IV liga - pomorska - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 34 78 24 6 4 75 - 26
2. Rodło Kwidzyn 34 77 23 8 3 82 - 18
3. KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 92 - 35
4. GKS Kolbudy 34 61 19 4 11 71 - 35
5. Bytovia II Bytów 34 60 19 3 12 73 - 49
6. Powiśle Dzierzgoń 34 58 17 7 10 54 - 44
7. Gedania Gdańsk 34 57 17 6 11 68 - 43
8. Anioły Garczegorze 34 51 15 6 13 54 - 43 2 3 1 0 1 5 - 2
9. Stolem Gniewino 34 51 14 9 11 55 - 41 2 3 1 0 1 2 - 5
10. Jaguar Gdańsk 34 47 12 11 11 49 - 48 2 4 1 1 0 3 - 2
11. Centrum Pelplin 34 47 14 5 15 48 - 51 2 1 0 1 1 2 - 3
12. Wikęd Luzino 34 44 12 8 14 52 - 43
13. Brda Przechlewo 34 43 12 7 15 51 - 74
14. MKS Władysławowo 34 38 12 2 20 54 - 81
15. Start Miastko 34 34 8 10 16 42 - 63
16. Jantar Ustka 34 29 8 5 21 50 - 107
17. Gryf 2009 Tczew 34 20 6 2 26 37 - 106
18. Zawisza Borzytuchom (*) 34 4 1 1 32 21 - 121
Ostatni komentarz dodał pogonleborkfans 27.06.2016, 07:34:09
* Zawisza Borzytuchom wycofał się po 18. kolejce


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (88) 
KP Starogard Gdański 2 - 0 Anioły Garczegorze 8 sierpnia 2015 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 sierpnia 2015 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Centrum Pelplin 8 sierpnia 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Bytovia II Bytów 8 sierpnia 2015 - 11:00
Brda Przechlewo 2 - 0 Start Miastko 8 sierpnia 2015 - 13:00
Pogoń Lębork 1 - 0 GKS Kolbudy 9 sierpnia 2015 - 18:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 2 MKS Władysławowo 8 sierpnia 2015 - 12:00
Wikęd Luzino 4 - 0 Zawisza Borzytuchom 8 sierpnia 2015 - 11:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Jantar Ustka 11 sierpnia 2015 - 18:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
Anioły Garczegorze 0 - 1 Jantar Ustka 15 sierpnia 2015 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Jaguar Gdańsk 16 sierpnia 2015 - 14:00
vo, na boisku 1:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
MKS Władysławowo 2 - 4 Wikęd Luzino 15 sierpnia 2015 - 17:00
GKS Kolbudy 4 - 1 Gryf 2009 Tczew 15 sierpnia 2015 - 17:00
Start Miastko 0 - 2 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2015 - 15:00
Bytovia II Bytów 4 - 0 Brda Przechlewo 16 sierpnia 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 0 - 5 Rodło Kwidzyn 16 sierpnia 2015 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2015 - 17:00
KP Starogard Gdański 4 - 1 Stolem Gniewino 15 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
Stolem Gniewino 1 - 0 Anioły Garczegorze 22 sierpnia 2015 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 KP Starogard Gdański 22 sierpnia 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia 2015 - 15:00
Brda Przechlewo 1 - 3 Centrum Pelplin 22 sierpnia 2015 - 15:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Bytovia II Bytów 22 sierpnia 2015 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Start Miastko 22 sierpnia 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 2 GKS Kolbudy 22 sierpnia 2015 - 11:00
Jaguar Gdańsk 0 - 1 MKS Władysławowo 22 sierpnia 2015 - 13:00
Jantar Ustka 8 - 0 Zawisza Borzytuchom 22 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
Anioły Garczegorze 5 - 2 Zawisza Borzytuchom 29 sierpnia 2015 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Jantar Ustka 29 sierpnia 2015 - 14:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia 2015 - 17:00
Start Miastko 2 - 2 Wikęd Luzino 26 sierpnia 2015 - 17:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 29 sierpnia 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 0 - 1 Pogoń Lębork 30 sierpnia 2015 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Brda Przechlewo 29 sierpnia 2015 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia 2015 - 12:00
Stolem Gniewino 2 - 2 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
Gedania Gdańsk 4 - 2 Anioły Garczegorze 5 września 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Stolem Gniewino 5 września 2015 - 11:00
Brda Przechlewo 3 - 0 KP Starogard Gdański 5 września 2015 - 17:00
Pogoń Lębork 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 września 2015 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Centrum Pelplin 5 września 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 1 - 3 Bytovia II Bytów 5 września 2015 - 14:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Start Miastko 6 września 2015 - 13:00
Jantar Ustka 1 - 7 GKS Kolbudy 5 września 2015 - 17:00
Zawisza Borzytuchom 4 - 5 MKS Władysławowo 5 września 2015 - 16:30
Kolejka 6 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
Anioły Garczegorze 1 - 1 MKS Władysławowo 13 września 2015 - 14:00
GKS Kolbudy 5 - 2 Zawisza Borzytuchom 12 września 2015 - 16:00
Start Miastko 3 - 2 Jantar Ustka 12 września 2015 - 15:00
Bytovia II Bytów 5 - 0 Jaguar Gdańsk 12 września 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Wikęd Luzino 13 września 2015 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Gryf 2009 Tczew 12 września 2015 - 17:00
KP Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń Lębork 12 września 2015 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Brda Przechlewo 12 września 2015 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 6 Rodło Kwidzyn 11 września 2015 - 17:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Anioły Garczegorze 20 września 2015 - 15:00
Brda Przechlewo 1 - 4 Gedania Gdańsk 19 września 2015 - 13:00
Pogoń Lębork 0 - 0 Stolem Gniewino 19 września 2015 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 5 KP Starogard Gdański 19 września 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 września 2015 - 14:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Centrum Pelplin 19 września 2015 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 2 Bytovia II Bytów 19 września 2015 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 2 Start Miastko 20 września 2015 - 14:00
MKS Władysławowo 2 - 5 GKS Kolbudy 19 września 2015 - 11:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Anioły Garczegorze 1 - 1 GKS Kolbudy 27 września 2015 - 14:00
Start Miastko 3 - 1 MKS Władysławowo 26 września 2015 - 15:00
Bytovia II Bytów 5 - 2 Zawisza Borzytuchom 27 września 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 1 - 3 Jantar Ustka 27 września 2015 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Jaguar Gdańsk 26 września 2015 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Wikęd Luzino 26 września 2015 - 16:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 26 września 2015 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 Pogoń Lębork 26 września 2015 - 16:45
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Brda Przechlewo 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
Brda Przechlewo 3 - 0 Anioły Garczegorze 3 października 2015 - 14:00
Pogoń Lębork 2 - 5 Rodło Kwidzyn 3 października 2015 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 października 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 4 - 0 Stolem Gniewino 3 października 2015 - 14:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 KP Starogard Gdański 3 października 2015 - 15:00
Jantar Ustka 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 3 października 2015 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 3 - 1 Centrum Pelplin 3 października 2015 - 16:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Bytovia II Bytów 3 października 2015 - 14:00
GKS Kolbudy 3 - 0 Start Miastko 3 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
Anioły Garczegorze 6 - 1 Start Miastko 11 października 2015 - 14:00
Bytovia II Bytów 0 - 2 GKS Kolbudy 11 października 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 0 - 4 MKS Władysławowo 11 października 2015 - 15:00
vo, na boisku 3:4, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 10 października 2015 - 15:00
KP Starogard Gdański 8 - 0 Jantar Ustka 10 października 2015 - 15:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Jaguar Gdańsk 10 października 2015 - 13:00
Gedania Gdańsk 4 - 0 Wikęd Luzino 10 października 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 10 października 2015 - 15:00
Brda Przechlewo 1 - 3 Pogoń Lębork 10 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
Pogoń Lębork 1 - 0 Anioły Garczegorze 17 października 2015 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 3 Brda Przechlewo 17 października 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 1 Rodło Kwidzyn 17 października 2015 - 14:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk 17 października 2015 - 16:00
Jantar Ustka 2 - 2 Stolem Gniewino 17 października 2015 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 5 KP Starogard Gdański 17 października 2015 - 11:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
MKS Władysławowo 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 17 października 2015 - 11:00
GKS Kolbudy 5 - 1 Centrum Pelplin 17 października 2015 - 15:00
Start Miastko 3 - 4 Bytovia II Bytów 17 października 2015 - 14:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
Anioły Garczegorze 1 - 0 Bytovia II Bytów 24 października 2015 - 15:00
Centrum Pelplin 0 - 0 Start Miastko 25 października 2015 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 GKS Kolbudy 24 października 2015 - 15:00
KP Starogard Gdański 8 - 0 MKS Władysławowo 24 października 2015 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 października 2015 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Jantar Ustka 24 października 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Jaguar Gdańsk 24 października 2015 - 14:00
Brda Przechlewo 2 - 2 Wikęd Luzino 24 października 2015 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 24 października 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (36) 
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Anioły Garczegorze 31 października 2015 - 14:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Pogoń Lębork 31 października 2015 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Brda Przechlewo 31 października 2015 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 1 Rodło Kwidzyn 31 października 2015 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 5 Gedania Gdańsk 31 października 2015 - 14:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
MKS Władysławowo 1 - 4 Stolem Gniewino 28 października 2015 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 0 KP Starogard Gdański 31 października 2015 - 11:00
Start Miastko 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 31 października 2015 - 14:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Centrum Pelplin 28 października 2015 - 16:00
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
Anioły Garczegorze 0 - 1 Centrum Pelplin 8 listopada 2015 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Bytovia II Bytów 7 listopada 2015 - 13:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Start Miastko 7 listopada 2015 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy 7 listopada 2015 - 14:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 MKS Władysławowo 7 listopada 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Zawisza Borzytuchom 7 listopada 2015 - 13:00
Brda Przechlewo 1 - 1 Jantar Ustka 7 listopada 2015 - 13:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Jaguar Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Wikęd Luzino 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 15 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
Wikęd Luzino 3 - 1 Anioły Garczegorze 11 listopada 2015 - 11:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Gryf 2009 Tczew 11 listopada 2015 - 12:00
Gdańsk, ul. Meissnera
Jantar Ustka 2 - 4 Pogoń Lębork 11 listopada 2015 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 2 - 5 Brda Przechlewo 11 listopada 2015 - 11:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
MKS Władysławowo 0 - 7 Rodło Kwidzyn 11 listopada 2015 - 11:00
GKS Kolbudy 0 - 3 Gedania Gdańsk 11 listopada 2015 - 11:00
vo, na boisku 0:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Start Miastko 1 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2015 - 13:00
Bytovia II Bytów 0 - 2 KP Starogard Gdański 11 listopada 2015 - 15:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 11 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (40) 
Anioły Garczegorze 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 16 marca 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 0 Centrum Pelplin 14 listopada 2015 - 13:00
Stolem Gniewino 0 - 2 Bytovia II Bytów 14 listopada 2015 - 13:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Start Miastko 14 listopada 2015 - 11:00
Rodło Kwidzyn 3 - 0 GKS Kolbudy 14 listopada 2015 - 14:00
vo, na boisku 3:0, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Brda Przechlewo 1 - 1 MKS Władysławowo 14 listopada 2015 - 13:00
Pogoń Lębork 5 - 0 Zawisza Borzytuchom 14 listopada 2015 - 13:00
Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Jantar Ustka 14 listopada 2015 - 13:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Jaguar Gdańsk 14 listopada 2015 - 11:00
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (48) 
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 21 listopada 2015 - 14:00
Gdańsk, ul. Meissnera (sztuczna nawierzchnia)
Jantar Ustka 0 - 2 Wikęd Luzino 21 listopada 2015 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Gryf 2009 Tczew 21 listopada 2015 - 14:00
boisko Borzytuchom, ul. Sportowa 2
MKS Władysławowo 3 - 4 Pogoń Lębork 21 listopada 2015 - 11:00
GKS Kolbudy 0 - 3 Brda Przechlewo 21 listopada 2015 - 11:00
vo, na boisku 6:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
Start Miastko 1 - 4 Rodło Kwidzyn 21 listopada 2015 - 13:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Gedania Gdańsk 22 listopada 2015 - 13:00
Centrum Pelplin 2 - 1 Stolem Gniewino 21 listopada 2015 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 5 KP Starogard Gdański 21 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 18 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (69) 
Anioły Garczegorze 2 - 1 KP Starogard Gdański 30 marca 2016 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Stolem Gniewino 28 listopada 2015 - 12:30
Centrum Pelplin 3 - 0 Gedania Gdańsk 30 marca 2016 - 17:00
vo, na boisku 3:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (nieodbyta kara dyskwalifikacji)
Bytovia II Bytów 0 - 2 Rodło Kwidzyn 29 listopada 2015 - 11:00
Start Miastko 5 - 1 Brda Przechlewo 30 marca 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 2 Pogoń Lębork 30 marca 2016 - 16:45
MKS Władysławowo 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 5 marca 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 5 Wikęd Luzino 29 listopada 2015 - 12:00
Jantar Ustka 0 - 6 Jaguar Gdańsk 30 marca 2016 - 16:00
Kolejka 19 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (129) 
Jantar Ustka 0 - 5 Anioły Garczegorze 12 marca 2016 - 14:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Wikęd Luzino 0 - 2 MKS Władysławowo 12 marca 2016 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 GKS Kolbudy 13 marca 2016 - 13:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Start Miastko 12 marca 2016 - 14:00
Brda Przechlewo 3 - 1 Bytovia II Bytów 12 marca 2016 - 14:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Centrum Pelplin 12 marca 2016 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 marca 2016 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 2 KP Starogard Gdański 12 marca 2016 - 14:30
Kolejka 20 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
Anioły Garczegorze 5 - 1 Stolem Gniewino 20 marca 2016 - 14:00
KP Starogard Gdański 3 - 3 Gedania Gdańsk 19 marca 2016 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Rodło Kwidzyn 19 marca 2016 - 15:00
Centrum Pelplin 1 - 0 Brda Przechlewo 19 marca 2016 - 15:00
Bytovia II Bytów 3 - 1 Pogoń Lębork 20 marca 2016 - 11:00
Start Miastko 3 - 2 Gryf 2009 Tczew 19 marca 2016 - 14:00
GKS Kolbudy 1 - 4 Wikęd Luzino 19 marca 2016 - 15:00
MKS Władysławowo 1 - 0 Jaguar Gdańsk 19 marca 2016 - 14:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Jantar Ustka
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Kolejka 21 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Anioły Garczegorze
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 0 - 2 MKS Władysławowo 23 marca 2016 - 16:00
Jaguar Gdańsk 0 - 4 GKS Kolbudy 23 marca 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Start Miastko 24 marca 2016 - 15:30
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Bytovia II Bytów 23 marca 2016 - 15:30
Pogoń Lębork 4 - 0 Centrum Pelplin 23 marca 2016 - 16:00
Brda Przechlewo 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 26 marca 2016 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 KP Starogard Gdański 23 marca 2016 - 16:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Stolem Gniewino 23 marca 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (43) 
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania Gdańsk 3 kwietnia 2016 - 14:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Rodło Kwidzyn 2 kwietnia 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 10 - 2 Brda Przechlewo 2 kwietnia 2016 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Pogoń Lębork 2 kwietnia 2016 - 16:00
Centrum Pelplin 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 2 kwietnia 2016 - 16:00
Bytovia II Bytów 1 - 3 Wikęd Luzino 2 kwietnia 2016 - 15:00
Start Miastko 2 - 2 Jaguar Gdańsk 2 kwietnia 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 7 - 0 Jantar Ustka 2 kwietnia 2016 - 16:00
MKS Władysławowo 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (44) 
MKS Władysławowo 0 - 2 Anioły Garczegorze 9 kwietnia 2016 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 GKS Kolbudy
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 0 - 1 Start Miastko 9 kwietnia 2016 - 17:00
Jaguar Gdańsk 0 - 5 Bytovia II Bytów 9 kwietnia 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 2 Centrum Pelplin 9 kwietnia 2016 - 15:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2016 - 13:00
Pogoń Lębork 1 - 0 KP Starogard Gdański 10 kwietnia 2016 - 16:00
Brda Przechlewo 1 - 1 Stolem Gniewino 9 kwietnia 2016 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gedania Gdańsk 10 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 24 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
Anioły Garczegorze 0 - 0 Rodło Kwidzyn 17 kwietnia 2016 - 14:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Brda Przechlewo 16 kwietnia 2016 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork 16 kwietnia 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 16 kwietnia 2016 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Wikęd Luzino 16 kwietnia 2016 - 16:00
Centrum Pelplin 2 - 2 Jaguar Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 17:00
Bytovia II Bytów 7 - 0 Jantar Ustka 17 kwietnia 2016 - 11:00
Start Miastko 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
GKS Kolbudy 2 - 0 MKS Władysławowo 16 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
GKS Kolbudy 3 - 0 Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2016 - 16:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Start Miastko 23 kwietnia 2016 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Bytovia II Bytów
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 1 - 6 Centrum Pelplin 23 kwietnia 2016 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 23 kwietnia 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 3 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2016 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 9 Stolem Gniewino 23 kwietnia 2016 - 13:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Gedania Gdańsk 23 kwietnia 2016 - 16:00
Brda Przechlewo 1 - 0 Rodło Kwidzyn 23 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
Anioły Garczegorze 2 - 0 Brda Przechlewo 1 maja 2016 - 14:00
Rodło Kwidzyn 2 - 0 Pogoń Lębork 1 maja 2016 - 16:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 30 kwietnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 3:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
Stolem Gniewino 0 - 0 Wikęd Luzino 29 kwietnia 2016 - 18:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Jaguar Gdańsk 1 maja 2016 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Jantar Ustka 30 kwietnia 2016 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Centrum Pelplin 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Bytovia II Bytów 6 - 2 MKS Władysławowo 1 maja 2016 - 11:00
Start Miastko 0 - 1 GKS Kolbudy 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 27 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
Start Miastko 1 - 2 Anioły Garczegorze 7 maja 2016 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 2 Bytovia II Bytów 7 maja 2016 - 17:00
MKS Władysławowo 2 - 4 Centrum Pelplin 7 maja 2016 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 2 - 5 KP Starogard Gdański 7 maja 2016 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Stolem Gniewino 7 maja 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Gedania Gdańsk 7 maja 2016 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 8 Rodło Kwidzyn 7 maja 2016 - 15:00
Pogoń Lębork 4 - 0 Brda Przechlewo 7 maja 2016 - 17:00
Kolejka 28 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
Anioły Garczegorze 0 - 0 Pogoń Lębork 15 maja 2016 - 14:00
Brda Przechlewo 5 - 3 Gryf 2009 Tczew 15 maja 2016 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Wikęd Luzino 15 maja 2016 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk 12 maja 2016 - 18:00
Stolem Gniewino 5 - 1 Jantar Ustka 14 maja 2016 - 11:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 MKS Władysławowo 14 maja 2016 - 17:00
Centrum Pelplin 0 - 0 GKS Kolbudy 15 maja 2016 - 14:00
Bytovia II Bytów 0 - 0 Start Miastko 15 maja 2016 - 11:00
Kolejka 29 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (50) 
Bytovia II Bytów 2 - 1 Anioły Garczegorze 22 maja 2016 - 11:00
Start Miastko 2 - 0 Centrum Pelplin 21 maja 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 maja 2016 - 17:00
MKS Władysławowo 0 - 5 KP Starogard Gdański 21 maja 2016 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Stolem Gniewino
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 0 - 1 Gedania Gdańsk 20 maja 2016 - 19:00
Jaguar Gdańsk 0 - 3 Rodło Kwidzyn 21 maja 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Brda Przechlewo 21 maja 2016 - 16:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Pogoń Lębork 21 maja 2016 - 15:00
Kolejka 30 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
Anioły Garczegorze 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 25 maja 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pogoń Lębork 1 - 0 Wikęd Luzino 25 maja 2016 - 17:00
Brda Przechlewo 0 - 4 Jaguar Gdańsk 25 maja 2016 - 17:00
Rodło Kwidzyn 6 - 1 Jantar Ustka 25 maja 2016 - 17:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo 25 maja 2016 - 18:30
KP Starogard Gdański 1 - 0 GKS Kolbudy 25 maja 2016 - 18:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Start Miastko 25 maja 2016 - 17:00
Centrum Pelplin 1 - 3 Bytovia II Bytów 25 maja 2016 - 17:30
Kolejka 31 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
Centrum Pelplin 3 - 0 Anioły Garczegorze 29 maja 2016 - 14:00
Bytovia II Bytów 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2016 - 18:00
Start Miastko 0 - 2 KP Starogard Gdański 28 maja 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 0 Stolem Gniewino 28 maja 2016 - 17:00
MKS Władysławowo 0 - 2 Gedania Gdańsk 28 maja 2016 - 15:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Rodło Kwidzyn
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 1 - 0 Brda Przechlewo 29 maja 2016 - 17:00
Jaguar Gdańsk 0 - 5 Pogoń Lębork 28 maja 2016 - 16:00
Wikęd Luzino 4 - 0 Gryf 2009 Tczew 29 maja 2016 - 14:00
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (96) 
Anioły Garczegorze 2 - 1 Wikęd Luzino 5 czerwca 2016 - 14:00
Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Jaguar Gdańsk 4 czerwca 2016 - 15:00
Pogoń Lębork 7 - 2 Jantar Ustka 4 czerwca 2016 - 17:00
Brda Przechlewo 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Rodło Kwidzyn 1 - 0 MKS Władysławowo 4 czerwca 2016 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy 5 czerwca 2016 - 17:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Start Miastko 4 czerwca 2016 - 18:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bytovia II Bytów 4 czerwca 2016 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Centrum Pelplin 4 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Anioły Garczegorze 11 czerwca 2016 - 17:00
Centrum Pelplin 0 - 4 KP Starogard Gdański 11 czerwca 2016 - 17:00
Bytovia II Bytów 0 - 3 Stolem Gniewino 12 czerwca 2016 - 13:00
Start Miastko 0 - 2 Gedania Gdańsk 11 czerwca 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 3 - 0 Rodło Kwidzyn 11 czerwca 2016 - 18:00
MKS Władysławowo 5 - 0 Brda Przechlewo 12 czerwca 2016 - 13:00
Zawisza Borzytuchom 0 - 3 Pogoń Lębork
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Jantar Ustka 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 11 czerwca 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Wikęd Luzino 15 czerwca 2016 - 18:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (64) 
Anioły Garczegorze 1 - 0 Jaguar Gdańsk 18 czerwca 2016 - 17:00
Wikęd Luzino 4 - 0 Jantar Ustka 18 czerwca 2016 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Zawisza Borzytuchom
Zawisza Borzytuchom wycofał się z rozgrywek
Pogoń Lębork 1 - 0 MKS Władysławowo 18 czerwca 2016 - 17:00
Brda Przechlewo 2 - 2 GKS Kolbudy 18 czerwca 2016 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Start Miastko 18 czerwca 2016 - 17:00
Mecz w Dzierzgoniu
Gedania Gdańsk 6 - 0 Bytovia II Bytów 18 czerwca 2016 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 3 Centrum Pelplin 18 czerwca 2016 - 17:00
Mecz w Pelplinie
KP Starogard Gdański 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca 2016 - 18:00