SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorski Liga Juniorów D2 - Rocznik 1992 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 22 50 15 5 2 52 - 14
2. Arka Gdynia 22 49 15 4 3 39 - 10
3. Polonia Gdańsk 22 41 11 8 3 37 - 12
4. Gryf Wejherowo 22 37 10 7 5 31 - 18
5. Gedania Gdańsk 22 33 9 6 7 29 - 25
6. Bałtyk Gdynia 22 31 7 10 5 20 - 11
7. Olimpia Sztum 22 31 9 4 9 34 - 33
8. Rodło Kwidzyn 22 30 8 6 8 28 - 26
9. Wierzyca Starogard Gdański 22 20 4 8 10 20 - 30
10. Wisła Tczew 22 15 4 3 15 22 - 50
11. Potok Pszczółki 22 12 2 6 14 18 - 47
12. Pomezania Malbork 22 11 2 5 15 15 - 69
* Tabela zgodna z oficjalną weryfikacją Pomorskiego ZPN-u.

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Tczew 4 - 1 Gedania Gdańsk
2. Olimpia Sztum 1 - 2 Polonia Gdańsk
3. Pomezania Malbork 0 - 2 Arka Gdynia
4. Potok Pszczółki 0 - 0 Bałtyk Gdynia
5. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
6. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
8. Gryf Wejherowo 2 - 1 Rodło Kwidzyn
9. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
10. Arka Gdynia 4 - 0 Potok Pszczółki
11. Polonia Gdańsk 8 - 0 Pomezania Malbork
12. Wisła Tczew 1 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Olimpia Sztum 1 - 0 Gedania Gdańsk
14. Pomezania Malbork 1 - 5 Wisła Tczew
15. Potok Pszczółki 1 - 5 Polonia Gdańsk
16. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Arka Gdynia
17. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Bałtyk Gdynia
18. Lechia Gdańsk 4 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gedania Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
20. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Lechia Gdańsk
21. Arka Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn
22. Polonia Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
23. Wisła Tczew 4 - 3 Potok Pszczółki
24. Olimpia Sztum 4 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork 0 - 3 Gedania Gdańsk
26. Potok Pszczółki 1 - 2 Olimpia Sztum
27. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Wisła Tczew
28. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk
29. Lechia Gdańsk 2 - 0 Arka Gdynia
30. Gryf Wejherowo 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Gedania Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia
32. Arka Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo
33. Polonia Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
34. Wisła Tczew 0 - 2 Rodło Kwidzyn
35. Olimpia Sztum 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
36. Pomezania Malbork 3 - 3 Potok Pszczółki
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Potok Pszczółki 1 - 3 Gedania Gdańsk
38. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
39. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Olimpia Sztum
40. Lechia Gdańsk 3 - 0 Wisła Tczew
41. Gryf Wejherowo 0 - 0 Polonia Gdańsk
42. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
44. Polonia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Gdynia
45. Wisła Tczew 2 - 4 Gryf Wejherowo
46. Olimpia Sztum 3 - 0 Lechia Gdańsk
47. Pomezania Malbork 0 - 2 Rodło Kwidzyn
48. Potok Pszczółki 0 - 4 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk
50. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Potok Pszczółki
51. Lechia Gdańsk 4 - 1 Pomezania Malbork
52. Gryf Wejherowo 0 - 0 Olimpia Sztum
53. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Wisła Tczew
54. Arka Gdynia 0 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Gedania Gdańsk 2 - 0 Polonia Gdańsk
56. Wisła Tczew 2 - 1 Arka Gdynia
57. Olimpia Sztum 0 - 2 Bałtyk Gdynia
58. Pomezania Malbork 0 - 1 Gryf Wejherowo
59. Potok Pszczółki 2 - 1 Lechia Gdańsk
60. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Gedania Gdańsk
62. Lechia Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
63. Gryf Wejherowo 0 - 0 Potok Pszczółki
64. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Pomezania Malbork
65. Arka Gdynia 4 - 0 Olimpia Sztum
66. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Gedania Gdańsk 0 - 0 Wisła Tczew
68. Polonia Gdańsk 4 - 0 Olimpia Sztum
69. Arka Gdynia 2 - 0 Pomezania Malbork
70. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Potok Pszczółki
71. Gryf Wejherowo 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
72. Lechia Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lechia Gdańsk 3 - 1 Gedania Gdańsk
74. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gryf Wejherowo
75. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Bałtyk Gdynia
76. Potok Pszczółki 0 - 2 Arka Gdynia
77. Pomezania Malbork 0 - 4 Polonia Gdańsk
78. Olimpia Sztum 4 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Gedania Gdańsk 2 - 0 Olimpia Sztum
80. Wisła Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork
81. Polonia Gdańsk 2 - 1 Potok Pszczółki
82. Arka Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
83. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Rodło Kwidzyn
84. Gryf Wejherowo 0 - 4 Lechia Gdańsk
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Wejherowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
86. Lechia Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
87. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Arka Gdynia
88. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Polonia Gdańsk
89. Potok Pszczółki 2 - 1 Wisła Tczew
90. Pomezania Malbork 0 - 5 Olimpia Sztum
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork
92. Olimpia Sztum 3 - 2 Potok Pszczółki
93. Wisła Tczew 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
94. Polonia Gdańsk 1 - 0 Rodło Kwidzyn
95. Arka Gdynia 0 - 0 Lechia Gdańsk
96. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Gryf Wejherowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk
98. Gryf Wejherowo 1 - 2 Arka Gdynia
99. Lechia Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk
100. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Wisła Tczew
101. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 Olimpia Sztum
102. Potok Pszczółki 0 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Gedania Gdańsk 2 - 0 Potok Pszczółki
104. Pomezania Malbork 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
105. Olimpia Sztum 1 - 0 Rodło Kwidzyn
106. Wisła Tczew 0 - 4 Lechia Gdańsk
107. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gryf Wejherowo
108. Arka Gdynia 3 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Arka Gdynia 1 - 0 Gedania Gdańsk
110. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Polonia Gdańsk
111. Gryf Wejherowo 5 - 0 Wisła Tczew
112. Lechia Gdańsk 3 - 1 Olimpia Sztum
113. Rodło Kwidzyn 3 - 3 Pomezania Malbork
114. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 Potok Pszczółki
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Gedania Gdańsk 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
116. Potok Pszczółki 0 - 3 Rodło Kwidzyn
117. Pomezania Malbork 0 - 7 Lechia Gdańsk
118. Olimpia Sztum 1 - 3 Gryf Wejherowo
119. Wisła Tczew 0 - 1 Bałtyk Gdynia
120. Polonia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania Gdańsk
122. Arka Gdynia 6 - 0 Wisła Tczew
123. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Olimpia Sztum
124. Gryf Wejherowo 4 - 0 Pomezania Malbork
125. Lechia Gdańsk 1 - 1 Potok Pszczółki
126. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Gedania Gdańsk 0 - 0 Rodło Kwidzyn
128. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Lechia Gdańsk
129. Potok Pszczółki 0 - 2 Gryf Wejherowo
130. Pomezania Malbork 1 - 1 Bałtyk Gdynia
131. Olimpia Sztum 0 - 1 Arka Gdynia
132. Wisła Tczew 0 - 2 Polonia Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03