Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (86) |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 0 |
Weber Szprudowo |
23 sierpnia 2015
23.08 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
5 - 4 |
LKS Waplewo |
22 sierpnia 2015
22.08 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 0 |
Rodło II Kwidzyn |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:00 |
Świt Radostowo |
4 - 0 |
Olimpia Sztum |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
6 - 1 |
Korona Rywałd |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Pogoń Prabuty |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Weber Szprudowo |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
30 sierpnia 2015
30.08 - 17:00 |
Korona Rywałd |
3 - 6 |
Delta Miłoradz |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Rodło II Kwidzyn |
4 - 0 |
Świt Radostowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
29 sierpnia 2015
29.08 - 12:00 |
LKS Waplewo |
3 - 2 |
Sobieski Gniew |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
30 sierpnia 2015
30.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Powiśle Stary Targ |
3 - 1 |
Weber Szprudowo |
5 września 2015
5.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
6 września 2015
6.09 - 18:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
Świt Radostowo |
4 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
6 września 2015
6.09 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 3 |
Rodło II Kwidzyn |
5 września 2015
5.09 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
1 - 2 |
Olimpia Sztum |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
Korona Rywałd |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
vo, na boisku 3:0. udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (Kara finansowa) |
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Weber Szprudowo |
6 - 0 |
Korona Rywałd |
13 września 2015
13.09 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 1 |
Pogoń Prabuty |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
LKS Waplewo |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
12 września 2015
12.09 - 11:05 |
Powiśle Stary Targ |
6 - 0 |
Sobieski Gniew |
12 września 2015
12.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Sobieski Gniew |
0 - 2 |
Weber Szprudowo |
20 września 2015
20.09 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Świt Radostowo |
1 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 6 |
LKS Waplewo |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Korona Rywałd |
4 - 3 |
Olimpia Sztum |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Weber Szprudowo |
3 - 2 |
Olimpia Sztum |
27 września 2015
27.09 - 16:00 |
Rodło II Kwidzyn |
2 - 1 |
Korona Rywałd |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
26 września 2015
26.09 - 11:30 |
LKS Waplewo |
3 - 0 |
Delta Miłoradz |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
27 września 2015
27.09 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
26 września 2015
26.09 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
27 września 2015
27.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 3 |
Weber Szprudowo |
3 października 2015
3.10 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 0 |
Sobieski Gniew |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 3 |
LKS Waplewo |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
vo, na boisku 0:2, przekroczenie limitu czasu gry zawodnika Sebastian Woźniak. Rozdział 3 Art. 12.1.7 RR. |
Korona Rywałd |
8 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
3 października 2015
3.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Weber Szprudowo |
2 - 7 |
Rodło II Kwidzyn |
11 października 2015
11.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 1 |
Olimpia Sztum |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
LKS Waplewo |
6 - 1 |
Korona Rywałd |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
GDKiS Ostaszewo |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 2 |
Delta Miłoradz |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
0 - 4 |
Błękitni Kmiecin |
11 października 2015
11.10 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 3 |
Świt Radostowo |
10 października 2015
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Świt Radostowo |
1 - 3 |
Weber Szprudowo |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
17 października 2015
17.10 - 16:00 |
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Sobieski Gniew. Rozdział 3 art. 12.1.7 RR. (nieopłacenie 3 żółtych kartek) |
Pogoń Prabuty |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
17 października 2015
17.10 - 15:30 |
Korona Rywałd |
1 - 5 |
GDKiS Ostaszewo |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
LKS Waplewo |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Rodło II Kwidzyn |
4 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (47) |
Weber Szprudowo |
2 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Rodło II Kwidzyn |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
GDKiS Ostaszewo |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
7 - 1 |
Korona Rywałd |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
25 października 2015
25.10 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 0 |
Delta Miłoradz |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Świt Radostowo |
3 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
25 października 2015
25.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Błękitni Kmiecin |
1 - 0 |
Weber Szprudowo |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
31 października 2015
31.10 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
1 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Korona Rywałd |
1 - 5 |
Sobieski Gniew |
31 października 2015
31.10 - 15:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 4 |
Powiśle Stary Targ |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
0 - 4 |
Rodło II Kwidzyn |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 3 |
LKS Waplewo |
28 października 2015
28.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Weber Szprudowo |
3 - 5 |
LKS Waplewo |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
GDKiS Ostaszewo |
7 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 2 |
Olimpia Sztum |
7 listopada 2015
7.11 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 0 |
Korona Rywałd |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
vo, dekompletacja zespołu Korona Rywałd. Roz.3 art. 12.1.9 RR. |
Świt Radostowo |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 3 |
Delta Miłoradz |
8 listopada 2015
8.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Delta Miłoradz |
10 - 1 |
Weber Szprudowo |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 |
Pogoń Prabuty |
3 - 6 |
Błękitni Kmiecin |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Korona Rywałd |
2 - 4 |
Świt Radostowo |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
LKS Waplewo |
1 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
14 listopada 2015
14.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (73) |
Weber Szprudowo |
3 - 3 |
GDKiS Ostaszewo |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
LKS Waplewo |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
3 - 0 |
Sobieski Gniew |
2 kwietnia 2016
2.04 - 14:00 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 6 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 kwietnia 2016
3.04 - 11:00 |
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika. |
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Świt Radostowo |
2 kwietnia 2016
2.04 - 14:00 |
Korona Rywałd |
0 - 5 |
Błękitni Kmiecin |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 4 |
Delta Miłoradz |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Pogoń Prabuty |
4 - 2 |
Weber Szprudowo |
10 kwietnia 2016
10.04 - 16:30 |
Delta Miłoradz |
2 - 2 |
Korona Rywałd |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
1 - 0 |
Olimpia Sztum |
10 kwietnia 2016
10.04 - 14:00 |
Świt Radostowo |
0 - 3 |
Rodło II Kwidzyn |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 0 |
Spójnia Sadlinki |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 5 |
GDKiS Ostaszewo |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Weber Szprudowo |
3 - 11 |
Powiśle Stary Targ |
17 kwietnia 2016
17.04 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Świt Radostowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 15:30 |
Rodło II Kwidzyn |
0 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
16 kwietnia 2016
16.04 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 3 |
Delta Miłoradz |
16 kwietnia 2016
16.04 - 15:00 |
Korona Rywałd |
1 - 3 |
Pogoń Prabuty |
17 kwietnia 2016
17.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Korona Rywałd |
2 - 6 |
Weber Szprudowo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
6 - 3 |
Olimpia Sztum |
24 kwietnia 2016
24.04 - 11:05 |
Delta Miłoradz |
3 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
24 kwietnia 2016
24.04 - 14:00 |
Świt Radostowo |
1 - 0 |
LKS Waplewo |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
GDKiS Ostaszewo |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:00 |
Sobieski Gniew |
2 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
23 kwietnia 2016
23.04 - 18:00 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (64) |
Weber Szprudowo |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 0 |
Świt Radostowo |
1 maja 2016
1.05 - 14:00 |
LKS Waplewo |
1 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
30 kwietnia 2016
30.04 - 15:00 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 1 |
Pogoń Prabuty |
30 kwietnia 2016
30.04 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
1 - 2 |
Korona Rywałd |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (49) |
Olimpia Sztum |
4 - 6 |
Weber Szprudowo |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Korona Rywałd |
0 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
8 maja 2016
8.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
0 - 1 |
Spójnia Sadlinki |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Świt Radostowo |
4 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
8 maja 2016
8.05 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 2 |
Sobieski Gniew |
7 maja 2016
7.05 - 16:00 |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Weber Szprudowo |
2 - 6 |
Powiśle II Dzierzgoń |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 1 |
Świt Radostowo |
14 maja 2016
14.05 - 18:00 |
Powiśle Stary Targ |
4 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
14 maja 2016
14.05 - 15:00 |
GDKiS Ostaszewo |
4 - 1 |
Delta Miłoradz |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
LKS Waplewo |
1 - 4 |
Pogoń Prabuty |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
5 - 0 |
Korona Rywałd |
15 maja 2016
15.05 - 16:00 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 1 |
Olimpia Sztum |
15 maja 2016
15.05 - 13:00 |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 2 |
Weber Szprudowo |
22 maja 2016
22.05 - 11:00 |
Olimpia Sztum |
0 - 2 |
Spójnia Sadlinki |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Korona Rywałd |
6 - 0 |
LKS Waplewo |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
21 maja 2016
21.05 - 18:00 |
Delta Miłoradz |
3 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
4 - 0 |
Sobieski Gniew |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 |
Świt Radostowo |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 |
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Weber Szprudowo |
2 - 1 |
Świt Radostowo |
25 maja 2016
25.05 - 16:30 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 1 |
Błękitni Kmiecin |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 4 |
Delta Miłoradz |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 4 |
Pogoń Prabuty |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
GDKiS Ostaszewo |
3 - 1 |
Korona Rywałd |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 |
LKS Waplewo |
5 - 1 |
Olimpia Sztum |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 |
Spójnia Sadlinki |
2 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Spójnia Sadlinki |
5 - 1 |
Weber Szprudowo |
29 maja 2016
29.05 - 16:00 |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 1 |
LKS Waplewo |
28 maja 2016
28.05 - 12:00 |
Olimpia Sztum |
5 - 4 |
GDKiS Ostaszewo |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
Korona Rywałd |
3 - 5 |
Powiśle Stary Targ |
29 maja 2016
29.05 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
2 - 1 |
Sobieski Gniew |
28 maja 2016
28.05 - 11:00 |
Delta Miłoradz |
2 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Świt Radostowo |
29 maja 2016
29.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Weber Szprudowo |
2 - 7 |
Błękitni Kmiecin |
5 czerwca 2016
5.06 - 16:00 |
Świt Radostowo |
1 - 0 |
Delta Miłoradz |
5 czerwca 2016
5.06 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Pogoń Prabuty |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Sobieski Gniew |
5 - 2 |
Korona Rywałd |
4 czerwca 2016
4.06 - 18:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 0 |
Olimpia Sztum |
4 czerwca 2016
4.06 - 15:00 |
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieopłacone kartki) |
Rodło II Kwidzyn |
3 - 2 |
GDKiS Ostaszewo |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
LKS Waplewo |
1 - 5 |
Spójnia Sadlinki |
4 czerwca 2016
4.06 - 16:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (25) |
LKS Waplewo |
2 - 2 |
Weber Szprudowo |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 |
Spójnia Sadlinki |
0 - 0 |
GDKiS Ostaszewo |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 |
Rodło II Kwidzyn |
1 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
11 czerwca 2016
11.06 - 14:00 |
Olimpia Sztum |
2 - 2 |
Sobieski Gniew |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 |
Korona Rywałd |
3 - 10 |
Powiśle II Dzierzgoń |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Pogoń Prabuty |
4 - 5 |
Świt Radostowo |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Delta Miłoradz |
0 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Weber Szprudowo |
1 - 6 |
Delta Miłoradz |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Błękitni Kmiecin |
2 - 0 |
Pogoń Prabuty |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Świt Radostowo |
6 - 1 |
Korona Rywałd |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
9 - 1 |
Olimpia Sztum |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
6 - 1 |
Rodło II Kwidzyn |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 3 |
Spójnia Sadlinki |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
GDKiS Ostaszewo |
2 - 1 |
LKS Waplewo |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
|