ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 22 46 14 4 4 80 - 19
2. Bytovia Bytów 22 45 13 6 3 47 - 20
3. Arka Gdynia SI 22 43 14 1 7 43 - 29
4. Gryf Słupsk KS 22 37 11 4 7 49 - 36
5. Gedania Gdańsk 22 32 9 5 8 44 - 37
6. Jantar Ustka 22 29 9 2 11 42 - 45
7. Akademia Piłkarska LG 22 28 8 4 10 32 - 36 1 0 0 0 1 0 - 2
8. KP Starogard Gdański 22 27 8 3 11 31 - 62
9. Czarni Pruszcz Gdański 22 12 3 3 16 26 - 67
10. Pomezania Malbork 22 11 3 2 17 17 - 84
11. Chojniczanka Chojnice 22 10 2 4 16 27 - 84
12. Lechia Gdańsk (*) 12 31 10 1 1 49 - 5
13. Arka Gdynia (*) 12 28 9 1 2 44 - 7 1 3 1 0 0 2 - 0
Ostatni komentarz dodał orzelektcz 04.01.2016, 23:39:34
* W rozgrywkach rundy wiosennej nie biorą udziału zespoły Lechia Gdańsk SA oraz Arka Gdynia, które awansowały do Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2015 - 14:00
2. Lechia Gdańsk 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 sierpnia 2015 - 13:00
3. Bytovia Bytów 2 - 1 Gedania Gdańsk 30 sierpnia 2015 - 11:00
4. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 KP Starogard Gdański 29 sierpnia 2015 - 11:00
5. Gryf Słupsk KS 4 - 0 Akademia Piłkarska LG 29 sierpnia 2015 - 11:00
7. Jantar Ustka 0 - 2 Arka Gdynia 30 sierpnia 2015 - 13:30
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Arka Gdynia SI 2 - 1 Arka Gdynia 6 września 2015 - 11:00
9. Pomezania Malbork 1 - 2 Jantar Ustka 6 września 2015 - 11:00
11. KP Starogard Gdański 2 - 4 Gryf Słupsk KS 6 września 2015 - 13:00
12. Gedania Gdańsk 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2015 - 14:00
13. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Bytovia Bytów 5 września 2015 - 13:30
14. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Lechia Gdańsk 6 września 2015 - 15:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Lechia Gdańsk 4 - 0 Arka Gdynia SI 13 września 2015 - 11:00
16. Bytovia Bytów 2 - 1 Bałtyk Gdynia 13 września 2015 - 11:00
17. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 12 września 2015 - 11:00
18. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Gedania Gdańsk 12 września 2015 - 11:00
20. Jantar Ustka 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 12 września 2015 - 11:00
21. Arka Gdynia 8 - 0 Pomezania Malbork 13 września 2015 - 13:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 1 - 0 Pomezania Malbork 20 września 2015 - 11:00
23. Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Arka Gdynia 19 września 2015 - 14:00
24. KP Starogard Gdański 1 - 2 Jantar Ustka 20 września 2015 - 13:00
26. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Gryf Słupsk KS 20 września 2015 - 17:30
27. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 20 września 2015 - 15:00
28. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bytovia Bytów 19 września 2015 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Bytovia Bytów 1 - 1 Arka Gdynia SI 27 września 2015 - 16:30
30. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk 26 września 2015 - 11:00
31. Gryf Słupsk KS 1 - 5 Bałtyk Gdynia 26 września 2015 - 11:00
33. Jantar Ustka 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 września 2015 - 11:00
34. Arka Gdynia 1 - 0 KP Starogard Gdański 27 września 2015 - 13:00
35. Pomezania Malbork 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 27 września 2015 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 4 października 2015 - 11:00
37. KP Starogard Gdański 4 - 0 Pomezania Malbork 4 października 2015 - 11:00
38. Gedania Gdańsk 2 - 5 Arka Gdynia 4 października 2015 - 11:00
39. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jantar Ustka 4 listopada 2015 - 16:45
boisko MODRAK
41. Lechia Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk KS 3 października 2015 - 13:00
42. Bytovia Bytów 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2015 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
43. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Arka Gdynia SI 10 października 2015 - 11:00
44. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Bytovia Bytów 11 października 2015 - 11:00
46. Jantar Ustka 1 - 7 Bałtyk Gdynia 10 października 2015 - 11:00
47. Arka Gdynia 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 października 2015 - 13:00
48. Pomezania Malbork 0 - 6 Gedania Gdańsk 11 października 2015 - 11:00
49. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 KP Starogard Gdański 10 października 2015 - 14:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 5 - 0 KP Starogard Gdański 18 października 2015 - 13:00
51. Gedania Gdańsk 3 - 3 Akademia Piłkarska LG 18 października 2015 - 11:00
52. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Pomezania Malbork 18 października 2015 - 11:00
53. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Arka Gdynia 18 października 2015 - 15:00
54. Lechia Gdańsk 3 - 1 Jantar Ustka 17 października 2015 - 11:00
56. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk KS 17 października 2015 - 11:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gryf Słupsk KS 0 - 1 Arka Gdynia SI 24 października 2015 - 11:00
59. Jantar Ustka 4 - 1 Bytovia Bytów 25 października 2015 - 15:00
60. Arka Gdynia 0 - 0 Lechia Gdańsk 4 listopada 2015 - 14:00
61. Pomezania Malbork 2 - 9 Bałtyk Gdynia 25 października 2015 - 11:00
62. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 października 2015 - 17:00
63. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk 25 października 2015 - 13:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 0 - 3 Gedania Gdańsk 28 października 2015 - 16:00
65. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 KP Starogard Gdański 28 października 2015 - 18:00
66. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Akademia Piłkarska LG 29 października 2015 - 16:00
67. Lechia Gdańsk 3 - 0 Pomezania Malbork 28 października 2015 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
68. Bytovia Bytów 2 - 1 Arka Gdynia 30 października 2015 - 15:00
69. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Jantar Ustka 31 października 2015 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Jantar Ustka 3 - 3 Gryf Słupsk KS 7 listopada 2015 - 11:00
73. Arka Gdynia 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 8 listopada 2015 - 13:00
74. Pomezania Malbork 3 - 3 Bytovia Bytów 8 listopada 2015 - 11:00
75. Akademia Piłkarska LG 0 - 1 Lechia Gdańsk 7 listopada 2015 - 17:00
76. KP Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia 8 listopada 2015 - 13:00
77. Gedania Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2015 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 8 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2015 - 17:00
79. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gedania Gdańsk 11 listopada 2015 - 16:00
80. Lechia Gdańsk 12 - 0 KP Starogard Gdański 11 listopada 2015 - 15:00
Sopot, ul. Jana z Kolna 18
81. Bytovia Bytów 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 11 listopada 2015 - 11:00
82. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork 11 listopada 2015 - 11:00
83. Gryf Słupsk KS 1 - 4 Arka Gdynia 11 listopada 2015 - 16:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
85. Jantar Ustka 2 - 3 Arka Gdynia SI 14 listopada 2015 - 11:00
87. Pomezania Malbork 2 - 5 Gryf Słupsk KS 15 listopada 2015 - 16:00
Malbork, ul. Toruńska 60
88. Akademia Piłkarska LG 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 14 listopada 2015 - 13:00
89. KP Starogard Gdański 1 - 4 Bytovia Bytów 14 listopada 2015 - 13:00
90. Gedania Gdańsk 2 - 9 Lechia Gdańsk 15 listopada 2015 - 11:00
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bałtyk Gdynia 15 listopada 2015 - 16:00
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
92. Arka Gdynia SI 0 - 1 Bałtyk Gdynia 20 marca 2016 - 11:00
94. Gedania Gdańsk 1 - 3 Bytovia Bytów 20 marca 2016 - 11:00
95. KP Starogard Gdański 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 marca 2016 - 11:00
96. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Gryf Słupsk KS 20 marca 2016 - 10:00
Pauza: Jantar Ustka, Pomezania Malbork, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jantar Ustka 3 - 1 Pomezania Malbork 24 marca 2016 - 14:00
102. Gryf Słupsk KS 1 - 0 KP Starogard Gdański 26 marca 2016 - 11:00
103. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 6 Gedania Gdańsk 23 marca 2016 - 16:00
104. Bytovia Bytów 6 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 marca 2016 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Akademia Piłkarska LG, Arka Gdynia SI,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Bytovia Bytów 2 kwietnia 2016 - 11:00
108. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 3 kwietnia 2016 - 11:00
109. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk KS 2 kwietnia 2016 - 10:00
111. Akademia Piłkarska LG 2 - 1 Jantar Ustka 2 kwietnia 2016 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork, KP Starogard Gdański, Arka Gdynia SI,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Pomezania Malbork 0 - 4 Arka Gdynia SI 10 kwietnia 2016 - 11:00
115. Jantar Ustka 2 - 3 KP Starogard Gdański 9 kwietnia 2016 - 14:00
117. Gryf Słupsk KS 8 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 kwietnia 2016 - 11:00
118. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Bytovia Bytów, Gedania Gdańsk, Akademia Piłkarska LG,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Arka Gdynia SI 1 - 4 Bytovia Bytów 17 kwietnia 2016 - 15:00
122. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Słupsk KS 17 kwietnia 2016 - 15:00
124. Gedania Gdańsk 1 - 3 Jantar Ustka 17 kwietnia 2016 - 11:00
126. Akademia Piłkarska LG 5 - 0 Pomezania Malbork 17 kwietnia 2016 - 15:00
Pauza: KP Starogard Gdański, Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Akademia Piłkarska LG 0 - 3 Arka Gdynia SI 23 kwietnia 2016 - 10:00
128. Pomezania Malbork 0 - 3 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2016 - 12:45
130. Jantar Ustka 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 kwietnia 2016 - 11:00
133. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Bytovia Bytów 23 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia, Gedania Gdańsk,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2016 - 11:00
135. Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf Słupsk KS 1 maja 2016 - 15:30
137. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Jantar Ustka 30 kwietnia 2016 - 13:00
139. Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 1 maja 2016 - 11:00
140. KP Starogard Gdański 2 - 2 Akademia Piłkarska LG 1 maja 2016 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia SI 8 maja 2016 - 11:00
142. Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Gedania Gdańsk 8 maja 2016 - 10:00
143. Pomezania Malbork 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 maja 2016 - 11:00
147. Gryf Słupsk KS 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja 2016 - 11:00
Pauza: Bytovia Bytów, Jantar Ustka, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 2 - 3 Gryf Słupsk KS 14 maja 2016 - 11:00
150. Bytovia Bytów 1 - 0 Jantar Ustka 14 maja 2016 - 11:00
152. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Pomezania Malbork 14 maja 2016 - 11:00
153. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Akademia Piłkarska LG 14 maja 2016 - 15:00
154. Gedania Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 14 maja 2016 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI 22 maja 2016 - 11:00
156. KP Starogard Gdański 5 - 2 Chojniczanka Chojnice 22 maja 2016 - 17:00
157. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Bałtyk Gdynia 21 maja 2016 - 10:00
160. Jantar Ustka 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 maja 2016 - 14:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bytovia Bytów, Pomezania Malbork,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gryf Słupsk KS 2 - 3 Jantar Ustka 31 maja 2016 - 19:00
165. Bytovia Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork 28 maja 2016 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
167. Bałtyk Gdynia 14 - 0 KP Starogard Gdański 29 maja 2016 - 17:00
168. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gedania Gdańsk 29 maja 2016 - 11:00
Pauza: Akademia Piłkarska LG, Czarni Pruszcz Gdański, Arka Gdynia SI,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Arka Gdynia SI 8 czerwca 2016 - 15:30
170. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 5 czerwca 2016 - 11:00
172. Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Bytovia Bytów 5 czerwca 2016 - 11:00
173. Pomezania Malbork 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 czerwca 2016 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka, Gryf Słupsk KS, KP Starogard Gdański,
Kolejka 26 - 12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 1 - 4 Jantar Ustka 11 czerwca 2016 - 09:00
178. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Pomezania Malbork 12 czerwca 2016 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
179. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Akademia Piłkarska LG 12 czerwca 2016 - 14:00
180. Bytovia Bytów 4 - 1 KP Starogard Gdański 9 czerwca 2016 - 17:00
182. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 czerwca 2016 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE