MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Koral Maszewo 16 38 12 2 2 59 - 28
2. Sparta Konarzyny 16 35 11 2 3 71 - 26
3. Błękitni Motarzyno 16 32 9 5 2 50 - 32
4. Baza 44 Siemirowice 16 29 8 5 3 38 - 23
5. Orkan Gostkowo 16 25 8 1 7 57 - 32
6. Urania Udorpie 16 24 7 3 6 33 - 34
7. Kaszubia II Studzienice 16 9 2 3 11 28 - 49 2 4 1 1 0 5 - 3
8. Start Łebień 16 9 2 3 11 22 - 46 2 1 0 1 1 3 - 5
9. WKS Nożyno 16 3 1 0 15 15 - 103
Ostatni komentarz dodał gostkowo1993 15.07.2016, 07:45:08



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (28) 
1. Orkan Gostkowo 6 - 1 Kaszubia II Studzienice 6 września 2015 - 14:00
2. Baza 44 Siemirowice 1 - 4 Koral Maszewo 6 września 2015 - 12:00
3. WKS Nożyno 2 - 7 Start Łebień 5 września 2015 - 17:00
4. Urania Udorpie 2 - 3 Błękitni Motarzyno 5 września 2015 - 16:00
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
7. Błękitni Motarzyno 1 - 6 Sparta Konarzyny 12 września 2015 - 17:00
8. Urania Udorpie 3 - 3 Start Łebień 12 września 2015 - 16:00
9. Koral Maszewo 4 - 1 WKS Nożyno 13 września 2015 - 12:00
10. Orkan Gostkowo 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 13 września 2015 - 14:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
11. Baza 44 Siemirowice 3 - 1 Kaszubia II Studzienice 20 września 2015 - 12:00
12. WKS Nożyno 2 - 11 Orkan Gostkowo 20 września 2015 - 14:00
13. Urania Udorpie 3 - 4 Koral Maszewo 19 września 2015 - 16:00
14. Sparta Konarzyny 7 - 0 Start Łebień 20 września 2015 - 14:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
16. Kaszubia II Studzienice 1 - 2 Błękitni Motarzyno 27 września 2015 - 15:00
18. Koral Maszewo 4 - 1 Sparta Konarzyny 27 września 2015 - 11:00
19. Orkan Gostkowo 6 - 1 Urania Udorpie 27 września 2015 - 14:00
20. Baza 44 Siemirowice 4 - 0 WKS Nożyno 27 września 2015 - 13:30
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. WKS Nożyno 3 - 2 Kaszubia II Studzienice 4 października 2015 - 14:00
22. Urania Udorpie 2 - 1 Baza 44 Siemirowice 3 października 2015 - 16:00
23. Sparta Konarzyny 5 - 2 Orkan Gostkowo 4 października 2015 - 14:00
25. Błękitni Motarzyno 1 - 0 Start Łebień 4 października 2015 - 13:30
Pauza: Koral Maszewo,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
26. Kaszubia II Studzienice 2 - 0 Start Łebień 11 października 2015 - 15:00
27. Koral Maszewo 6 - 3 Błękitni Motarzyno 11 października 2015 - 11:00
29. Baza 44 Siemirowice 1 - 1 Sparta Konarzyny 11 października 2015 - 13:30
30. WKS Nożyno 0 - 2 Urania Udorpie 11 października 2015 - 14:00
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Urania Udorpie 2 - 0 Kaszubia II Studzienice 17 października 2015 - 11:00
32. Sparta Konarzyny 10 - 1 WKS Nożyno 18 października 2015 - 14:00
34. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Orkan Gostkowo 18 października 2015 - 13:30
vo, na boisku 3:2, Regulamin Rozgrywek art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.11.
35. Koral Maszewo 3 - 0 Start Łebień 18 października 2015 - 11:00
Pauza: Baza 44 Siemirowice,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
36. Kaszubia II Studzienice 1 - 5 Koral Maszewo 25 października 2015 - 14:00
37. Orkan Gostkowo 4 - 0 Start Łebień 25 października 2015 - 14:00
38. Baza 44 Siemirowice 3 - 3 Błękitni Motarzyno 25 października 2015 - 12:00
40. Urania Udorpie 2 - 6 Sparta Konarzyny 24 października 2015 - 16:00
Pauza: WKS Nożyno,
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
41. Sparta Konarzyny 6 - 1 Kaszubia II Studzienice 31 października 2015 - 14:00
43. Błękitni Motarzyno 6 - 1 WKS Nożyno 31 października 2015 - 15:30
44. Start Łebień 0 - 0 Baza 44 Siemirowice 31 października 2015 - 12:00
45. Koral Maszewo 3 - 5 Orkan Gostkowo 31 października 2015 - 11:00
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 10 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
46. Kaszubia II Studzienice 0 - 0 Orkan Gostkowo 24 kwietnia 2016 - 16:00
47. Koral Maszewo 4 - 1 Baza 44 Siemirowice 24 kwietnia 2016 - 13:00
48. Start Łebień 5 - 1 WKS Nożyno 24 kwietnia 2016 - 11:00
49. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Urania Udorpie 24 kwietnia 2016 - 14:30
Pauza: Sparta Konarzyny,
Kolejka 11 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
52. Sparta Konarzyny 2 - 2 Błękitni Motarzyno 30 kwietnia 2016 - 17:00
53. Start Łebień 0 - 3 Urania Udorpie 1 maja 2016 - 11:00
vo, na boisku 2:0
54. WKS Nożyno 1 - 5 Koral Maszewo 1 maja 2016 - 13:00
55. Baza 44 Siemirowice 4 - 2 Orkan Gostkowo 1 maja 2016 - 12:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 12 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
56. Kaszubia II Studzienice 0 - 0 Baza 44 Siemirowice 8 maja 2016 - 16:00
57. Orkan Gostkowo 6 - 1 WKS Nożyno 8 maja 2016 - 14:00
58. Koral Maszewo 0 - 0 Urania Udorpie 8 maja 2016 - 13:00
59. Start Łebień 2 - 3 Sparta Konarzyny 8 maja 2016 - 15:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 13 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
61. Błękitni Motarzyno 6 - 2 Kaszubia II Studzienice 15 maja 2016 - 14:30
63. Sparta Konarzyny 0 - 2 Koral Maszewo 15 maja 2016 - 13:00
64. Urania Udorpie 2 - 1 Orkan Gostkowo 14 maja 2016 - 16:00
65. WKS Nożyno 0 - 8 Baza 44 Siemirowice 15 maja 2016 - 13:00
Pauza: Start Łebień,
Kolejka 14 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
66. Kaszubia II Studzienice 10 - 0 WKS Nożyno 22 maja 2016 - 16:00
67. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 Urania Udorpie 22 maja 2016 - 12:00
68. Orkan Gostkowo 2 - 5 Sparta Konarzyny 22 maja 2016 - 14:00
70. Start Łebień 1 - 2 Błękitni Motarzyno 22 maja 2016 - 15:00
Pauza: Koral Maszewo,
Kolejka 15 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
71. Start Łebień 3 - 3 Kaszubia II Studzienice 28 maja 2016 - 17:00
72. Błękitni Motarzyno 3 - 3 Koral Maszewo 29 maja 2016 - 14:30
74. Sparta Konarzyny 2 - 3 Baza 44 Siemirowice 29 maja 2016 - 11:00
75. Urania Udorpie 5 - 0 WKS Nożyno 28 maja 2016 - 16:00
Pauza: Orkan Gostkowo,
Kolejka 16 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
76. Kaszubia II Studzienice 0 - 2 Urania Udorpie 5 czerwca 2016 - 16:00
77. WKS Nożyno 1 - 8 Sparta Konarzyny 5 czerwca 2016 - 14:00
79. Orkan Gostkowo 1 - 2 Błękitni Motarzyno 5 czerwca 2016 - 11:00
80. Start Łebień 0 - 3 Koral Maszewo 5 czerwca 2016 - 11:00
vo, na boisku 2:0
Pauza: Baza 44 Siemirowice,
Kolejka 17 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
81. Koral Maszewo 8 - 3 Kaszubia II Studzienice 11 czerwca 2016 - 17:00
82. Start Łebień 0 - 5 Orkan Gostkowo 12 czerwca 2016 - 15:00
83. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Baza 44 Siemirowice 12 czerwca 2016 - 14:30
85. Sparta Konarzyny 6 - 1 Urania Udorpie 12 czerwca 2016 - 13:00
Pauza: WKS Nożyno,
Kolejka 18 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
86. Kaszubia II Studzienice 1 - 3 Sparta Konarzyny 19 czerwca 2016 - 16:00
88. WKS Nożyno 1 - 10 Błękitni Motarzyno 19 czerwca 2016 - 16:00
89. Baza 44 Siemirowice 4 - 1 Start Łebień 19 czerwca 2016 - 16:00
90. Orkan Gostkowo 5 - 1 Koral Maszewo 19 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE