ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Santana Wielki Klincz 20 50 16 2 2 108 - 36
2. FC Gowidlino 20 49 16 1 3 99 - 32
3. Borowiak Czersk 20 45 14 3 3 79 - 16
4. Potok Pszczółki 20 36 11 3 6 86 - 35
5. Radunia Stężyca 20 34 10 4 6 53 - 43
6. Kaszubia Kościerzyna 20 27 7 6 7 43 - 47
7. GKS Żukowo 20 25 8 1 11 62 - 53
8. KS Sulmin 20 14 4 2 14 30 - 75
9. GOSRiT II Luzino 20 12 3 3 14 31 - 89
10. Orzeł Straszyn 20 11 3 2 15 38 - 113
11. Bałtyk II Gdynia 20 9 2 3 15 30 - 126
Ostatni komentarz dodał marvyn 24.08.2014, 20:57:49



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Santana Wielki Klincz 0 - 3 Borowiak Czersk
2. Radunia Stężyca 3 - 0 GKS Żukowo
4. Orzeł Straszyn 2 - 6 Kaszubia Kościerzyna
5. GOSRiT II Luzino - - - FC Gowidlino
obustronny vo
6. KS Sulmin 4 - 2 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Borowiak Czersk 17 - 0 Bałtyk II Gdynia
8. FC Gowidlino 4 - 0 KS Sulmin
9. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 GOSRiT II Luzino
10. Potok Pszczółki 12 - 0 Orzeł Straszyn
12. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Radunia Stężyca
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Radunia Stężyca 1 - 1 Borowiak Czersk
15. Orzeł Straszyn 4 - 2 GKS Żukowo
16. GOSRiT II Luzino 0 - 8 Potok Pszczółki
17. KS Sulmin 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
18. Bałtyk II Gdynia 2 - 10 FC Gowidlino
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Borowiak Czersk 1 - 2 FC Gowidlino
20. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 Bałtyk II Gdynia
21. Potok Pszczółki 10 - 2 KS Sulmin
22. GKS Żukowo 7 - 0 GOSRiT II Luzino
23. Santana Wielki Klincz 12 - 2 Orzeł Straszyn
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Orzeł Straszyn 1 - 9 Radunia Stężyca
27. GOSRiT II Luzino 1 - 12 Santana Wielki Klincz
28. KS Sulmin 0 - 2 GKS Żukowo
29. Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Potok Pszczółki
30. FC Gowidlino 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Borowiak Czersk 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
32. Potok Pszczółki 1 - 6 FC Gowidlino
33. GKS Żukowo 9 - 1 Bałtyk II Gdynia
34. Santana Wielki Klincz 10 - 0 KS Sulmin
35. Radunia Stężyca 5 - 1 GOSRiT II Luzino
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Orzeł Straszyn 1 - 10 Borowiak Czersk
39. KS Sulmin 2 - 4 Radunia Stężyca
40. Bałtyk II Gdynia 3 - 9 Santana Wielki Klincz
41. FC Gowidlino 6 - 4 GKS Żukowo
42. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Potok Pszczółki
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Borowiak Czersk 0 - 0 Potok Pszczółki
44. GKS Żukowo 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna
45. Santana Wielki Klincz 3 - 2 FC Gowidlino
46. Radunia Stężyca 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
48. Orzeł Straszyn 0 - 3 GOSRiT II Luzino
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GOSRiT II Luzino 2 - 6 Borowiak Czersk
50. KS Sulmin 3 - 4 Orzeł Straszyn
52. FC Gowidlino 4 - 0 Radunia Stężyca
53. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Santana Wielki Klincz
54. Potok Pszczółki 3 - 1 GKS Żukowo
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Borowiak Czersk 2 - 0 GKS Żukowo
56. Santana Wielki Klincz 4 - 3 Potok Pszczółki
57. Radunia Stężyca 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
59. Orzeł Straszyn 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
60. GOSRiT II Luzino 5 - 2 KS Sulmin
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KS Sulmin 2 - 1 Borowiak Czersk
62. Bałtyk II Gdynia 3 - 3 GOSRiT II Luzino
63. FC Gowidlino 8 - 0 Orzeł Straszyn
65. Potok Pszczółki 3 - 4 Radunia Stężyca
66. GKS Żukowo 1 - 3 Santana Wielki Klincz
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Borowiak Czersk 0 - 3 Santana Wielki Klincz
68. GKS Żukowo 0 - 0 Radunia Stężyca
70. Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Orzeł Straszyn
71. FC Gowidlino 6 - 0 GOSRiT II Luzino
72. Bałtyk II Gdynia 3 - 2 KS Sulmin
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Bałtyk II Gdynia 0 - 8 Borowiak Czersk
74. KS Sulmin 1 - 11 FC Gowidlino
75. GOSRiT II Luzino 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
76. Orzeł Straszyn 3 - 3 Potok Pszczółki
78. Radunia Stężyca 1 - 5 Santana Wielki Klincz
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Borowiak Czersk 2 - 1 Radunia Stężyca
81. GKS Żukowo 7 - 1 Orzeł Straszyn
82. Potok Pszczółki 7 - 1 GOSRiT II Luzino
83. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 KS Sulmin
84. FC Gowidlino 13 - 3 Bałtyk II Gdynia
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. FC Gowidlino 1 - 4 Borowiak Czersk
86. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
87. KS Sulmin 2 - 3 Potok Pszczółki
88. GOSRiT II Luzino 2 - 4 GKS Żukowo
89. Orzeł Straszyn 6 - 3 Santana Wielki Klincz
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Radunia Stężyca 4 - 3 Orzeł Straszyn
93. Santana Wielki Klincz 9 - 1 GOSRiT II Luzino
94. GKS Żukowo 2 - 0 KS Sulmin
95. Potok Pszczółki 12 - 1 Bałtyk II Gdynia
96. Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 FC Gowidlino
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Borowiak Czersk
98. FC Gowidlino 2 - 0 Potok Pszczółki
99. Bałtyk II Gdynia 0 - 8 GKS Żukowo
100. KS Sulmin 3 - 5 Santana Wielki Klincz
101. GOSRiT II Luzino 2 - 4 Radunia Stężyca
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Borowiak Czersk 10 - 1 Orzeł Straszyn
105. Radunia Stężyca 3 - 0 KS Sulmin
106. Santana Wielki Klincz 6 - 1 Bałtyk II Gdynia
107. GKS Żukowo 3 - 5 FC Gowidlino
108. Potok Pszczółki 6 - 2 Kaszubia Kościerzyna 13 maja 2015
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Potok Pszczółki 1 - 1 Borowiak Czersk
110. Kaszubia Kościerzyna 5 - 4 GKS Żukowo
111. FC Gowidlino 3 - 3 Santana Wielki Klincz
112. Bałtyk II Gdynia 3 - 7 Radunia Stężyca
114. GOSRiT II Luzino 4 - 1 Orzeł Straszyn
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Borowiak Czersk 3 - 0 GOSRiT II Luzino
116. Orzeł Straszyn 2 - 3 KS Sulmin
118. Radunia Stężyca 0 - 4 FC Gowidlino
119. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
120. GKS Żukowo 0 - 3 Potok Pszczółki
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GKS Żukowo 1 - 4 Borowiak Czersk
122. Potok Pszczółki 2 - 3 Santana Wielki Klincz
123. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Radunia Stężyca
125. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 Orzeł Straszyn
126. KS Sulmin 2 - 1 GOSRiT II Luzino
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Borowiak Czersk 1 - 0 KS Sulmin
128. GOSRiT II Luzino 1 - 1 Bałtyk II Gdynia
129. Orzeł Straszyn 3 - 5 FC Gowidlino
131. Radunia Stężyca 1 - 5 Potok Pszczółki
132. Santana Wielki Klincz 9 - 2 GKS Żukowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE