Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Subkowia Subkowy |
2 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Sparta Gogolewo |
2 - 2 |
Sokół Mareza |
|
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
Nadmorzanin Stegna |
5 - 0 |
GKS Gardeja |
|
Piast Majewo |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
GKS Gardeja |
3 - 5 |
Piast Majewo |
|
w Korzeniewie |
Grom Nowy Staw |
4 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Sokół Mareza |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
Subkowia Subkowy |
4 - 2 |
Sparta Gogolewo |
|
Kolejka 3 - 4/5. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gogolewo |
4 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Subkowia Subkowy |
|
Nadmorzanin Stegna |
2 - 1 |
Sokół Mareza |
|
Piast Majewo |
6 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
Czarni Przemysław |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Kolejka 4 - 11/12. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
GKS Gardeja |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 3 |
Czarni Przemysław |
|
Sokół Mareza |
2 - 4 |
Piast Majewo |
|
Subkowia Subkowy |
5 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Sparta Gogolewo |
3 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
Kolejka 5 - 18/19. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Relax Ryjewo |
1 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 3 |
Sparta Gogolewo |
|
|
Piast Majewo |
3 - 2 |
Subkowia Subkowy |
|
|
Czarni Przemysław |
4 - 1 |
Sokół Mareza |
|
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
|
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
GKS Gardeja |
|
|
Kolejka 6 - 26. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
4 - 2 |
GKS Gardeja |
|
|
Grom Nowy Staw |
3 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
vo (na boisku 2-2)
|
Sokół Mareza |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
|
Subkowia Subkowy |
3 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
|
Sparta Gogolewo |
6 - 1 |
Piast Majewo |
|
|
Relax Ryjewo |
4 - 2 |
Nadmorzanin Stegna |
|
|
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nadmorzanin Stegna |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
|
Piast Majewo |
3 - 2 |
Relax Ryjewo |
|
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Sparta Gogolewo |
|
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Subkowia Subkowy |
|
|
Centrum Pelplin |
1 - 3 |
Sokół Mareza |
|
|
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
|
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 2 |
Grom Nowy Staw |
|
|
Sokół Mareza |
4 - 0 |
GKS Gardeja |
|
|
Subkowia Subkowy |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
|
Sparta Gogolewo |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
|
Relax Ryjewo |
2 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 0 |
Piast Majewo |
|
|
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piast Majewo |
4 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
|
Czarni Przemysław |
3 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
|
Błękitni Stare Pole |
7 - 0 |
Relax Ryjewo |
|
|
Centrum Pelplin |
0 - 3 |
Sparta Gogolewo |
|
vo (na boisku 2-2)
|
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Subkowia Subkowy |
|
|
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Sokół Mareza |
|
|
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 6 |
Sokół Mareza |
|
|
Subkowia Subkowy |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
|
|
Sparta Gogolewo |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
|
Relax Ryjewo |
2 - 0 |
Centrum Pelplin |
|
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
|
Piast Majewo |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
|
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Przemysław |
5 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
|
|
Błękitni Stare Pole |
8 - 1 |
Piast Majewo |
|
|
Centrum Pelplin |
3 - 2 |
Nadmorzanin Stegna |
|
|
GKS Gardeja |
1 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
|
Grom Nowy Staw |
1 - 2 |
Sparta Gogolewo |
|
|
Sokół Mareza |
1 - 0 |
Subkowia Subkowy |
|
|
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 8 |
Subkowia Subkowy |
2 kwietnia 2005
2.04 - 15:00 |
Sokół Mareza |
1 - 2 |
Sparta Gogolewo |
2 kwietnia 2005
2.04 - 16:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Relax Ryjewo |
2 kwietnia 2005
2.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
5 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
2 kwietnia 2005
2.04 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Piast Majewo |
2 kwietnia 2005
2.04 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
5 - 1 |
Czarni Przemysław |
|
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
9 kwietnia 2005
9.04 |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Centrum Pelplin |
10 kwietnia 2005
10.04 |
Piast Majewo |
0 - 1 |
GKS Gardeja |
10 kwietnia 2005
10.04 - 15:00 |
Nadmorzanin Stegna |
2 - 3 |
Grom Nowy Staw |
10 kwietnia 2005
10.04 - 15:00 |
Relax Ryjewo |
1 - 3 |
Sokół Mareza |
9 kwietnia 2005
9.04 - 14:00 |
Sparta Gogolewo |
3 - 3 |
Subkowia Subkowy |
9 kwietnia 2005
9.04 - 16:00 |
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 0 |
Sparta Gogolewo |
|
Subkowia Subkowy |
3 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
Sokół Mareza |
6 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Grom Nowy Staw |
4 - 2 |
Piast Majewo |
|
GKS Gardeja |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
|
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Grom Nowy Staw |
|
w 75. minucie sędzia zosta? uderzony przez kibica Gromu |
Piast Majewo |
0 - 2 |
Sokół Mareza |
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 1 |
Subkowia Subkowy |
|
Relax Ryjewo |
2 - 4 |
Sparta Gogolewo |
|
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Sparta Gogolewo |
9 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
vo (na boisku 9-3) |
Subkowia Subkowy |
5 - 1 |
Piast Majewo |
|
Sokół Mareza |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
|
Grom Nowy Staw |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
|
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Bałtyk Sztutowo |
|
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Sokół Mareza |
|
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Subkowia Subkowy |
|
Piast Majewo |
1 - 4 |
Sparta Gogolewo |
|
Nadmorzanin Stegna |
0 - 3 |
Relax Ryjewo |
|
vo (na boisku 2-0) |
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Relax Ryjewo |
2 - 1 |
Piast Majewo |
|
Sparta Gogolewo |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
|
Subkowia Subkowy |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
|
Sokół Mareza |
6 - 1 |
Centrum Pelplin |
|
Grom Nowy Staw |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
|
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Nowy Staw |
1 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
|
GKS Gardeja |
2 - 1 |
Sokół Mareza |
|
Centrum Pelplin |
0 - 0 |
Subkowia Subkowy |
|
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Sparta Gogolewo |
|
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Relax Ryjewo |
|
Piast Majewo |
2 - 0 |
Nadmorzanin Stegna |
|
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
1 - 6 |
Piast Majewo |
|
Nadmorzanin Stegna |
1 - 7 |
Czarni Przemysław |
|
Relax Ryjewo |
2 - 5 |
Błękitni Stare Pole |
|
Sparta Gogolewo |
3 - 2 |
Centrum Pelplin |
|
Subkowia Subkowy |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
|
Sokół Mareza |
6 - 0 |
Grom Nowy Staw |
|
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Mareza |
5 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
Grom Nowy Staw |
0 - 1 |
Subkowia Subkowy |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
GKS Gardeja |
0 - 3 |
Sparta Gogolewo |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
Centrum Pelplin |
0 - 1 |
Relax Ryjewo |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
4 - 1 |
Nadmorzanin Stegna |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Piast Majewo |
5 czerwca 2005
5.06 - 11:00 |
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
vo (na boisku 2-2) |
Piast Majewo |
2 - 6 |
Błękitni Stare Pole |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
Nadmorzanin Stegna |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
Relax Ryjewo |
0 - 5 |
GKS Gardeja |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
Sparta Gogolewo |
4 - 1 |
Grom Nowy Staw |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
Subkowia Subkowy |
0 - 3 |
Sokół Mareza |
12 czerwca 2005
12.06 - 11:00 |
vo (na boisku 2-2) |
|