkam Przodkowo 30 października 2005 - 11:00
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. Murkam Przodkowo 2 - 3 Polonia Gdańsk 6 listopada 2005 - 12:00
114. Gedania Gdańsk 4 - 2 Grunke Somonino 5 listopada 2005 - 11:00
115. GKS Sierakowice 2 - 1 Olimpia Osowa 6 listopada 2005 - 14:00
116. Zapro Gdańsk 2 - 5 Zenit Łęczyce 6 listopada 2005 - 13:00
117. GKS Luzino 3 - 2 KP Sopot 6 listopada 2005 - 14:00
118. Jantar Sopot 1 - 6 Sporting Leźno 6 listopada 2005 - 11:00
119. KS Żukowo 1 - 0 Stolem Gniewino 5 listopada 2005 - 13:00
120. Gryf Wejherowo 5 - 0 KS Grabowo 5 listopada 2005 - 12:00
Kolejka 16 - 17. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (77) 
121. Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Grabowo 17 maja 2006 - 18:30
goście nie dojechali
122. Gryf Wejherowo 0 - 0 Stolem Gniewino 17 maja 2006 - 18:30
123. KS Żukowo 2 - 4 Sporting Leźno 16 maja 2006 - 18:00
124. Jantar Sopot 1 - 2 KP Sopot 26 kwietnia 2006 - 17:00
125. GKS Luzino 9 - 2 Zenit Łęczyce 17 maja 2006 - 18:30
126. Zapro Gdańsk 0 - 3 Olimpia Osowa 17 maja 2006 - 18:30
v.o. na boisku 1-0 (udział w zawodach nieuprawnionego zawodnika)
127. GKS Sierakowice 0 - 4 Grunke Somonino 17 maja 2006 - 18:30
128. Gedania Gdańsk 1 - 1 Murkam Przodkowo 17 maja 2006 - 18:30
Kolejka 17 - 1/2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
129. Gedania Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 1 kwietnia 2006 - 15:00
130. Murkam Przodkowo 4 - 0 GKS Sierakowice 2 kwietnia 2006 - 13:00
131. Grunke Somonino 1 - 0 Zapro Gdańsk 2 kwietnia 2006 - 14:00
132. Olimpia Osowa 0 - 1 GKS Luzino 2 kwietnia 2006 - 11:00
133. Zenit Łęczyce 2 - 3 Jantar Sopot 2 kwietnia 2006 - 14:00
134. KP Sopot 3 - 0 KS Żukowo 19 kwietnia 2006 - 17:00
135. Sporting Leźno 3 - 3 Gryf Wejherowo 19 kwietnia 2006 - 17:00
136. Stolem Gniewino 1 - 1 KS Grabowo 1 kwietnia 2006 - 13:00
Kolejka 18 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
137. Polonia Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2006 - 11:00
138. KS Grabowo 2 - 3 Sporting Leźno 9 kwietnia 2006 - 14:00
139. Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Sopot 9 kwietnia 2006 - 15:00
140. KS Żukowo 2 - 0 Zenit Łęczyce 8 kwietnia 2006 - 14:00
141. Jantar Sopot 4 - 2 Olimpia Osowa 9 kwietnia 2006 - 11:00
142. GKS Luzino 3 - 1 Grunke Somonino 9 kwietnia 2006 - 14:00
143. Zapro Gdańsk 3 - 6 Murkam Przodkowo 9 kwietnia 2006 - 15:00
144. GKS Sierakowice 1 - 3 Gedania Gdańsk 8 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 19 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (119) 
145. GKS Sierakowice 1 - 1 Polonia Gdańsk 15 kwietnia 2006 - 11:00
146. Gedania Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk 14 kwietnia 2006 - 17:00
147. Murkam Przodkowo 3 - 0 GKS Luzino 15 kwietnia 2006 - 11:00
148. Grunke Somonino 2 - 2 Jantar Sopot 15 kwietnia 2006 - 11:00
149. Olimpia Osowa 0 - 1 KS Żukowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
150. Zenit Łęczyce 1 - 4 Gryf Wejherowo 15 kwietnia 2006 - 15:00
151. KP Sopot 1 - 1 KS Grabowo 15 kwietnia 2006 - 11:00
152. Sporting Leźno 0 - 1 Stolem Gniewino 15 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 20 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (189) 
153. Polonia Gdańsk 1 - 2 Sporting Leźno 22 kwietnia 2006 - 11:00
154. Stolem Gniewino 7 - 0 KP Sopot 22 kwietnia 2006 - 13:00
155. KS Grabowo 6 - 1 Zenit Łęczyce 23 kwietnia 2006 - 14:00
156. Gryf Wejherowo 4 - 0 Olimpia Osowa 23 kwietnia 2006 - 15:00
157. KS Żukowo 1 - 0 Grunke Somonino 22 kwietnia 2006 - 15:00
158. Jantar Sopot 1 - 4 Murkam Przodkowo 23 kwietnia 2006 - 11:00
159. GKS Luzino 1 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2006 - 14:00
160. Zapro Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2006 - 15:00
Kolejka 21 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (111) 
161. Zapro Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 24 maja 2006 - 18:00
162. GKS Sierakowice 2 - 1 GKS Luzino 29 kwietnia 2006 - 17:00
163. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jantar Sopot 29 kwietnia 2006 - 15:00
164. Murkam Przodkowo 3 - 1 KS Żukowo 30 kwietnia 2006 - 12:00
165. Grunke Somonino 2 - 4 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2006 - 15:00
166. Olimpia Osowa 0 - 0 KS Grabowo 30 kwietnia 2006 - 11:00
167. Zenit Łęczyce 1 - 6 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2006 - 14:00
168. KP Sopot 1 - 1 Sporting Leźno 30 kwietnia 2006 - 16:00
Kolejka 22 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (96) 
169. Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 3 maja 2006 - 11:00
170. Sporting Leźno 10 - 0 Zenit Łęczyce 3 maja 2006 - 17:00
171. Stolem Gniewino 3 - 0 Olimpia Osowa 3 maja 2006 - 11:00
172. KS Grabowo 0 - 1 Grunke Somonino 3 maja 2006 - 14:00
173. Gryf Wejherowo 0 - 0 Murkam Przodkowo 3 maja 2006 - 15:00
174. KS Żukowo 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 maja 2006 - 14:00
175. Jantar Sopot 4 - 3 GKS Sierakowice 3 maja 2006 - 16:00
176. GKS Luzino 4 - 0 Zapro Gdańsk 3 maja 2006 - 16:00
Kolejka 23 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (148) 
177. GKS Luzino 2 - 1 Polonia Gdańsk 7 maja 2006 - 14:00
178. Zapro Gdańsk 1 - 2 Jantar Sopot 7 maja 2006 - 15:00
179. GKS Sierakowice 1 - 1 KS Żukowo 6 maja 2006 - 17:00
180. Gedania Gdańsk 2 - 0 Gryf Wejherowo 6 maja 2006 - 15:00
181. Murkam Przodkowo 5 - 0 KS Grabowo 7 maja 2006 - 12:00
182. Grunke Somonino 0 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2006 - 15:00
183. Olimpia Osowa 1 - 0 Sporting Leźno 7 maja 2006 - 11:00
184. Zenit Łęczyce 0 - 2 KP Sopot 7 maja 2006 - 14:00
Kolejka 24 - 10. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (75) 
185. Polonia Gdańsk 9 - 1 Zenit Łęczyce 10 maja 2006 - 16:30
186. KP Sopot 1 - 0 Olimpia Osowa 10 maja 2006 - 17:00
187. Sporting Leźno 1 - 2 Grunke Somonino 10 maja 2006 - 17:00
188. Stolem Gniewino 1 - 3 Murkam Przodkowo 10 maja 2006 - 17:00
189. KS Grabowo 0 - 4 Gedania Gdańsk 10 maja 2006 - 17:00
190. Gryf Wejherowo 2 - 1 GKS Sierakowice 10 maja 2006 - 17:00
191. KS Żukowo 1 - 1 Zapro Gdańsk 10 maja 2006 - 16:30
192. Jantar Sopot 1 - 1 GKS Luzino 11 maja 2006 - 17:00
Kolejka 25 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (135) 
193. Jantar Sopot 1 - 1 Polonia Gdańsk 14 maja 2006 - 11:00
194. GKS Luzino 4 - 1 KS Żukowo 14 maja 2006 - 14:00
195. Zapro Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo 14 maja 2006 - 15:00
196. GKS Sierakowice 2 - 0 KS Grabowo 13 maja 2006 - 17:00
197. Gedania Gdańsk 4 - 0 Stolem Gniewino 13 maja 2006 - 15:00
198. Murkam Przodkowo 1 - 0 Sporting Leźno 13 maja 2006 - 16:00
199. Grunke Somonino 0 - 0 KP Sopot 14 maja 2006 - 16:00
200. Olimpia Osowa 3 - 0 Zenit Łęczyce 14 maja 2006 - 11:00
v.o. (nieuprawniony zawodnik) wynik na boisku 1:1
Kolejka 26 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (110) 
201. Polonia Gdańsk 5 - 3 Olimpia Osowa 20 maja 2006 - 11:00
202. Zenit Łęczyce 1 - 4 Grunke Somonino 21 maja 2006 - 14:00
203. KP Sopot 0 - 0 Murkam Przodkowo 20 maja 2006 - 17:00
204. Sporting Leźno 2 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2006 - 17:00
205. Stolem Gniewino 0 - 1 GKS Sierakowice 20 maja 2006 - 13:00
206. KS Grabowo 2 - 3 Zapro Gdańsk 21 maja 2006 - 14:00
207. Gryf Wejherowo 1 - 0 GKS Luzino 21 maja 2006 - 15:00
208. KS Żukowo 0 - 1 Jantar Sopot 20 maja 2006 - 16:30
Kolejka 27 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (95) 
209. KS Żukowo 2 - 2 Polonia Gdańsk 27 maja 2006 - 17:00
210. Jantar Sopot 1 - 3 Gryf Wejherowo 28 maja 2006 - 11:00
211. GKS Luzino 6 - 2 KS Grabowo 28 maja 2006 - 14:00
212. Zapro Gdańsk 4 - 1 Stolem Gniewino 28 maja 2006 - 15:00
213. GKS Sierakowice 2 - 0 Sporting Leźno 27 maja 2006 - 17:30
214. Gedania Gdańsk 3 - 0 KP Sopot 27 maja 2006 - 15:00
215. Murkam Przodkowo 3 - 0 Zenit Łęczyce 28 maja 2006 - 12:00
v.o goście nie przyjechali
216. Grunke Somonino 4 - 0 Olimpia Osowa 28 maja 2006 - 16:00
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (100) 
217. Polonia Gdańsk 0 - 1 Grunke Somonino 3 czerwca 2006 - 11:00
218. Olimpia Osowa 2 - 4 Murkam Przodkowo 4 czerwca 2006 - 11:00
219. Zenit Łęczyce 5 - 5 Gedania Gdańsk 4 czerwca 2006 - 14:00
220. KP Sopot 1 - 1 GKS Sierakowice 4 czerwca 2006 - 17:00
221. Sporting Leźno 1 - 4 Zapro Gdańsk 3 czerwca 2006 - 17:00
222. Stolem Gniewino 0 - 3 GKS Luzino 3 czerwca 2006 - 13:00
223. KS Grabowo 2 - 0 Jantar Sopot 4 czerwca 2006 - 14:00
224. Gryf Wejherowo 2 - 0 KS Żukowo 4 czerwca 2006 - 15:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
225. Gryf Wejherowo 3 - 0 Polonia Gdańsk 7 czerwca 2006 - 17:00
v.o. goście nie dojechali
226. KS Żukowo 3 - 1 KS Grabowo 7 czerwca 2006 - 17:30
227. Jantar Sopot 0 - 1 Stolem Gniewino 7 czerwca 2006 - 17:30
228. GKS Luzino 0 - 0 Sporting Leźno 7 czerwca 2006 - 17:30
229. Zapro Gdańsk 1 - 1 KP Sopot 7 czerwca 2006 - 17:30
230. GKS Sierakowice 1 - 0 Zenit Łęczyce 7 czerwca 2006 - 17:30
231. Gedania Gdańsk 3 - 1 Olimpia Osowa 7 czerwca 2006 - 17:30
232. Murkam Przodkowo 2 - 0 Grunke Somonino 7 czerwca 2006 - 17:30
Kolejka 30 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (91) 
233. Polonia Gdańsk 6 - 3 Murkam Przodkowo 10 czerwca 2006 - 17:30
234. Grunke Somonino 3 - 1 Gedania Gdańsk 10 czerwca 2006 - 17:30
235. Olimpia Osowa 2 - 3 GKS Sierakowice 10 czerwca 2006 - 17:30
236. Zenit Łęczyce 2 - 2 Zapro Gdańsk 10 czerwca 2006 - 17:30
237. KP Sopot 1 - 1 GKS Luzino 10 czerwca 2006 - 17:30
238. Sporting Leźno 4 - 1 Jantar Sopot 10 czerwca 2006 - 17:30
239. Stolem Gniewino 5 - 1 KS Żukowo 10 czerwca 2006 - 17:30
240. KS Grabowo 1 - 5 Gryf Wejherowo 10 czerwca 2006 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE