MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Słupsk I - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 14 42 14 0 0 110 - 7
2. Start Miastko 14 31 10 1 3 66 - 26
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 14 21 7 0 7 38 - 37 2 3 1 0 1 6 - 5
4. GTS Czarna Dąbrówka 14 21 7 0 7 54 - 59 2 3 1 0 1 5 - 6
5. Sparta Sycewice 14 20 6 2 6 56 - 36
6. Polonez Bobrowniki 14 16 5 1 8 53 - 55
7. Słupia Kwakowo 14 13 4 1 9 29 - 86
8. Unia Korzybie 14 1 0 1 13 18 - 118
Ostatni komentarz dodał 471011 30.05.2015, 19:43:23



Kolejka 1 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Polonez Bobrowniki 0 - 7 Gryf Słupsk
2. Unia Korzybie 0 - 18 Start Miastko
3. Słupia Kwakowo 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
4. Sparta Sycewice 9 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 2 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
5. Gryf Słupsk 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
6. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 Sparta Sycewice
7. Start Miastko 8 - 1 Słupia Kwakowo
8. Polonez Bobrowniki 18 - 0 Unia Korzybie
Kolejka 3 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
9. Unia Korzybie 2 - 10 Gryf Słupsk
10. Słupia Kwakowo 3 - 3 Polonez Bobrowniki
11. Sparta Sycewice 2 - 2 Start Miastko
12. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 6 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 4 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Gryf Słupsk 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
14. Start Miastko 9 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
15. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Sparta Sycewice
16. Unia Korzybie 4 - 10 Słupia Kwakowo
Kolejka 5 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Słupia Kwakowo 1 - 5 Gryf Słupsk
18. Sparta Sycewice 4 - 4 Unia Korzybie
19. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 3 Polonez Bobrowniki
20. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Start Miastko
vo, na boisku 2-4
Kolejka 6 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
21. Gryf Słupsk 4 - 1 Start Miastko
22. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
23. Unia Korzybie 3 - 11 GTS Czarna Dąbrówka
24. Słupia Kwakowo 1 - 0 Sparta Sycewice
Kolejka 7 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Sparta Sycewice 2 - 9 Gryf Słupsk
26. GTS Czarna Dąbrówka 10 - 1 Słupia Kwakowo
27. Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 1 Unia Korzybie
28. Start Miastko 4 - 3 Polonez Bobrowniki
Kolejka 8 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Gryf Słupsk 12 - 0 Polonez Bobrowniki
30. Start Miastko 3 - 0 Unia Korzybie
31. Skotawia Dębnica Kaszubska 9 - 1 Słupia Kwakowo
32. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 3 Sparta Sycewice
Kolejka 9 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
33. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Gryf Słupsk
34. Sparta Sycewice 3 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
35. Słupia Kwakowo 0 - 4 Start Miastko
36. Unia Korzybie 1 - 7 Polonez Bobrowniki
Kolejka 10 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gryf Słupsk 3 - 0 Unia Korzybie
38. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Słupia Kwakowo
39. Start Miastko 3 - 2 Sparta Sycewice
40. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 11 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 5 Gryf Słupsk 12 maja 2015
42. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 5 Start Miastko
43. Sparta Sycewice 5 - 1 Polonez Bobrowniki
44. Słupia Kwakowo 3 - 0 Unia Korzybie
Kolejka 12 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
45. Gryf Słupsk 30 - 0 Słupia Kwakowo
46. Unia Korzybie 1 - 18 Sparta Sycewice
47. Polonez Bobrowniki 7 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
48. Start Miastko 3 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 13 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
49. Start Miastko 0 - 7 Gryf Słupsk
50. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 2 Polonez Bobrowniki
51. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Unia Korzybie
52. Sparta Sycewice 3 - 0 Słupia Kwakowo
Kolejka 14 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
53. Gryf Słupsk 4 - 0 Sparta Sycewice
54. Słupia Kwakowo 4 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
55. Unia Korzybie 2 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
56. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Start Miastko




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE