MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 78 26 0 0 236 - 11
2. Gryf Wejherowo 26 72 24 0 2 174 - 19
3. Jedynka Reda 26 63 21 0 5 143 - 31
4. Bałtyk Gdynia 26 55 18 1 7 127 - 37
5. GOSRiT Luzino 26 53 17 2 7 129 - 66
6. KP Gdynia 26 37 11 4 11 78 - 67
7. Korona Żelistrzewo 26 36 11 3 12 63 - 85
8. Orkan Rumia MKS 26 33 10 3 13 62 - 76
9. Cisowa Gdynia 26 28 8 4 14 70 - 93
10. Pogoń Lębork 26 26 8 2 16 43 - 93
11. Iskra Gdynia 26 19 5 4 17 37 - 84
12. MKS Władysławowo 26 17 4 5 17 41 - 161
13. Eko-Prod Szemud 26 8 2 2 22 28 - 204
14. Zatoka Puck 26 6 2 0 24 30 - 234
Ostatni komentarz dodał MROZEK75 04.09.2014, 23:04:21



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Zatoka Puck 0 - 21 Arka Gdynia SI 16 września 2014
2. Pogoń Lębork 0 - 5 Bałtyk Gdynia 17 września 2014
3. Orkan Rumia MKS 6 - 1 Cisowa Gdynia
4. MKS Władysławowo 2 - 2 Eko-Prod Szemud
5. GOSRiT Luzino 3 - 4 Gryf Wejherowo
6. KP Gdynia 9 - 0 Iskra Gdynia
7. Korona Żelistrzewo 1 - 9 Jedynka Reda
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
8. Arka Gdynia SI 3 - 2 Jedynka Reda
9. Iskra Gdynia 1 - 3 Korona Żelistrzewo
10. Gryf Wejherowo 5 - 1 KP Gdynia
11. Eko-Prod Szemud 0 - 13 GOSRiT Luzino
12. Cisowa Gdynia 3 - 3 MKS Władysławowo
13. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Orkan Rumia MKS
14. Zatoka Puck 3 - 4 Pogoń Lębork 10 września 2014
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Pogoń Lębork 0 - 13 Arka Gdynia SI
16. Orkan Rumia MKS 8 - 1 Zatoka Puck
17. MKS Władysławowo 0 - 9 Bałtyk Gdynia
18. GOSRiT Luzino 13 - 1 Cisowa Gdynia
19. KP Gdynia 13 - 0 Eko-Prod Szemud 4 września 2014
20. Korona Żelistrzewo 0 - 11 Gryf Wejherowo
21. Jedynka Reda 5 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 3 - 0 Iskra Gdynia
23. Gryf Wejherowo 5 - 0 Jedynka Reda
24. Korona Żelistrzewo 5 - 1 Eko-Prod Szemud
25. Cisowa Gdynia 3 - 2 KP Gdynia
26. Bałtyk Gdynia 3 - 3 GOSRiT Luzino
27. Zatoka Puck 0 - 4 MKS Władysławowo
28. Pogoń Lębork 2 - 4 Orkan Rumia MKS
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Orkan Rumia MKS 1 - 11 Arka Gdynia SI
30. MKS Władysławowo 0 - 5 Pogoń Lębork
31. GOSRiT Luzino 15 - 0 Zatoka Puck
32. KP Gdynia 3 - 1 Bałtyk Gdynia
33. Korona Żelistrzewo 7 - 4 Cisowa Gdynia
34. Jedynka Reda 11 - 2 Eko-Prod Szemud
35. Iskra Gdynia 2 - 7 Gryf Wejherowo
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 2 - 1 Gryf Wejherowo
37. Eko-Prod Szemud 0 - 6 Iskra Gdynia
38. Cisowa Gdynia 0 - 4 Jedynka Reda
39. Bałtyk Gdynia 10 - 0 Korona Żelistrzewo
40. Zatoka Puck 2 - 8 KP Gdynia
41. Pogoń Lębork 2 - 4 GOSRiT Luzino
42. Orkan Rumia MKS 6 - 2 MKS Władysławowo
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. MKS Władysławowo 0 - 16 Arka Gdynia SI
44. GOSRiT Luzino 6 - 1 Orkan Rumia MKS
45. KP Gdynia 6 - 1 Pogoń Lębork
46. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Zatoka Puck
47. Jedynka Reda 2 - 0 Bałtyk Gdynia
48. Iskra Gdynia 6 - 1 Cisowa Gdynia
49. Gryf Wejherowo 11 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 21 - 0 Eko-Prod Szemud
51. Cisowa Gdynia 1 - 2 Gryf Wejherowo
52. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Iskra Gdynia
53. Zatoka Puck 0 - 15 Jedynka Reda
54. Pogoń Lębork 1 - 4 Korona Żelistrzewo
55. Orkan Rumia MKS 1 - 2 KP Gdynia
56. MKS Władysławowo 2 - 10 GOSRiT Luzino
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GOSRiT Luzino 1 - 11 Arka Gdynia SI
58. KP Gdynia 7 - 4 MKS Władysławowo
59. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Orkan Rumia MKS
60. Jedynka Reda 3 - 0 Pogoń Lębork
61. Iskra Gdynia 4 - 0 Zatoka Puck
62. Gryf Wejherowo 6 - 1 Bałtyk Gdynia
63. Eko-Prod Szemud 0 - 9 Cisowa Gdynia
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 7 - 2 Cisowa Gdynia
65. Bałtyk Gdynia 16 - 0 Eko-Prod Szemud
66. Zatoka Puck 0 - 19 Gryf Wejherowo
67. Pogoń Lębork 4 - 4 Iskra Gdynia
68. Orkan Rumia MKS 2 - 4 Jedynka Reda
69. MKS Władysławowo 1 - 0 Korona Żelistrzewo
70. GOSRiT Luzino 7 - 1 KP Gdynia
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Gdynia 0 - 7 Arka Gdynia SI
72. Korona Żelistrzewo 4 - 8 GOSRiT Luzino
73. Jedynka Reda 9 - 0 MKS Władysławowo
74. Iskra Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS
75. Gryf Wejherowo 8 - 0 Pogoń Lębork
76. Eko-Prod Szemud 7 - 2 Zatoka Puck
77. Cisowa Gdynia 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 4 - 0 Bałtyk Gdynia
79. Zatoka Puck 3 - 13 Cisowa Gdynia
80. Pogoń Lębork 5 - 0 Eko-Prod Szemud
81. Orkan Rumia MKS 2 - 11 Gryf Wejherowo
82. MKS Władysławowo 1 - 1 Iskra Gdynia
83. GOSRiT Luzino 2 - 1 Jedynka Reda
84. KP Gdynia 0 - 3 Korona Żelistrzewo
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Korona Żelistrzewo 0 - 6 Arka Gdynia SI
86. Jedynka Reda 3 - 0 KP Gdynia
87. Iskra Gdynia 1 - 4 GOSRiT Luzino
88. Gryf Wejherowo 11 - 0 MKS Władysławowo
89. Eko-Prod Szemud 1 - 7 Orkan Rumia MKS
90. Cisowa Gdynia 2 - 0 Pogoń Lębork
91. Bałtyk Gdynia 11 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Arka Gdynia SI 20 - 1 Zatoka Puck
93. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Pogoń Lębork
94. Cisowa Gdynia 4 - 2 Orkan Rumia MKS
95. Eko-Prod Szemud 3 - 3 MKS Władysławowo
96. Gryf Wejherowo 6 - 0 GOSRiT Luzino
97. Iskra Gdynia 1 - 2 KP Gdynia
98. Jedynka Reda 4 - 2 Korona Żelistrzewo
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Jedynka Reda 0 - 5 Arka Gdynia SI
100. Korona Żelistrzewo 5 - 0 Iskra Gdynia
101. KP Gdynia 1 - 7 Gryf Wejherowo
102. GOSRiT Luzino 4 - 1 Eko-Prod Szemud
103. MKS Władysławowo 0 - 0 Cisowa Gdynia
104. Orkan Rumia MKS 0 - 2 Bałtyk Gdynia
105. Pogoń Lębork 7 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka Gdynia SI 14 - 0 Pogoń Lębork
107. Zatoka Puck 2 - 3 Orkan Rumia MKS
108. Bałtyk Gdynia 11 - 1 MKS Władysławowo
109. Cisowa Gdynia 0 - 4 GOSRiT Luzino
110. Eko-Prod Szemud 1 - 5 KP Gdynia
111. Gryf Wejherowo 7 - 0 Korona Żelistrzewo 8 kwietnia 2015
112. Iskra Gdynia 0 - 5 Jedynka Reda
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Iskra Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
114. Jedynka Reda 0 - 3 Gryf Wejherowo
115. Eko-Prod Szemud 1 - 5 Korona Żelistrzewo
116. KP Gdynia 1 - 1 Cisowa Gdynia
117. GOSRiT Luzino 1 - 3 Bałtyk Gdynia
118. MKS Władysławowo 4 - 3 Zatoka Puck
119. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Arka Gdynia SI 6 - 0 Orkan Rumia MKS
121. Pogoń Lębork 3 - 2 MKS Władysławowo
122. Zatoka Puck 1 - 5 GOSRiT Luzino
123. Bałtyk Gdynia 3 - 1 KP Gdynia
124. Cisowa Gdynia 1 - 1 Korona Żelistrzewo
125. Eko-Prod Szemud 1 - 12 Jedynka Reda
126. Gryf Wejherowo 3 - 2 Iskra Gdynia
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gryf Wejherowo 0 - 4 Arka Gdynia SI
128. Iskra Gdynia 4 - 1 Eko-Prod Szemud
129. Jedynka Reda 6 - 0 Cisowa Gdynia
130. Korona Żelistrzewo 0 - 6 Bałtyk Gdynia
131. KP Gdynia 10 - 0 Zatoka Puck
132. GOSRiT Luzino 2 - 0 Pogoń Lębork
133. MKS Władysławowo 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 16 - 0 MKS Władysławowo
135. Orkan Rumia MKS 3 - 1 GOSRiT Luzino
136. Pogoń Lębork 1 - 0 KP Gdynia
137. Zatoka Puck 1 - 7 Korona Żelistrzewo
138. Bałtyk Gdynia 1 - 6 Jedynka Reda
139. Cisowa Gdynia 5 - 1 Iskra Gdynia
140. Eko-Prod Szemud 0 - 13 Gryf Wejherowo
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Eko-Prod Szemud 0 - 11 Arka Gdynia SI
142. Gryf Wejherowo 2 - 0 Cisowa Gdynia
143. Iskra Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
144. Jedynka Reda 11 - 0 Zatoka Puck
145. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Pogoń Lębork
146. KP Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia MKS
147. GOSRiT Luzino 10 - 1 MKS Władysławowo
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 10 - 2 GOSRiT Luzino
149. MKS Władysławowo 0 - 2 KP Gdynia
150. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Korona Żelistrzewo
151. Pogoń Lębork 1 - 3 Jedynka Reda 3 czerwca 2015
152. Zatoka Puck 5 - 2 Iskra Gdynia
153. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
154. Cisowa Gdynia 4 - 0 Eko-Prod Szemud
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Cisowa Gdynia 0 - 10 Arka Gdynia SI
156. Eko-Prod Szemud 0 - 10 Bałtyk Gdynia
157. Gryf Wejherowo 11 - 0 Zatoka Puck
158. Iskra Gdynia 0 - 0 Pogoń Lębork
159. Jedynka Reda 1 - 0 Orkan Rumia MKS
160. Korona Żelistrzewo 6 - 3 MKS Władysławowo
161. KP Gdynia 2 - 2 GOSRiT Luzino
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 6 - 0 KP Gdynia
163. GOSRiT Luzino 3 - 1 Korona Żelistrzewo
164. MKS Władysławowo 2 - 13 Jedynka Reda
165. Orkan Rumia MKS 0 - 0 Iskra Gdynia
166. Pogoń Lębork 0 - 3 Gryf Wejherowo
167. Zatoka Puck 5 - 3 Eko-Prod Szemud
168. Bałtyk Gdynia 6 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Arka Gdynia SI
170. Cisowa Gdynia 9 - 0 Zatoka Puck
171. Eko-Prod Szemud 2 - 0 Pogoń Lębork
172. Gryf Wejherowo 4 - 0 Orkan Rumia MKS
173. Iskra Gdynia 0 - 6 MKS Władysławowo
174. Jedynka Reda 7 - 0 GOSRiT Luzino
175. Korona Żelistrzewo 0 - 0 KP Gdynia
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 3 - 1 Korona Żelistrzewo
177. KP Gdynia 1 - 7 Jedynka Reda
178. GOSRiT Luzino 6 - 0 Iskra Gdynia
179. MKS Władysławowo 0 - 12 Gryf Wejherowo
180. Orkan Rumia MKS 7 - 2 Eko-Prod Szemud
181. Pogoń Lębork 3 - 2 Cisowa Gdynia
182. Zatoka Puck 0 - 10 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE