ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 20 58 19 1 0 98 - 13
2. Bałtyk Sztutowo 20 45 14 3 3 50 - 21
3. Nogat Malbork 20 39 12 3 5 47 - 23
4. Mewa Gniew 20 36 12 0 8 65 - 41
5. WKS Lignowy Szlacheckie 20 31 10 1 9 32 - 47
6. Centrum II Pelplin 20 27 8 3 9 35 - 48
7. Skra Kończewice 20 22 7 1 12 36 - 51 2 3 1 0 1 7 - 6
8. Morze Stegna 20 22 7 1 12 30 - 52 2 3 1 0 1 6 - 7
9. Wisła Drewnica 20 21 6 3 11 34 - 54
10. Real Myszewo 20 14 4 2 14 25 - 54
11. AP Malbork (*) 20 6 2 0 18 23 - 71
Ostatni komentarz dodał skromny23 21.06.2016, 03:06:56
* AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
1. Real Myszewo 0 - 2 Wisła Drewnica 29 sierpnia 2015 - 14:00
2. AP Malbork 5 - 1 Skra Kończewice 30 sierpnia 2015 - 15:00
3. Wisła Tczew 3 - 1 Mewa Gniew 29 sierpnia 2015 - 17:00
4. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Centrum II Pelplin 29 sierpnia 2015 - 17:00
5. Nogat Malbork 4 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 29 sierpnia 2015 - 16:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
8. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Morze Stegna 5 września 2015 - 17:00
vo, na boisku 3:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (Kara finansowa)
9. Centrum II Pelplin 1 - 1 Nogat Malbork 6 września 2015 - 11:00
10. Mewa Gniew 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 6 września 2015 - 15:00
11. AP Malbork 2 - 6 Wisła Tczew 6 września 2015 - 13:30
12. Real Myszewo 3 - 1 Skra Kończewice 5 września 2015 - 17:00
Pauza: Wisła Drewnica,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
13. Skra Kończewice 3 - 4 Wisła Drewnica 12 września 2015 - 14:00
14. Wisła Tczew 5 - 0 Real Myszewo 12 września 2015 - 17:00
15. Bałtyk Sztutowo 6 - 2 AP Malbork 12 września 2015 - 16:00
16. Nogat Malbork 7 - 2 Mewa Gniew 12 września 2015 - 16:00
17. Morze Stegna 2 - 0 Centrum II Pelplin 13 września 2015 - 14:00
Pauza: WKS Lignowy Szlacheckie,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
19. Wisła Drewnica 4 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 19 września 2015 - 17:00
21. Mewa Gniew 9 - 2 Morze Stegna 20 września 2015 - 14:00
22. AP Malbork 2 - 3 Nogat Malbork 20 września 2015 - 15:30
23. Real Myszewo 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 20 września 2015 - 15:00
24. Skra Kończewice 0 - 7 Wisła Tczew 19 września 2015 - 14:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
25. Wisła Tczew 9 - 0 Wisła Drewnica 26 września 2015 - 17:00
26. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Skra Kończewice 26 września 2015 - 16:00
27. Nogat Malbork 5 - 0 Real Myszewo 26 września 2015 - 13:00
28. Morze Stegna 0 - 4 AP Malbork 27 września 2015 - 14:00
30. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 0 Centrum II Pelplin 26 września 2015 - 17:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
31. Wisła Drewnica 0 - 3 Centrum II Pelplin 3 października 2015 - 17:00
Wszczęcie postępowania w celu sprawdzenia tożsamości zawodnika drużyny Centrum II Pelplin
32. Mewa Gniew 4 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 4 października 2015 - 14:00
34. Real Myszewo 1 - 5 Morze Stegna 3 października 2015 - 17:00
35. Skra Kończewice 0 - 3 Nogat Malbork 3 października 2015 - 14:00
36. Wisła Tczew 0 - 0 Bałtyk Sztutowo 3 października 2015 - 15:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
37. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 Wisła Drewnica 10 października 2015 - 15:00
38. Nogat Malbork 0 - 4 Wisła Tczew 10 października 2015 - 14:00
39. Morze Stegna 3 - 1 Skra Kończewice 11 października 2015 - 14:00
41. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 0 AP Malbork 10 października 2015 - 16:00
42. Centrum II Pelplin 0 - 4 Mewa Gniew 10 października 2015 - 11:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
43. Wisła Drewnica 2 - 3 Mewa Gniew 17 października 2015 - 16:00
44. AP Malbork 2 - 3 Centrum II Pelplin 18 października 2015 - 15:30
45. Real Myszewo 1 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 17 października 2015 - 16:00
47. Wisła Tczew 4 - 1 Morze Stegna 17 października 2015 - 15:00
48. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Nogat Malbork 17 października 2015 - 15:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Nogat Malbork 3 - 1 Wisła Drewnica 24 października 2015 - 14:00
50. Morze Stegna 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 24 października 2015 - 16:00
52. WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 2 Skra Kończewice 24 października 2015 - 16:00
53. Centrum II Pelplin 2 - 1 Real Myszewo 25 października 2015 - 11:00
54. Mewa Gniew 8 - 1 AP Malbork 25 października 2015 - 13:30
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
55. Wisła Drewnica 5 - 1 AP Malbork 31 października 2015 - 14:00
56. Real Myszewo 1 - 4 Mewa Gniew 31 października 2015 - 15:00
57. Skra Kończewice 4 - 1 Centrum II Pelplin 31 października 2015 - 14:00
58. Wisła Tczew 10 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 31 października 2015 - 14:00
60. Nogat Malbork 4 - 0 Morze Stegna 31 października 2015 - 14:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
61. Morze Stegna 2 - 2 Wisła Drewnica 8 listopada 2015 - 14:00
63. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 5 Bałtyk Sztutowo 7 listopada 2015 - 14:30
64. Centrum II Pelplin 0 - 8 Wisła Tczew 8 listopada 2015 - 11:00
65. Mewa Gniew 2 - 0 Skra Kończewice 8 listopada 2015 - 13:30
66. AP Malbork 4 - 7 Real Myszewo 8 listopada 2015 - 13:30
Pauza: Nogat Malbork,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (30) 
67. Wisła Drewnica 1 - 1 Real Myszewo 16 kwietnia 2016 - 15:00
68. Skra Kończewice 3 - 0 AP Malbork
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
69. Mewa Gniew 2 - 5 Wisła Tczew 16 kwietnia 2016 - 16:00
70. Centrum II Pelplin 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 17 kwietnia 2016 - 17:00
71. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Nogat Malbork 16 kwietnia 2016 - 15:30
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
74. Morze Stegna 0 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 23 kwietnia 2016 - 13:00
75. Nogat Malbork 1 - 0 Centrum II Pelplin 24 kwietnia 2016 - 14:00
76. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Mewa Gniew 23 kwietnia 2016 - 18:00
77. Wisła Tczew 3 - 0 AP Malbork
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
78. Skra Kończewice 0 - 0 Real Myszewo 23 kwietnia 2016 - 15:00
Pauza: Wisła Drewnica,
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
79. Wisła Drewnica 1 - 2 Skra Kończewice 30 kwietnia 2016 - 14:00
80. Real Myszewo 2 - 6 Wisła Tczew 30 kwietnia 2016 - 15:00
81. AP Malbork 0 - 3 Bałtyk Sztutowo
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
82. Mewa Gniew 0 - 3 Nogat Malbork 30 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 2:2, nieopłacone kartki
83. Centrum II Pelplin 3 - 0 Morze Stegna 1 maja 2016 - 17:00
Pauza: WKS Lignowy Szlacheckie,
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
85. WKS Lignowy Szlacheckie 5 - 0 Wisła Drewnica 7 maja 2016 - 16:00
87. Morze Stegna 4 - 0 Mewa Gniew 8 maja 2016 - 14:00
vo, na boisku 4:1, nieopłacone kartki
88. Nogat Malbork 3 - 0 AP Malbork
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
89. Bałtyk Sztutowo 5 - 0 Real Myszewo 7 maja 2016 - 18:00
90. Wisła Tczew 3 - 1 Skra Kończewice 7 maja 2016 - 17:00
Pauza: Centrum II Pelplin,
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Wisła Drewnica 1 - 7 Wisła Tczew 15 maja 2016 - 16:00
92. Skra Kończewice 0 - 2 Bałtyk Sztutowo 14 maja 2016 - 15:00
93. Real Myszewo 3 - 0 Nogat Malbork 14 maja 2016 - 15:00
vo, na boisku 0:2
94. AP Malbork 0 - 3 Morze Stegna
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
96. Centrum II Pelplin 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 15 maja 2016 - 17:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
97. Centrum II Pelplin 2 - 2 Wisła Drewnica 21 maja 2016 - 15:00
98. WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 4 Mewa Gniew 21 maja 2016 - 17:00
100. Morze Stegna 2 - 1 Real Myszewo 22 maja 2016 - 14:00
101. Nogat Malbork 3 - 1 Skra Kończewice 22 maja 2016 - 15:00
102. Bałtyk Sztutowo 0 - 4 Wisła Tczew 21 maja 2016 - 18:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
103. Wisła Drewnica 0 - 1 Bałtyk Sztutowo 15 czerwca 2016 - 18:00
104. Wisła Tczew 1 - 0 Nogat Malbork 25 maja 2016 - 18:00
105. Skra Kończewice 6 - 3 Morze Stegna 25 maja 2016 - 17:00
107. AP Malbork 0 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
108. Mewa Gniew 8 - 3 Centrum II Pelplin 29 maja 2016 - 15:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. Mewa Gniew 6 - 2 Wisła Drewnica 28 maja 2016 - 16:00
110. Centrum II Pelplin 3 - 0 AP Malbork
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
111. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Real Myszewo 28 maja 2016 - 17:00
113. Morze Stegna 0 - 5 Wisła Tczew 28 maja 2016 - 16:00
114. Nogat Malbork 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 9 czerwca 2016 - 18:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. Wisła Drewnica 0 - 2 Nogat Malbork 4 czerwca 2016 - 16:00
116. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Morze Stegna 4 czerwca 2016 - 18:00
118. Skra Kończewice 5 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 4 czerwca 2016 - 16:00
119. Real Myszewo 0 - 2 Centrum II Pelplin 5 czerwca 2016 - 15:00
120. AP Malbork 0 - 3 Mewa Gniew
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
121. AP Malbork 0 - 3 Wisła Drewnica
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej
122. Mewa Gniew 3 - 0 Real Myszewo 11 czerwca 2016 - 16:00
123. Centrum II Pelplin 4 - 2 Skra Kończewice 12 czerwca 2016 - 12:00
124. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 3 Wisła Tczew 11 czerwca 2016 - 17:00
126. Morze Stegna 3 - 1 Nogat Malbork 11 czerwca 2016 - 16:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Wisła Drewnica 2 - 0 Morze Stegna 19 czerwca 2016 - 16:00
129. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 19 czerwca 2016 - 16:00
130. Wisła Tczew 5 - 2 Centrum II Pelplin 19 czerwca 2016 - 16:00
131. Skra Kończewice 4 - 1 Mewa Gniew 19 czerwca 2016 - 16:00
132. Real Myszewo 3 - 0 AP Malbork
AP Malbork wycofała się po rundzie jesiennej




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE