MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




II liga - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Mielec 34 69 20 9 5 56 - 27
2. Znicz Pruszków 34 64 18 10 6 53 - 33
3. GKS Tychy 34 59 17 8 9 46 - 27
4. Wisła Puławy 34 57 16 9 9 47 - 30
5. Raków Częstochowa 34 53 15 8 11 59 - 48 2 6 2 0 0 6 - 1
6. Siarka Tarnobrzeg 34 53 16 5 13 47 - 43 2 0 0 0 2 1 - 6
7. Puszcza Niepołomice 34 50 12 14 8 40 - 29 2 4 1 1 0 1 - 0
8. Radomiak Radom 34 50 14 8 12 44 - 34 2 1 0 1 1 0 - 1
9. Kotwica Kołobrzeg 34 48 12 12 10 33 - 33
10. Legionovia Legionowo 34 47 13 8 13 41 - 35
11. Polonia Bytom 34 44 (-1) 13 6 15 42 - 44
12. Błękitni Stargard Szczeciński 34 42 11 9 14 37 - 36
13. ROW 1964 Rybnik 34 38 9 11 14 37 - 47
14. Olimpia Zambrów 34 37 9 10 15 37 - 54 2 4 1 1 0 1 - 0
15. Stal Stalowa Wola 34 37 9 10 15 36 - 48 2 1 0 1 1 0 - 1
16. Nadwiślan Góra 34 34 10 4 20 38 - 61
17. Gryf Wejherowo 34 33 8 9 17 35 - 51
18. Okocimski Brzesko (*) 34 25 7 4 23 23 - 71
Ostatni komentarz dodał d1graal 27.02.2016, 07:34:17
* Okocimski Brzesko wycofał się po 19. kolejce
* Polonia Bytom została ukarana odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych



Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Olimpia Zambrów 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
2. GKS Tychy 0 - 2 Wisła Puławy
3. Polonia Bytom 1 - 1 Stal Mielec
4. Puszcza Niepołomice 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
5. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Nadwiślan Góra
6. Raków Częstochowa 1 - 1 Okocimski Brzesko
7. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
8. Gryf Wejherowo 1 - 0 Legionovia Legionowo 1 sierpnia 2015 - 17:00
9. Radomiak Radom 0 - 0 Znicz Pruszków
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. ROW 1964 Rybnik 3 - 2 Legionovia Legionowo
11. Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2015 - 18:00
12. Okocimski Brzesko 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
13. Nadwiślan Góra 0 - 2 Raków Częstochowa
14. Radomiak Radom 2 - 0 Stal Stalowa Wola
15. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Znicz Pruszków
16. Stal Mielec 2 - 1 Puszcza Niepołomice
17. Wisła Puławy 2 - 1 Polonia Bytom
18. Olimpia Zambrów 1 - 2 GKS Tychy
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GKS Tychy 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
20. Polonia Bytom 2 - 0 Olimpia Zambrów
21. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Wisła Puławy
22. Znicz Pruszków 1 - 2 Stal Mielec
23. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
24. Raków Częstochowa 3 - 2 Radomiak Radom
25. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Nadwiślan Góra
26. Gryf Wejherowo 1 - 1 Okocimski Brzesko 15 sierpnia 2015 - 17:00
27. Legionovia Legionowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Okocimski Brzesko 0 - 1 Legionovia Legionowo
29. Nadwiślan Góra 2 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2015 - 17:00
30. Radomiak Radom 2 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
31. Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Raków Częstochowa
32. Stal Mielec 3 - 0 Stal Stalowa Wola
33. Wisła Puławy 1 - 3 Znicz Pruszków
34. Olimpia Zambrów 0 - 0 Puszcza Niepołomice
35. GKS Tychy 2 - 1 Polonia Bytom
36. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 ROW 1964 Rybnik
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Polonia Bytom 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
38. Puszcza Niepołomice 0 - 0 GKS Tychy
39. Znicz Pruszków 0 - 2 Olimpia Zambrów
40. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Wisła Puławy
41. Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
42. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
43. Gryf Wejherowo 0 - 1 Radomiak Radom 26 sierpnia 2015 - 18:00
44. Legionovia Legionowo 3 - 2 Nadwiślan Góra
45. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Okocimski Brzesko
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Okocimski Brzesko
47. Nadwiślan Góra 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
48. Radomiak Radom 1 - 2 Legionovia Legionowo
49. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Gryf Wejherowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
50. Stal Mielec 3 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński
51. Wisła Puławy 1 - 0 Raków Częstochowa
52. Olimpia Zambrów 0 - 0 Stal Stalowa Wola
53. GKS Tychy 1 - 1 Znicz Pruszków
54. Polonia Bytom 4 - 5 Puszcza Niepołomice
Kolejka 7 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Puszcza Niepołomice 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 6 września 2015 - 16:00
56. Znicz Pruszków 3 - 0 Polonia Bytom 5 września 2015 - 19:00
57. Stal Stalowa Wola 1 - 1 GKS Tychy
58. Raków Częstochowa 5 - 2 Olimpia Zambrów
59. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Wisła Puławy
60. Gryf Wejherowo 1 - 2 Stal Mielec 5 września 2015 - 17:00
61. Legionovia Legionowo 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 6 września 2015 - 17:00
62. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Radomiak Radom
63. Okocimski Brzesko 0 - 2 Nadwiślan Góra
Kolejka 8 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Nadwiślan Góra
65. Radomiak Radom 1 - 0 Okocimski Brzesko 13 września 2015 - 16:00
66. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
67. Stal Mielec 1 - 1 Legionovia Legionowo 13 września 2015 - 18:00
68. Wisła Puławy 2 - 0 Gryf Wejherowo 12 września 2015 - 17:00
69. Olimpia Zambrów 3 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński
70. GKS Tychy 1 - 2 Raków Częstochowa
71. Polonia Bytom 1 - 1 Stal Stalowa Wola
72. Puszcza Niepołomice 0 - 1 Znicz Pruszków
Kolejka 9 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Znicz Pruszków 3 - 0 ROW 1964 Rybnik
74. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Puszcza Niepołomice
75. Raków Częstochowa 0 - 2 Polonia Bytom
76. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 GKS Tychy
77. Gryf Wejherowo 2 - 2 Olimpia Zambrów 19 września 2015 - 17:00
78. Legionovia Legionowo 1 - 2 Wisła Puławy
79. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Stal Mielec
80. Okocimski Brzesko 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg
81. Nadwiślan Góra 2 - 1 Radomiak Radom 20 września 2015 - 16:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. ROW 1964 Rybnik 0 - 3 Radomiak Radom
83. Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Nadwiślan Góra
84. Stal Mielec 4 - 1 Okocimski Brzesko
85. Wisła Puławy 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
86. Olimpia Zambrów 2 - 0 Legionovia Legionowo
87. GKS Tychy 1 - 0 Gryf Wejherowo 26 września 2015 - 18:00
88. Polonia Bytom 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
89. Puszcza Niepołomice 1 - 1 Raków Częstochowa
90. Znicz Pruszków 1 - 4 Stal Stalowa Wola 26 września 2015 - 19:00
Kolejka 11 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Stal Stalowa Wola 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
92. Raków Częstochowa 1 - 1 Znicz Pruszków
93. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Puszcza Niepołomice
94. Gryf Wejherowo 0 - 4 Polonia Bytom 4 października 2015 - 14:00
95. Legionovia Legionowo 1 - 0 GKS Tychy
96. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Olimpia Zambrów
97. Okocimski Brzesko 0 - 1 Wisła Puławy
98. Nadwiślan Góra 1 - 3 Stal Mielec 4 października 2015 - 15:00
99. Radomiak Radom 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg 4 października 2015 - 15:00
Kolejka 12 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. ROW 1964 Rybnik 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
101. Stal Mielec 1 - 1 Radomiak Radom
102. Wisła Puławy 3 - 2 Nadwiślan Góra
103. Olimpia Zambrów 3 - 5 Okocimski Brzesko
104. GKS Tychy 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg
105. Polonia Bytom 2 - 2 Legionovia Legionowo
106. Puszcza Niepołomice 4 - 0 Gryf Wejherowo 10 października 2015 - 15:00
107. Znicz Pruszków 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
108. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Raków Częstochowa
Kolejka 13 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Raków Częstochowa 2 - 0 ROW 1964 Rybnik 18 października 2015 - 12:00
110. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Stal Stalowa Wola
111. Gryf Wejherowo 0 - 2 Znicz Pruszków 18 października 2015 - 13:00
112. Legionovia Legionowo 1 - 2 Puszcza Niepołomice
113. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Polonia Bytom
114. Okocimski Brzesko 1 - 1 GKS Tychy
115. Nadwiślan Góra 0 - 2 Olimpia Zambrów 18 października 2015 - 15:00
116. Radomiak Radom 1 - 2 Wisła Puławy 18 października 2015 - 14:00
117. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Stal Mielec
Kolejka 14 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Stal Mielec 23 października 2015 - 18:00
119. Wisła Puławy 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 24 października 2015 - 16:00
120. Olimpia Zambrów 3 - 1 Radomiak Radom 24 października 2015 - 14:00
121. GKS Tychy 2 - 0 Nadwiślan Góra 24 października 2015 - 16:30
122. Polonia Bytom 1 - 1 Okocimski Brzesko 24 października 2015 - 18:00
123. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 24 października 2015 - 14:00
124. Znicz Pruszków 2 - 1 Legionovia Legionowo 24 października 2015 - 19:00
125. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Gryf Wejherowo 24 października 2015 - 14:00
126. Raków Częstochowa 3 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 25 października 2015 - 12:00
Kolejka 15 - 31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
128. Gryf Wejherowo 1 - 3 Raków Częstochowa 31 października 2015 - 13:00
129. Legionovia Legionowo 2 - 0 Stal Stalowa Wola
130. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Znicz Pruszków
131. Okocimski Brzesko 2 - 0 Puszcza Niepołomice
132. Nadwiślan Góra 2 - 1 Polonia Bytom
133. Radomiak Radom 1 - 0 GKS Tychy
134. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Olimpia Zambrów
135. Stal Mielec 2 - 0 Wisła Puławy
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Wisła Puławy 6 listopada 2015 - 17:00
137. Olimpia Zambrów 0 - 1 Stal Mielec
138. GKS Tychy 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 7 listopada 2015 - 17:00
139. Polonia Bytom 2 - 1 Radomiak Radom 7 listopada 2015 - 18:00
140. Puszcza Niepołomice 1 - 0 Nadwiślan Góra
141. Znicz Pruszków 1 - 0 Okocimski Brzesko 7 listopada 2015 - 18:00
142. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
143. Raków Częstochowa 3 - 0 Legionovia Legionowo
144. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 1 Gryf Wejherowo 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Gryf Wejherowo 0 - 4 ROW 1964 Rybnik 15 listopada 2015 - 13:00
146. Legionovia Legionowo 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 15 listopada 2015 - 13:00
147. Kotwica Kołobrzeg 3 - 5 Raków Częstochowa 14 listopada 2015 - 17:00
148. Okocimski Brzesko 1 - 0 Stal Stalowa Wola 14 listopada 2015 - 13:00
149. Nadwiślan Góra 0 - 2 Znicz Pruszków 15 listopada 2015 - 13:00
150. Radomiak Radom 0 - 0 Puszcza Niepołomice 15 listopada 2015 - 13:00
151. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Polonia Bytom 14 listopada 2015 - 13:00
152. Stal Mielec 1 - 0 GKS Tychy 14 listopada 2015 - 16:00
153. Wisła Puławy 1 - 2 Olimpia Zambrów 14 listopada 2015 - 15:00
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Znicz Pruszków 4 - 2 Radomiak Radom 21 listopada 2015 - 15:00
155. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Olimpia Zambrów 21 listopada 2015 - 15:00
156. Wisła Puławy 3 - 0 GKS Tychy 21 listopada 2015 - 15:00
157. Stal Mielec 4 - 3 Polonia Bytom 21 listopada 2015 - 16:00
158. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Puszcza Niepołomice 21 listopada 2015 - 12:00
159. Nadwiślan Góra 2 - 2 Stal Stalowa Wola 22 listopada 2015 - 13:00
160. Okocimski Brzesko 3 - 1 Raków Częstochowa 21 listopada 2015 - 13:00
161. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 21 listopada 2015 - 17:00
162. Legionovia Legionowo 1 - 1 Gryf Wejherowo 22 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Legionovia Legionowo 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 29 listopada 2015 - 13:00
164. Gryf Wejherowo 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 29 listopada 2015 - 13:00
165. Błękitni Stargard Szczeciński 5 - 0 Okocimski Brzesko 28 listopada 2015 - 13:00
166. Raków Częstochowa 6 - 0 Nadwiślan Góra 29 listopada 2015 - 12:00
167. Stal Stalowa Wola 2 - 3 Radomiak Radom 28 listopada 2015 - 13:00
168. Znicz Pruszków 0 - 4 Siarka Tarnobrzeg 28 listopada 2015 - 15:00
169. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Stal Mielec 29 listopada 2015 - 12:00
170. Polonia Bytom 0 - 3 Wisła Puławy 28 listopada 2015 - 18:00
171. GKS Tychy 3 - 2 Olimpia Zambrów 28 listopada 2015 - 17:00
Kolejka 20 - 5/6. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
172. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 GKS Tychy
173. Olimpia Zambrów 1 - 0 Polonia Bytom 5 marca 2016 - 14:00
174. Wisła Puławy 1 - 1 Puszcza Niepołomice 5 marca 2016 - 16:00
175. Stal Mielec 3 - 1 Znicz Pruszków 5 marca 2016 - 17:00
176. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Stal Stalowa Wola 5 marca 2016 - 14:00
177. Radomiak Radom 1 - 0 Raków Częstochowa 5 marca 2016 - 15:00
178. Nadwiślan Góra 1 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 6 marca 2016 - 14:00
179. Okocimski Brzesko 0 - 3 Gryf Wejherowo
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
180. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Legionovia Legionowo 5 marca 2016 - 17:00
Kolejka 21 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg
182. Legionovia Legionowo 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
183. Gryf Wejherowo 3 - 0 Nadwiślan Góra 12 marca 2016 - 14:00
184. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Radomiak Radom
185. Raków Częstochowa 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
186. Stal Stalowa Wola 1 - 1 Stal Mielec 13 marca 2016 - 14:00
187. Znicz Pruszków 1 - 0 Wisła Puławy 12 marca 2016 - 18:30
188. Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Zambrów
189. Polonia Bytom 0 - 1 GKS Tychy 13 marca 2016 - 16:00
Kolejka 22 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Polonia Bytom
191. GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
192. Olimpia Zambrów 0 - 4 Znicz Pruszków 19 marca 2016 - 15:00
193. Wisła Puławy 4 - 1 Stal Stalowa Wola 19 marca 2016 - 18:00
194. Stal Mielec 3 - 0 Raków Częstochowa 19 marca 2016 - 17:00
195. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 19 marca 2016 - 15:00
196. Radomiak Radom 2 - 1 Gryf Wejherowo 19 marca 2016 - 15:00
197. Nadwiślan Góra 2 - 0 Legionovia Legionowo 19 marca 2016 - 15:00
198. Okocimski Brzesko 0 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
Kolejka 23 - 26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Okocimski Brzesko 0 - 3 ROW 1964 Rybnik
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
200. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Nadwiślan Góra
201. Legionovia Legionowo 1 - 1 Radomiak Radom
202. Gryf Wejherowo 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 26 marca 2016 - 13:00
203. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Stal Mielec
204. Raków Częstochowa 2 - 1 Wisła Puławy
205. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Olimpia Zambrów
206. Znicz Pruszków 0 - 0 GKS Tychy
207. Puszcza Niepołomice 3 - 0 Polonia Bytom
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Puszcza Niepołomice
209. Polonia Bytom 1 - 4 Znicz Pruszków
210. GKS Tychy 2 - 0 Stal Stalowa Wola
211. Olimpia Zambrów 1 - 1 Raków Częstochowa
212. Wisła Puławy 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
213. Stal Mielec 2 - 1 Gryf Wejherowo 2 kwietnia 2016 - 18:00
214. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Legionovia Legionowo
215. Radomiak Radom 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
216. Nadwiślan Góra 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Nadwiślan Góra 2 - 1 ROW 1964 Rybnik
218. Okocimski Brzesko 0 - 3 Radomiak Radom
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
219. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
220. Legionovia Legionowo 2 - 0 Stal Mielec
221. Gryf Wejherowo 0 - 0 Wisła Puławy 9 kwietnia 2016 - 16:00
222. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Olimpia Zambrów
223. Raków Częstochowa 1 - 8 GKS Tychy
224. Stal Stalowa Wola 2 - 3 Polonia Bytom 10 kwietnia 2016 - 15:00
225. Znicz Pruszków 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Kolejka 26 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Znicz Pruszków
227. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Stal Stalowa Wola 17 kwietnia 2016 - 16:00
228. Polonia Bytom 1 - 0 Raków Częstochowa
229. GKS Tychy 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński
230. Olimpia Zambrów 0 - 0 Gryf Wejherowo 16 kwietnia 2016 - 16:00
231. Wisła Puławy 0 - 2 Legionovia Legionowo
232. Stal Mielec 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg
233. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
234. Radomiak Radom 0 - 1 Nadwiślan Góra
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Radomiak Radom 1 - 1 ROW 1964 Rybnik
236. Nadwiślan Góra 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia 2016 - 17:00
237. Okocimski Brzesko 0 - 3 Stal Mielec
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
238. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Wisła Puławy
239. Legionovia Legionowo 1 - 0 Olimpia Zambrów
240. Gryf Wejherowo 0 - 1 GKS Tychy 23 kwietnia 2016 - 17:00
241. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Polonia Bytom
242. Raków Częstochowa 0 - 0 Puszcza Niepołomice
243. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Znicz Pruszków 24 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Stal Stalowa Wola
245. Znicz Pruszków 1 - 0 Raków Częstochowa
246. Puszcza Niepołomice 3 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
247. Polonia Bytom 2 - 0 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2016 - 18:00
248. GKS Tychy 1 - 2 Legionovia Legionowo
249. Olimpia Zambrów 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
250. Wisła Puławy 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
251. Stal Mielec 3 - 0 Nadwiślan Góra
252. Siarka Tarnobrzeg 2 - 4 Radomiak Radom
Kolejka 29 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 ROW 1964 Rybnik
254. Radomiak Radom 1 - 1 Stal Mielec
255. Nadwiślan Góra 0 - 1 Wisła Puławy
256. Okocimski Brzesko 0 - 3 Olimpia Zambrów
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
257. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 GKS Tychy
258. Legionovia Legionowo 1 - 0 Polonia Bytom
259. Gryf Wejherowo 2 - 1 Puszcza Niepołomice 7 maja 2016 - 17:00
260. Błękitni Stargard Szczeciński 0 - 0 Znicz Pruszków
261. Raków Częstochowa 2 - 3 Stal Stalowa Wola
Kolejka 30 - 11. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Raków Częstochowa
263. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński
264. Znicz Pruszków 2 - 1 Gryf Wejherowo
265. Puszcza Niepołomice 0 - 0 Legionovia Legionowo
266. Polonia Bytom 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg
267. GKS Tychy 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
268. Olimpia Zambrów 1 - 4 Nadwiślan Góra
269. Wisła Puławy 1 - 1 Radomiak Radom
270. Stal Mielec 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 31 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Stal Mielec 3 - 0 ROW 1964 Rybnik
272. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wisła Puławy
273. Radomiak Radom 1 - 2 Olimpia Zambrów
274. Nadwiślan Góra 0 - 4 GKS Tychy
275. Okocimski Brzesko 0 - 3 Polonia Bytom
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
276. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Puszcza Niepołomice
277. Legionovia Legionowo 4 - 0 Znicz Pruszków
278. Gryf Wejherowo 1 - 1 Stal Stalowa Wola 14 maja 2016 - 17:00
279. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Raków Częstochowa
Kolejka 32 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. ROW 1964 Rybnik 0 - 4 Błękitni Stargard Szczeciński
281. Raków Częstochowa 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 maja 2016 - 17:00
282. Stal Stalowa Wola 0 - 5 Legionovia Legionowo
283. Znicz Pruszków 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
284. Puszcza Niepołomice 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
285. Polonia Bytom 1 - 0 Nadwiślan Góra
286. GKS Tychy 0 - 1 Radomiak Radom 22 maja 2016 - 18:00
287. Olimpia Zambrów 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
288. Wisła Puławy 1 - 2 Stal Mielec
Kolejka 33 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Wisła Puławy 2 - 2 ROW 1964 Rybnik
290. Stal Mielec 0 - 0 Olimpia Zambrów
291. Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 GKS Tychy
292. Radomiak Radom 1 - 0 Polonia Bytom
293. Nadwiślan Góra 3 - 2 Puszcza Niepołomice
294. Okocimski Brzesko 0 - 3 Znicz Pruszków
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
295. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Stal Stalowa Wola
296. Legionovia Legionowo 0 - 0 Raków Częstochowa
297. Gryf Wejherowo 4 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 28 maja 2016 - 17:00
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Gryf Wejherowo 4 czerwca 2016 - 17:00
299. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Legionovia Legionowo
300. Raków Częstochowa 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
301. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Okocimski Brzesko
Okocimski Brzesko wycofał się z rozgrywek
302. Znicz Pruszków 3 - 1 Nadwiślan Góra
303. Puszcza Niepołomice 1 - 0 Radomiak Radom
304. Polonia Bytom 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
305. GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
306. Olimpia Zambrów 0 - 3 Wisła Puławy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE