Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lew Lębork 18 45 15 0 3 114 - 20 2 3 1 0 1 4 - 4
2. Gryf Słupsk KS 18 45 15 0 3 135 - 19 2 3 1 0 1 4 - 4
3. Sparta Sycewice 18 41 13 2 3 85 - 24
4. Chrobry Charbrowo 18 35 11 2 5 61 - 53
5. Karol Pęplino 18 24 8 0 10 45 - 52
6. Wybrzeże Objazda 18 18 5 3 10 26 - 88
7. Diament Trzebielino 18 17 5 2 11 39 - 109 2 4 1 1 0 6 - 5
8. SSPN Malczkowo 18 17 4 5 9 38 - 48 2 1 0 1 1 5 - 6
9. Stal Jezierzyce 18 13 4 1 13 21 - 45
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 6 1 3 14 23 - 129
Ostatni komentarz dodał orzelektcz 04.01.2016, 23:43:35


 Baner


Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Diament Trzebielino 2 - 3 Karol Pęplino
Stal Jezierzyce 1 - 3 Wybrzeże Objazda
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 8 Gryf Słupsk KS
SSPN Malczkowo 2 - 2 Sparta Sycewice
Pauza: Chrobry Charbrowo, Lew Lębork,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 1 - 3 Sparta Sycewice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 8 Chrobry Charbrowo
Lew Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk KS
Diament Trzebielino 2 - 3 Stal Jezierzyce 13 września 2015 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda, SSPN Malczkowo,
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Stal Jezierzyce 3 - 2 Karol Pęplino 20 września 2015 - 11:00
Gryf Słupsk KS 22 - 0 Wybrzeże Objazda 20 września 2015 - 14:00
Chrobry Charbrowo 2 - 5 Lew Lębork 20 września 2015 - 13:00
SSPN Malczkowo 6 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 20 września 2015 - 11:00
Pauza: Sparta Sycewice, Diament Trzebielino,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 9 Sparta Sycewice
Lew Lębork 6 - 0 SSPN Malczkowo
Wybrzeże Objazda 1 - 11 Chrobry Charbrowo 27 września 2015 - 13:00
Diament Trzebielino 2 - 11 Gryf Słupsk KS
Pauza: Stal Jezierzyce, Karol Pęplino,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 3 - 1 Stal Jezierzyce 4 października 2015 - 11:00
Chrobry Charbrowo 3 - 1 Diament Trzebielino 4 października 2015 - 14:00
SSPN Malczkowo 4 - 2 Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice 3 - 1 Lew Lębork
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Karol Pęplino,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 12 Karol Pęplino 10 października 2015 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 13 Sparta Sycewice 10 października 2015 - 16:30
Diament Trzebielino 3 - 2 SSPN Malczkowo
Stal Jezierzyce 0 - 2 Chrobry Charbrowo 11 października 2015 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Lew Lębork,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS 13 - 1 Karol Pęplino 18 października 2015 - 11:00
SSPN Malczkowo 2 - 0 Stal Jezierzyce 18 października 2015 - 14:00
Sparta Sycewice 15 - 0 Diament Trzebielino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 14 Lew Lębork
Pauza: Wybrzeże Objazda, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 1 - 5 Lew Lębork 24 października 2015 - 16:30
Boisko w Lęborku. Gospodarz KTS „Lew” Lębork.
Wybrzeże Objazda 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 października 2015 - 13:00
Stal Jezierzyce 0 - 5 Sparta Sycewice 25 października 2015 - 11:00
Gryf Słupsk KS 10 - 0 Chrobry Charbrowo 25 października 2015 - 11:00
Pauza: SSPN Malczkowo, Diament Trzebielino,
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo 3 - 2 Karol Pęplino 31 października 2015 - 11:00
SSPN Malczkowo 1 - 2 Gryf Słupsk KS
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 4 Diament Trzebielino 11 listopada 2015 - 10:00
Lew Lębork 8 - 0 Wybrzeże Objazda 31 października 2015 - 14:00
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice,
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 2 Wybrzeże Objazda 8 listopada 2015 - 13:00
Gospodarz GKS „Wybrzeże” Objazda. Miejsce rozegrania meczu Objazda.
Diament Trzebielino 2 - 13 Lew Lębork 8 listopada 2015 - 11:00
Stal Jezierzyce 1 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 listopada 2015 - 14:00
Gryf Słupsk KS 4 - 1 Sparta Sycewice 8 listopada 2015 - 17:30
Chrobry Charbrowo 0 - 0 SSPN Malczkowo
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
SSPN Malczkowo 0 - 6 Karol Pęplino
Sparta Sycewice 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Lew Lębork 3 - 1 Stal Jezierzyce 15 listopada 2015 - 14:00
Wybrzeże Objazda 3 - 1 Diament Trzebielino 15 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Karol Pęplino 0 - 1 Diament Trzebielino
Wybrzeże Objazda 1 - 0 Stal Jezierzyce
Gryf Słupsk KS 20 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice 5 - 1 SSPN Malczkowo
Pauza: Chrobry Charbrowo, Lew Lębork,
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice 2 - 0 Karol Pęplino
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Gryf Słupsk KS 4 - 3 Lew Lębork
Stal Jezierzyce 4 - 1 Diament Trzebielino
Pauza: Wybrzeże Objazda, SSPN Malczkowo,
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 3 - 2 Stal Jezierzyce
Wybrzeże Objazda 0 - 4 Gryf Słupsk KS
Lew Lębork 14 - 1 Chrobry Charbrowo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 7 SSPN Malczkowo
Pauza: Sparta Sycewice, Diament Trzebielino,
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice 8 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 maja 2016 - 16:00
SSPN Malczkowo 0 - 3 Lew Lębork
Chrobry Charbrowo 8 - 0 Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk KS 21 - 0 Diament Trzebielino
Pauza: Stal Jezierzyce, Karol Pęplino,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 1 - 3 Gryf Słupsk KS 10 maja 2016 - 16:00
Diament Trzebielino 1 - 5 Chrobry Charbrowo
Wybrzeże Objazda 1 - 1 SSPN Malczkowo
Lew Lębork 6 - 2 Sparta Sycewice
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Karol Pęplino,
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 6 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice 5 - 1 Wybrzeże Objazda
SSPN Malczkowo 3 - 3 Diament Trzebielino
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Stal Jezierzyce
Pauza: Gryf Słupsk KS, Lew Lębork,
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 0 - 4 Gryf Słupsk KS
Stal Jezierzyce 1 - 1 SSPN Malczkowo
Diament Trzebielino 3 - 2 Sparta Sycewice
Lew Lębork 8 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Wybrzeże Objazda, Chrobry Charbrowo,
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 6 - 0 Karol Pęplino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice 3 - 0 Stal Jezierzyce
Chrobry Charbrowo 3 - 2 Gryf Słupsk KS
Pauza: SSPN Malczkowo, Diament Trzebielino,
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 3 - 0 Chrobry Charbrowo
Gryf Słupsk KS 3 - 1 SSPN Malczkowo 29 maja 2016 - 17:00
Diament Trzebielino 8 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Wybrzeże Objazda 3 - 0 Lew Lębork
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Stal Jezierzyce, Sparta Sycewice,
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Karol Pęplino
Lew Lębork 14 - 1 Diament Trzebielino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Stal Jezierzyce 7 czerwca 2016 - 18:00
Sparta Sycewice 2 - 1 Gryf Słupsk KS
SSPN Malczkowo 4 - 7 Chrobry Charbrowo
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
Karol Pęplino 4 - 3 SSPN Malczkowo
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Sparta Sycewice
Stal Jezierzyce 0 - 4 Lew Lębork
Diament Trzebielino 4 - 3 Wybrzeże Objazda
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, Gryf Słupsk KS, .