MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 24 66 22 0 2 192 - 22
2. Arka III Gdynia SI 24 63 21 0 3 117 - 43
3. Polonia Gdańsk 24 58 19 1 4 105 - 44
4. Bałtyk II Gdynia 24 40 12 4 8 69 - 58
5. GKS Kolbudy 24 36 11 3 10 51 - 55
6. Gedania II Gdańsk 24 33 10 3 11 69 - 65
7. UKS RG 2000 24 31 9 4 11 65 - 69
8. Portowiec Gdańsk 24 24 8 0 16 37 - 89
9. Iskra Gdynia 24 22 6 4 14 42 - 84 4 7 2 1 1 9 - 6
10. GKS Żukowo 24 22 7 1 16 54 - 95 4 6 2 0 2 8 - 9
11. Morena Gdańsk 24 22 7 1 16 33 - 86 4 4 1 1 2 5 - 7
12. KP Sopot 24 20 5 5 14 39 - 83
13. Orzeł Trąbki Wielkie 24 18 6 0 18 39 - 119
14. KS Chwaszczyno (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Picek 07.05.2016, 09:45:06
* KS Chwaszczyno wycofało się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. GKS Kolbudy 4 - 3 GKS Żukowo
2. KS Chwaszczyno - Morena Gdańsk
Anulowany, było 0-7
3. Polonia Gdańsk 4 - 0 Iskra Gdynia 10 września 2015 - 19:00
4. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 3 UKS RG 2000
5. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Arka III Gdynia SI
6. Lechia Gdańsk 8 - 1 Gedania II Gdańsk 8 września 2015 - 16:30
7. Portowiec Gdańsk 0 - 1 KP Sopot
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GKS Żukowo 0 - 4 KP Sopot
9. Gedania II Gdańsk 2 - 4 Portowiec Gdańsk
10. Arka III Gdynia SI 1 - 3 Lechia Gdańsk
11. UKS RG 2000 2 - 5 Bałtyk II Gdynia 6 września 2015 - 11:20
12. Iskra Gdynia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
13. Morena Gdańsk 0 - 4 Polonia Gdańsk
14. GKS Kolbudy - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 6-0
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KS Chwaszczyno - GKS Żukowo
Anulowany, było 1-5
16. Polonia Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
17. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Morena Gdańsk 13 września 2015 - 14:00
18. Bałtyk II Gdynia 11 - 0 Iskra Gdynia 13 września 2015 - 13:00
19. Lechia Gdańsk 6 - 0 UKS RG 2000
20. Portowiec Gdańsk 3 - 0 Arka III Gdynia SI 13 września 2015 - 11:00
21. Gedania II Gdańsk 2 - 2 KP Sopot 12 września 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GKS Żukowo 1 - 9 Gedania II Gdańsk 20 września 2015 - 16:00
23. Arka III Gdynia SI 5 - 0 KP Sopot
24. UKS RG 2000 4 - 2 Portowiec Gdańsk 20 września 2015 - 11:20
25. Iskra Gdynia 1 - 3 Lechia Gdańsk 20 września 2015 - 19:00
26. Morena Gdańsk 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 20 września 2015 - 14:00
27. GKS Kolbudy 7 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
28. KS Chwaszczyno - Polonia Gdańsk
Anulowany, było 0-11
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Polonia Gdańsk 6 - 2 GKS Żukowo 27 września 2015 - 17:00
30. Orzeł Trąbki Wielkie - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 3-0 vo
31. Bałtyk II Gdynia 3 - 2 GKS Kolbudy 27 września 2015 - 13:00
32. Lechia Gdańsk 9 - 0 Morena Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
33. Portowiec Gdańsk 1 - 0 Iskra Gdynia
34. UKS RG 2000 1 - 1 KP Sopot 27 września 2015 - 12:50
35. Gedania II Gdańsk 0 - 1 Arka III Gdynia SI 27 września 2015 - 14:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GKS Żukowo 8 - 4 Arka III Gdynia SI
37. UKS RG 2000 3 - 1 Gedania II Gdańsk
38. Iskra Gdynia 1 - 1 KP Sopot 4 października 2015 - 09:00
39. Morena Gdańsk 0 - 2 Portowiec Gdańsk
40. GKS Kolbudy 2 - 4 Lechia Gdańsk 4 października 2015 - 15:00
41. KS Chwaszczyno - Bałtyk II Gdynia
Anulowany, było 0-5
42. Polonia Gdańsk 10 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 GKS Żukowo
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
44. Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Polonia Gdańsk
45. Lechia Gdańsk - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 11-0
46. Portowiec Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy 11 października 2015 - 11:00
47. Morena Gdańsk 4 - 1 KP Sopot 11 października 2015 - 11:00
48. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Iskra Gdynia
49. Arka III Gdynia SI 11 - 0 UKS RG 2000
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Żukowo 0 - 3 UKS RG 2000
vo, na boisku 2:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
51. Iskra Gdynia 2 - 3 Arka III Gdynia SI 18 października 2015 - 09:00
52. Morena Gdańsk 4 - 1 Gedania II Gdańsk 18 października 2015 - 11:00
53. GKS Kolbudy 4 - 2 KP Sopot 18 października 2015 - 12:00
54. KS Chwaszczyno - Portowiec Gdańsk
Anulowany, było 0-3
55. Polonia Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 18 października 2015 - 11:00
Sopot, ul. Jana z Kolna 18
56. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 4 Bałtyk II Gdynia 18 października 2015 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 GKS Żukowo 25 października 2015 - 11:00
58. Lechia Gdańsk 16 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
59. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk 25 października 2015 - 15:00
60. KP Sopot - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 6-2
61. Gedania II Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
62. Arka III Gdynia SI 5 - 0 Morena Gdańsk
63. UKS RG 2000 1 - 1 Iskra Gdynia 25 października 2015 - 11:20
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Żukowo 3 - 2 Iskra Gdynia 31 października 2015 - 11:00
65. Morena Gdańsk 1 - 4 UKS RG 2000 31 października 2015 - 11:00
66. GKS Kolbudy 4 - 5 Arka III Gdynia SI 31 października 2015 - 11:00
Sulmin
67. KS Chwaszczyno - Gedania II Gdańsk
Anulowany, było 0-5
68. Polonia Gdańsk 5 - 2 KP Sopot
69. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Portowiec Gdańsk 31 października 2015 - 12:00
70. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Lechia Gdańsk 12 - 1 GKS Żukowo
72. Portowiec Gdańsk 4 - 3 Bałtyk II Gdynia 8 listopada 2015 - 11:00
73. KP Sopot 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
74. Gedania II Gdańsk 1 - 4 Polonia Gdańsk
75. Arka III Gdynia SI - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 0-0
76. UKS RG 2000 0 - 2 GKS Kolbudy 8 listopada 2015 - 11:20
77. Iskra Gdynia 1 - 1 Morena Gdańsk 7 listopada 2015 - 17:00
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Żukowo 3 - 1 Morena Gdańsk
79. GKS Kolbudy 2 - 1 Iskra Gdynia 11 listopada 2015 - 10:00
Kowale, ul. Glazurowa
80. KS Chwaszczyno - UKS RG 2000
Anulowany, było 0-6
81. Polonia Gdańsk 1 - 4 Arka III Gdynia SI 12 listopada 2015 - 14:30
Gdynia, ul. Nauczycielska 9
82. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 2 Gedania II Gdańsk
83. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 KP Sopot
84. Lechia Gdańsk 11 - 0 Portowiec Gdańsk 11 listopada 2015 - 17:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Portowiec Gdańsk 3 - 0 GKS Żukowo
86. KP Sopot 2 - 9 Lechia Gdańsk
87. Gedania II Gdańsk 3 - 3 Bałtyk II Gdynia
88. Arka III Gdynia SI 7 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 15 listopada 2015 - 11:00
Gdynia, ul. K. Górskiego 10
89. UKS RG 2000 0 - 5 Polonia Gdańsk 15 listopada 2015 - 12:20
Gdańsk, ul. Meissnera
90. Iskra Gdynia - KS Chwaszczyno
Anulowany, było 5-0
91. Morena Gdańsk 2 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. GKS Żukowo 0 - 3 GKS Kolbudy 20 marca 2016 - 10:00
94. Iskra Gdynia 2 - 4 Polonia Gdańsk 20 marca 2016 - 11:00
95. UKS RG 2000 9 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 20 marca 2016 - 12:20
96. Arka III Gdynia SI 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 31 marca 2016 - 19:00
97. Gedania II Gdańsk 0 - 10 Lechia Gdańsk
98. KP Sopot 2 - 3 Portowiec Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. KP Sopot 0 - 6 GKS Żukowo
100. Portowiec Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk
101. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka III Gdynia SI
102. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 UKS RG 2000
103. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Iskra Gdynia
104. Polonia Gdańsk 17 - 0 Morena Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. GKS Kolbudy 2 - 2 Polonia Gdańsk
108. Morena Gdańsk 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
109. Iskra Gdynia 5 - 7 Bałtyk II Gdynia 3 kwietnia 2016 - 17:00
110. UKS RG 2000 3 - 0 Lechia Gdańsk
vo, na boisku 0:11, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika do gry na sezon 2015/2016
111. Arka III Gdynia SI 5 - 1 Portowiec Gdańsk 20 kwietnia 2016 - 19:00
112. KP Sopot 1 - 1 Gedania II Gdańsk 6 kwietnia 2016 - 16:00
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gedania II Gdańsk 3 - 2 GKS Żukowo
114. KP Sopot 0 - 4 Arka III Gdynia SI 21 kwietnia 2016 - 17:00
115. Portowiec Gdańsk 2 - 11 UKS RG 2000
116. Lechia Gdańsk 11 - 2 Iskra Gdynia
117. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Morena Gdańsk
118. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Kolbudy
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. GKS Żukowo 0 - 2 Polonia Gdańsk
122. GKS Kolbudy 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 17 kwietnia 2016 - 14:00
123. Morena Gdańsk 0 - 13 Lechia Gdańsk
124. Iskra Gdynia 3 - 0 Portowiec Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 09:00
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
125. KP Sopot 5 - 2 UKS RG 2000 17 kwietnia 2016 - 15:00
126. Arka III Gdynia SI 6 - 4 Gedania II Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 15:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Arka III Gdynia SI 10 - 2 GKS Żukowo
128. Gedania II Gdańsk 3 - 1 UKS RG 2000
129. KP Sopot 3 - 3 Iskra Gdynia
130. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
131. Lechia Gdańsk 10 - 1 GKS Kolbudy
133. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Polonia Gdańsk
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
134. GKS Żukowo 9 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
135. Polonia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk II Gdynia
137. GKS Kolbudy 3 - 0 Portowiec Gdańsk
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
138. KP Sopot 3 - 2 Morena Gdańsk
139. Iskra Gdynia 1 - 6 Gedania II Gdańsk
140. UKS RG 2000 2 - 3 Arka III Gdynia SI
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. UKS RG 2000 1 - 3 GKS Żukowo
142. Arka III Gdynia SI 12 - 3 Iskra Gdynia
143. Gedania II Gdańsk 0 - 1 Morena Gdańsk
144. KP Sopot 0 - 1 GKS Kolbudy
146. Lechia Gdańsk 9 - 0 Polonia Gdańsk
147. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. GKS Żukowo 2 - 2 Bałtyk II Gdynia 18 maja 2016 - 18:30
149. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 13 Lechia Gdańsk
150. Polonia Gdańsk 7 - 4 Portowiec Gdańsk
152. GKS Kolbudy 1 - 4 Gedania II Gdańsk
153. Morena Gdańsk 1 - 5 Arka III Gdynia SI
154. Iskra Gdynia 0 - 4 UKS RG 2000
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Iskra Gdynia 4 - 1 GKS Żukowo
156. UKS RG 2000 4 - 2 Morena Gdańsk
157. Arka III Gdynia SI 7 - 0 GKS Kolbudy
159. KP Sopot 2 - 5 Polonia Gdańsk
160. Portowiec Gdańsk 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
161. Lechia Gdańsk 9 - 0 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. GKS Żukowo 1 - 9 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2016 - 18:00
163. Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Portowiec Gdańsk
164. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KP Sopot 7 czerwca 2016 - 17:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
165. Polonia Gdańsk 7 - 0 Gedania II Gdańsk
167. GKS Kolbudy 2 - 2 UKS RG 2000
168. Morena Gdańsk 1 - 2 Iskra Gdynia
Pauza: Arka III Gdynia SI,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Morena Gdańsk 2 - 1 GKS Żukowo
170. Iskra Gdynia 2 - 1 GKS Kolbudy
172. Arka III Gdynia SI 7 - 2 Polonia Gdańsk
173. Gedania II Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
174. KP Sopot 2 - 5 Bałtyk II Gdynia
175. Portowiec Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk
Pauza: UKS RG 2000,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. GKS Żukowo 6 - 1 Portowiec Gdańsk
177. Lechia Gdańsk 12 - 1 KP Sopot
178. Bałtyk II Gdynia 0 - 9 Gedania II Gdańsk
179. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Arka III Gdynia SI
180. Polonia Gdańsk 6 - 3 UKS RG 2000
182. GKS Kolbudy 0 - 3 Morena Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE