MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga Bałtycka - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Vineta Wolin 30 70 21 7 2 71 - 21
2. GKS Przodkowo 30 69 22 3 5 69 - 25
3. Bałtyk Gdynia 30 63 19 6 5 52 - 20
4. Świt Skolwin (Szczecin) 30 56 17 5 8 48 - 40
5. KS Chwaszczyno 30 49 14 7 9 55 - 47
6. Pogoń II Szczecin 30 45 14 3 13 44 - 40 4 9 3 0 1 9 - 4
7. Gwardia Koszalin 30 45 13 6 11 42 - 36 4 6 2 0 2 3 - 4
8. Drawa Drawsko Pomorskie 30 45 13 6 11 45 - 43 4 3 1 0 3 5 - 9
9. Lechia II Gdańsk 30 44 13 5 12 38 - 32
10. Kaszubia Kościerzyna 30 36 10 6 14 41 - 48
11. Arka II Gdynia 30 32 8 8 14 48 - 52
12. Cartusia Kartuzy 30 31 9 4 17 31 - 49 2 4 1 1 0 2 - 1
13. Wierzyca Pelplin 30 31 8 7 15 34 - 52 2 1 0 1 1 1 - 2
14. Gryf Słupsk 30 23 6 5 19 28 - 60
15. Bałtyk Koszalin 30 19 5 4 21 21 - 60
16. Chemik Police (*) 30 20 6 2 22 19 - 61
Ostatni komentarz dodał pogonleborkfans 30.06.2016, 09:17:55
* Chemik Police wycofał się z rozgrywek po 16. kolejce



Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (45) 
1. Bałtyk Gdynia 2 - 1 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2015 - 11:00
2. Gwardia Koszalin 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 15 sierpnia 2015 - 17:00
3. Vineta Wolin 1 - 2 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2015 - 17:00
4. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2015 - 17:00
5. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Pogoń II Szczecin 15 sierpnia 2015 - 16:00
6. Chemik Police 0 - 2 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2015 - 13:00
7. Gryf Słupsk 0 - 1 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2015 - 17:00
8. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2015 - 17:30
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
9. GKS Przodkowo 3 - 1 Arka II Gdynia 22 sierpnia 2015 - 17:00
10. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Wierzyca Pelplin 22 sierpnia 2015 - 12:00
11. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk 22 sierpnia 2015 - 11:00
12. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Chemik Police 22 sierpnia 2015 - 11:00
13. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2015 - 14:00
14. KS Chwaszczyno 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2015 - 11:00
15. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 2 Vineta Wolin 22 sierpnia 2015 - 17:00
16. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
17. Gwardia Koszalin 0 - 3 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
18. Vineta Wolin 1 - 0 Bałtyk Gdynia 29 sierpnia 2015 - 17:00
19. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 29 sierpnia 2015 - 17:00
20. Cartusia Kartuzy 1 - 1 KS Chwaszczyno 29 sierpnia 2015 - 11:00
21. Chemik Police 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 29 sierpnia 2015 - 13:00
22. Gryf Słupsk 1 - 3 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2015 - 17:00
23. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia 2015 - 17:30
24. Arka II Gdynia 8 - 0 Bałtyk Koszalin 30 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
25. GKS Przodkowo 7 - 2 Bałtyk Koszalin 5 września 2015 - 17:00
26. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Arka II Gdynia 5 września 2015 - 11:00
27. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Wierzyca Pelplin 5 września 2015 - 11:00
28. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Gryf Słupsk 5 września 2015 - 17:00
29. KS Chwaszczyno 1 - 3 Chemik Police 5 września 2015 - 16:00
30. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Cartusia Kartuzy 5 września 2015 - 17:00
31. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 5 września 2015 - 16:00
32. Gwardia Koszalin 0 - 0 Vineta Wolin 5 września 2015 - 16:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
33. Vineta Wolin 1 - 0 GKS Przodkowo 12 września 2015 - 17:00
34. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 Gwardia Koszalin 12 września 2015 - 16:00
35. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Bałtyk Gdynia 12 września 2015 - 13:00
36. Chemik Police 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 września 2015 - 13:00
37. Gryf Słupsk 2 - 3 KS Chwaszczyno 12 września 2015 - 17:00
38. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 września 2015 - 17:00
39. Arka II Gdynia 0 - 0 Pogoń II Szczecin 13 września 2015 - 11:00
40. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Lechia II Gdańsk 9 września 2015 - 17:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
41. GKS Przodkowo 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 września 2015 - 16:00
42. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Bałtyk Koszalin 20 września 2015 - 11:00
43. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Arka II Gdynia 19 września 2015 - 16:00
44. KS Chwaszczyno 2 - 1 Wierzyca Pelplin 19 września 2015 - 16:00
45. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Gryf Słupsk 19 września 2015 - 16:00
46. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Chemik Police 19 września 2015 - 11:00
47. Gwardia Koszalin 3 - 0 Cartusia Kartuzy 19 września 2015 - 16:00
48. Vineta Wolin 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 19 września 2015 - 16:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
49. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 2 GKS Przodkowo 26 września 2015 - 16:00
50. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Vineta Wolin 26 września 2015 - 13:00
51. Chemik Police 2 - 1 Gwardia Koszalin 26 września 2015 - 13:00
52. Gryf Słupsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia 26 września 2015 - 16:00
53. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 26 września 2015 - 16:00
54. Arka II Gdynia 1 - 2 KS Chwaszczyno 27 września 2015 - 11:00
55. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2015 - 17:00
56. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Pogoń II Szczecin 27 września 2015 - 11:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
57. GKS Przodkowo 1 - 0 Pogoń II Szczecin 3 października 2015 - 12:00
58. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Lechia II Gdańsk 3 października 2015 - 15:00
59. KS Chwaszczyno 3 - 2 Bałtyk Koszalin 3 października 2015 - 16:00
60. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 3 Arka II Gdynia 3 października 2015 - 11:00
61. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wierzyca Pelplin 3 października 2015 - 11:00
62. Gwardia Koszalin 1 - 2 Gryf Słupsk 3 października 2015 - 15:00
63. Vineta Wolin 1 - 0 Chemik Police 3 października 2015 - 16:00
64. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 października 2015 - 14:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (39) 
65. Cartusia Kartuzy 0 - 1 GKS Przodkowo 10 października 2015 - 13:00
66. Chemik Police 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2015 - 13:00
67. Gryf Słupsk 0 - 0 Vineta Wolin 10 października 2015 - 15:00
68. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Gwardia Koszalin 10 października 2015 - 15:00
69. Arka II Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia 11 października 2015 - 11:00
70. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 11 października 2015 - 12:00
71. Lechia II Gdańsk 1 - 0 KS Chwaszczyno 10 października 2015 - 11:00
72. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (32) 
73. GKS Przodkowo 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 października 2015 - 15:00
74. KS Chwaszczyno 5 - 1 Pogoń II Szczecin 17 października 2015 - 13:00
75. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Lechia II Gdańsk 17 października 2015 - 11:00
76. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Bałtyk Koszalin 17 października 2015 - 15:00
77. Gwardia Koszalin 2 - 2 Arka II Gdynia 17 października 2015 - 14:00
78. Vineta Wolin 1 - 1 Wierzyca Pelplin 17 października 2015 - 15:00
79. Świt Skolwin (Szczecin) 6 - 3 Gryf Słupsk 18 października 2015 - 13:00
80. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Chemik Police 17 października 2015 - 13:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
81. Chemik Police 0 - 2 GKS Przodkowo 24 października 2015 - 13:00
82. Gryf Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 24 października 2015 - 15:00
83. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 24 października 2015 - 14:00
84. Arka II Gdynia 1 - 3 Vineta Wolin 25 października 2015 - 11:00
85. Bałtyk Koszalin 0 - 0 Gwardia Koszalin 24 października 2015 - 15:00
86. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia 24 października 2015 - 11:00
87. Pogoń II Szczecin 4 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 25 października 2015 - 11:00
88. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 KS Chwaszczyno 24 października 2015 - 14:00
Kolejka 12 - 31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
89. GKS Przodkowo 3 - 3 KS Chwaszczyno 31 października 2015 - 14:00
90. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 31 października 2015 - 13:00
91. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Pogoń II Szczecin 31 października 2015 - 11:00
92. Gwardia Koszalin 1 - 0 Lechia II Gdańsk 31 października 2015 - 13:00
93. Vineta Wolin 1 - 0 Bałtyk Koszalin 31 października 2015 - 14:00
94. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 3 Arka II Gdynia 31 października 2015 - 12:00
95. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wierzyca Pelplin 31 października 2015 - 13:00
96. Chemik Police 2 - 0 Gryf Słupsk 31 października 2015 - 13:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
97. Gryf Słupsk 0 - 1 GKS Przodkowo 7 listopada 2015 - 14:00
98. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Chemik Police 7 listopada 2015 - 14:00
99. Arka II Gdynia 1 - 0 Cartusia Kartuzy 8 listopada 2015 - 11:00
100. Bałtyk Koszalin 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 8 listopada 2015 - 12:00
101. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Vineta Wolin 8 listopada 2015 - 13:00
102. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Gwardia Koszalin 8 listopada 2015 - 11:00
103. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Bałtyk Gdynia 7 listopada 2015 - 14:00
104. KS Chwaszczyno 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
105. GKS Przodkowo 5 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 6 grudnia 2015 - 12:00
106. Bałtyk Gdynia 5 - 0 KS Chwaszczyno 11 listopada 2015 - 13:00
107. Gwardia Koszalin 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2015 - 13:00
108. Vineta Wolin 3 - 1 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2015 - 14:00
109. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 4 Lechia II Gdańsk 11 listopada 2015 - 12:00
110. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Bałtyk Koszalin 11 listopada 2015 - 13:00
111. Chemik Police 3 - 0 Arka II Gdynia 11 listopada 2015 - 13:00
112. Gryf Słupsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2015 - 12:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
113. Wierzyca Pelplin 1 - 8 GKS Przodkowo 14 listopada 2015 - 13:00
114. Arka II Gdynia 4 - 0 Gryf Słupsk 15 listopada 2015 - 17:00
115. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Chemik Police 14 listopada 2015 - 12:00
116. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy 14 listopada 2015 - 11:00
117. Pogoń II Szczecin 2 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada 2015 - 11:00
118. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Vineta Wolin 15 listopada 2015 - 12:00
119. KS Chwaszczyno 5 - 1 Gwardia Koszalin 14 listopada 2015 - 13:00
120. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Bałtyk Gdynia 14 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 16 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
121. GKS Przodkowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia 21 listopada 2015 - 13:00
122. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Gwardia Koszalin 21 listopada 2015 - 13:00
123. KS Chwaszczyno 3 - 7 Vineta Wolin 21 listopada 2015 - 13:00
124. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada 2015 - 12:00
125. Pogoń II Szczecin 2 - 0 Cartusia Kartuzy 21 listopada 2015 - 11:00
126. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Chemik Police 21 listopada 2015 - 13:00
127. Bałtyk Koszalin 2 - 4 Gryf Słupsk 6 marca 2016 - 12:00
w pierwotnym terminie (21 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
128. Arka II Gdynia 1 - 1 Wierzyca Pelplin 21 listopada 2015 - 11:00
Kolejka 17 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
129. Arka II Gdynia 2 - 0 GKS Przodkowo 12 marca 2016 - 11:00
130. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 12 marca 2016 - 15:00
131. Gryf Słupsk 0 - 1 Lechia II Gdańsk 12 marca 2016 - 15:00
132. Chemik Police 0 - 3 Pogoń II Szczecin
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
133. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 12 marca 2016 - 13:00
134. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 4 KS Chwaszczyno 13 marca 2016 - 18:00
135. Vineta Wolin 5 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 12 marca 2016 - 16:00
136. Gwardia Koszalin 2 - 3 Bałtyk Gdynia 12 marca 2016 - 15:00
Kolejka 18 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
137. GKS Przodkowo 3 - 2 Gwardia Koszalin 19 marca 2016 - 14:00
138. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Vineta Wolin 19 marca 2016 - 17:00
139. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 20 marca 2016 - 17:00
140. KS Chwaszczyno 1 - 1 Cartusia Kartuzy 19 marca 2016 - 15:00
141. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
142. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Gryf Słupsk 19 marca 2016 - 11:00
143. Lechia II Gdańsk 5 - 1 Wierzyca Pelplin 19 marca 2016 - 11:00
144. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Arka II Gdynia 19 marca 2016 - 15:00
Kolejka 19 - 26/27. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
145. Bałtyk Koszalin 0 - 2 GKS Przodkowo 23 marca 2016 - 16:00
146. Arka II Gdynia 1 - 2 Lechia II Gdańsk 13 kwietnia 2016 - 18:00
147. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Pogoń II Szczecin 26 marca 2016 - 16:00
148. Gryf Słupsk 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 26 marca 2016 - 15:00
149. Chemik Police 0 - 3 KS Chwaszczyno
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
150. Cartusia Kartuzy 1 - 5 Drawa Drawsko Pomorskie 26 marca 2016 - 13:00
151. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Bałtyk Gdynia 26 marca 2016 - 13:00
152. Vineta Wolin 3 - 2 Gwardia Koszalin 26 marca 2016 - 13:00
Kolejka 20 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
153. GKS Przodkowo 0 - 0 Vineta Wolin 2 kwietnia 2016 - 13:00
154. Gwardia Koszalin 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 2 kwietnia 2016 - 16:00
155. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia 2016 - 12:30
156. Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
157. KS Chwaszczyno 2 - 2 Gryf Słupsk 2 kwietnia 2016 - 15:00
158. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Wierzyca Pelplin 2 kwietnia 2016 - 15:00
159. Pogoń II Szczecin 1 - 2 Arka II Gdynia 3 kwietnia 2016 - 16:00
160. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Koszalin 2 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 21 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
161. Lechia II Gdańsk 0 - 3 GKS Przodkowo 10 kwietnia 2016 - 11:00
162. Bałtyk Koszalin 0 - 1 Pogoń II Szczecin 10 kwietnia 2016 - 12:00
163. Arka II Gdynia 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 6 kwietnia 2016 - 17:00
164. Wierzyca Pelplin 1 - 1 KS Chwaszczyno 9 kwietnia 2016 - 17:00
165. Gryf Słupsk 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 9 kwietnia 2016 - 16:00
166. Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
167. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Gwardia Koszalin 9 kwietnia 2016 - 13:00
168. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Vineta Wolin 9 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 22 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
169. GKS Przodkowo 2 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 16 kwietnia 2016 - 15:00
170. Vineta Wolin 3 - 0 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2016 - 20:00
171. Gwardia Koszalin 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
172. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf Słupsk 17 kwietnia 2016 - 11:00
173. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 Wierzyca Pelplin 16 kwietnia 2016 - 11:00
174. KS Chwaszczyno 2 - 1 Arka II Gdynia 17 kwietnia 2016 - 15:00
175. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Bałtyk Koszalin 16 kwietnia 2016 - 16:00
176. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
177. Pogoń II Szczecin 3 - 1 GKS Przodkowo 24 kwietnia 2016 - 16:00
178. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 kwietnia 2016 - 11:00
179. Bałtyk Koszalin 1 - 0 KS Chwaszczyno 24 kwietnia 2016 - 12:00
180. Arka II Gdynia 2 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie 24 kwietnia 2016 - 18:00
181. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Bałtyk Gdynia 23 kwietnia 2016 - 17:00
182. Gryf Słupsk 1 - 1 Gwardia Koszalin 23 kwietnia 2016 - 16:00
183. Chemik Police 0 - 3 Vineta Wolin
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
184. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 23 kwietnia 2016 - 13:00
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
185. GKS Przodkowo 2 - 1 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia 2016 - 13:00
186. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
187. Vineta Wolin 5 - 0 Gryf Słupsk 30 kwietnia 2016 - 16:00
188. Gwardia Koszalin 2 - 0 Wierzyca Pelplin 30 kwietnia 2016 - 17:00
189. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2016 - 18:00
190. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Bałtyk Koszalin 30 kwietnia 2016 - 15:00
191. KS Chwaszczyno 0 - 0 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 15:00
192. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Pogoń II Szczecin 30 kwietnia 2016 - 12:00
Kolejka 25 - 3. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
193. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 GKS Przodkowo 3 maja 2016 - 16:00
194. Pogoń II Szczecin 2 - 1 KS Chwaszczyno 3 maja 2016 - 16:00
195. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie 18 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 0-2
196. Bałtyk Koszalin 2 - 1 Bałtyk Gdynia 3 maja 2016 - 12:00
197. Arka II Gdynia 0 - 3 Gwardia Koszalin 3 maja 2016 - 18:00
198. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Vineta Wolin 3 maja 2016 - 17:00
199. Gryf Słupsk 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 3 maja 2016 - 16:00
200. Chemik Police 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
Kolejka 26 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
201. GKS Przodkowo 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
202. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Gryf Słupsk 7 maja 2016 - 13:00
203. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Wierzyca Pelplin 8 maja 2016 - 14:00
204. Vineta Wolin 3 - 0 Arka II Gdynia 7 maja 2016 - 17:00
205. Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Koszalin 7 maja 2016 - 17:00
206. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk 7 maja 2016 - 11:00
207. Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 3 Pogoń II Szczecin 7 maja 2016 - 15:00
208. KS Chwaszczyno 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 7 maja 2016 - 15:00
Kolejka 27 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
209. KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo 15 maja 2016 - 15:00
210. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 maja 2016 - 16:00
211. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Bałtyk Gdynia 14 maja 2016 - 17:00
212. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Gwardia Koszalin 14 maja 2016 - 17:30
213. Bałtyk Koszalin 0 - 6 Vineta Wolin 15 maja 2016 - 12:00
214. Arka II Gdynia 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 15 maja 2016 - 11:00
215. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Cartusia Kartuzy 14 maja 2016 - 17:00
216. Gryf Słupsk 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
Kolejka 28 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
217. GKS Przodkowo 5 - 1 Gryf Słupsk 21 maja 2016 - 16:00
218. Chemik Police 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
219. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Arka II Gdynia 21 maja 2016 - 13:00
220. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Bałtyk Koszalin 21 maja 2016 - 17:00
221. Vineta Wolin 3 - 0 Lechia II Gdańsk 21 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 0-0
222. Gwardia Koszalin 1 - 0 Pogoń II Szczecin 21 maja 2016 - 17:00
223. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 maja 2016 - 11:00
224. Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 1 KS Chwaszczyno 21 maja 2016 - 11:00
Kolejka 29 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
225. Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 0 GKS Przodkowo 28 maja 2016 - 16:00
226. KS Chwaszczyno 2 - 2 Bałtyk Gdynia 28 maja 2016 - 15:00
227. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Gwardia Koszalin 28 maja 2016 - 16:00
228. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Vineta Wolin 29 maja 2016 - 16:00
229. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 28 maja 2016 - 15:00
230. Bałtyk Koszalin 2 - 5 Cartusia Kartuzy 27 maja 2016 - 18:30
231. Arka II Gdynia 3 - 0 Chemik Police
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
232. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Gryf Słupsk 28 maja 2016 - 17:00
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
233. GKS Przodkowo 3 - 0 Wierzyca Pelplin 4 czerwca 2016 - 16:00
234. Gryf Słupsk 2 - 1 Arka II Gdynia 4 czerwca 2016 - 16:00
235. Chemik Police 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Chemik Police wycofał się z rozgrywek
236. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Lechia II Gdańsk 4 czerwca 2016 - 16:00
237. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Pogoń II Szczecin 4 czerwca 2016 - 16:00
238. Vineta Wolin 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 4 czerwca 2016 - 16:00
239. Gwardia Koszalin 1 - 0 KS Chwaszczyno 4 czerwca 2016 - 16:00
240. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie 4 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE