SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2004/2005



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Gogolewo 22 46 14 4 4 69 - 34
2. Błękitni Stare Pole 22 44 13 5 4 62 - 27
3. Sokół Mareza 22 41 13 2 7 58 - 28
4. Subkowia Subkowy 22 35 10 5 7 53 - 37
5. Grom Nowy Staw 22 34 10 4 8 37 - 40
6. Czarni Przemysław 22 32 10 2 10 47 - 44
7. Piast Majewo 22 29 9 2 11 52 - 60
8. GKS Gardeja 22 28 8 4 10 36 - 46
9. Centrum Pelplin 22 26 7 5 10 28 - 38
10. Bałtyk Sztutowo 22 25 8 1 13 34 - 60
11. Relax Ryjewo 22 24 6 6 10 36 - 54
12. Nadmorzanin Stegna 22 12 4 0 18 26 - 70
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Subkowia Subkowy 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
2. Sparta Gogolewo 2 - 2 Sokół Mareza
3. Relax Ryjewo 2 - 2 Grom Nowy Staw
4. Nadmorzanin Stegna 5 - 0 GKS Gardeja
5. Piast Majewo 2 - 3 Centrum Pelplin
6. Czarni Przemysław 3 - 1 Błękitni Stare Pole
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Bałtyk Sztutowo 3 - 2 Błękitni Stare Pole
8. Centrum Pelplin 2 - 0 Czarni Przemysław
9. GKS Gardeja 3 - 5 Piast Majewo
w Korzeniewie
10. Grom Nowy Staw 4 - 1 Nadmorzanin Stegna
11. Sokół Mareza 3 - 2 Relax Ryjewo
12. Subkowia Subkowy 4 - 2 Sparta Gogolewo
Kolejka 3 - 4/5. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sparta Gogolewo 4 - 2 Bałtyk Sztutowo
14. Relax Ryjewo 1 - 3 Subkowia Subkowy
15. Nadmorzanin Stegna 2 - 1 Sokół Mareza
16. Piast Majewo 6 - 3 Grom Nowy Staw
17. Czarni Przemysław 0 - 1 GKS Gardeja
18. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Centrum Pelplin
Kolejka 4 - 11/12. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Centrum Pelplin
20. GKS Gardeja 1 - 0 Błękitni Stare Pole
21. Grom Nowy Staw 4 - 3 Czarni Przemysław
22. Sokół Mareza 2 - 4 Piast Majewo
23. Subkowia Subkowy 5 - 1 Nadmorzanin Stegna
24. Sparta Gogolewo 3 - 3 Relax Ryjewo
Kolejka 5 - 18/19. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Relax Ryjewo 1 - 0 Bałtyk Sztutowo
26. Nadmorzanin Stegna 1 - 3 Sparta Gogolewo
27. Piast Majewo 3 - 2 Subkowia Subkowy
28. Czarni Przemysław 4 - 1 Sokół Mareza
29. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Grom Nowy Staw
30. Centrum Pelplin 0 - 0 GKS Gardeja
Kolejka 6 - 26. września 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Bałtyk Sztutowo 4 - 2 GKS Gardeja
32. Grom Nowy Staw 3 - 0 Centrum Pelplin
vo (na boisku 2-2)
33. Sokół Mareza 1 - 1 Błękitni Stare Pole
34. Subkowia Subkowy 3 - 1 Czarni Przemysław
35. Sparta Gogolewo 6 - 1 Piast Majewo
36. Relax Ryjewo 4 - 2 Nadmorzanin Stegna
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Nadmorzanin Stegna 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
38. Piast Majewo 3 - 2 Relax Ryjewo
39. Czarni Przemysław 3 - 1 Sparta Gogolewo
40. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Subkowia Subkowy
41. Centrum Pelplin 1 - 3 Sokół Mareza
42. GKS Gardeja 1 - 1 Grom Nowy Staw
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Grom Nowy Staw
44. Sokół Mareza 4 - 0 GKS Gardeja
45. Subkowia Subkowy 3 - 2 Centrum Pelplin
46. Sparta Gogolewo 4 - 1 Błękitni Stare Pole
47. Relax Ryjewo 2 - 2 Czarni Przemysław
48. Nadmorzanin Stegna 1 - 0 Piast Majewo
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Piast Majewo 4 - 0 Bałtyk Sztutowo
50. Czarni Przemysław 3 - 1 Nadmorzanin Stegna
51. Błękitni Stare Pole 7 - 0 Relax Ryjewo
52. Centrum Pelplin 0 - 3 Sparta Gogolewo
vo (na boisku 2-2)
53. GKS Gardeja 2 - 3 Subkowia Subkowy
54. Grom Nowy Staw 1 - 0 Sokół Mareza
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Bałtyk Sztutowo 2 - 6 Sokół Mareza
56. Subkowia Subkowy 2 - 3 Grom Nowy Staw
57. Sparta Gogolewo 4 - 1 GKS Gardeja
58. Relax Ryjewo 2 - 0 Centrum Pelplin
59. Nadmorzanin Stegna 0 - 2 Błękitni Stare Pole
60. Piast Majewo 4 - 1 Czarni Przemysław
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Czarni Przemysław 5 - 2 Bałtyk Sztutowo
62. Błękitni Stare Pole 8 - 1 Piast Majewo
63. Centrum Pelplin 3 - 2 Nadmorzanin Stegna
64. GKS Gardeja 1 - 1 Relax Ryjewo
65. Grom Nowy Staw 1 - 2 Sparta Gogolewo
66. Sokół Mareza 1 - 0 Subkowia Subkowy
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Bałtyk Sztutowo 0 - 8 Subkowia Subkowy 2 kwietnia 2005 - 15:00
68. Sokół Mareza 1 - 2 Sparta Gogolewo 2 kwietnia 2005 - 16:00
69. Grom Nowy Staw 0 - 0 Relax Ryjewo 2 kwietnia 2005 - 16:00
70. GKS Gardeja 5 - 1 Nadmorzanin Stegna 2 kwietnia 2005 - 15:00
71. Centrum Pelplin 1 - 1 Piast Majewo 2 kwietnia 2005 - 13:00
72. Błękitni Stare Pole 5 - 1 Czarni Przemysław
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 9 kwietnia 2005
74. Czarni Przemysław 1 - 2 Centrum Pelplin 10 kwietnia 2005
75. Piast Majewo 0 - 1 GKS Gardeja 10 kwietnia 2005 - 15:00
76. Nadmorzanin Stegna 2 - 3 Grom Nowy Staw 10 kwietnia 2005 - 15:00
77. Relax Ryjewo 1 - 3 Sokół Mareza 9 kwietnia 2005 - 14:00
78. Sparta Gogolewo 3 - 3 Subkowia Subkowy 9 kwietnia 2005 - 16:00
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Sparta Gogolewo
80. Subkowia Subkowy 3 - 3 Relax Ryjewo
81. Sokół Mareza 6 - 1 Nadmorzanin Stegna
82. Grom Nowy Staw 4 - 2 Piast Majewo
83. GKS Gardeja 3 - 2 Czarni Przemysław
84. Centrum Pelplin 1 - 1 Błękitni Stare Pole
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Centrum Pelplin 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
86. Błękitni Stare Pole 4 - 1 GKS Gardeja
87. Czarni Przemysław 2 - 1 Grom Nowy Staw
w 75. minucie sędzia zosta? uderzony przez kibica Gromu
88. Piast Majewo 0 - 2 Sokół Mareza
89. Nadmorzanin Stegna 0 - 1 Subkowia Subkowy
90. Relax Ryjewo 2 - 4 Sparta Gogolewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Bałtyk Sztutowo 5 - 1 Relax Ryjewo
92. Sparta Gogolewo 9 - 0 Nadmorzanin Stegna
vo (na boisku 9-3)
93. Subkowia Subkowy 5 - 1 Piast Majewo
94. Sokół Mareza 1 - 0 Czarni Przemysław
95. Grom Nowy Staw 0 - 0 Błękitni Stare Pole
96. GKS Gardeja 2 - 1 Centrum Pelplin
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GKS Gardeja 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
98. Centrum Pelplin 2 - 0 Grom Nowy Staw
99. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Sokół Mareza
100. Czarni Przemysław 2 - 1 Subkowia Subkowy
101. Piast Majewo 1 - 4 Sparta Gogolewo
102. Nadmorzanin Stegna 0 - 3 Relax Ryjewo
vo (na boisku 2-0)
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
104. Relax Ryjewo 2 - 1 Piast Majewo
105. Sparta Gogolewo 1 - 2 Czarni Przemysław
106. Subkowia Subkowy 2 - 2 Błękitni Stare Pole
107. Sokół Mareza 6 - 1 Centrum Pelplin
108. Grom Nowy Staw 2 - 1 GKS Gardeja
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Grom Nowy Staw 1 - 0 Bałtyk Sztutowo
110. GKS Gardeja 2 - 1 Sokół Mareza
111. Centrum Pelplin 0 - 0 Subkowia Subkowy
112. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sparta Gogolewo
113. Czarni Przemysław 2 - 1 Relax Ryjewo
114. Piast Majewo 2 - 0 Nadmorzanin Stegna
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Bałtyk Sztutowo 1 - 6 Piast Majewo
116. Nadmorzanin Stegna 1 - 7 Czarni Przemysław
117. Relax Ryjewo 2 - 5 Błękitni Stare Pole
118. Sparta Gogolewo 3 - 2 Centrum Pelplin
119. Subkowia Subkowy 2 - 2 GKS Gardeja
120. Sokół Mareza 6 - 0 Grom Nowy Staw
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Sokół Mareza 5 - 0 Bałtyk Sztutowo 5 czerwca 2005 - 11:00
122. Grom Nowy Staw 0 - 1 Subkowia Subkowy 5 czerwca 2005 - 11:00
123. GKS Gardeja 0 - 3 Sparta Gogolewo 5 czerwca 2005 - 11:00
124. Centrum Pelplin 0 - 1 Relax Ryjewo 5 czerwca 2005 - 11:00
125. Błękitni Stare Pole 4 - 1 Nadmorzanin Stegna 5 czerwca 2005 - 11:00
126. Czarni Przemysław 3 - 3 Piast Majewo 5 czerwca 2005 - 11:00
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Czarni Przemysław 12 czerwca 2005 - 11:00
vo (na boisku 2-2)
128. Piast Majewo 2 - 6 Błękitni Stare Pole 12 czerwca 2005 - 11:00
129. Nadmorzanin Stegna 1 - 3 Centrum Pelplin 12 czerwca 2005 - 11:00
130. Relax Ryjewo 0 - 5 GKS Gardeja 12 czerwca 2005 - 11:00
131. Sparta Gogolewo 4 - 1 Grom Nowy Staw 12 czerwca 2005 - 11:00
132. Subkowia Subkowy 0 - 3 Sokół Mareza 12 czerwca 2005 - 11:00
vo (na boisku 2-2)
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03