ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Kobylnica 16 43 14 1 1 86 - 10
2. Jantar Ustka 16 42 14 0 2 103 - 16
3. Garbarnia Kępice 16 32 10 2 4 45 - 19
4. Orliki Jezierzyce 16 30 9 3 4 70 - 31
5. Rowokół Smołdzino 16 22 7 1 8 57 - 32
6. Studnica Przytocko 16 18 5 3 8 44 - 63
7. Chrobry Charbrowo 16 17 5 2 9 48 - 58
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 3 1 0 15 18 - 154 2 3 1 0 1 9 - 6
9. Echo Biesowice 16 3 1 0 15 15 - 103 2 3 1 0 1 6 - 9
Ostatni komentarz dodał chrobry73 27.04.2015, 16:17:49



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 15 Orliki Jezierzyce
2. Garbarnia Kępice 1 - 1 Słupia Kobylnica
3. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Jantar Ustka
4. Echo Biesowice 0 - 8 Studnica Przytocko
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Studnica Przytocko 3 - 3 Chrobry Charbrowo
8. Rowokół Smołdzino 10 - 1 Echo Biesowice
9. Słupia Kobylnica 2 - 1 Jantar Ustka
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 Garbarnia Kępice
Pauza: Orliki Jezierzyce,
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
11. Garbarnia Kępice 2 - 0 Orliki Jezierzyce
12. Jantar Ustka 21 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 września 2014
13. Echo Biesowice 0 - 9 Słupia Kobylnica
14. Chrobry Charbrowo 1 - 4 Rowokół Smołdzino
Pauza: Studnica Przytocko,
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
16. Orliki Jezierzyce 14 - 2 Studnica Przytocko
18. Słupia Kobylnica 12 - 0 Chrobry Charbrowo
19. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 0 Echo Biesowice
20. Garbarnia Kępice 1 - 4 Jantar Ustka
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
21. Jantar Ustka 3 - 5 Orliki Jezierzyce
22. Echo Biesowice 1 - 6 Garbarnia Kępice
23. Chrobry Charbrowo 4 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
25. Studnica Przytocko 1 - 0 Rowokół Smołdzino
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
26. Orliki Jezierzyce 2 - 1 Rowokół Smołdzino
27. Słupia Kobylnica 7 - 1 Studnica Przytocko
29. Garbarnia Kępice 4 - 1 Chrobry Charbrowo
30. Jantar Ustka 3 - 0 Echo Biesowice
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
31. Echo Biesowice 1 - 3 Orliki Jezierzyce
32. Chrobry Charbrowo 1 - 5 Jantar Ustka
34. Studnica Przytocko 4 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
35. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Słupia Kobylnica
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
36. Orliki Jezierzyce 1 - 3 Słupia Kobylnica
37. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 10 Rowokół Smołdzino
38. Garbarnia Kępice 5 - 0 Studnica Przytocko
40. Echo Biesowice 2 - 6 Chrobry Charbrowo
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Chrobry Charbrowo 0 - 4 Orliki Jezierzyce
43. Studnica Przytocko 0 - 3 Jantar Ustka
44. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Garbarnia Kępice
45. Słupia Kobylnica 9 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Echo Biesowice,
Kolejka 10 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Orliki Jezierzyce 7 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
47. Słupia Kobylnica 1 - 0 Garbarnia Kępice
48. Jantar Ustka 8 - 2 Rowokół Smołdzino
49. Studnica Przytocko 7 - 1 Echo Biesowice
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 11 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
52. Chrobry Charbrowo 2 - 2 Studnica Przytocko
53. Echo Biesowice 1 - 7 Rowokół Smołdzino
54. Jantar Ustka 2 - 0 Słupia Kobylnica
55. Garbarnia Kępice 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Orliki Jezierzyce,
Kolejka 12 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
56. Orliki Jezierzyce 1 - 1 Garbarnia Kępice
57. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 21 Jantar Ustka
58. Słupia Kobylnica 8 - 0 Echo Biesowice
59. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Chrobry Charbrowo
Pauza: Studnica Przytocko,
Kolejka 13 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Studnica Przytocko 3 - 3 Orliki Jezierzyce
63. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Słupia Kobylnica
64. Echo Biesowice 6 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
65. Jantar Ustka 4 - 0 Garbarnia Kępice
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 14 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Orliki Jezierzyce 0 - 2 Jantar Ustka
67. Garbarnia Kępice 7 - 0 Echo Biesowice
68. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 12 Chrobry Charbrowo
70. Rowokół Smołdzino 4 - 1 Studnica Przytocko
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 15 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Orliki Jezierzyce
72. Studnica Przytocko 0 - 7 Słupia Kobylnica
74. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Garbarnia Kępice
75. Echo Biesowice 0 - 8 Jantar Ustka
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 16 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Orliki Jezierzyce 6 - 2 Echo Biesowice
77. Jantar Ustka 6 - 2 Chrobry Charbrowo
79. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 10 Studnica Przytocko
80. Słupia Kobylnica 4 - 1 Rowokół Smołdzino
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 17 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Słupia Kobylnica 3 - 1 Orliki Jezierzyce
82. Rowokół Smołdzino 10 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
83. Studnica Przytocko 0 - 2 Garbarnia Kępice
85. Chrobry Charbrowo 6 - 0 Echo Biesowice
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 18 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Orliki Jezierzyce 6 - 3 Chrobry Charbrowo
88. Jantar Ustka 10 - 2 Studnica Przytocko
89. Garbarnia Kępice 1 - 3 Rowokół Smołdzino
90. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 15 Słupia Kobylnica




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE