MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2014/2015



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Powi¶le Dzierzgoń 22 55 18 1 3 160 - 31
2. Osiczanka Osice 22 54 18 0 4 111 - 34
3. Pogoń Prabuty 22 52 17 1 4 79 - 30
4. AP Malbork 22 51 17 0 5 88 - 53
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 40 13 1 8 81 - 48
6. Lisovia Lisewo 22 25 8 1 13 65 - 74 2 6 2 0 0 10 - 3
7. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 22 25 8 1 13 58 - 68 2 0 0 0 2 3 - 10
8. KP Starogard Gdański 22 23 7 2 13 47 - 87
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 22 7 1 14 62 - 76
10. Pogoń Smętowo 22 21 7 0 15 47 - 98
11. Olimpia Sztum 22 16 5 1 16 37 - 112
12. GTS Przywidz 22 7 2 1 19 32 - 156
Ostatni komentarz dodał esq07 07.06.2015, 21:58:00



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Lisovia Lisewo 2 - 6 AP Malbork
2. Osiczanka Osice 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
3. Olimpia Sztum 2 - 18 Powi¶le Dzierzgoń 3 wrze¶nia 2014
4. KP Starogard Gdański 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. Pogoń Smętowo 4 - 9 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
6. Pogoń Prabuty 2 - 0 GTS Przywidz
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
7. AP Malbork 13 - 1 GTS Przywidz
8. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 5 Pogoń Prabuty
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 1 Pogoń Smętowo
10. Powi¶le Dzierzgoń 5 - 7 KP Starogard Gdański
11. Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 - 1 Olimpia Sztum
12. Lisovia Lisewo 1 - 2 Osiczanka Osice
Kolejka 3 - 6/7. wrze¶nia 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
13. Osiczanka Osice 3 - 0 AP Malbork
14. Olimpia Sztum 0 - 4 Lisovia Lisewo
15. KP Starogard Gdański 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
16. Pogoń Smętowo 0 - 8 Powi¶le Dzierzgoń
17. Pogoń Prabuty 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
18. GTS Przywidz 3 - 6 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 4 - 13/14. wrze¶nia 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
19. AP Malbork 4 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
20. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 3 GTS Przywidz
21. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 2 Pogoń Prabuty
22. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Pogoń Smętowo
23. Lisovia Lisewo 8 - 2 KP Starogard Gdański
24. Osiczanka Osice 8 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 5 - 20/21. wrze¶nia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Olimpia Sztum 0 - 9 AP Malbork
26. KP Starogard Gdański 0 - 9 Osiczanka Osice
27. Pogoń Smętowo 1 - 3 Lisovia Lisewo
28. Pogoń Prabuty 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
29. GTS Przywidz 0 - 11 Powi¶le Dzierzgoń
30. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 6 - 27/28. wrze¶nia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
31. AP Malbork 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. Powi¶le Dzierzgoń 9 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
33. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 2 GTS Przywidz
34. Lisovia Lisewo 0 - 3 Pogoń Prabuty
35. Osiczanka Osice 7 - 2 Pogoń Smętowo
36. Olimpia Sztum 1 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 7 - 4/5. paĽdziernika 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. KP Starogard Gdański 10 - 1 AP Malbork
38. Pogoń Smętowo 4 - 0 Olimpia Sztum
39. Pogoń Prabuty 2 - 1 Osiczanka Osice
40. GTS Przywidz 1 - 12 Lisovia Lisewo
41. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 8 - 11/12. paĽdziernika 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
43. AP Malbork 1 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
44. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
45. Lisovia Lisewo 8 - 2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
46. Osiczanka Osice 17 - 0 GTS Przywidz
47. Olimpia Sztum 0 - 2 Pogoń Prabuty
48. KP Starogard Gdański 1 - 2 Pogoń Smętowo
Kolejka 9 - 18/19. paĽdziernika 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
49. Pogoń Smętowo 3 - 4 AP Malbork
50. Pogoń Prabuty 9 - 0 KP Starogard Gdański
51. GTS Przywidz 7 - 1 Olimpia Sztum
52. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 1 Osiczanka Osice
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Lisovia Lisewo
54. Powi¶le Dzierzgoń 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10 - 25/26. paĽdziernika 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. AP Malbork 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
56. Lisovia Lisewo 1 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
57. Osiczanka Osice 3 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
58. Olimpia Sztum 2 - 3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
59. KP Starogard Gdański 0 - 0 GTS Przywidz
60. Pogoń Smętowo 1 - 3 Pogoń Prabuty
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Pogoń Prabuty 1 - 3 AP Malbork
62. GTS Przywidz 0 - 1 Pogoń Smętowo
63. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 7 - 0 KP Starogard Gdański
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Olimpia Sztum
65. Powi¶le Dzierzgoń 9 - 0 Osiczanka Osice
66. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. AP Malbork 4 - 2 Lisovia Lisewo
68. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Osiczanka Osice
69. Powi¶le Dzierzgoń 14 - 0 Olimpia Sztum
70. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 KP Starogard Gdański
71. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Pogoń Smętowo
72. GTS Przywidz 0 - 8 Pogoń Prabuty
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. GTS Przywidz 0 - 3 AP Malbork
74. Pogoń Prabuty 2 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
75. Pogoń Smętowo 5 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 kwietnia 2015
76. KP Starogard Gdański 4 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
77. Olimpia Sztum 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
78. Osiczanka Osice 6 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
79. AP Malbork 4 - 1 Osiczanka Osice
80. Lisovia Lisewo 2 - 5 Olimpia Sztum
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 KP Starogard Gdański
82. Powi¶le Dzierzgoń 13 - 2 Pogoń Smętowo
83. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Pogoń Prabuty
84. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 3 - 0 GTS Przywidz
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
85. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0 - 1 AP Malbork
86. GTS Przywidz 1 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
87. Pogoń Prabuty 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
88. Pogoń Smętowo 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
89. KP Starogard Gdański 4 - 2 Lisovia Lisewo
90. Olimpia Sztum 0 - 2 Osiczanka Osice
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. AP Malbork 3 - 2 Olimpia Sztum
92. Osiczanka Osice 6 - 1 KP Starogard Gdański
93. Lisovia Lisewo 1 - 2 Pogoń Smętowo
94. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty
95. Powi¶le Dzierzgoń 13 - 0 GTS Przywidz
96. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 AP Malbork
98. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 3 Powi¶le Dzierzgoń
99. GTS Przywidz 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański
100. Pogoń Prabuty 4 - 1 Lisovia Lisewo
101. Pogoń Smętowo 0 - 4 Osiczanka Osice
102. KP Starogard Gdański 1 - 3 Olimpia Sztum
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. AP Malbork 4 - 2 KP Starogard Gdański
104. Olimpia Sztum 5 - 2 Pogoń Smętowo
105. Osiczanka Osice 6 - 2 Pogoń Prabuty
106. Lisovia Lisewo 11 - 1 GTS Przywidz
107. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
108. Powi¶le Dzierzgoń 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Powi¶le Dzierzgoń 9 - 0 AP Malbork
110. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
111. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Lisovia Lisewo
112. GTS Przywidz 4 - 14 Osiczanka Osice
113. Pogoń Prabuty 3 - 2 Olimpia Sztum
114. Pogoń Smętowo 2 - 3 KP Starogard Gdański
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. AP Malbork 7 - 2 Pogoń Smętowo
116. KP Starogard Gdański 1 - 4 Pogoń Prabuty
117. Olimpia Sztum 6 - 4 GTS Przywidz
118. Osiczanka Osice 5 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
119. Lisovia Lisewo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
120. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 4 AP Malbork
122. Powi¶le Dzierzgoń 12 - 0 Lisovia Lisewo
123. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Osiczanka Osice
124. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Olimpia Sztum
125. GTS Przywidz 4 - 2 KP Starogard Gdański
126. Pogoń Prabuty 7 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
127. AP Malbork 3 - 6 Pogoń Prabuty
128. Pogoń Smętowo 3 - 1 GTS Przywidz
129. KP Starogard Gdański 5 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec
130. Olimpia Sztum 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
131. Osiczanka Osice 3 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
132. Lisovia Lisewo 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE