MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa I - rocznik 1992 - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 17 39 12 3 2 43 - 12
2. Arka Gdynia 17 37 11 4 2 33 - 13
3. Cisowa Gdynia 17 29 8 5 4 28 - 20
4. Stolem Gniewino 17 27 8 3 6 46 - 26
5. Korona Żelistrzewo 17 21 6 3 8 24 - 37
6. Unia Tczew 17 20 6 2 9 29 - 30
7. Brzeźno Gdańsk 17 20 5 5 7 21 - 34
8. GKS Sierakowice 17 18 4 6 7 21 - 28
9. Polonia II Gdańsk 9 8 2 2 5 8 - 16
10. KP Sopot 17 5 0 5 12 4 - 41
Ostatni komentarz dodał chmiel7mks 06.11.2007, 13:22:27
* Polonia Gdańsk brała udział tylko w rozgrywkach rundy wiosennej.



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Arka Gdynia 1 - 0 Korona Żelistrzewo
2. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Stolem Gniewino
3. Cisowa Gdynia 2 - 1 Unia Tczew
4. Brzeźno Gdańsk 3 - 0 KP Sopot
5. GKS Sierakowice - Polonia II Gdańsk
6. Korona Żelistrzewo 3 - 0 KP Sopot
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Unia Tczew 0 - 2 GKS Sierakowice
8. Stolem Gniewino 4 - 4 Cisowa Gdynia
9. Arka Gdynia 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
10. Polonia II Gdańsk - Brzeźno Gdańsk
11. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Korona Żelistrzewo
12. Cisowa Gdynia 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. GKS Sierakowice 1 - 1 Stolem Gniewino
14. Brzeźno Gdańsk 0 - 0 Unia Tczew
15. KP Sopot - Polonia II Gdańsk
16. Unia Tczew 3 - 0 KP Sopot
vo
17. Stolem Gniewino 4 - 0 Brzeźno Gdańsk
18. Arka Gdynia 2 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Cisowa Gdynia
20. Korona Żelistrzewo - Polonia II Gdańsk
21. Cisowa Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo
22. GKS Sierakowice 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
23. Brzeźno Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
24. KP Sopot 0 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Polonia II Gdańsk - Unia Tczew
26. Korona Żelistrzewo 2 - 1 Unia Tczew
27. Arka Gdynia 1 - 0 KP Sopot
28. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Brzeźno Gdańsk
29. Cisowa Gdynia 2 - 0 GKS Sierakowice
30. Stolem Gniewino - Polonia II Gdańsk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GKS Sierakowice 0 - 1 Korona Żelistrzewo
32. Brzeźno Gdańsk 1 - 2 Cisowa Gdynia
33. KP Sopot 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
34. Unia Tczew 3 - 1 Stolem Gniewino
35. Polonia II Gdańsk - Arka Gdynia
36. Korona Żelistrzewo 2 - 4 Stolem Gniewino
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Arka Gdynia 3 - 1 Unia Tczew
38. Cisowa Gdynia 4 - 0 KP Sopot
39. GKS Sierakowice 5 - 0 Brzeźno Gdańsk
40. Chojniczanka Chojnice - Polonia II Gdańsk
41. Brzeźno Gdańsk 0 - 1 Korona Żelistrzewo
42. KP Sopot 1 - 3 GKS Sierakowice
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Unia Tczew 0 - 7 Chojniczanka Chojnice
44. Stolem Gniewino 0 - 1 Arka Gdynia
45. Polonia II Gdańsk - Cisowa Gdynia
46. Korona Żelistrzewo 1 - 2 Arka Gdynia
47. Stolem Gniewino 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
48. Unia Tczew 0 - 2 Cisowa Gdynia
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. KP Sopot 0 - 3 Brzeźno Gdańsk
50. Polonia II Gdańsk 0 - 2 GKS Sierakowice
51. KP Sopot 0 - 3 Korona Żelistrzewo
52. GKS Sierakowice 2 - 3 Unia Tczew
53. Cisowa Gdynia 2 - 0 Stolem Gniewino
54. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Arka Gdynia
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Brzeźno Gdańsk 5 - 2 Polonia II Gdańsk
56. Korona Żelistrzewo 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
57. Arka Gdynia 4 - 0 Cisowa Gdynia
58. Stolem Gniewino 7 - 0 GKS Sierakowice
59. Unia Tczew 5 - 0 Brzeźno Gdańsk
60. Polonia II Gdańsk 0 - 0 KP Sopot
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KP Sopot 1 - 1 Unia Tczew
62. Brzeźno Gdańsk 0 - 2 Stolem Gniewino
63. GKS Sierakowice 0 - 5 Arka Gdynia
64. Cisowa Gdynia 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
65. Polonia II Gdańsk 2 - 2 Korona Żelistrzewo
66. Korona Żelistrzewo 3 - 1 Cisowa Gdynia
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Sierakowice
68. Arka Gdynia 3 - 3 Brzeźno Gdańsk
69. Stolem Gniewino 5 - 0 KP Sopot
70. Unia Tczew 0 - 2 Polonia II Gdańsk
71. Unia Tczew 6 - 0 Korona Żelistrzewo
72. KP Sopot 0 - 3 Arka Gdynia
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Brzeźno Gdańsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
74. GKS Sierakowice 1 - 1 Cisowa Gdynia
75. Polonia II Gdańsk 0 - 3 Stolem Gniewino
76. Korona Żelistrzewo 2 - 2 GKS Sierakowice
77. Cisowa Gdynia 1 - 2 Brzeźno Gdańsk
78. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 KP Sopot
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Stolem Gniewino 4 - 2 Unia Tczew
80. Arka Gdynia 0 - 1 Polonia II Gdańsk
81. Stolem Gniewino 10 - 1 Korona Żelistrzewo
82. Unia Tczew 2 - 0 Arka Gdynia
83. KP Sopot 1 - 1 Cisowa Gdynia
84. Brzeźno Gdańsk 0 - 0 GKS Sierakowice
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Polonia II Gdańsk 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
86. Korona Żelistrzewo 2 - 2 Brzeźno Gdańsk
87. GKS Sierakowice 1 - 1 KP Sopot
88. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Unia Tczew
89. Arka Gdynia 3 - 0 Stolem Gniewino
90. Cisowa Gdynia 2 - 0 Polonia II Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE