MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 18 51 17 0 1 77 - 11
2. GOSRiT Luzino 18 46 15 1 2 60 - 16
3. Jaguar Gdańsk 18 41 13 2 3 86 - 26
4. Bałtyk Gdynia 18 35 11 2 5 61 - 21
5. Akademia Sportowa Pomorze 18 19 6 1 11 33 - 50
6. Orkan Rumia MKS 18 18 6 0 12 42 - 77 2 3 1 0 1 9 - 4
7. Jedynka Reda 18 18 5 3 10 34 - 70 2 3 1 0 1 4 - 9
8. Iskra Gdynia 18 16 4 4 10 24 - 57
9. Zatoka Puck 18 14 4 2 12 40 - 79
10. Sztorm Gdańsk (*) 18 4 1 1 16 10 - 60
* Sztorm Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 0 - 4 Arka Gdynia SI
2. Sztorm Gdańsk 1 - 7 Bałtyk Gdynia
3. Akademia Sportowa Pomorze 7 - 2 Iskra Gdynia
4. Orkan Rumia MKS 1 - 12 Jaguar Gdańsk
5. GOSRiT Luzino 4 - 1 Jedynka Reda
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Arka Gdynia SI 10 - 0 Jedynka Reda
7. Jaguar Gdańsk 3 - 3 GOSRiT Luzino
8. Iskra Gdynia 4 - 0 Orkan Rumia MKS
9. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
10. Zatoka Puck 2 - 6 Sztorm Gdańsk
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sztorm Gdańsk 2 - 4 Arka Gdynia SI 17 września 2014
12. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 0 Zatoka Puck
13. Orkan Rumia MKS 0 - 8 Bałtyk Gdynia
14. GOSRiT Luzino 6 - 1 Iskra Gdynia
15. Jedynka Reda 1 - 5 Jaguar Gdańsk
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Arka Gdynia SI 2 - 3 Jaguar Gdańsk
17. Iskra Gdynia 2 - 4 Jedynka Reda
18. Bałtyk Gdynia 0 - 1 GOSRiT Luzino
19. Zatoka Puck 8 - 4 Orkan Rumia MKS
20. Sztorm Gdańsk 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Arka Gdynia SI 1 października 2014
22. Orkan Rumia MKS 5 - 0 Sztorm Gdańsk
23. GOSRiT Luzino 3 - 2 Zatoka Puck 2 listopada 2014
24. Jedynka Reda 1 - 1 Bałtyk Gdynia
25. Jaguar Gdańsk 9 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Arka Gdynia SI 6 - 1 Iskra Gdynia
27. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Jaguar Gdańsk
28. Zatoka Puck 2 - 1 Jedynka Reda
29. Sztorm Gdańsk 0 - 1 GOSRiT Luzino 8 października 2014
30. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Orkan Rumia MKS
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orkan Rumia MKS 0 - 6 Arka Gdynia SI
32. GOSRiT Luzino 11 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
33. Jedynka Reda 7 - 1 Sztorm Gdańsk
34. Jaguar Gdańsk 6 - 4 Zatoka Puck
35. Iskra Gdynia 0 - 5 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 3 - 0 Bałtyk Gdynia
37. Zatoka Puck 4 - 2 Iskra Gdynia
38. Sztorm Gdańsk 0 - 6 Jaguar Gdańsk
39. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Jedynka Reda
40. Orkan Rumia MKS 0 - 6 GOSRiT Luzino
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. GOSRiT Luzino 0 - 2 Arka Gdynia SI
42. Jedynka Reda 2 - 1 Orkan Rumia MKS
43. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
44. Iskra Gdynia 0 - 0 Sztorm Gdańsk 8 listopada 2014
45. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Zatoka Puck
Kolejka 10 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Arka Gdynia SI 18 - 0 Zatoka Puck
47. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Sztorm Gdańsk
48. Iskra Gdynia 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
49. Jaguar Gdańsk 11 - 0 Orkan Rumia MKS
50. Jedynka Reda 0 - 4 GOSRiT Luzino
Kolejka 11 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Jedynka Reda 2 - 3 Arka Gdynia SI
52. GOSRiT Luzino 2 - 0 Jaguar Gdańsk 22 kwietnia 2015
53. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Iskra Gdynia
54. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 9 Bałtyk Gdynia
55. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Zatoka Puck
Kolejka 12 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Arka Gdynia SI 3 - 0 Sztorm Gdańsk
57. Zatoka Puck 0 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
58. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Orkan Rumia MKS
59. Iskra Gdynia 2 - 5 GOSRiT Luzino
60. Jaguar Gdańsk 9 - 2 Jedynka Reda
Kolejka 13 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Jaguar Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI
62. Jedynka Reda 1 - 1 Iskra Gdynia
63. GOSRiT Luzino 1 - 0 Bałtyk Gdynia
64. Orkan Rumia MKS 7 - 3 Zatoka Puck
65. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Sztorm Gdańsk
Kolejka 14 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Arka Gdynia SI 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
67. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia MKS
68. Zatoka Puck 1 - 2 GOSRiT Luzino
69. Bałtyk Gdynia 9 - 1 Jedynka Reda
70. Iskra Gdynia 0 - 0 Jaguar Gdańsk
Kolejka 15 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Iskra Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia SI
72. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
73. Jedynka Reda 3 - 2 Zatoka Puck
74. GOSRiT Luzino 3 - 0 Sztorm Gdańsk
75. Orkan Rumia MKS 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 16 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Arka Gdynia SI 4 - 0 Orkan Rumia MKS
77. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 4 GOSRiT Luzino
78. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
79. Zatoka Puck 5 - 7 Jaguar Gdańsk
80. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 17 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Arka Gdynia SI
82. Iskra Gdynia 1 - 1 Zatoka Puck
83. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Sztorm Gdańsk
84. Jedynka Reda 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
85. GOSRiT Luzino 3 - 1 Orkan Rumia MKS
Kolejka 18 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Arka Gdynia SI 2 - 1 GOSRiT Luzino
87. Orkan Rumia MKS 8 - 2 Jedynka Reda
88. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Jaguar Gdańsk
89. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia
90. Zatoka Puck 2 - 3 Bałtyk Gdynia




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE