MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 26 78 26 0 0 211 - 12
2. Arka Gdynia SI 26 68 22 2 2 226 - 26
3. Gedania Gdańsk 26 58 19 1 6 117 - 72
4. KP Starogard Gdański 26 48 14 6 6 84 - 41
5. Czarni Pruszcz Gdański 26 43 13 4 9 70 - 64
6. Akademia Sportowa Pomorze 26 42 13 3 10 95 - 45
7. Gryf Wejherowo 26 35 11 2 13 67 - 90
8. Pogoń Lębork 26 32 10 2 14 58 - 78
9. Korner Korne 26 26 7 5 14 56 - 126 2 4 1 1 0 6 - 5
10. Jantar Ustka 26 26 7 5 14 40 - 86 2 1 0 1 1 5 - 6
11. Chojniczanka Chojnice 26 23 6 5 15 36 - 112
12. Gryf 2009 Tczew 26 21 6 3 17 36 - 79
13. GKS Kowale 26 15 4 3 19 27 - 152
14. Gryf Słupsk 26 9 2 3 21 16 - 156
Ostatni komentarz dodał malutki02 28.03.2015, 18:41:02



Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Arka Gdynia SI
2. Pogoń Lębork 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
3. Akademia Piłkarska LG 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2014
4. Gryf Słupsk 1 - 9 Gedania Gdańsk
5. KP Starogard Gdański 9 - 0 GKS Kowale
6. Korner Korne 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
7. Jantar Ustka 1 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Arka Gdynia SI 15 - 0 Gryf Wejherowo
9. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Jantar Ustka
10. GKS Kowale 2 - 9 Korner Korne
11. Gedania Gdańsk 1 - 3 KP Starogard Gdański 10 września 2014
12. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Gryf Słupsk
13. Chojniczanka Chojnice 0 - 9 Akademia Piłkarska LG 1 października 2014
14. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Pogoń Lębork 1 - 10 Arka Gdynia SI
16. Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 8 października 2014
17. Gryf Słupsk 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 17 września 2014
18. KP Starogard Gdański 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
19. Korner Korne 3 - 5 Gedania Gdańsk
20. Jantar Ustka 5 - 1 GKS Kowale 10 września 2014
21. Gryf Wejherowo 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 17 września 2014
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Arka Gdynia SI 5 - 0 Gryf 2009 Tczew
23. GKS Kowale 1 - 5 Gryf Wejherowo
24. Gedania Gdańsk 8 - 2 Jantar Ustka
25. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Korner Korne
26. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 KP Starogard Gdański
27. Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Gryf Słupsk
28. Pogoń Lębork 1 - 7 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Akademia Piłkarska LG 4 - 3 Arka Gdynia SI
30. Gryf Słupsk 1 - 3 Pogoń Lębork
31. KP Starogard Gdański 0 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
32. Korner Korne 4 - 4 Chojniczanka Chojnice
33. Jantar Ustka 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
34. Gryf Wejherowo 4 - 5 Gedania Gdańsk
35. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 GKS Kowale
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Arka Gdynia SI 19 - 0 GKS Kowale
37. Gedania Gdańsk 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
38. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Gryf Wejherowo
39. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Jantar Ustka
40. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 1 Korner Korne
41. Pogoń Lębork 2 - 3 KP Starogard Gdański
42. Akademia Piłkarska LG 16 - 0 Gryf Słupsk
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk 0 - 13 Arka Gdynia SI
44. KP Starogard Gdański 0 - 6 Akademia Piłkarska LG
45. Korner Korne 3 - 6 Pogoń Lębork 14 października 2014
46. Jantar Ustka 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 1 października 2014
47. Gryf Wejherowo 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
48. Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
49. GKS Kowale 1 - 10 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arka Gdynia SI 6 - 2 Gedania Gdańsk
51. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 GKS Kowale
52. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gryf 2009 Tczew
53. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 2 Gryf Wejherowo
54. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka
55. Akademia Piłkarska LG 10 - 0 Korner Korne
56. Gryf Słupsk 1 - 7 KP Starogard Gdański
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KP Starogard Gdański 1 - 5 Arka Gdynia SI
58. Korner Korne 3 - 0 Gryf Słupsk
59. Jantar Ustka 0 - 8 Akademia Piłkarska LG
60. Gryf Wejherowo 3 - 2 Pogoń Lębork
61. Gryf 2009 Tczew 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
62. GKS Kowale 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
63. Gedania Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI 13 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
65. Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Gedania Gdańsk
66. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 GKS Kowale
67. Pogoń Lębork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
68. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Gryf Wejherowo
69. Gryf Słupsk 0 - 2 Jantar Ustka
70. KP Starogard Gdański 6 - 1 Korner Korne
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Korner Korne 0 - 18 Arka Gdynia SI
72. Jantar Ustka 0 - 4 KP Starogard Gdański
73. Gryf Wejherowo 8 - 0 Gryf Słupsk
74. Gryf 2009 Tczew 0 - 7 Akademia Piłkarska LG
75. GKS Kowale 0 - 6 Pogoń Lębork
76. Gedania Gdańsk 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
77. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI 12 - 1 Chojniczanka Chojnice
79. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
80. Pogoń Lębork 1 - 5 Gedania Gdańsk
81. Akademia Piłkarska LG 17 - 0 GKS Kowale
82. Gryf Słupsk 1 - 1 Gryf 2009 Tczew
83. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Wejherowo
84. Korner Korne 5 - 4 Jantar Ustka
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jantar Ustka 0 - 9 Arka Gdynia SI
86. Gryf Wejherowo 2 - 3 Korner Korne
87. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KP Starogard Gdański
88. GKS Kowale 3 - 0 Gryf Słupsk
89. Gedania Gdańsk 0 - 9 Akademia Piłkarska LG
90. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Pogoń Lębork
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Arka Gdynia SI 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 27 maja 2015
93. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Pogoń Lębork
94. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Akademia Piłkarska LG
95. Gedania Gdańsk 11 - 2 Gryf Słupsk
96. GKS Kowale 1 - 3 KP Starogard Gdański
97. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Korner Korne
98. Gryf Wejherowo 5 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
99. Gryf Wejherowo 1 - 6 Arka Gdynia SI
100. Jantar Ustka 2 - 2 Gryf 2009 Tczew
101. Korner Korne 2 - 3 GKS Kowale
102. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gedania Gdańsk
103. Gryf Słupsk 0 - 7 Czarni Pruszcz Gdański
104. Akademia Piłkarska LG 8 - 0 Chojniczanka Chojnice
105. Pogoń Lębork 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Arka Gdynia SI 7 - 0 Pogoń Lębork
107. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
108. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Gryf Słupsk
109. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 KP Starogard Gdański
110. Gedania Gdańsk 6 - 5 Korner Korne
111. GKS Kowale 3 - 3 Jantar Ustka
112. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 Arka Gdynia SI
114. Gryf Wejherowo 1 - 0 GKS Kowale
115. Jantar Ustka 4 - 3 Gedania Gdańsk
116. Korner Korne 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
117. KP Starogard Gdański 11 - 0 Chojniczanka Chojnice
118. Gryf Słupsk 0 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
119. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Arka Gdynia SI 2 - 3 Akademia Piłkarska LG
121. Pogoń Lębork 2 - 0 Gryf Słupsk
122. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 3 KP Starogard Gdański
123. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Korner Korne
124. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Jantar Ustka
125. Gedania Gdańsk 8 - 1 Gryf Wejherowo
126. GKS Kowale 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Kowale 0 - 14 Arka Gdynia SI
128. Gryf 2009 Tczew 0 - 2 Gedania Gdańsk
129. Gryf Wejherowo 3 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
130. Jantar Ustka 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2015
131. Korner Korne 0 - 5 Akademia Sportowa Pomorze 10 czerwca 2015
132. KP Starogard Gdański 5 - 0 Pogoń Lębork
133. Gryf Słupsk 0 - 10 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Arka Gdynia SI 14 - 0 Gryf Słupsk
135. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 KP Starogard Gdański
136. Pogoń Lębork 8 - 3 Korner Korne
137. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 Jantar Ustka
138. Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Gryf Wejherowo
139. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
140. Gedania Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gedania Gdańsk 2 - 10 Arka Gdynia SI
142. GKS Kowale 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
143. Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
144. Gryf Wejherowo 1 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
145. Jantar Ustka 0 - 2 Pogoń Lębork
146. Korner Korne 0 - 15 Akademia Piłkarska LG
147. KP Starogard Gdański 3 - 1 Gryf Słupsk
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Arka Gdynia SI 1 - 1 KP Starogard Gdański
149. Gryf Słupsk 1 - 1 Korner Korne
150. Akademia Piłkarska LG 9 - 1 Jantar Ustka
151. Pogoń Lębork 0 - 4 Gryf Wejherowo
152. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Gryf 2009 Tczew
153. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Kowale
154. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Gedania Gdańsk
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Arka Gdynia SI
156. Gedania Gdańsk 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
157. GKS Kowale 0 - 5 Akademia Sportowa Pomorze
158. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Pogoń Lębork
159. Gryf Wejherowo 0 - 8 Akademia Piłkarska LG
160. Jantar Ustka 3 - 1 Gryf Słupsk
161. Korner Korne 0 - 1 KP Starogard Gdański
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Arka Gdynia SI 14 - 1 Korner Korne
163. KP Starogard Gdański 2 - 2 Jantar Ustka
164. Gryf Słupsk 3 - 2 Gryf Wejherowo
165. Akademia Piłkarska LG 12 - 0 Gryf 2009 Tczew
166. Pogoń Lębork 3 - 0 GKS Kowale
167. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 4 Gedania Gdańsk
168. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 0 - 16 Arka Gdynia SI
170. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
171. Gedania Gdańsk 4 - 2 Pogoń Lębork
172. GKS Kowale 0 - 14 Akademia Piłkarska LG
173. Gryf 2009 Tczew 5 - 1 Gryf Słupsk
174. Gryf Wejherowo 4 - 4 KP Starogard Gdański
175. Jantar Ustka 1 - 1 Korner Korne
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Arka Gdynia SI 2 - 1 Jantar Ustka
177. Korner Korne 4 - 2 Gryf Wejherowo
178. KP Starogard Gdański 4 - 2 Gryf 2009 Tczew
179. Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kowale
180. Akademia Piłkarska LG 11 - 1 Gedania Gdańsk
181. Pogoń Lębork 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
182. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 0 Chojniczanka Chojnice






© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE