MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 59 18 5 3 85 - 29
2. KP Starogard Gdański 26 58 17 7 2 91 - 22
3. Czarni Pruszcz Gdański 26 54 17 3 6 97 - 40
4. Akademia Sportowa Pomorze 26 45 14 3 9 56 - 39 2 6 2 0 0 5 - 3
5. Powiśle Dzierzgoń 26 45 14 3 9 90 - 40 2 0 0 0 2 3 - 5
6. Chojniczanka Chojnice 26 44 13 5 8 66 - 45
7. Gedania Gdańsk 26 41 12 5 9 77 - 60
8. Gryf Wejherowo 26 40 12 4 10 64 - 65 2 3 1 0 1 9 - 8
9. Jantar Ustka 26 40 12 4 10 71 - 60 2 3 1 0 1 8 - 9
10. GOSRiT Luzino 26 31 9 4 13 47 - 66
11. Pogoń Lębork 26 27 8 3 15 37 - 58
12. Jaguar Gdańsk 26 22 7 1 18 53 - 87
13. Gryf 2009 Tczew 26 13 4 1 21 28 - 102
14. Santana Wielki Klincz 26 3 1 0 25 25 - 174
Ostatni komentarz dodał mks.jantar.ustka 13.06.2016, 08:22:25



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka Gdynia SI 6 - 1 Gedania Gdańsk 1 września 2015 - 17:00
2. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Pogoń Lębork
3. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 1 Santana Wielki Klincz
4. KP Starogard Gdański 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
5. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Wejherowo 9 września 2015 - 15:00
6. GOSRiT Luzino 0 - 2 Gryf 2009 Tczew
7. Jaguar Gdańsk 2 - 3 Jantar Ustka 9 września 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
8. Gedania Gdańsk 1 - 6 Jantar Ustka
9. Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Jaguar Gdańsk
10. Gryf Wejherowo 3 - 3 GOSRiT Luzino 6 września 2015 - 15:30
11. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
12. Santana Wielki Klincz 2 - 7 KP Starogard Gdański
13. Pogoń Lębork 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
14. Arka Gdynia SI 1 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Gedania Gdańsk 13 września 2015 - 14:00
16. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 1 Arka Gdynia SI
17. KP Starogard Gdański 2 - 0 Pogoń Lębork 13 września 2015 - 11:00
18. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Santana Wielki Klincz
19. GOSRiT Luzino 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
20. Jaguar Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo 13 września 2015 - 17:00
21. Jantar Ustka 8 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gedania Gdańsk 6 - 2 Gryf 2009 Tczew 20 września 2015 - 14:00
23. Gryf Wejherowo 7 - 4 Jantar Ustka 20 września 2015 - 15:30
24. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 4 Jaguar Gdańsk
25. Santana Wielki Klincz 2 - 4 GOSRiT Luzino
26. Pogoń Lębork 4 - 1 Chojniczanka Chojnice
27. Arka Gdynia SI 2 - 2 KP Starogard Gdański 20 września 2015 - 11:00
28. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 20 września 2015 - 12:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 0 Gedania Gdańsk
30. KP Starogard Gdański 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
31. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Arka Gdynia SI 27 września 2015 - 13:30
32. GOSRiT Luzino 3 - 2 Pogoń Lębork
33. Jaguar Gdańsk 9 - 1 Santana Wielki Klincz 27 września 2015 - 17:00
34. Jantar Ustka 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
35. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gedania Gdańsk 3 - 5 Gryf Wejherowo
37. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
38. Santana Wielki Klincz 3 - 7 Jantar Ustka
39. Pogoń Lębork 4 - 1 Jaguar Gdańsk
40. Arka Gdynia SI 3 - 1 GOSRiT Luzino
41. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
42. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk
44. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
45. GOSRiT Luzino 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
46. Jaguar Gdańsk 2 - 2 Arka Gdynia SI 11 października 2015 - 15:00
47. Jantar Ustka 3 - 0 Pogoń Lębork
48. Gryf 2009 Tczew 6 - 2 Santana Wielki Klincz 11 października 2015 - 14:30
49. Gryf Wejherowo 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 11 października 2015 - 14:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 18 października 2015 - 14:00
51. Santana Wielki Klincz 2 - 6 Gryf Wejherowo
52. Pogoń Lębork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
53. Arka Gdynia SI 5 - 1 Jantar Ustka
54. Powiśle Dzierzgoń 11 - 0 Jaguar Gdańsk 18 października 2015 - 12:00
55. GOSRiT Luzino 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 21 października 2015 - 16:00
Luzino, ul. Mickiewicza 22. Zmiana terminu i gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie KTS-K GOSRiT Luzino, w rundzie wiosennej Pomorze AS.
56. KP Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gedania Gdańsk 25 października 2015 - 11:30
58. GOSRiT Luzino 0 - 2 KP Starogard Gdański 25 października 2015 - 14:00
59. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 25 października 2015 - 14:30
60. Jantar Ustka 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń
61. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Arka Gdynia SI
62. Gryf Wejherowo 0 - 2 Pogoń Lębork
63. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 3 Santana Wielki Klincz
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gedania Gdańsk 10 - 1 Santana Wielki Klincz
65. Pogoń Lębork 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2015 - 11:00
66. Arka Gdynia SI 2 - 2 Gryf Wejherowo 31 października 2015 - 14:00
67. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Gryf 2009 Tczew
68. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 Jantar Ustka
69. KP Starogard Gdański 4 - 1 Jaguar Gdańsk 31 października 2015 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GOSRiT Luzino 31 października 2015 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GOSRiT Luzino 2 - 9 Gedania Gdańsk 7 listopada 2015 - 16:00
Gdańsk, ul. Hallera 201. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Gedania Gdańsk, w rundzie wiosennej KTS-K GOSRiT Luzino.
72. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2015 - 14:00
73. Jantar Ustka 0 - 0 KP Starogard Gdański
74. Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
75. Gryf Wejherowo 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2015 - 11:00
76. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Arka Gdynia SI
77. Santana Wielki Klincz 3 - 2 Pogoń Lębork 8 listopada 2015 - 11:00
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Gedania Gdańsk 2 - 2 Pogoń Lębork
79. Arka Gdynia SI 18 - 0 Santana Wielki Klincz 11 listopada 2015 - 14:00
80. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
81. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 2 Gryf Wejherowo
82. KP Starogard Gdański 3 - 2 Gryf 2009 Tczew
83. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Jantar Ustka
84. GOSRiT Luzino 0 - 3 Jaguar Gdańsk
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk
86. Jantar Ustka 1 - 2 GOSRiT Luzino 14 listopada 2015 - 13:45
boisko Luzino, ul. Mickiewicza 22. Zmiana gospodarza spotkania – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie KTS - K GOSRiT Luzino, w rundzie wiosennej Jantar Ustka.
87. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 15 listopada 2015 - 11:00
88. Gryf Wejherowo 2 - 3 KP Starogard Gdański
89. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 15 listopada 2015 - 11:00
90. Santana Wielki Klincz 1 - 15 Powiśle Dzierzgoń 15 listopada 2015 - 14:00
91. Pogoń Lębork 2 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Gedania Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI 20 kwietnia 2016 - 17:00
93. Pogoń Lębork 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń
94. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
95. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 KP Starogard Gdański
96. Gryf Wejherowo 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
97. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 GOSRiT Luzino 20 marca 2016 - 11:00
98. Jantar Ustka 6 - 2 Jaguar Gdańsk 30 marca 2016 - 16:00
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
99. Jantar Ustka 0 - 2 Gedania Gdańsk
100. Jaguar Gdańsk 6 - 1 Gryf 2009 Tczew 6 kwietnia 2016 - 17:00
101. GOSRiT Luzino 2 - 3 Gryf Wejherowo
102. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
103. KP Starogard Gdański 16 - 1 Santana Wielki Klincz 26 marca 2016 - 11:00
104. Pogoń Lębork 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 23 marca 2016 - 11:00
105. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Arka Gdynia SI 26 marca 2016 - 12:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
106. Gedania Gdańsk 6 - 2 Powiśle Dzierzgoń
107. Arka Gdynia SI 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
108. Pogoń Lębork 0 - 5 KP Starogard Gdański
109. Santana Wielki Klincz 0 - 5 Chojniczanka Chojnice
110. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GOSRiT Luzino
111. Gryf Wejherowo 4 - 0 Jaguar Gdańsk
112. Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Jantar Ustka 3 kwietnia 2016 - 14:30
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf 2009 Tczew 0 - 5 Gedania Gdańsk
114. Jantar Ustka 4 - 2 Gryf Wejherowo
115. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
116. GOSRiT Luzino 6 - 0 Santana Wielki Klincz
117. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pogoń Lębork
118. KP Starogard Gdański 2 - 3 Arka Gdynia SI
119. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Gedania Gdańsk 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
121. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 KP Starogard Gdański
122. Arka Gdynia SI 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
123. Pogoń Lębork 0 - 2 GOSRiT Luzino
124. Santana Wielki Klincz 0 - 3 Jaguar Gdańsk
125. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 Jantar Ustka
126. Gryf Wejherowo 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 17 kwietnia 2016 - 12:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Wejherowo 4 - 2 Gedania Gdańsk
128. Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Czarni Pruszcz Gdański
129. Jantar Ustka 7 - 1 Santana Wielki Klincz
130. Jaguar Gdańsk 4 - 3 Pogoń Lębork
131. GOSRiT Luzino 2 - 2 Arka Gdynia SI
132. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
133. KP Starogard Gdański 0 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 27 kwietnia 2016 - 18:00
135. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 maja 2016 - 13:00
136. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 GOSRiT Luzino
137. Arka Gdynia SI 4 - 1 Jaguar Gdańsk
138. Pogoń Lębork 1 - 2 Jantar Ustka
139. Santana Wielki Klincz 0 - 1 Gryf 2009 Tczew
140. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 3 Gedania Gdańsk
142. Gryf Wejherowo 3 - 0 Santana Wielki Klincz
143. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Pogoń Lębork
144. Jantar Ustka 0 - 2 Arka Gdynia SI
145. Jaguar Gdańsk 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
146. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 GOSRiT Luzino
147. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Gedania Gdańsk 4 - 3 Chojniczanka Chojnice
149. KP Starogard Gdański 5 - 0 GOSRiT Luzino 25 maja 2016 - 18:15
150. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 2 Jaguar Gdańsk
151. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Jantar Ustka
152. Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
vo, goście nie przyjechali
153. Pogoń Lębork 0 - 0 Gryf Wejherowo
154. Santana Wielki Klincz 1 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Santana Wielki Klincz 0 - 2 Gedania Gdańsk
156. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Pogoń Lębork
157. Gryf Wejherowo 0 - 5 Arka Gdynia SI
158. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń
159. Jantar Ustka 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
160. Jaguar Gdańsk 1 - 7 KP Starogard Gdański
161. GOSRiT Luzino 4 - 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Gedania Gdańsk 6 - 2 GOSRiT Luzino
163. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jaguar Gdańsk 1 czerwca 2016 - 17:30
vo, goście nie przyjechali
164. KP Starogard Gdański 6 - 0 Jantar Ustka
165. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Gryf 2009 Tczew
166. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Gryf Wejherowo
167. Arka Gdynia SI 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
168. Pogoń Lębork 5 - 0 Santana Wielki Klincz
vo, na boisku 5:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Pogoń Lębork 0 - 0 Gedania Gdańsk
170. Santana Wielki Klincz 0 - 5 Arka Gdynia SI
171. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
172. Gryf Wejherowo 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
173. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 KP Starogard Gdański
174. Jantar Ustka 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
175. Jaguar Gdańsk 0 - 3 GOSRiT Luzino
vo, na boisku 10:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Gedania Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk
177. GOSRiT Luzino 2 - 2 Jantar Ustka
178. Chojniczanka Chojnice 15 - 0 Gryf 2009 Tczew
179. KP Starogard Gdański 8 - 0 Gryf Wejherowo
180. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
181. Powiśle Dzierzgoń 10 - 0 Santana Wielki Klincz
182. Arka Gdynia SI 5 - 1 Pogoń Lębork




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE