MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia 20 51 17 0 3 106 - 27
2. Karlikowo Sopot 20 50 16 2 2 76 - 24
3. KKS Koleczkowo 20 42 14 0 6 54 - 41
4. GOSRiT II Luzino 20 39 13 0 7 62 - 53
5. OKS Janowo 20 37 12 1 7 65 - 34
6. Sokół Bożepole Wielkie 20 34 11 1 8 45 - 36
7. Barka Łebno 20 24 8 0 12 41 - 63
8. GKS Linia 20 16 4 4 12 31 - 56
9. UKS Klukowo 20 10 3 1 16 22 - 70 2 3 1 0 1 5 - 4
10. GKS II Żukowo 20 10 3 1 16 32 - 99 2 3 1 0 1 4 - 5
11. AP Gdynia Dąbrowa (*) 20 12 4 0 16 27 - 58
Ostatni komentarz dodał vodzio 21.06.2016, 09:51:00
* AP Gdynia Dąbrowa wycofała się po 13. kolejce



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
1. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1 UKS Klukowo 30 sierpnia 2015 - 14:00
2. GKS II Żukowo 2 - 5 Barka Łebno 30 sierpnia 2015 - 11:00
4. GKS Linia 1 - 2 OKS Janowo 30 sierpnia 2015 - 17:00
5. GOSRiT II Luzino 3 - 9 Karlikowo Sopot 29 sierpnia 2015 - 16:00
6. Bałtyk II Gdynia 8 - 0 KKS Koleczkowo 30 sierpnia 2015 - 17:00
vo, na boisku 8:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (30) 
7. UKS Klukowo 1 - 2 KKS Koleczkowo 5 września 2015 - 17:00
8. Karlikowo Sopot 8 - 0 Bałtyk II Gdynia 5 września 2015 - 11:00
9. OKS Janowo 9 - 0 GOSRiT II Luzino 5 września 2015 - 17:00
10. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 GKS Linia 6 września 2015 - 11:00
12. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 2 GKS II Żukowo 5 września 2015 - 17:00
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. GKS II Żukowo 1 - 4 UKS Klukowo 13 września 2015 - 11:00
15. GKS Linia 2 - 5 Barka Łebno 12 września 2015 - 17:00
16. GOSRiT II Luzino 0 - 5 AP Gdynia Dąbrowa 12 września 2015 - 16:00
17. Bałtyk II Gdynia 6 - 0 OKS Janowo 13 września 2015 - 17:00
18. KKS Koleczkowo 3 - 1 Karlikowo Sopot 12 września 2015 - 15:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
19. UKS Klukowo 0 - 6 Karlikowo Sopot 20 września 2015 - 11:00
20. OKS Janowo 6 - 1 KKS Koleczkowo 19 września 2015 - 17:00
21. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 6 Bałtyk II Gdynia 20 września 2015 - 17:00
22. Barka Łebno 2 - 4 GOSRiT II Luzino 20 września 2015 - 13:00
23. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 GKS Linia 20 września 2015 - 14:00
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
26. GKS Linia 5 - 1 GKS II Żukowo 26 września 2015 - 17:00
27. GOSRiT II Luzino 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 26 września 2015 - 16:00
28. Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Barka Łebno 27 września 2015 - 11:00
29. KKS Koleczkowo 5 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 26 września 2015 - 15:00
30. Karlikowo Sopot 2 - 2 OKS Janowo 27 września 2015 - 11:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
31. UKS Klukowo 0 - 5 OKS Janowo 4 października 2015 - 11:00
32. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 Karlikowo Sopot 4 października 2015 - 15:00
33. Barka Łebno 2 - 6 KKS Koleczkowo 4 października 2015 - 13:00
34. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 3 października 2015 - 16:00
35. GKS II Żukowo 2 - 6 GOSRiT II Luzino 4 października 2015 - 11:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
37. GKS Linia 1 - 0 UKS Klukowo 10 października 2015 - 15:00
39. Bałtyk II Gdynia 12 - 0 GKS II Żukowo 11 października 2015 - 17:00
40. KKS Koleczkowo 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 10 października 2015 - 15:00
41. Karlikowo Sopot 3 - 0 Barka Łebno 11 października 2015 - 11:00
42. OKS Janowo 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 11 października 2015 - 11:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
43. UKS Klukowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 17 października 2015 - 15:00
vo, na boisku 3:1, udział w meczu nieuprawnione go zawodnika (kara finansowa)
44. Barka Łebno 0 - 7 OKS Janowo 18 października 2015 - 13:00
vo, na boisku 0:7. udział w meczu nieuprawnione go zawodnika (kara finansowa)
45. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Karlikowo Sopot 17 października 2015 - 15:00
46. GKS II Żukowo 2 - 3 KKS Koleczkowo 18 października 2015 - 11:00
48. GKS Linia 2 - 6 GOSRiT II Luzino 17 października 2015 - 15:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. GOSRiT II Luzino 4 - 0 UKS Klukowo 24 października 2015 - 14:00
50. Bałtyk II Gdynia 7 - 1 GKS Linia 25 października 2015 - 17:00
52. GKS II Żukowo 2 - 4 Karlikowo Sopot 25 października 2015 - 11:00
53. OKS Janowo 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 24 października 2015 - 15:00
Rumia, ul. Gdyńska 68
54. AP Gdynia Dąbrowa 4 - 1 Barka Łebno 24 października 2015 - 17:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
55. UKS Klukowo 2 - 4 Barka Łebno 31 października 2015 - 15:00
56. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 31 października 2015 - 14:00
57. GKS II Żukowo 1 - 8 OKS Janowo 31 października 2015 - 16:00
59. GKS Linia 1 - 2 KKS Koleczkowo 31 października 2015 - 15:00
60. GOSRiT II Luzino 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 31 października 2015 - 14:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
61. Bałtyk II Gdynia 8 - 1 UKS Klukowo 8 listopada 2015 - 17:00
62. KKS Koleczkowo 3 - 1 GOSRiT II Luzino 7 listopada 2015 - 14:00
63. Karlikowo Sopot 1 - 1 GKS Linia 8 listopada 2015 - 11:00
65. AP Gdynia Dąbrowa 8 - 1 GKS II Żukowo 7 listopada 2015 - 17:00
66. Barka Łebno 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 listopada 2015 - 13:00
Pauza: OKS Janowo,
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
67. UKS Klukowo 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 17 kwietnia 2016 - 11:00
68. Barka Łebno 5 - 2 GKS II Żukowo 17 kwietnia 2016 - 13:00
70. OKS Janowo 5 - 1 GKS Linia 16 kwietnia 2016 - 16:00
71. Karlikowo Sopot 3 - 2 GOSRiT II Luzino 2 kwietnia 2016 - 15:00
72. KKS Koleczkowo 2 - 5 Bałtyk II Gdynia 16 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
73. KKS Koleczkowo 9 - 1 UKS Klukowo 23 kwietnia 2016 - 15:00
74. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Karlikowo Sopot 24 kwietnia 2016 - 15:00
75. GOSRiT II Luzino 4 - 2 OKS Janowo 23 kwietnia 2016 - 14:00
76. GKS Linia 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 24 kwietnia 2016 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
78. GKS II Żukowo 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 24 kwietnia 2016 - 11:00
Pauza: Barka Łebno,
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
79. UKS Klukowo 1 - 3 GKS II Żukowo 1 maja 2016 - 11:00
81. Barka Łebno 3 - 2 GKS Linia 1 maja 2016 - 13:00
82. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 GOSRiT II Luzino 30 kwietnia 2016 - 18:00
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
83. OKS Janowo 1 - 6 Bałtyk II Gdynia 30 kwietnia 2016 - 11:00
84. Karlikowo Sopot 2 - 1 KKS Koleczkowo 30 kwietnia 2016 - 16:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Karlikowo Sopot 4 - 0 UKS Klukowo 7 maja 2016 - 15:00
86. KKS Koleczkowo 2 - 1 OKS Janowo 7 maja 2016 - 11:00
87. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
88. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Barka Łebno 7 maja 2016 - 14:00
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
89. GKS Linia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 8 maja 2016 - 13:00
vo, brak kart zdrowia zawodników gości
Pauza: GKS II Żukowo,
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
92. GKS II Żukowo 3 - 3 GKS Linia 15 maja 2016 - 11:00
93. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 GOSRiT II Luzino 14 maja 2016 - 17:00
94. Barka Łebno 3 - 7 Bałtyk II Gdynia 15 maja 2016 - 13:00
95. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 KKS Koleczkowo
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
96. OKS Janowo 1 - 2 Karlikowo Sopot 15 maja 2016 - 15:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
97. OKS Janowo 3 - 0 UKS Klukowo 21 maja 2016 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
98. Karlikowo Sopot 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
99. KKS Koleczkowo 2 - 1 Barka Łebno 22 maja 2016 - 16:00
100. Bałtyk II Gdynia 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 22 maja 2016 - 18:30
101. GOSRiT II Luzino 6 - 2 GKS II Żukowo 22 maja 2016 - 11:00
Pauza: GKS Linia,
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
103. UKS Klukowo 1 - 1 GKS Linia 25 maja 2016 - 17:00
105. GKS II Żukowo 0 - 4 Bałtyk II Gdynia 26 maja 2016 - 15:00
106. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 KKS Koleczkowo 10 kwietnia 2016 - 14:00
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
107. Barka Łebno 3 - 4 Karlikowo Sopot 10 kwietnia 2016 - 13:00
108. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 OKS Janowo 25 maja 2016 - 19:30
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
109. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 UKS Klukowo 29 maja 2016 - 12:00
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
110. OKS Janowo 3 - 0 Barka Łebno 28 maja 2016 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
111. Karlikowo Sopot 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 28 maja 2016 - 16:00
112. KKS Koleczkowo 3 - 0 GKS II Żukowo 28 maja 2016 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
114. GOSRiT II Luzino 1 - 0 GKS Linia 28 maja 2016 - 14:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. UKS Klukowo 1 - 8 GOSRiT II Luzino 5 czerwca 2016 - 11:00
116. GKS Linia 0 - 8 Bałtyk II Gdynia 5 czerwca 2016 - 13:00
118. Karlikowo Sopot 12 - 1 GKS II Żukowo 5 czerwca 2016 - 13:00
119. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 OKS Janowo 4 czerwca 2016 - 17:00
120. Barka Łebno 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 5 czerwca 2016 - 13:00
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
121. Barka Łebno 2 - 0 UKS Klukowo 12 czerwca 2016 - 13:00
122. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 12 czerwca 2016 - 15:00
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
123. OKS Janowo 0 - 3 GKS II Żukowo 11 czerwca 2016 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
125. KKS Koleczkowo 3 - 0 GKS Linia 11 czerwca 2016 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
126. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 GOSRiT II Luzino 11 czerwca 2016 - 11:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
127. UKS Klukowo 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 19 czerwca 2016 - 16:00
128. GOSRiT II Luzino 4 - 1 KKS Koleczkowo 19 czerwca 2016 - 16:00
129. GKS Linia 1 - 4 Karlikowo Sopot 19 czerwca 2016 - 16:00
131. GKS II Żukowo 3 - 0 AP Gdynia Dąbrowa
AP Gdynia Dąbrowa wycofała się z rozgrywek
132. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Barka Łebno 19 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE