Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 4-1 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 4 |
Pogoń Prabuty |
|
Arka Gdynia SI |
6 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Jedynka Reda |
4 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
2 września 2015
2.09 - 17:30 |
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Człuchów |
- |
Gryf Wejherowo |
|
Anulowany, było 0-8 |
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
23 września 2015
23.09 - 18:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
16 września 2015
16.09 - 17:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 2-1 |
Arka Gdynia SI |
1 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
23 września 2015
23.09 - 15:00 |
Jedynka Reda |
5 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
27 października 2015
27.10 - 18:00 |
Starogard Gdański. Nowy termin rozegrania nieodbytego spotkania z jednoczesną zmianą gospodarza – w rundzie jesiennej role tę pełnić będzie Beniaminek 03 Starogard Gdański, w rundzie wiosennej Lechia Gdańsk AP. |
Osiczanka Osice |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
13 września 2015
13.09 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
12 września 2015
12.09 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 3 |
Gedania Gdańsk |
13 września 2015
13.09 - 12:30 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
- |
Gedania Gdańsk |
|
Anulowany, było 2-7 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
FC Gowidlino |
1 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
20 września 2015
20.09 - 16:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Portowiec Gdańsk |
0 - 8 |
Arka Gdynia SI |
20 września 2015
20.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 12-0 |
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
3 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
27 września 2015
27.09 - 15:00 |
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
vo, na boisku 1:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
FC Gowidlino |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
27 września 2015
27.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Anulowany, było 1-4 |
FC Gowidlino |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Arka Gdynia SI |
4 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 11-0 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
11 października 2015
11.10 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
11 października 2015
11.10 - 12:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 października 2015
11.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
FC Gowidlino |
11 października 2015
11.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
- |
FC Gowidlino |
|
Anulowany, było 0-3 vo |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Osiczanka Osice |
18 października 2015
18.10 - 11:00 |
Jedynka Reda |
5 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 3-0 |
Osiczanka Osice |
0 - 5 |
Jedynka Reda |
24 października 2015
24.10 - 09:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Anulowany, było 0-7 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
14 października 2015
14.10 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Gedania Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
vo, na boisku 1:4, udział w meczu nieuprawnionych zawodników |
Arka Gdynia SI |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Jedynka Reda |
4 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
9 - 0 |
Osiczanka Osice |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
- |
AP Człuchów |
|
Anulowany, było 3-1 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
8 listopada 2015
8.11 - 13:30 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
FC Gowidlino |
0 - 4 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
- |
Pogoń Prabuty |
|
Anulowany, było 1-3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
11 listopada 2015
11.11 - 11:00 |
Jedynka Reda |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Akademia Piłkarska LG |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
|
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
- |
AP Człuchów |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Anulowany, było 3-0 vo |
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 3 |
Akademia Piłkarska LG |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Jedynka Reda |
|
FC Gowidlino |
0 - 7 |
Arka Gdynia SI |
4 listopada 2015
4.11 - 15:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
5 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Pogoń Prabuty |
0 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 6 |
Arka Gdynia SI |
|
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Jedynka Reda |
20 marca 2016
20.03 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Osiczanka Osice |
20 marca 2016
20.03 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
20 marca 2016
20.03 - 12:30 |
vo, na boisku 5:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika na sezon 2015/2016 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, |
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
26 marca 2016
26.03 - 12:00 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Portowiec Gdańsk |
- - - |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
8 czerwca 2016
8.06 - 19:00 |
obustronny vo, na boisku 1:1 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 - 3 |
Arka Gdynia SI |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Lechia Gdańsk AP gospodarzem. |
FC Gowidlino |
0 - 1 |
Osiczanka Osice |
|
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
0 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
8 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Osiczanka Osice |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Jedynka Reda |
4 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
1 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
FC Gowidlino |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Akademia Piłkarska LG |
8 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
28 kwietnia 2016
28.04 - 17:30 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
2 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
25 maja 2016
25.05 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
|
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Pogoń Prabuty |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Gedania Gdańsk |
|
FC Gowidlino |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 5 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
|
Osiczanka Osice |
0 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
Akademia Piłkarska LG |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Arka Gdynia SI |
5 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 9 |
Gryf Wejherowo |
|
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
|
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 0 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Akademia Piłkarska LG, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
|
Chojniczanka Chojnice |
1 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Gedania Gdańsk |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
|
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Jedynka Reda |
|
Osiczanka Osice |
0 - 5 |
Akademia Piłkarska LG |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Piłkarska LG |
7 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Jedynka Reda |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
|
Arka Gdynia SI |
6 - 2 |
Gedania Gdańsk |
1 czerwca 2016
1.06 - 20:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Pogoń Prabuty |
2 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (brak dokumentów tożsamości) |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Arka Gdynia SI |
8 czerwca 2016
8.06 - 17:00 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
8 czerwca 2016
8.06 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Akademia Piłkarska LG |
8 czerwca 2016
8.06 - 18:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
1 - 5 |
Gryf Wejherowo |
|
Akademia Piłkarska LG |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
|
Jedynka Reda |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
|
Arka Gdynia SI |
1 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, . |
|