MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia SI 18 43 13 4 1 99 - 21
2. Orlęta Reda 18 40 12 4 2 82 - 24
3. GOSRiT Luzino 18 36 11 3 4 57 - 32
4. Gryf Wejherowo 18 34 11 1 6 80 - 40
5. Klif Chłapowo 18 26 8 2 8 54 - 59
6. Stolem Gniewino 18 25 7 4 7 51 - 46
7. Wicher Wierzchucino 18 19 6 1 11 33 - 58
8. Orkan Rumia MKS 18 17 5 2 11 34 - 71
9. Huzar Choczewo 18 10 3 1 14 37 - 95
10. Zatoka Puck 18 9 3 0 15 20 - 101
11. Kaszubia Starzyno (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał orzelektcz 04.01.2016, 23:42:29
* Kaszubia Starszyno wycofała się po 6. kolejce



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Arka II Gdynia SI 1 - 1 GOSRiT Luzino
3. Stolem Gniewino 7 - 1 Huzar Choczewo
4. Gryf Wejherowo - Kaszubia Starzyno
anulowany, było 3-0vo
5. Orlęta Reda 4 - 1 Klif Chłapowo
6. Orkan Rumia MKS 3 - 1 Zatoka Puck
Pauza: Wicher Wierzchucino,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GOSRiT Luzino 6 - 0 Zatoka Puck 13 września 2015 - 13:00
8. Klif Chłapowo 2 - 3 Orkan Rumia MKS
9. Kaszubia Starzyno - Orlęta Reda
anulowany, było 0-14
10. Huzar Choczewo 4 - 6 Gryf Wejherowo
12. Arka II Gdynia SI 2 - 3 Wicher Wierzchucino
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Wicher Wierzchucino 2 - 0 GOSRiT Luzino 20 września 2015 - 17:00
14. Stolem Gniewino 4 - 10 Arka II Gdynia SI 19 września 2015 - 15:00
16. Orlęta Reda 12 - 3 Huzar Choczewo 24 września 2015 - 17:00
17. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Starzyno
anulowany, było 4-0
18. Zatoka Puck 4 - 8 Klif Chłapowo 16 września 2015 - 17:30
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GOSRiT Luzino 6 - 4 Klif Chłapowo 27 września 2015 - 11:00
20. Kaszubia Starzyno - Zatoka Puck
anulowany, było 2-2
21. Huzar Choczewo 2 - 1 Orkan Rumia MKS 27 września 2015 - 11:00
23. Arka II Gdynia SI 2 - 1 Gryf Wejherowo
24. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Stolem Gniewino 27 września 2015 - 14:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Stolem Gniewino 2 - 2 GOSRiT Luzino
26. Gryf Wejherowo 8 - 0 Wicher Wierzchucino
27. Orlęta Reda 1 - 1 Arka II Gdynia SI
29. Zatoka Puck 3 - 2 Huzar Choczewo
30. Klif Chłapowo - Kaszubia Starzyno
anulowany, było 13-1
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GOSRiT Luzino - Kaszubia Starzyno
anulowany
32. Huzar Choczewo 2 - 3 Klif Chłapowo
34. Arka II Gdynia SI 8 - 0 Orkan Rumia MKS 11 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 8:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
35. Wicher Wierzchucino 0 - 2 Orlęta Reda 11 października 2015 - 11:00
36. Stolem Gniewino 3 - 1 Gryf Wejherowo
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Gryf Wejherowo 2 - 3 GOSRiT Luzino
38. Orlęta Reda 1 - 1 Stolem Gniewino 18 października 2015 - 13:00
39. Orkan Rumia MKS 3 - 4 Wicher Wierzchucino
40. Zatoka Puck 1 - 8 Arka II Gdynia SI 18 października 2015 - 13:00
Pauza: Huzar Choczewo, Klif Chłapowo,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GOSRiT Luzino 4 - 1 Huzar Choczewo 25 października 2015 - 11:00
45. Arka II Gdynia SI 8 - 2 Klif Chłapowo 24 października 2015 - 15:00
46. Wicher Wierzchucino 2 - 3 Zatoka Puck 25 października 2015 - 15:00
47. Stolem Gniewino 4 - 2 Orkan Rumia MKS
48. Gryf Wejherowo 2 - 5 Orlęta Reda 25 października 2015 - 11:00
Reda, ul. Łąkowa 59. Zmiana godziny i gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie klub Orlęta Reda, w rundzie wiosennej Gryf Wejherowo
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Orlęta Reda 5 - 1 GOSRiT Luzino
50. Orkan Rumia MKS 0 - 7 Gryf Wejherowo 31 października 2015 - 11:00
vo, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
51. Zatoka Puck 1 - 0 Stolem Gniewino 31 października 2015 - 11:00
52. Klif Chłapowo 3 - 1 Wicher Wierzchucino 31 października 2015 - 12:00
Pauza: Huzar Choczewo, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Arka II Gdynia SI 26 - 0 Huzar Choczewo 8 listopada 2015 - 11:00
58. Stolem Gniewino 2 - 2 Klif Chłapowo
59. Gryf Wejherowo 2 - 1 Zatoka Puck 8 listopada 2015 - 13:00
60. Orlęta Reda 5 - 2 Orkan Rumia MKS
Pauza: Wicher Wierzchucino, GOSRiT Luzino,
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Orkan Rumia MKS 1 - 8 GOSRiT Luzino 14 listopada 2015 - 11:00
62. Zatoka Puck 0 - 4 Orlęta Reda
63. Klif Chłapowo 3 - 7 Gryf Wejherowo
65. Huzar Choczewo 4 - 0 Wicher Wierzchucino 15 listopada 2015 - 11:00
Pauza: Arka II Gdynia SI, Stolem Gniewino,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. GOSRiT Luzino 2 - 5 Arka II Gdynia SI
69. Huzar Choczewo 0 - 3 Stolem Gniewino
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
71. Klif Chłapowo 3 - 2 Orlęta Reda
72. Zatoka Puck 0 - 2 Orkan Rumia MKS
Pauza: Gryf Wejherowo, Wicher Wierzchucino,
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Zatoka Puck 1 - 2 GOSRiT Luzino
74. Orkan Rumia MKS 3 - 3 Klif Chłapowo
76. Gryf Wejherowo 4 - 3 Huzar Choczewo
78. Wicher Wierzchucino 1 - 5 Arka II Gdynia SI
Pauza: Stolem Gniewino, Orlęta Reda,
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GOSRiT Luzino 3 - 0 Wicher Wierzchucino 17 kwietnia 2016 - 11:00
80. Arka II Gdynia SI 3 - 3 Stolem Gniewino
82. Huzar Choczewo 2 - 2 Orlęta Reda
84. Klif Chłapowo 4 - 1 Zatoka Puck 11 maja 2016 - 18:30
Pauza: Orkan Rumia MKS, Gryf Wejherowo,
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Klif Chłapowo 3 - 4 GOSRiT Luzino 4 maja 2016 - 17:00
87. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Huzar Choczewo
89. Gryf Wejherowo 1 - 3 Arka II Gdynia SI
90. Stolem Gniewino 6 - 1 Wicher Wierzchucino
Pauza: Orlęta Reda, Zatoka Puck,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GOSRiT Luzino 7 - 0 Stolem Gniewino
92. Wicher Wierzchucino 0 - 10 Gryf Wejherowo
93. Arka II Gdynia SI 0 - 0 Orlęta Reda 18 maja 2016
95. Huzar Choczewo 9 - 2 Zatoka Puck
Pauza: Klif Chłapowo, Orkan Rumia MKS,
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Klif Chłapowo 5 - 1 Huzar Choczewo 18 maja 2016 - 18:00
100. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Arka II Gdynia SI
101. Orlęta Reda 3 - 0 Wicher Wierzchucino
102. Gryf Wejherowo 2 - 0 Stolem Gniewino
Pauza: Zatoka Puck, GOSRiT Luzino,
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. GOSRiT Luzino 2 - 2 Gryf Wejherowo
104. Stolem Gniewino 3 - 2 Orlęta Reda 2 czerwca 2016 - 18:00
105. Wicher Wierzchucino 2 - 2 Orkan Rumia MKS
106. Arka II Gdynia SI 3 - 0 Zatoka Puck
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Huzar Choczewo, Klif Chłapowo,
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Huzar Choczewo 0 - 3 GOSRiT Luzino
111. Klif Chłapowo 0 - 4 Arka II Gdynia SI 2 czerwca 2016 - 18:00
112. Zatoka Puck 0 - 9 Wicher Wierzchucino
113. Orkan Rumia MKS 5 - 1 Stolem Gniewino
114. Orlęta Reda 6 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GOSRiT Luzino 1 - 3 Orlęta Reda
116. Gryf Wejherowo 9 - 2 Orkan Rumia MKS
117. Stolem Gniewino 10 - 0 Zatoka Puck
118. Wicher Wierzchucino 2 - 3 Klif Chłapowo 29 maja 2016 - 17:00
Pauza: Huzar Choczewo, Arka II Gdynia SI,
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Huzar Choczewo 0 - 7 Arka II Gdynia SI
124. Klif Chłapowo 3 - 2 Stolem Gniewino
125. Zatoka Puck 1 - 10 Gryf Wejherowo
126. Orkan Rumia MKS 0 - 8 Orlęta Reda
Pauza: Wicher Wierzchucino, GOSRiT Luzino,
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GOSRiT Luzino 2 - 0 Orkan Rumia MKS
128. Orlęta Reda 17 - 1 Zatoka Puck
129. Gryf Wejherowo 3 - 2 Klif Chłapowo
131. Wicher Wierzchucino 3 - 1 Huzar Choczewo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE