Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 20 53 17 2 1 70 - 15
2. Bytovia Bytów 20 48 15 3 2 66 - 21
3. Chojniczanka Chojnice 20 42 13 3 4 39 - 19
4. Pogoń Prabuty 20 35 11 2 7 44 - 33
5. AP Człuchów 20 25 8 1 11 33 - 41
6. Pogoń Lębork 20 24 7 3 10 40 - 57
7. KP Starogard Gdański 20 22 6 4 10 44 - 40
8. GOSRiT Luzino 20 20 5 5 10 45 - 53
9. Polonia Gdańsk 20 15 4 3 13 26 - 76
10. Jantar Ustka 20 14 4 2 14 25 - 59
11. Bałtyk Gdynia (*) 20 18 6 0 14 34 - 52
Ostatni komentarz dodał marcin_s 23.06.2016, 10:50:21
* Czarni Pruszcz Gdański wycofali się po 5. kolejce
* Bałtyk Gdynia wycofał się po rundzie jesiennej


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
Pogoń Prabuty 0 - 3 Gryf Słupsk 29 sierpnia 2015 - 16:00
Bytovia Bytów 1 - 1 Polonia Gdańsk 30 sierpnia 2015 - 13:30
GOSRiT Luzino 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 sierpnia 2015 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 4 AP Człuchów 29 sierpnia 2015 - 17:00
Pauza: Jantar Ustka, KP Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Jantar Ustka 6 września 2015 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 GOSRiT Luzino 6 września 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Bytovia Bytów 6 września 2015 - 16:00
Bałtyk Gdynia 5 - 0 Pogoń Prabuty 6 września 2015 - 17:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Pogoń Lębork, AP Człuchów,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Bytovia Bytów 3 - 2 Bałtyk Gdynia 13 września 2015 - 13:30
GOSRiT Luzino 4 - 1 Polonia Gdańsk 13 września 2015 - 17:00
Jantar Ustka 2 - 1 KP Starogard Gdański 13 września 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 12 września 2015 - 17:00
Pauza: AP Człuchów, Gryf Słupsk, Pogoń Prabuty,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 AP Człuchów 20 września 2015 - 15:30
KP Starogard Gdański 3 - 1 Pogoń Lębork 20 września 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 5 Jantar Ustka 19 września 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 5 - 1 GOSRiT Luzino 20 września 2015 - 16:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Bytovia Bytów 19 września 2015 - 12:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
GOSRiT Luzino 5 - 2 Bałtyk Gdynia 27 września 2015 - 17:00
Jantar Ustka 0 - 5 Gryf Słupsk 27 września 2015 - 11:00
Pogoń Lębork 6 - 0 Polonia Gdańsk 26 września 2015 - 16:00
AP Człuchów 2 - 1 KP Starogard Gdański 27 września 2015 - 16:00
boisko Dębnica 7
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń Prabuty, Bytovia Bytów,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Polonia Gdańsk 0 - 2 AP Człuchów 4 października 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 2 - 0 Pogoń Lębork 3 października 2015 - 17:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Jantar Ustka 4 października 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 4 - 2 GOSRiT Luzino 3 października 2015 - 12:00
Pauza: Bytovia Bytów, KP Starogard Gdański, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
GOSRiT Luzino 1 - 4 Bytovia Bytów 11 października 2015 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 3 Pogoń Prabuty 11 października 2015 - 12:00
vo, na boisku 1:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
Pogoń Lębork 0 - 6 Bałtyk Gdynia 11 października 2015 - 14:00
AP Człuchów 2 - 1 Gryf Słupsk 11 października 2015 - 16:00
boisko Dębnica 7
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 KP Starogard Gdański 11 października 2015 - 15:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Polonia Gdańsk 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 17 października 2015 - 17:00
Bałtyk Gdynia 4 - 2 AP Człuchów 18 października 2015 - 17:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Pogoń Lębork 17 października 2015 - 12:00
Bytovia Bytów 3 - 0 Jantar Ustka 17 października 2015 - 15:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Gryf Słupsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pogoń Lębork 2 - 2 Bytovia Bytów 25 października 2015 - 14:00
AP Człuchów 0 - 1 Pogoń Prabuty 25 października 2015 - 14:00
boisko Dębnica 7
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Gryf Słupsk 25 października 2015 - 15:00
KP Starogard Gdański 3 - 3 Polonia Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Jantar Ustka, GOSRiT Luzino,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk 5 - 0 KP Starogard Gdański 18 października 2015 - 16:00
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 października 2015 - 18:00
Bytovia Bytów 3 - 2 AP Człuchów 31 października 2015 - 13:30
GOSRiT Luzino 4 - 1 Jantar Ustka 31 października 2015 - 15:30
Pauza: Pogoń Lębork, Pogoń Prabuty, Polonia Gdańsk,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
Pogoń Lębork 3 - 1 GOSRiT Luzino 8 listopada 2015 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pogoń Prabuty 8 listopada 2015 - 13:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Bałtyk Gdynia 8 listopada 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 0 - 6 Gryf Słupsk 7 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Bytovia Bytów, AP Człuchów, Jantar Ustka,
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Gdynia 7 - 0 Polonia Gdańsk 11 listopada 2015 - 18:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 KP Starogard Gdański 11 listopada 2015 - 12:00
Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2015 - 13:00
GOSRiT Luzino 3 - 3 AP Człuchów 9 września 2015 - 18:00
Jantar Ustka 1 - 1 Pogoń Lębork 11 listopada 2015 - 13:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
AP Człuchów 5 - 1 Jantar Ustka 7 października 2015 - 15:00
boisko Dębnica 7
KP Starogard Gdański 0 - 2 Bytovia Bytów 14 listopada 2015 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 1 Pogoń Prabuty 15 listopada 2015 - 11:00
Gryf Słupsk 6 - 2 Bałtyk Gdynia 15 listopada 2015 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, GOSRiT Luzino, Pogoń Lębork,
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gryf Słupsk 6 - 0 Pogoń Prabuty 20 marca 2016 - 11:00
vo, na boisku 6:1, Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika na sezon 2015/2016
Polonia Gdańsk 2 - 5 Bytovia Bytów 19 marca 2016 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 GOSRiT Luzino 20 marca 2016 - 17:00
AP Człuchów 0 - 3 Pogoń Lębork 20 marca 2016 - 15:00
Pauza: Jantar Ustka, KP Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jantar Ustka 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 23 marca 2016 - 14:00
GOSRiT Luzino 1 - 1 KP Starogard Gdański 8 maja 2016 - 15:45
Bytovia Bytów 1 - 1 Gryf Słupsk 23 marca 2016 - 16:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Pauza: Polonia Gdańsk, Pogoń Lębork, AP Człuchów,
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Bytovia Bytów
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Polonia Gdańsk 3 - 1 GOSRiT Luzino 3 kwietnia 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 5 - 1 Jantar Ustka 28 maja 2016 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Lębork 2 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: AP Człuchów, Gryf Słupsk, Pogoń Prabuty,
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Człuchów 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 10 kwietnia 2016 - 15:00
Pogoń Lębork 5 - 2 KP Starogard Gdański 10 kwietnia 2016 - 11:00
Jantar Ustka 0 - 4 Polonia Gdańsk 10 kwietnia 2016 - 11:00
GOSRiT Luzino 3 - 5 Gryf Słupsk 10 kwietnia 2016 - 15:45
Bytovia Bytów 4 - 0 Pogoń Prabuty 10 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Gdynia 0 - 3 GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Gryf Słupsk 2 - 0 Jantar Ustka 17 kwietnia 2016 - 13:30
Polonia Gdańsk 5 - 3 Pogoń Lębork 16 kwietnia 2016 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 AP Człuchów 17 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Pogoń Prabuty, Bytovia Bytów,
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
AP Człuchów 3 - 0 Polonia Gdańsk 24 kwietnia 2016 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf Słupsk 24 kwietnia 2016 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
GOSRiT Luzino 2 - 5 Pogoń Prabuty 24 kwietnia 2016 - 15:45
Pauza: Bytovia Bytów, KP Starogard Gdański, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
Bytovia Bytów 4 - 1 GOSRiT Luzino 1 maja 2016 - 13:00
Pogoń Prabuty 3 - 0 Jantar Ustka 1 maja 2016 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Gryf Słupsk 4 - 0 AP Człuchów 1 maja 2016 - 13:30
KP Starogard Gdański 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Polonia Gdańsk 7 maja 2016 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
AP Człuchów 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Pogoń Lębork 2 - 4 Pogoń Prabuty 7 maja 2016 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 4 Bytovia Bytów 11 maja 2016 - 16:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Gryf Słupsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
Bytovia Bytów 14 - 2 Pogoń Lębork 14 maja 2016 - 13:00
Pogoń Prabuty 2 - 0 AP Człuchów 14 maja 2016 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 maja 2016 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Polonia Gdańsk 1 - 9 KP Starogard Gdański 14 maja 2016 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia, Jantar Ustka, GOSRiT Luzino,
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Słupsk 21 maja 2016 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
AP Człuchów 0 - 4 Bytovia Bytów 22 maja 2016 - 15:00
Jantar Ustka 3 - 3 GOSRiT Luzino 8 czerwca 2016 - 19:00
Pauza: Pogoń Lębork, Pogoń Prabuty, Polonia Gdańsk,
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
GOSRiT Luzino 2 - 3 Pogoń Lębork 29 maja 2016 - 15:45
Pogoń Prabuty 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2016 - 11:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Gryf Słupsk 3 - 0 Polonia Gdańsk 29 maja 2016 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Bytovia Bytów, AP Człuchów, Jantar Ustka,
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
Polonia Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
KP Starogard Gdański 1 - 2 Pogoń Prabuty 4 czerwca 2016 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bytovia Bytów 4 czerwca 2016 - 11:00
AP Człuchów 2 - 5 GOSRiT Luzino 5 czerwca 2016 - 15:00
Pogoń Lębork 0 - 3 Jantar Ustka 4 czerwca 2016 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 26 - 12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jantar Ustka 1 - 3 AP Człuchów 12 czerwca 2016
Bytovia Bytów 6 - 3 KP Starogard Gdański 12 czerwca 2016 - 13:00
Pogoń Prabuty 9 - 0 Polonia Gdańsk 21 maja 2016 - 15:00
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Gryf Słupsk
Bałtyk Gdynia wycofał się z rozgrywek
Pauza: Chojniczanka Chojnice, GOSRiT Luzino, Pogoń Lębork, .