Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2014/2015

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 Tczew 14 42 14 0 0 94 - 5
2. Centrum Pelplin 14 31 10 1 3 65 - 19
3. KP II Starogard Gdański 14 23 7 2 5 31 - 33
4. Orły Tczew 14 22 7 1 6 25 - 36 2 3 1 0 1 5 - 4
5. Start Kulice 14 22 7 1 6 49 - 35 2 3 1 0 1 4 - 5
6. Delta Miłoradz 14 11 3 2 9 18 - 40
7. Jurand Lasowice 14 4 1 1 12 13 - 104
8. AP Malbork (*) 14 9 3 0 11 26 - 49
Ostatni komentarz dodał kiero1136 30.05.2015, 20:26:11
* AP Malbork wycofała się po 10. kolejce


 Baner


Kolejka 1 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
KP II Starogard Gdański 5 - 1 Jurand Lasowice
Orły Tczew 1 - 7 AP Malbork
Start Kulice 1 - 2 Delta Miłoradz
Centrum Pelplin 1 - 6 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 2 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jurand Lasowice 0 - 16 Gryf 2009 Tczew
Delta Miłoradz 0 - 3 Centrum Pelplin
AP Malbork 1 - 3 Start Kulice
KP II Starogard Gdański 2 - 1 Orły Tczew
Kolejka 3 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Orły Tczew 5 - 1 Jurand Lasowice
Start Kulice 2 - 2 KP II Starogard Gdański
Centrum Pelplin 10 - 2 AP Malbork
Gryf 2009 Tczew 4 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 4 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
Jurand Lasowice 1 - 4 Delta Miłoradz
AP Malbork 0 - 8 Gryf 2009 Tczew
KP II Starogard Gdański 1 - 0 Centrum Pelplin
Orły Tczew 3 - 1 Start Kulice
Kolejka 5 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (4) 
Start Kulice 14 - 1 Jurand Lasowice
Centrum Pelplin 4 - 2 Orły Tczew
Gryf 2009 Tczew 9 - 0 KP II Starogard Gdański
Delta Miłoradz 1 - 2 AP Malbork
Kolejka 6 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jurand Lasowice 0 - 10 AP Malbork
KP II Starogard Gdański 3 - 3 Delta Miłoradz
Orły Tczew 0 - 9 Gryf 2009 Tczew
Start Kulice 1 - 2 Centrum Pelplin
Kolejka 7 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
Centrum Pelplin 10 - 0 Jurand Lasowice
Start Kulice 2 - 6 Gryf 2009 Tczew
Delta Miłoradz 0 - 2 Orły Tczew
AP Malbork 2 - 3 KP II Starogard Gdański
Kolejka 8 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jurand Lasowice 1 - 5 KP II Starogard Gdański
AP Malbork 1 - 3 Orły Tczew
Delta Miłoradz 2 - 3 Start Kulice
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Centrum Pelplin
Kolejka 9 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf 2009 Tczew 7 - 0 Jurand Lasowice
Centrum Pelplin 8 - 0 Delta Miłoradz
Start Kulice 3 - 1 AP Malbork
Orły Tczew 3 - 0 KP II Starogard Gdański
vo, na boisku 1-2
Kolejka 10 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice 0 - 1 Orły Tczew
KP II Starogard Gdański 3 - 5 Start Kulice
AP Malbork 0 - 5 Centrum Pelplin
Delta Miłoradz 1 - 7 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 11 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Delta Miłoradz 2 - 2 Jurand Lasowice
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 AP Malbork
Centrum Pelplin 3 - 0 KP II Starogard Gdański
Start Kulice 3 - 2 Orły Tczew
Kolejka 12 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jurand Lasowice 1 - 10 Start Kulice
Orły Tczew 1 - 1 Centrum Pelplin
KP II Starogard Gdański 1 - 3 Gryf 2009 Tczew
AP Malbork 0 - 3 Delta Miłoradz
Kolejka 13 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 0 - 3 Jurand Lasowice
Delta Miłoradz 0 - 3 KP II Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew 7 - 0 Orły Tczew
Centrum Pelplin 3 - 1 Start Kulice
Kolejka 14 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jurand Lasowice 2 - 15 Centrum Pelplin
Gryf 2009 Tczew 6 - 0 Start Kulice
Orły Tczew 1 - 0 Delta Miłoradz
KP II Starogard Gdański 3 - 0 AP Malbork