Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (32) |
KP Sopot |
5 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
22 sierpnia 2015
22.08 - 17:30 |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 2 |
Kamionka Sopot |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:30 |
Celtic Reda |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
22 sierpnia 2015
22.08 - 18:00 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
0 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
22 sierpnia 2015
22.08 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
5 - 2 |
KP Gdynia |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
KP Gdynia |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 2 |
Zenit Łęczyce |
29 sierpnia 2015
29.08 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
29 sierpnia 2015
29.08 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 2 |
Celtic Reda |
29 sierpnia 2015
29.08 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
29 sierpnia 2015
29.08 - 16:00 |
KP Sopot |
2 - 4 |
Zatoka Puck |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Zatoka Puck |
4 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 1 |
KP Sopot |
6 września 2015
6.09 - 16:30 |
Celtic Reda |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
6 września 2015
6.09 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 3 |
Kamionka Sopot |
6 września 2015
6.09 - 17:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
5 września 2015
5.09 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
6 września 2015
6.09 - 15:00 |
KP Gdynia |
0 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
6 września 2015
6.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
KP Gdynia |
13 września 2015
13.09 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 0 |
MKS II Władysławowo |
13 września 2015
13.09 - 13:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
Zenit Łęczyce |
12 września 2015
12.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
12 września 2015
12.09 - 16:00 |
KP Sopot |
3 - 1 |
Celtic Reda |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 września 2015
19.09 - 16:30 |
Celtic Reda |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
KP Sopot |
20 września 2015
20.09 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
19 września 2015
19.09 - 16:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 7 |
Kamionka Sopot |
20 września 2015
20.09 - 15:00 |
KP Gdynia |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
20 września 2015
20.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
5 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
19 września 2015
19.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
6 - 1 |
KP Gdynia |
26 września 2015
26.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
MKS II Władysławowo |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
KP Sopot |
4 - 0 |
Zenit Łęczyce |
26 września 2015
26.09 - 16:00 |
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
27 września 2015
27.09 - 16:00 |
Jaguar II Gdańsk |
5 - 2 |
Celtic Reda |
26 września 2015
26.09 - 16:30 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
3 - 2 |
KP Sopot |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
KP Gdynia |
1 - 1 |
Dragon Bojano |
4 października 2015
4.10 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Kamionka Sopot |
3 października 2015
3.10 - 15:30 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
11 października 2015
11.10 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
KP Sopot |
1 - 2 |
KP Gdynia |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
MKS II Władysławowo |
11 października 2015
11.10 - 16:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 2 |
Zenit Łęczyce |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Celtic Reda |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
10 października 2015
10.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
Celtic Reda |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
KP Gdynia |
3 - 2 |
Zatoka Puck |
18 października 2015
18.10 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
KP Sopot |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 2 |
Kamionka Sopot |
17 października 2015
17.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Dragon Bojano |
6 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
KP Sopot |
6 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 1 |
KP Gdynia |
24 października 2015
24.10 - 15:00 |
Celtic Reda |
3 - 1 |
MKS II Władysławowo |
24 października 2015
24.10 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 3 |
Zenit Łęczyce |
25 października 2015
25.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Zenit Łęczyce |
3 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
MKS II Władysławowo |
7 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
KP Gdynia |
2 - 2 |
Celtic Reda |
28 października 2015
28.10 - 20:30 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
31 października 2015
31.10 - 13:30 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 4 |
Zatoka Puck |
31 października 2015
31.10 - 18:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 1 |
KP Sopot |
31 października 2015
31.10 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Kamionka Sopot |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Jaguar II Gdańsk |
4 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
7 listopada 2015
7.11 - 12:00 |
Celtic Reda |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
KP Gdynia |
8 listopada 2015
8.11 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 2 |
MKS II Władysławowo |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (14) |
MKS II Władysławowo |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
KP Gdynia |
2 - 1 |
Zenit Łęczyce |
15 listopada 2015
15.11 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Kaszubia Starzyno |
5 - 2 |
Celtic Reda |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
14 listopada 2015
14.11 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
14 listopada 2015
14.11 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
KP Sopot |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
KP Sopot |
3 kwietnia 2016
3.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Zatoka Puck |
3 kwietnia 2016
3.04 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
2 kwietnia 2016
2.04 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 4 |
Celtic Reda |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 7 |
Portowiec Gdańsk |
2 kwietnia 2016
2.04 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
2 kwietnia 2016
2.04 - 15:00 |
KP Gdynia |
0 - 4 |
MKS II Władysławowo |
31 marca 2016
31.03 - 20:30 |
vo, na boisku 1:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji) |
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
KP Gdynia |
8 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 kwietnia 2016
7.04 - 20:30 |
MKS II Władysławowo |
1 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
10 kwietnia 2016
10.04 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
13 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
9 kwietnia 2016
9.04 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Celtic Reda |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
9 kwietnia 2016
9.04 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
10 kwietnia 2016
10.04 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
KP Sopot |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:30 |
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 5 |
Zatoka Puck |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 |
vo, na boisku 2:5, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) |
KP Sopot |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
16 kwietnia 2016
16.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Celtic Reda |
17 kwietnia 2016
17.04 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 4 |
Zenit Łęczyce |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
6 - 1 |
MKS II Władysławowo |
17 kwietnia 2016
17.04 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
KP Gdynia |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Kaszuby Połchowo |
4 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 kwietnia 2016
23.04 - 16:30 |
KP Gdynia |
6 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
21 kwietnia 2016
21.04 - 20:30 |
MKS II Władysławowo |
7 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 3 |
Kamionka Sopot |
23 kwietnia 2016
23.04 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Celtic Reda |
0 - 6 |
KP Sopot |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
24 kwietnia 2016
24.04 - 11:00 |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
29 kwietnia 2016
29.04 - 19:00 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Celtic Reda |
1 maja 2016
1.05 - 15:30 |
KP Sopot |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Zenit Łęczyce |
30 kwietnia 2016
30.04 - 11:30 |
Kamionka Sopot |
4 - 3 |
MKS II Władysławowo |
30 kwietnia 2016
30.04 - 12:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 1 |
KP Gdynia |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
1 maja 2016
1.05 - 13:00 |
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
0 - 4 |
Kamionka Sopot |
8 maja 2016
8.05 - 19:00 |
MKS II Władysławowo |
2 - 5 |
Dragon Bojano |
8 maja 2016
8.05 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
3 - 1 |
KP Sopot |
7 maja 2016
7.05 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 3 |
Zatoka Puck |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Celtic Reda |
2 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 0 |
Celtic Reda |
14 maja 2016
14.05 - 16:30 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Zatoka Puck |
3 - 2 |
Zenit Łęczyce |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
MKS II Władysławowo |
14 maja 2016
14.05 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
KP Gdynia |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 5 |
Kaszuby Połchowo |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
14 maja 2016
14.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Wicher Wierzchucino |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
21 maja 2016
21.05 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
Kamionka Sopot |
22 maja 2016
22.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 0 |
Dragon Bojano |
22 maja 2016
22.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
2 - 2 |
KP Sopot |
19 maja 2016
19.05 - 20:30 |
MKS II Władysławowo |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
22 maja 2016
22.05 - 15:00 |
Zenit Łęczyce |
6 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
21 maja 2016
21.05 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 1 |
Celtic Reda |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 |
Celtic Reda |
2 - 3 |
Zenit Łęczyce |
25 maja 2016
25.05 - 18:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
MKS II Władysławowo |
25 maja 2016
25.05 - 19:00 |
Zatoka Puck |
6 - 0 |
KP Gdynia |
25 maja 2016
25.05 - 18:30 |
KP Sopot |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
25 maja 2016
25.05 - 16:00 |
Dragon Bojano |
4 - 4 |
Kaszubia Starzyno |
25 maja 2016
25.05 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
25 maja 2016
25.05 - 20:00 |
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Kamionka Sopot |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 maja 2016
28.05 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 3 |
Dragon Bojano |
28 maja 2016
28.05 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
6 - 3 |
KP Sopot |
29 maja 2016
29.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 0 |
Zatoka Puck |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
KP Gdynia |
6 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
29 maja 2016
29.05 - 19:00 |
MKS II Władysławowo |
6 - 1 |
Celtic Reda |
29 maja 2016
29.05 - 16:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
28 maja 2016
28.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 0 |
Zenit Łęczyce |
4 czerwca 2016
4.06 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 4 |
MKS II Władysławowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 19:00 |
Celtic Reda |
3 - 1 |
KP Gdynia |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 7 |
Kaszuby Połchowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 15:00 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:30 |
KP Sopot |
3 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
4 czerwca 2016
4.06 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Kamionka Sopot |
4 czerwca 2016
4.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Dragon Bojano |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
11 czerwca 2016
11.06 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 6 |
KP Sopot |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
5 - 1 |
Celtic Reda |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
KP Gdynia |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
9 czerwca 2016
9.06 - 20:30 |
MKS II Władysławowo |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
11 czerwca 2016
11.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 1 |
MKS II Władysławowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
6 - 3 |
KP Gdynia |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Celtic Reda |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
vo, brak badań lekarskich zespołu gości. |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
Zatoka Puck |
4 - 0 |
Kamionka Sopot |
18 czerwca 2016
18.06 - 16:00 |
KP Sopot |
2 - 3 |
Dragon Bojano |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 |
|