MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Wejherowo 24 64 20 4 0 87 - 16
2. Arka Gdynia SI 24 60 19 3 2 82 - 17
3. Akademia Piłkarska LG 24 51 16 3 5 64 - 23
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 37 11 4 9 43 - 39
5. Jedynka Reda 24 34 11 1 12 50 - 43
6. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 24 33 10 3 11 35 - 33
7. Gedania Gdańsk 24 32 9 5 10 41 - 43
8. FC Gowidlino 24 29 9 2 13 26 - 44
9. Pogoń Prabuty 24 28 7 7 10 23 - 35
10. Portowiec Gdańsk 24 24 8 0 16 26 - 77
11. Osiczanka Osice 24 19 6 1 17 17 - 54
12. Chojniczanka Chojnice 24 17 4 5 15 22 - 60 2 3 1 0 1 3 - 2
13. GTS Pruszcz Gdański 24 17 5 2 17 15 - 53 2 3 1 0 1 2 - 3
14. AP Człuchów (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał esq07 17.09.2015, 10:08:41
* AP Człuchów wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - AP Człuchów
Anulowany, było 4-1
2. Portowiec Gdańsk 5 - 4 Pogoń Prabuty
3. Arka Gdynia SI 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
4. Jedynka Reda 4 - 0 FC Gowidlino
5. Akademia Piłkarska LG 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 września 2015 - 17:30
6. Osiczanka Osice 0 - 1 Gedania Gdańsk
7. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Gryf Wejherowo 30 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. AP Człuchów - Gryf Wejherowo
Anulowany, było 0-8
9. Gedania Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
10. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Osiczanka Osice
11. FC Gowidlino 1 - 2 Akademia Piłkarska LG 23 września 2015 - 18:00
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jedynka Reda
13. Pogoń Prabuty 1 - 1 Arka Gdynia SI 16 września 2015 - 17:00
14. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Portowiec Gdańsk - AP Człuchów
Anulowany, było 2-1
16. Arka Gdynia SI 1 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 23 września 2015 - 15:00
17. Jedynka Reda 5 - 0 Pogoń Prabuty
18. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 października 2015 - 18:00
Starogard Gdański. Nowy termin rozegrania nieodbytego spotkania z jednoczesną zmianą gospodarza – w rundzie jesiennej role tę pełnić będzie Beniaminek 03 Starogard Gdański, w rundzie wiosennej Lechia Gdańsk AP.
19. Osiczanka Osice 1 - 1 FC Gowidlino 13 września 2015 - 13:00
20. GTS Pruszcz Gdański 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 września 2015 - 13:00
21. Gryf Wejherowo 5 - 3 Gedania Gdańsk 13 września 2015 - 12:30
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. AP Człuchów - Gedania Gdańsk
Anulowany, było 2-7
23. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Gryf Wejherowo
24. FC Gowidlino 1 - 0 GTS Pruszcz Gdański 20 września 2015 - 11:00
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Osiczanka Osice
26. Pogoń Prabuty 0 - 0 Akademia Piłkarska LG 20 września 2015 - 16:00
27. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 2 Jedynka Reda
28. Portowiec Gdańsk 0 - 8 Arka Gdynia SI 20 września 2015 - 12:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Arka Gdynia SI - AP Człuchów
Anulowany, było 12-0
30. Jedynka Reda 2 - 1 Portowiec Gdańsk
31. Akademia Piłkarska LG 3 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 27 września 2015 - 15:00
32. Osiczanka Osice 3 - 0 Pogoń Prabuty
vo, na boisku 1:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
33. GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
34. Gryf Wejherowo 6 - 1 FC Gowidlino 27 września 2015 - 11:00
35. Gedania Gdańsk 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 27 września 2015 - 16:30
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Człuchów - Chojniczanka Chojnice
Anulowany, było 1-4
37. FC Gowidlino 3 - 3 Gedania Gdańsk
38. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Gryf Wejherowo
39. Pogoń Prabuty 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 4 października 2015 - 15:00
40. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 1 Osiczanka Osice
41. Portowiec Gdańsk 2 - 3 Akademia Piłkarska LG
42. Arka Gdynia SI 4 - 0 Jedynka Reda
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jedynka Reda - AP Człuchów
Anulowany, było 11-0
44. Akademia Piłkarska LG 2 - 3 Arka Gdynia SI
45. Osiczanka Osice 0 - 2 Portowiec Gdańsk 11 października 2015 - 12:00
46. GTS Pruszcz Gdański 0 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
47. Gryf Wejherowo 2 - 0 Pogoń Prabuty 11 października 2015 - 12:30
48. Gedania Gdańsk 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 października 2015 - 14:00
49. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 FC Gowidlino 11 października 2015 - 13:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. AP Człuchów - FC Gowidlino
Anulowany, było 0-3 vo
51. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 października 2015 - 13:00
52. Pogoń Prabuty 1 - 1 Gedania Gdańsk 18 października 2015 - 15:00
53. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 1 Gryf Wejherowo 18 października 2015 - 11:00
54. Portowiec Gdańsk 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański 18 października 2015 - 11:00
55. Arka Gdynia SI 5 - 0 Osiczanka Osice 18 października 2015 - 11:00
56. Jedynka Reda 5 - 3 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG - AP Człuchów
Anulowany, było 3-0
58. Osiczanka Osice 0 - 5 Jedynka Reda 24 października 2015 - 09:30
59. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Arka Gdynia SI
60. Gryf Wejherowo 2 - 0 Portowiec Gdańsk
61. Gedania Gdańsk 0 - 3 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 25 października 2015 - 14:00
62. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Prabuty
63. FC Gowidlino 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. AP Człuchów - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Anulowany, było 0-7
65. Pogoń Prabuty 2 - 1 FC Gowidlino 31 października 2015 - 11:00
66. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 14 października 2015 - 15:00
67. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 1:4, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
68. Arka Gdynia SI 0 - 0 Gryf Wejherowo 31 października 2015 - 11:00
69. Jedynka Reda 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański
70. Akademia Piłkarska LG 9 - 0 Osiczanka Osice 31 października 2015 - 15:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Osiczanka Osice - AP Człuchów
Anulowany, było 3-1
72. GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
73. Gryf Wejherowo 3 - 2 Jedynka Reda
74. Gedania Gdańsk 2 - 3 Arka Gdynia SI 8 listopada 2015 - 13:30
75. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Portowiec Gdańsk
76. FC Gowidlino 0 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
77. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Pogoń Prabuty
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. AP Człuchów - Pogoń Prabuty
Anulowany, było 1-3
79. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Portowiec Gdańsk 2 - 1 FC Gowidlino
81. Arka Gdynia SI 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2015 - 11:00
82. Jedynka Reda 0 - 3 Gedania Gdańsk
83. Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Gryf Wejherowo
84. Osiczanka Osice 0 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Pruszcz Gdański - AP Człuchów 14 listopada 2015 - 13:00
Anulowany, było 3-0 vo
86. Gryf Wejherowo 4 - 1 Osiczanka Osice
87. Gedania Gdańsk 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 15 listopada 2015 - 14:00
88. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Jedynka Reda
89. FC Gowidlino 0 - 7 Arka Gdynia SI 4 listopada 2015 - 15:30
90. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Portowiec Gdańsk
91. Pogoń Prabuty 0 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 15 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. Pogoń Prabuty 2 - 0 Portowiec Gdańsk
94. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Arka Gdynia SI
95. FC Gowidlino 3 - 1 Jedynka Reda 20 marca 2016 - 11:00
96. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
97. Gedania Gdańsk 3 - 0 Osiczanka Osice 20 marca 2016 - 14:00
98. Gryf Wejherowo 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 20 marca 2016 - 12:30
vo, na boisku 5:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika na sezon 2015/2016
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Gedania Gdańsk
101. Osiczanka Osice 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 marca 2016 - 12:00
102. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 FC Gowidlino
103. Jedynka Reda 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
104. Arka Gdynia SI 2 - 0 Pogoń Prabuty
105. Portowiec Gdańsk - - - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 8 czerwca 2016 - 19:00
obustronny vo, na boisku 1:1
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 3 Arka Gdynia SI
108. Pogoń Prabuty 1 - 0 Jedynka Reda
109. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
Lechia Gdańsk AP gospodarzem.
110. FC Gowidlino 0 - 1 Osiczanka Osice
111. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 GTS Pruszcz Gdański
112. Gedania Gdańsk 0 - 4 Gryf Wejherowo
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Gryf Wejherowo 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
115. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 FC Gowidlino
116. Osiczanka Osice 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
117. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Pogoń Prabuty
118. Jedynka Reda 4 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
119. Arka Gdynia SI 5 - 0 Portowiec Gdańsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Portowiec Gdańsk 2 - 0 Jedynka Reda
122. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 0 Akademia Piłkarska LG
123. Pogoń Prabuty 1 - 0 Osiczanka Osice
124. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 GTS Pruszcz Gdański
125. FC Gowidlino 0 - 2 Gryf Wejherowo 17 kwietnia 2016 - 11:00
126. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Gedania Gdańsk 0 - 1 FC Gowidlino
129. Gryf Wejherowo 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
130. GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Pogoń Prabuty
131. Osiczanka Osice 0 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
132. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Portowiec Gdańsk
133. Jedynka Reda 2 - 1 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2016 - 17:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 25 maja 2016
136. Portowiec Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice
137. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański
138. Pogoń Prabuty 1 - 4 Gryf Wejherowo
139. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Gedania Gdańsk
140. FC Gowidlino 4 - 0 Chojniczanka Chojnice
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
143. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń Prabuty
144. Gryf Wejherowo 5 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
145. GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Portowiec Gdańsk
146. Osiczanka Osice 0 - 1 Arka Gdynia SI
147. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Jedynka Reda
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Jedynka Reda 0 - 3 Osiczanka Osice
150. Arka Gdynia SI 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański
151. Portowiec Gdańsk 2 - 9 Gryf Wejherowo
152. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 1 Gedania Gdańsk
153. Pogoń Prabuty 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
154. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 FC Gowidlino
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. FC Gowidlino 2 - 0 Pogoń Prabuty
157. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
158. Gedania Gdańsk 3 - 1 Portowiec Gdańsk
159. Gryf Wejherowo 1 - 1 Arka Gdynia SI
160. GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Jedynka Reda
161. Osiczanka Osice 0 - 5 Akademia Piłkarska LG
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Akademia Piłkarska LG 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański
164. Jedynka Reda 1 - 4 Gryf Wejherowo
165. Arka Gdynia SI 6 - 2 Gedania Gdańsk 1 czerwca 2016 - 20:00
166. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
167. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 1 FC Gowidlino
168. Pogoń Prabuty 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
171. FC Gowidlino 3 - 0 Portowiec Gdańsk
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (brak dokumentów tożsamości)
172. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Arka Gdynia SI 8 czerwca 2016 - 17:00
173. Gedania Gdańsk 3 - 0 Jedynka Reda 8 czerwca 2016 - 18:00
174. Gryf Wejherowo 3 - 0 Akademia Piłkarska LG 8 czerwca 2016 - 18:00
175. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Osiczanka Osice
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Osiczanka Osice 1 - 5 Gryf Wejherowo
178. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk
179. Jedynka Reda 5 - 1 Chojniczanka Chojnice
180. Arka Gdynia SI 1 - 2 FC Gowidlino
181. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
182. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 2 Pogoń Prabuty




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE