Kolejka 1 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Warta Poznań |
22 marca 2015
22.03 - 17:30 |
Arka Gdynia |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
22 marca 2015
22.03 - 13:00 |
Lech Poznań |
7 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
22 marca 2015
22.03 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Elana Toruń |
21 marca 2015
21.03 - 13:00 |
Kolejka 2 - 29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
2 - 1 |
Elana Toruń |
29 marca 2015
29.03 - 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
29 marca 2015
29.03 - 12:00 |
Bałtyk Koszalin |
2 - 5 |
Lech Poznań |
29 marca 2015
29.03 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
29 marca 2015
29.03 - 16:00 |
Kolejka 3 - 2. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
Warta Poznań |
2 kwietnia 2015
2.04 - 13:00 |
Lech Poznań |
7 - 1 |
Pogoń Szczecin |
2 kwietnia 2015
2.04 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
2 kwietnia 2015
2.04 - 15:00 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 kwietnia 2015
2.04 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11 kwietnia /28. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
11 kwietnia 2015
11.04 - 11:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 2 |
Elana Toruń |
11 kwietnia 2015
11.04 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
12 kwietnia 2015
12.04 - 14:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Lech Poznań |
28 maja 2015
28.05 - 11:00 |
Kolejka 5 - 18. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
2 - 0 |
Warta Poznań |
18 kwietnia 2015
18.04 - 15:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
18 kwietnia 2015
18.04 - 11:00 |
Elana Toruń |
2 - 4 |
Pogoń Szczecin |
18 kwietnia 2015
18.04 - 12:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
18 kwietnia 2015
18.04 - 13:00 |
Kolejka 6 - 26 kwietnia /20. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 3 |
Bałtyk Koszalin |
26 kwietnia 2015
26.04 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
26 kwietnia 2015
26.04 - 14:00 |
Arka Gdynia |
5 - 1 |
Elana Toruń |
26 kwietnia 2015
26.04 - 11:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
20 maja 2015
20.05 - 15:00 |
Kolejka 7 - 15 kwietnia /13. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Warta Poznań |
29 kwietnia 2015
29.04 - 15:00 |
Elana Toruń |
1 - 4 |
Lech Poznań |
13 maja 2015
13.05 - 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
4 - 1 |
Arka Gdynia |
15 kwietnia 2015
15.04 - 16:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
29 kwietnia 2015
29.04 - 15:00 |
Kolejka 8 - 02 maja /3. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
2 maja 2015
2.05 - 12:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
2 maja 2015
2.05 - 12:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 2 |
Lech Poznań |
3 czerwca 2015
3.06 - 13:00 |
Elana Toruń |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
3 maja 2015
3.05 - 12:00 |
Kolejka 9 - 9/13. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Warta Poznań |
9 maja 2015
9.05 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
13 maja 2015
13.05 - 15:00 |
Lech Poznań |
8 - 1 |
Bałtyk Koszalin |
10 maja 2015
10.05 - 15:00 |
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Pogoń Szczecin |
10 maja 2015
10.05 - 13:00 |
Kolejka 10 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
17 maja 2015
17.05 - 14:00 |
Pogoń Szczecin |
0 - 5 |
Lech Poznań |
17 maja 2015
17.05 - 15:00 |
Bałtyk Koszalin |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
16 maja 2015
16.05 - 15:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Elana Toruń |
16 maja 2015
16.05 - 17:00 |
Kolejka 11 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Warta Poznań |
23 maja 2015
23.05 - 12:30 |
Elana Toruń |
2 - 2 |
Bałtyk Koszalin |
23 maja 2015
23.05 - 12:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 3 |
Pogoń Szczecin |
27 maja 2015
27.05 - 15:00 |
Lech Poznań |
9 - 0 |
Arka Gdynia |
24 maja 2015
24.05 - 15:00 |
Kolejka 12 - 31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Lech Poznań |
31 maja 2015
31.05 - 12:00 |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Lechia Gdańsk |
31 maja 2015
31.05 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
7 - 1 |
Elana Toruń |
31 maja 2015
31.05 - 15:00 |
Bałtyk Koszalin |
1 - 6 |
Zawisza Bydgoszcz |
31 maja 2015
31.05 - 12:00 |
Kolejka 13 - 6. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Koszalin |
2 - 1 |
Warta Poznań |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
Pogoń Szczecin |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Elana Toruń |
2 - 9 |
Arka Gdynia |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 5 |
Lech Poznań |
6 czerwca 2015
6.06 - 17:00 |
Kolejka 14 - 10. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
4 - 2 |
Lechia Gdańsk |
10 czerwca 2015
10.06 - 17:00 |
Lech Poznań |
3 - 2 |
Elana Toruń |
10 czerwca 2015
10.06 - 17:00 |
Arka Gdynia |
6 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
10 czerwca 2015
10.06 - 17:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Bałtyk Koszalin |
10 czerwca 2015
10.06 - 17:00 |
|