Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Zambrów |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
GKS Tychy |
0 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Stal Mielec |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
1 sierpnia 2015
1.08 - 17:00 |
Radomiak Radom |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
8 sierpnia 2015
8.08 - 18:00 |
Okocimski Brzesko |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Radomiak Radom |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Stal Mielec |
2 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Wisła Puławy |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Tychy |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Stal Mielec |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
3 - 2 |
Radomiak Radom |
|
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Okocimski Brzesko |
15 sierpnia 2015
15.08 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Okocimski Brzesko |
0 - 1 |
Legionovia Legionowo |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
23 sierpnia 2015
23.08 - 17:00 |
Radomiak Radom |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
|
Stal Mielec |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Wisła Puławy |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
GKS Tychy |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Olimpia Zambrów |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Stal Mielec |
|
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Radomiak Radom |
26 sierpnia 2015
26.08 - 18:00 |
Legionovia Legionowo |
3 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Radomiak Radom |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
29 sierpnia 2015
29.08 - 17:00 |
Stal Mielec |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
|
Wisła Puławy |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Polonia Bytom |
4 - 5 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 7 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
6 września 2015
6.09 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
5 września 2015
5.09 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Raków Częstochowa |
5 - 2 |
Olimpia Zambrów |
|
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Stal Mielec |
5 września 2015
5.09 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
6 września 2015
6.09 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Kolejka 8 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
13 września 2015
13.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Stal Mielec |
1 - 1 |
Legionovia Legionowo |
13 września 2015
13.09 - 18:00 |
Wisła Puławy |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
12 września 2015
12.09 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
3 - 3 |
Błękitni Stargard |
|
GKS Tychy |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Kolejka 9 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Znicz Pruszków |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
Polonia Bytom |
|
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
GKS Tychy |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Olimpia Zambrów |
19 września 2015
19.09 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Wisła Puławy |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Stal Mielec |
|
Okocimski Brzesko |
4 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 1 |
Radomiak Radom |
20 września 2015
20.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 3 |
Radomiak Radom |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Stal Mielec |
4 - 1 |
Okocimski Brzesko |
|
Wisła Puławy |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Olimpia Zambrów |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
26 września 2015
26.09 - 18:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Znicz Pruszków |
1 - 4 |
Stal Stalowa Wola |
26 września 2015
26.09 - 19:00 |
Kolejka 11 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Polonia Bytom |
4 października 2015
4.10 - 14:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
GKS Tychy |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Nadwiślan Góra |
1 - 3 |
Stal Mielec |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Radomiak Radom |
4 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
4 października 2015
4.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Stal Mielec |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Wisła Puławy |
3 - 2 |
Nadwiślan Góra |
|
Olimpia Zambrów |
3 - 5 |
Okocimski Brzesko |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Bytom |
2 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Puszcza Niepołomice |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
10 października 2015
10.10 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 13 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
18 października 2015
18.10 - 12:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
18 października 2015
18.10 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Okocimski Brzesko |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 2 |
Olimpia Zambrów |
18 października 2015
18.10 - 15:00 |
Radomiak Radom |
1 - 2 |
Wisła Puławy |
18 października 2015
18.10 - 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Stal Mielec |
|
Kolejka 14 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (2) |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 0 |
Stal Mielec |
23 października 2015
23.10 - 18:00 |
Wisła Puławy |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 października 2015
24.10 - 16:00 |
Olimpia Zambrów |
3 - 1 |
Radomiak Radom |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
GKS Tychy |
2 - 0 |
Nadwiślan Góra |
24 października 2015
24.10 - 16:30 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Okocimski Brzesko |
24 października 2015
24.10 - 18:00 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
24 października 2015
24.10 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
24 października 2015
24.10 - 14:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
25 października 2015
25.10 - 12:00 |
Kolejka 15 - 31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Raków Częstochowa |
31 października 2015
31.10 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Okocimski Brzesko |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
GKS Tychy |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Stal Mielec |
2 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
6 listopada 2015
6.11 - 17:00 |
Olimpia Zambrów |
0 - 1 |
Stal Mielec |
|
GKS Tychy |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
7 listopada 2015
7.11 - 17:00 |
Polonia Bytom |
2 - 1 |
Radomiak Radom |
7 listopada 2015
7.11 - 18:00 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Okocimski Brzesko |
7 listopada 2015
7.11 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
3 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
7 listopada 2015
7.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 5 |
Raków Częstochowa |
14 listopada 2015
14.11 - 17:00 |
Okocimski Brzesko |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Nadwiślan Góra |
0 - 2 |
Znicz Pruszków |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Radomiak Radom |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Polonia Bytom |
14 listopada 2015
14.11 - 13:00 |
Stal Mielec |
1 - 0 |
GKS Tychy |
14 listopada 2015
14.11 - 16:00 |
Wisła Puławy |
1 - 2 |
Olimpia Zambrów |
14 listopada 2015
14.11 - 15:00 |
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Znicz Pruszków |
4 - 2 |
Radomiak Radom |
21 listopada 2015
21.11 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Olimpia Zambrów |
21 listopada 2015
21.11 - 15:00 |
Wisła Puławy |
3 - 0 |
GKS Tychy |
21 listopada 2015
21.11 - 15:00 |
Stal Mielec |
4 - 3 |
Polonia Bytom |
21 listopada 2015
21.11 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
21 listopada 2015
21.11 - 12:00 |
Nadwiślan Góra |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
22 listopada 2015
22.11 - 13:00 |
Okocimski Brzesko |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
21 listopada 2015
21.11 - 13:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
21 listopada 2015
21.11 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
22 listopada 2015
22.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
29 listopada 2015
29.11 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
29 listopada 2015
29.11 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
5 - 0 |
Okocimski Brzesko |
28 listopada 2015
28.11 - 13:00 |
Raków Częstochowa |
6 - 0 |
Nadwiślan Góra |
29 listopada 2015
29.11 - 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 3 |
Radomiak Radom |
28 listopada 2015
28.11 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 4 |
Siarka Tarnobrzeg |
28 listopada 2015
28.11 - 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Stal Mielec |
29 listopada 2015
29.11 - 12:00 |
Polonia Bytom |
0 - 3 |
Wisła Puławy |
28 listopada 2015
28.11 - 18:00 |
GKS Tychy |
3 - 2 |
Olimpia Zambrów |
28 listopada 2015
28.11 - 17:00 |
Kolejka 20 - 5/6. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
5 marca 2016
5.03 - 14:00 |
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
5 marca 2016
5.03 - 16:00 |
Stal Mielec |
3 - 1 |
Znicz Pruszków |
5 marca 2016
5.03 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
5 marca 2016
5.03 - 14:00 |
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
5 marca 2016
5.03 - 15:00 |
Nadwiślan Góra |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
6 marca 2016
6.03 - 14:00 |
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
5 marca 2016
5.03 - 17:00 |
Kolejka 21 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Nadwiślan Góra |
12 marca 2016
12.03 - 14:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
Stal Mielec |
13 marca 2016
13.03 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
12 marca 2016
12.03 - 18:30 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Polonia Bytom |
0 - 1 |
GKS Tychy |
13 marca 2016
13.03 - 16:00 |
Kolejka 22 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 4 |
Znicz Pruszków |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Wisła Puławy |
4 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
19 marca 2016
19.03 - 18:00 |
Stal Mielec |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
19 marca 2016
19.03 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Radomiak Radom |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Nadwiślan Góra |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
19 marca 2016
19.03 - 15:00 |
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 23 - 26. marca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
26 marca 2016
26.03 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Stal Mielec |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Olimpia Zambrów |
|
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Polonia Bytom |
1 - 4 |
Znicz Pruszków |
|
GKS Tychy |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Wisła Puławy |
0 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Stal Mielec |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
2 kwietnia 2016
2.04 - 18:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Nadwiślan Góra |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nadwiślan Góra |
2 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Radomiak Radom |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Legionovia Legionowo |
2 - 0 |
Stal Mielec |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Raków Częstochowa |
1 - 8 |
GKS Tychy |
|
Stal Stalowa Wola |
2 - 3 |
Polonia Bytom |
10 kwietnia 2016
10.04 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
|
Kolejka 26 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
17 kwietnia 2016
17.04 - 16:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
16 kwietnia 2016
16.04 - 16:00 |
Wisła Puławy |
0 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Stal Mielec |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radomiak Radom |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Nadwiślan Góra |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 kwietnia 2016
24.04 - 17:00 |
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Stal Mielec |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
GKS Tychy |
23 kwietnia 2016
23.04 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Stal Stalowa Wola |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
24 kwietnia 2016
24.04 - 15:00 |
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Puszcza Niepołomice |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
30 kwietnia 2016
30.04 - 18:00 |
GKS Tychy |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
|
Olimpia Zambrów |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Wisła Puławy |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Stal Mielec |
3 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 4 |
Radomiak Radom |
|
Kolejka 29 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Radomiak Radom |
1 - 1 |
Stal Mielec |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 1 |
Wisła Puławy |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Olimpia Zambrów |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 2 |
GKS Tychy |
|
Legionovia Legionowo |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
7 maja 2016
7.05 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Raków Częstochowa |
2 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
|
Kolejka 30 - 11. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
|
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
GKS Tychy |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Olimpia Zambrów |
1 - 4 |
Nadwiślan Góra |
|
Wisła Puławy |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Stal Mielec |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kolejka 31 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Mielec |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Wisła Puławy |
|
Radomiak Radom |
1 - 2 |
Olimpia Zambrów |
|
Nadwiślan Góra |
0 - 4 |
GKS Tychy |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Polonia Bytom |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
|
Legionovia Legionowo |
4 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
14 maja 2016
14.05 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 32 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 4 |
Błękitni Stargard |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 maja 2016
21.05 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 5 |
Legionovia Legionowo |
|
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Nadwiślan Góra |
|
GKS Tychy |
0 - 1 |
Radomiak Radom |
22 maja 2016
22.05 - 18:00 |
Olimpia Zambrów |
0 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Wisła Puławy |
1 - 2 |
Stal Mielec |
|
Kolejka 33 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Puławy |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Stal Mielec |
0 - 0 |
Olimpia Zambrów |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 0 |
GKS Tychy |
|
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
|
Nadwiślan Góra |
3 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
|
Okocimski Brzesko |
0 - 3 |
Znicz Pruszków |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Błękitni Stargard |
28 maja 2016
28.05 - 17:00 |
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Gryf Wejherowo |
4 czerwca 2016
4.06 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Okocimski Brzesko |
|
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek |
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
Nadwiślan Góra |
|
Puszcza Niepołomice |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
|
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Stal Mielec |
|
Olimpia Zambrów |
0 - 3 |
Wisła Puławy |
|
|